Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín BVrchní
rozhodčí:
Nutilová Vendula
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla PardubiceRozhodčí:Dolejší Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heverova 191, u kina, tělocvična SPŠ strojní v KolíněRozhodčí:Záboj Martin
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:25542:523ST EUROMASTER Kolín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kostelník Lukáš
Záboj Matěj
 
 
Merta Jakub
Šimonek Petr
 
 
-91086 3110
2.Dolejší Stanislav
Jindra Josef
 
 
Kadleček Radomír
Stránský Matěj
 
 
7-897 3120
3.Záboj MatějMerta Jakub-7-2-5  0321
4.Dolejší StanislavKadleček Radomír9108  3031
5.Zaplatílek CtiborŠimonek Petr-210-6-9 1332
6.Kostelník LukášStránský Matěj5-782 3142
7.Dolejší StanislavMerta Jakub-5-67-7 1343
8.Zaplatílek CtiborKadleček Radomír-1189-1043253
9.Kostelník Lukᚊimonek Petr8-1179 3163
10.Záboj MatějStránský Matěj-94-11-3 1364
11.Zaplatílek CtiborMerta Jakub-8-6-2  0365
12.Kostelník LukášKadleček Radomír6-976 3175
13.Záboj MatějŠimonek Petr8910  3085
14.Dolejší StanislavStránský Matěj88-6-1023295
15.Kostelník LukášMerta Jakub-6759 31105
16.Záboj MatějKadleček Radomír         
17.Dolejší StanislavŠimonek Petr         
18.Zaplatílek CtiborStránský Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Záboj Matěj12Merta Jakub31
Dolejší Stanislav21Kadleček Radomír03
Zaplatílek Ctibor12Šimonek Petr12
Kostelník Lukáš40Stránský Matěj12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimVrchní
rozhodčí:
Zajíček Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra HoliceRozhodčí:Steklý Tibor
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy 504, Chrudim, u hokejbalového hřištěRozhodčí:Sourada Petr
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1024:33529:575TJ Jiskra Holice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rohlík Jan ml.
Šindelář Pavel
 
 
Kuchta Pavel
Mádlo Martin
 
 
5-5-58-32301
2.Bezdíček Martin
Rubeš Michal
 
 
Jelínek Michal
Koubek René
 
 
-14-7-5  0302
3.Bezdíček MartinJelínek Michal811-89 3112
4.Rohlík Jan ml.Mádlo Martin139-6-5-92313
5.Šindelář PavelKuchta Pavel-11-1-15  0314
6.Rubeš MichalKoubek René410-9-863224
7.Rohlík Jan ml.Jelínek Michal15-8-55-72325
8.Šindelář PavelMádlo Martin547  3035
9.Rubeš MichalKuchta Pavel-69-8-8 1336
10.Bezdíček MartinKoubek René8108  3046
11.Šindelář PavelJelínek Michal-6-910-6 1347
12.Rubeš MichalMádlo Martin9-10-6-9 1348
13.Bezdíček MartinKuchta Pavel-8-976-122349
14.Rohlík Jan ml.Koubek René9-6-7-9 13410
15.Rubeš MichalJelínek Michal10    10  
16.Bezdíček MartinMádlo Martin         
17.Rohlík Jan ml.Kuchta Pavel         
18.Šindelář PavelKoubek René         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bezdíček Martin21Jelínek Michal21
Rohlík Jan ml.03Mádlo Martin21
Šindelář Pavel12Kuchta Pavel30
Rubeš Michal12Koubek René12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Loko Depo LiberecVrchní
rozhodčí:
Žid Jaromír
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha CRozhodčí:Minář Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Máchova159/56, Home Credit Arena Liberec, vcho naproti hlavnímu vchodu do hokejové haly, 1. podzemní podlažíRozhodčí:Hanák Petr
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1016:36405:525TTC Elizza Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svatoš Roman
Smejkal Tomáš
 
 
Šedivý Zdeněk
Rochowanski Pavel
 
 
-7-7-5  0301
2.Pokorný Marcel
Minář Jiří
 
 
Šejvl Jakub
Dvořák Petr
 
 
-367-283211
3.Svatoš RomanDvořák Petr-10-7-5  0312
4.Smejkal Tomᚊejvl Jakub-986-893222
5.Minář JiříRochowanski Pavel-5-5-8  0323
6.Pokorný MarcelŠedivý Zdeněk-1-4-4  0324
7.Smejkal TomášDvořák Petr13-755 3134
8.Minář JiříŠejvl Jakub-9-9-8  0335
9.Pokorný MarcelRochowanski Pavel6-8-3-13 1336
10.Svatoš RomanŠedivý Zdeněk-4-7-5  0337
11.Minář JiříDvořák Petr-689-5-62338
12.Pokorný MarcelŠejvl Jakub610-69 3148
13.Svatoš RomanRochowanski Pavel9-6-7-9 1349
14.Smejkal Tomᚊedivý Zdeněk-6-5-5  03410
15.Pokorný MarcelDvořák Petr         
16.Svatoš RomanŠejvl Jakub         
17.Smejkal TomášRochowanski Pavel         
18.Minář JiříŠedivý Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Svatoš Roman03Dvořák Petr21
Smejkal Tomáš21Šejvl Jakub12
Minář Jiří03Rochowanski Pavel30
Pokorný Marcel12Šedivý Zdeněk30



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Bižuterie Jablonec nad NisouVrchní
rozhodčí:
Sudek Petr
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha BRozhodčí:Bradáč Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Tenisu 214, 468 04, Jablonec nad Nisou, areál tenisových kurtů ČLTK Jablonec nad Nisou, Horní ProsečRozhodčí:Švácha Ondřej
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1018:34446:521AC Sparta Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bradáč Petr
Rose Radek
 
 
Kreder Benjamin
Kuchař Jan
 
 
-1089-5-82301
2.Švácha Ondřej
Šilhán Josef
 
 
Lánský Jakub
Hüttl Michal
 
 
-7-7-8  0302
3.Bradáč PetrKuchař Jan8-11-9-11 1303
4.Šilhán JosefKreder Benjamin-1011-7-6 1304
5.Švácha OndřejLánský Jakub-4-4-4  0305
6.Rose RadekHüttl Michal-766-863215
7.Šilhán JosefKuchař Jan-10-7-9  0316
8.Švácha OndřejKreder Benjamin-3-0-5  0317
9.Rose RadekLánský Jakub-71255 3127
10.Bradáč PetrHüttl Michal1086  3037
11.Švácha OndřejKuchař Jan-4-7-4  0338
12.Rose RadekKreder Benjamin-88-12-7 1339
13.Bradáč PetrLánský Jakub4-6512 3149
14.Šilhán JosefHüttl Michal-7-98-8 13410
15.Rose RadekKuchař Jan7-69  21  
16.Bradáč PetrKreder Benjamin         
17.Šilhán JosefLánský Jakub         
18.Švácha OndřejHüttl Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bradáč Petr21Kuchař Jan30
Šilhán Josef03Kreder Benjamin30
Švácha Ondřej03Lánský Jakub12
Rose Radek21Hüttl Michal12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stará PakaVrchní
rozhodčí:
Oravec Jakub
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec Králové CRozhodčí:Budina Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Revoluční 355, 507 91 Stará Paka, tělocvična ZŠRozhodčí:Lhota František
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:17Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:35644:654TJ Sokol Stará Paka

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šajner Lubomír
Vajgl Pavel
 
 
Lučan Martin
Sánchez Javier Francisco
 
 
107-710 3110
2.Dlabola Petr
Herber Jan
 
 
Málek Daniel
Slavík Libor
 
 
8-137-7-102311
3.Herber JanSánchez Javier Francisco9-68-5-72312
4.Šajner LubomírLučan Martin8-367 3122
5.Vajgl PavelSlavík Libor68-78 3132
6.Dlabola PetrMálek Daniel-87-512-52333
7.Šajner LubomírSánchez Javier Francisco-10-8-4  0334
8.Vajgl PavelLučan Martin1111-96 3144
9.Dlabola PetrSlavík Libor4-24-7123254
10.Herber JanMálek Daniel-6-7-3  0355
11.Vajgl PavelSánchez Javier Francisco5-745 3165
12.Dlabola PetrLučan Martin10-459 3175
13.Herber JanSlavík Libor-8-5-3  0376
14.Šajner LubomírMálek Daniel-928-653286
15.Dlabola PetrSánchez Javier Francisco-9-9-11  0387
16.Krtička LubošLučan Martin-6-4-7  0388
17.Šajner LubomírSlavík Libor-8997 3198
18.Vajgl PavelMálek Daniel662  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Herber Jan03Sánchez Javier Francisco31
Šajner Lubomír31Lučan Martin13
Vajgl Pavel40Slavík Libor13
Dlabola Petr22Málek Daniel22
Krtička Luboš01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec DVrchní
rozhodčí:
Zahradník Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan BroumovRozhodčí:Kaněra Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:Protiva Luboš
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:13462:368SKST Liberec D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Protiva Martin
Mečl Jan ml.
 
 
Brzecki Pawel
Piesla Tomasz
 
 
-368-9123210
2.Protiva Luboš
Kaněra Jan
 
 
Gombarčík Karel ml.
Kollert David
 
 
887  3020
3.Kaněra JanGombarčík Karel ml.477  3030
4.Protiva MartinPiesla Tomasz693  3040
5.Protiva LubošKollert David565  3050
6.Mečl Jan ml.Brzecki Pawel6-8-58-102351
7.Protiva MartinGombarčík Karel ml.53-87 3161
8.Protiva LubošPiesla Tomasz6510  3071
9.Mečl Jan ml.Kollert David-5-7-8  0372
10.Kaněra JanBrzecki Pawel7910  3082
11.Protiva LubošGombarčík Karel ml.55-67 3192
12.Mečl Jan ml.Piesla Tomasz-10-68-9 1393
13.Kaněra JanKollert David687  30103
14.Protiva MartinBrzecki Pawel         
15.Mečl Jan ml.Gombarčík Karel ml.         
16.Kaněra JanPiesla Tomasz         
17.Protiva MartinKollert David         
18.Protiva LubošBrzecki Pawel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kaněra Jan30Gombarčík Karel ml.03
Protiva Martin20Piesla Tomasz12
Protiva Luboš30Kollert David12
Mečl Jan ml.03Brzecki Pawel11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy