Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimVrchní
rozhodčí:
Foltýn Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla PardubiceRozhodčí:Foltýn Lukáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy 504, Chrudim, u hokejbalového hřištěRozhodčí:Stehlík Milan
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1025:35545:588TJ Tesla Pardubice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rohlík Jan ml.
Dostál Jan
 
 
Merta Jakub
Šimonek Petr
 
 
-5-8-6  0301
2.Bezdíček Martin
Rubeš Michal
 
 
Kadleček Radomír
Lukeš Marek
 
 
-8959 3111
3.Rohlík Jan ml.Merta Jakub-4-8-10  0312
4.Dostál JanKadleček Radomír98-514 3122
5.Rubeš MichalŠimonek Petr-8-8710-52323
6.Bezdíček MartinStránský Matěj449  3033
7.Dostál JanMerta Jakub-4-9-7  0334
8.Rubeš MichalKadleček Radomír8-5-7-8 1335
9.Bezdíček MartinŠimonek Petr8-11-88-42336
10.Rohlík Jan ml.Stránský Matěj8-10-3-8 1337
11.Rubeš MichalMerta Jakub-68-710-82338
12.Bezdíček MartinKadleček Radomír55-106 3148
13.Rohlík Jan ml.Šimonek Petr-97-9-10 1349
14.Dostál JanStránský Matěj-1099-983259
15.Bezdíček MartinMerta Jakub-11-97-6 13510
16.Rohlík Jan ml.Kadleček Radomír84-9  21  
17.Dostál JanŠimonek Petr         
18.Rubeš MichalStránský Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rohlík Jan ml.03Merta Jakub40
Dostál Jan21Kadleček Radomír12
Rubeš Michal03Šimonek Petr30
Bezdíček Martin22Stránský Matěj12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín BVrchní
rozhodčí:
Krejčí František
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra HoliceRozhodčí:Pilner Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heverova 191, u kina, tělocvična SPŠ strojní v KolíněRozhodčí:Dolejší Stanislav
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:27628:586ST EUROMASTER Kolín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dolejší Stanislav
Jindra Josef
 
 
Kuchta Pavel
Mádlo Martin
 
 
7-10-7-9 1301
2.Kostelník Lukáš
Záboj Matěj
 
 
Jelínek Michal
Koubek René
 
 
610-7-933211
3.Záboj MatějMádlo Martin11-910-5-72312
4.Dolejší StanislavJelínek Michal7115  3022
5.Zaplatílek CtiborKoubek René-48-14-11 1323
6.Kostelník LukášKuchta Pavel576  3033
7.Dolejší StanislavMádlo Martin-9-911-4 1334
8.Zaplatílek CtiborJelínek Michal-3-4-6  0335
9.Kostelník LukášKoubek René789  3045
10.Záboj MatějKuchta Pavel-78411 3155
11.Zaplatílek CtiborMádlo Martin-10-7-9  0356
12.Kostelník LukášJelínek Michal988  3066
13.Záboj MatějKoubek René849  3076
14.Dolejší StanislavKuchta Pavel9-37-9-92377
15.Kostelník LukášMádlo Martin17-8-1093287
16.Záboj MatějJelínek Michal5-1084 3197
17.Dolejší StanislavKoubek René9118  30107
18.Zaplatílek CtiborKuchta Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Záboj Matěj31Mádlo Martin31
Dolejší Stanislav22Jelínek Michal13
Zaplatílek Ctibor03Koubek René13
Kostelník Lukáš40Kuchta Pavel12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Bižuterie Jablonec nad NisouVrchní
rozhodčí:
Vrabec Jakub
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha CRozhodčí:Bradáč Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Tenisu 214, 468 04, Jablonec nad Nisou, areál tenisových kurtů ČLTK Jablonec nad Nisou, Horní ProsečRozhodčí:Švácha Ondřej
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:734:32587:594TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bradáč Petr
Rose Radek
 
 
Šedivý Zdeněk
Píša Radovan
 
 
5-578 3110
2.Švácha Ondřej
Šilhán Josef
 
 
Marat Petr
Dvořák Petr
 
 
-310-3463220
3.Bradáč PetrŠedivý Zdeněk6-998 3130
4.Šilhán JosefDvořák Petr-5-11910-72331
5.Švácha OndřejMarat Petr-8-5-5  0332
6.Rose RadekPíša Radovan-79-6-8 1333
7.Šilhán JosefŠedivý Zdeněk-6-5-6  0334
8.Švácha OndřejDvořák Petr7-86-743244
9.Rose RadekMarat Petr2813  3054
10.Bradáč PetrPíša Radovan97-6-1083264
11.Švácha OndřejŠedivý Zdeněk-6-6-3  0365
12.Rose RadekDvořák Petr6-8-8-4 1366
13.Bradáč PetrMarat Petr1062  3076
14.Šilhán JosefPíša Radovan83-311 3186
15.Rose RadekŠedivý Zdeněk-9-10-2  0387
16.Bradáč PetrDvořák Petr427  3097
17.Šilhán JosefMarat Petr8-87-7932107
18.Švácha OndřejPíša Radovan-105-7  12  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bradáč Petr40Šedivý Zdeněk31
Šilhán Josef22Dvořák Petr22
Švácha Ondřej12Marat Petr13
Rose Radek13Píša Radovan12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Loko Depo LiberecVrchní
rozhodčí:
Žid Jaromír
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha BRozhodčí:Minář Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Máchova159/56, Home Credit Arena Liberec, vcho naproti hlavnímu vchodu do hokejové haly, 1. podzemní podlažíRozhodčí:Hanák Petr
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1019:36462:550AC Sparta Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svatoš Roman
Smejkal Tomáš
 
 
Kreder Benjamin
Kuchař Jan
 
 
-7-7-9  0301
2.Pokorný Marcel
Minář Jiří
 
 
Lánský Jakub
Hüttl Michal
 
 
910-96 3111
3.Svatoš RomanKuchař Jan-5-7-5  0312
4.Minář JiříKreder Benjamin-8-4-11  0313
5.Pokorný MarcelLánský Jakub-767-383223
6.Smejkal TomášHüttl Michal-9-8-8  0324
7.Minář JiříKuchař Jan7-8-96-42325
8.Pokorný MarcelKreder Benjamin-8-49-8 1326
9.Smejkal TomášLánský Jakub3-9-10-2 1327
10.Svatoš RomanHüttl Michal610-6-6143237
11.Pokorný MarcelKuchař Jan-2-7-7  0338
12.Smejkal TomášKreder Benjamin-46-67-12339
13.Svatoš RomanLánský Jakub7-10715 3149
14.Minář JiříHüttl Michal-77-7-8 13410
15.Smejkal TomášKuchař Jan         
16.Svatoš RomanKreder Benjamin         
17.Minář JiříLánský Jakub         
18.Pokorný MarcelHüttl Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Svatoš Roman21Kuchař Jan30
Minář Jiří03Kreder Benjamin30
Pokorný Marcel12Lánský Jakub12
Smejkal Tomáš03Hüttl Michal21
ŽK Hüttl - nesportovní chování



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec DVrchní
rozhodčí:
Zahradník Petr
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec Králové CRozhodčí:Kaněra Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:Protiva Luboš
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:28Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:16490:424SKST Liberec D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Protiva Luboš
Fabíni Marek
 
 
Slavík Libor
Málek Daniel
 
 
8-697 3110
2.Protiva Martin
Kaněra Jan
 
 
Lučan Martin
Sánchez Javier Francisco
 
 
-5-9-4  0311
3.Kaněra JanSánchez Javier Francisco-2975 3121
4.Protiva MartinLučan Martin697  3031
5.Protiva LubošSlavík Libor-91235 3141
6.Fabíni MarekMálek Daniel5-9510 3151
7.Protiva MartinSánchez Javier Francisco811-94 3161
8.Protiva LubošLučan Martin1096  3071
9.Fabíni MarekSlavík Libor9-8-36-122372
10.Kaněra JanMálek Daniel1528  3082
11.Protiva LubošSánchez Javier Francisco1058  3092
12.Fabíni MarekLučan Martin6-8-6-7 1393
13.Kaněra JanSlavík Libor9-7-95732103
14.Protiva MartinMálek Daniel5-10   11  
15.Fabíni MarekSánchez Javier Francisco         
16.Kaněra JanLučan Martin         
17.Protiva MartinSlavík Libor         
18.Protiva LubošMálek Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kaněra Jan30Sánchez Javier Francisco03
Protiva Martin20Lučan Martin12
Protiva Luboš30Slavík Libor12
Fabíni Marek12Málek Daniel02
ŽK - Fabíni Marek (SKST Liberec D) - hození pálkou.



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stará PakaVrchní
rozhodčí:
Oravec Jakub
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan BroumovRozhodčí:Budina Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Revoluční 355, 507 91 Stará Paka, tělocvična ZŠRozhodčí:Lhota František
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:13479:389TJ Sokol Stará Paka

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šajner Lubomír
Vajgl Pavel
 
 
Brzecki Pawel
Piesla Tomasz
 
 
7-855 3110
2.Dlabola Petr
Herber Jan
 
 
Gombarčík Karel ml.
Kollert David
 
 
368  3020
3.Herber JanBrzecki Pawel-11-9810-62321
4.Šajner LubomírGombarčík Karel ml.1058  3031
5.Vajgl PavelKollert David642  3041
6.Dlabola PetrPiesla Tomasz-7612-873251
7.Šajner LubomírBrzecki Pawel79-66 3161
8.Vajgl PavelGombarčík Karel ml.-4899 3171
9.Dlabola PetrKollert David59-77 3181
10.Herber JanPiesla Tomasz-96-49-152382
11.Vajgl PavelBrzecki Pawel184  3092
12.Dlabola PetrGombarčík Karel ml.614-19 31102
13.Herber JanKollert David         
14.Šajner LubomírPiesla Tomasz         
15.Dlabola PetrBrzecki Pawel         
16.Herber JanGombarčík Karel ml.         
17.Šajner LubomírKollert David         
18.Vajgl PavelPiesla Tomasz         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Herber Jan02Brzecki Pawel12
Šajner Lubomír20Gombarčík Karel ml.03
Vajgl Pavel30Kollert David02
Dlabola Petr30Piesla Tomasz11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy