Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra HoliceVrchní
rozhodčí:
Švec Jan
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec Králové CRozhodčí:Frolík Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Holubova 768 53401 Holice, Proti KD a muzeu Dr.E.HolubaRozhodčí:Vraštil Lukáš
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1018:31424:490DTJ Hradec Králové C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jelínek Michal
Koubek René
 
 
Slavík Libor
Málek Daniel
 
 
898  3010
2.Kuchta Pavel
Mádlo Martin
 
 
Lučan Martin
Sánchez Javier Francisco
 
 
-7-8-8  0311
3.Koubek RenéSánchez Javier Francisco5-87-6-42312
4.Mádlo MartinSlavík Libor-912-8-8 1313
5.Kuchta PavelLučan Martin-109-3-8 1314
6.Jelínek MichalMálek Daniel-94-10-9 1315
7.Mádlo MartinSánchez Javier Francisco-76-4-3 1316
8.Kuchta PavelSlavík Libor-7-8-9  0317
9.Jelínek MichalLučan Martin-97-7-9 1318
10.Koubek RenéMálek Daniel6812  3028
11.Kuchta PavelSánchez Javier Francisco10-2-8-9 1329
12.Jelínek MichalSlavík Libor99-1111 3139
13.Koubek RenéLučan Martin5-2-5-2 13310
14.Mádlo MartinMálek Daniel         
15.Jelínek MichalSánchez Javier Francisco         
16.Koubek RenéSlavík Libor         
17.Mádlo MartinLučan Martin         
18.Kuchta PavelMálek Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Koubek René12Sánchez Javier Francisco30
Mádlo Martin02Slavík Libor21
Kuchta Pavel03Lučan Martin30
Jelínek Michal12Málek Daniel11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tesla PardubiceVrchní
rozhodčí:
Zajíček Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan BroumovRozhodčí:Švec Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vinici 1901, Pardubice, bílá budova vedle fotbalového hřiště, 1.patro, vchod z boku budovyRozhodčí:Voženílková Alena
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:10442:329TJ Tesla Pardubice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Merta Jakub
Šimonek Petr
 
 
Piesla Tomasz
Brzecki Pawel
 
 
-8252 3110
2.Stránský Matěj
Lukeš Marek
 
 
Gombarčík Karel ml.
Vodal Vladimír
 
 
4-9-8-9 1311
3.Merta JakubGombarčík Karel ml.9-9129 3121
4.Stránský MatějPiesla Tomasz7617  3031
5.Kadleček RadomírVodal Vladimír9-942 3141
6.Šimonek PetrBrzecki Pawel757  3051
7.Stránský MatějGombarčík Karel ml.4-5-10593261
8.Kadleček RadomírPiesla Tomasz7-978 3171
9.Lukeš MarekVodal Vladimír-6268 3181
10.Merta JakubBrzecki Pawel71111  3091
11.Kadleček RadomírGombarčík Karel ml.5138  30101
12.Lukeš MarekPiesla Tomasz-711-5  12  
13.Merta JakubVodal Vladimír         
14.Stránský MatějBrzecki Pawel         
15.Lukeš MarekGombarčík Karel ml.         
16.Merta JakubPiesla Tomasz         
17.Stránský MatějVodal Vladimír         
18.Kadleček RadomírBrzecki Pawel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Merta Jakub20Gombarčík Karel ml.03
Stránský Matěj20Piesla Tomasz02
Kadleček Radomír30Vodal Vladimír02
Šimonek Petr10Brzecki Pawel02
Lukeš Marek10   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha BVrchní
rozhodčí:
Gaydoš Karel
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec DRozhodčí:Kroupa Rudolf
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:Havazík Ondřej
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:33688:659AC Sparta Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hüttl Michal
Lánský Jakub
 
 
Kaněra Jan
Mečl Jan ml.
 
 
9-777 3110
2.Hájek Michal
Stano Peter
 
 
Protiva Luboš
Fabíni Marek
 
 
8-6118 3120
3.Hüttl MichalKaněra Jan12-8-10-15 1321
4.Stano PeterProtiva Luboš-6810-673231
5.Lánský JakubMečl Jan ml.845  3041
6.Hájek MichalFabíni Marek-973-893251
7.Stano PeterKaněra Jan-95-8-6 1352
8.Lánský JakubProtiva Luboš9-7-10-6 1353
9.Hájek MichalMečl Jan ml.88-67 3163
10.Hüttl MichalFabíni Marek108-8-8-92364
11.Lánský JakubKaněra Jan-71024 3174
12.Hájek MichalProtiva Luboš9-53-883284
13.Hüttl MichalMečl Jan ml.938  3094
14.Stano PeterFabíni Marek-4-395-62395
15.Hájek MichalKaněra Jan-86-109-102396
16.Hüttl MichalProtiva Luboš-8-5-7  0397
17.Stano PeterMečl Jan ml.-11-757932107
18.Lánský JakubFabíni Marek-88-7  12  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hüttl Michal13Kaněra Jan31
Stano Peter22Protiva Luboš22
Lánský Jakub21Mečl Jan ml.04
Hájek Michal31Fabíni Marek21
BEZ PŘIPOMÍNEK



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha CVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Stará PakaRozhodčí:Šedivý Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:Rosa Vladimír
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:941:31685:623nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šedivý Zdeněk
Dvořák Petr
 
 
Šajner Lubomír
Vajgl Pavel
 
 
-6-6-6  0301
2.Lamr Martin
Dušek Jan
 
 
Dlabola Petr
Krtička Luboš
 
 
66-8-10-92302
3.Dušek JanVajgl Pavel-6-1-11  0303
4.Lamr MartinDlabola Petr53-7-8-82304
5.Dvořák PetrŠajner Lubomír811-711 3114
6.Šedivý ZdeněkKrtička Luboš493  3024
7.Lamr MartinVajgl Pavel988  3034
8.Dvořák PetrDlabola Petr5-8-17-102335
9.Šedivý ZdeněkŠajner Lubomír3-826 3145
10.Dušek JanKrtička Luboš665  3055
11.Dvořák PetrVajgl Pavel-465-9-112356
12.Šedivý ZdeněkDlabola Petr287  3066
13.Dušek JanŠajner Lubomír-78-79-82367
14.Lamr MartinKrtička Luboš11-10-104-52368
15.Šedivý ZdeněkVajgl Pavel545  3078
16.Dušek JanDlabola Petr1110-58 3188
17.Lamr MartinŠajner Lubomír78-10-7-42389
18.Dvořák PetrKrtička Luboš7-889 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dušek Jan22Vajgl Pavel22
Lamr Martin13Dlabola Petr22
Dvořák Petr22Šajner Lubomír22
Šedivý Zdeněk40Krtička Luboš13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín BVrchní
rozhodčí:
Nutilová Vendula
HOSTUJÍCÍ:TJ Bižuterie Jablonec nad NisouRozhodčí:Miffek Daniel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heverova 191, u kina, tělocvična SPŠ strojní v KolíněRozhodčí:Pilner Jaroslav
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:734:29585:587ST EUROMASTER Kolín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pusch František
Zaplatílek Ctibor
 
 
Bradáč Petr
Rose Radek
 
 
-8-10-8  0301
2.Miffek Daniel
Záboj Matěj
 
 
Šilhán Josef
Švácha Ondřej
 
 
1079  3011
3.Záboj MatějBradáč Petr-10-9-6  0312
4.Pusch FrantišekRose Radek-82-6-5 1313
5.Zaplatílek CtiborŠilhán Josef5-51012 3123
6.Miffek DanielŠvácha Ondřej784  3033
7.Pusch FrantišekBradáč Petr-2-7-3  0334
8.Zaplatílek CtiborRose Radek-58-7-8 1335
9.Miffek DanielŠilhán Josef10116  3045
10.Záboj MatějŠvácha Ondřej10129  3055
11.Zaplatílek CtiborBradáč Petr-5-77-8 1356
12.Miffek DanielRose Radek6-947 3166
13.Záboj MatějŠilhán Josef7-496 3176
14.Pusch FrantišekŠvácha Ondřej-518-6953286
15.Miffek DanielBradáč Petr4-985 3196
16.Záboj MatějRose Radek-39-8-4 1397
17.Pusch FrantišekŠilhán Josef87-6-9732107
18.Zaplatílek CtiborŠvácha Ondřej225  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Záboj Matěj22Bradáč Petr31
Pusch František22Rose Radek31
Zaplatílek Ctibor12Šilhán Josef04
Miffek Daniel40Švácha Ondřej03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimVrchní
rozhodčí:
Foltýn Lukáš
HOSTUJÍCÍ:Loko Depo LiberecRozhodčí:Šula Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy 504, Chrudim, u hokejbalového hřištěRozhodčí:Steklý Tibor
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:32638:611TJ Sokol Chrudim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dostál Jan
Rohlík Jan ml.
 
 
Svatoš Roman
Zdvihal Radek
 
 
-9-765-82301
2.Rubeš Michal
Bezdíček Martin
 
 
Pokorný Marcel
Minář Jiří
 
 
687  3011
3.Rohlík Jan ml.Svatoš Roman6-118-9-92312
4.Bezdíček MartinPokorný Marcel-7-5-4  0313
5.Rubeš MichalMinář Jiří-10877 3123
6.Dostál JanZdvihal Radek8-1052 3133
7.Bezdíček MartinSvatoš Roman9511  3043
8.Rubeš MichalPokorný Marcel-5-44-6 1344
9.Dostál JanMinář Jiří-699-293254
10.Rohlík Jan ml.Zdvihal Radek9-7310 3164
11.Rubeš MichalSvatoš Roman-8-2-8  0365
12.Dostál JanPokorný Marcel-3-9-9  0366
13.Rohlík Jan ml.Minář Jiří75-109 3176
14.Bezdíček MartinZdvihal Radek5-1154 3186
15.Dostál JanSvatoš Roman6-7-9-4 1387
16.Charvát OndřejPokorný Marcel-8-1191273297
17.Bezdíček MartinMinář Jiří7-8-107532107
18.Rubeš MichalZdvihal Radek9    10  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rohlík Jan ml.21Svatoš Roman31
Bezdíček Martin31Pokorný Marcel31
Rubeš Michal12Minář Jiří04
Dostál Jan22Zdvihal Radek03
Charvát Ondřej10   
ŽK - Pokorný (16.zápas) - nesportovní chování (odstřelení míčku)

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy