Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra HoliceVrchní
rozhodčí:
Košťál Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec DRozhodčí:Vraštil Lukáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Holubova 768 53401 Holice, Proti KD a muzeu Dr.E.HolubaRozhodčí:Frolík Tomáš
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:26570:541TJ Jiskra Holice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jelínek Michal
Koubek René
 
 
Kaněra Jan
Waldhauser Štěpán
 
 
76-213 3110
2.Kuchta Pavel
Mádlo Martin
 
 
Protiva Luboš
Fabíni Marek
 
 
8-9-7-10 1311
3.Kuchta PavelProtiva Luboš-7-810-3 1312
4.Koubek RenéFabíni Marek-9-7-5  0313
5.Mádlo MartinKaněra Jan459  3023
6.Jelínek MichalWaldhauser Štěpán386  3033
7.Koubek RenéProtiva Luboš89-68 3143
8.Mádlo MartinFabíni Marek8711  3053
9.Jelínek MichalKaněra Jan5-954 3163
10.Kuchta PavelWaldhauser Štěpán4-788 3173
11.Mádlo MartinProtiva Luboš9-2-4-8 1374
12.Jelínek MichalFabíni Marek-5784 3184
13.Kuchta PavelKaněra Jan-89-22-72385
14.Koubek RenéWaldhauser Štěpán-6-89943295
15.Jelínek MichalProtiva Luboš-9-16-9  0396
16.Kuchta PavelFabíni Marek-5679 31106
17.Koubek RenéKaněra Jan         
18.Mádlo MartinWaldhauser Štěpán         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kuchta Pavel22Protiva Luboš31
Koubek René21Fabíni Marek13
Mádlo Martin21Kaněra Jan12
Jelínek Michal31Waldhauser Štěpán03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tesla PardubiceVrchní
rozhodčí:
Švec Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Stará PakaRozhodčí:Zajíček Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vinici 1901, Pardubice, bílá budova vedle fotbalového hřiště, 1.patro, vchod z boku budovyRozhodčí:Voženílková Alena
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:24619:541TJ Tesla Pardubice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stránský Matěj
Lukeš Marek
 
 
Šajner Lubomír
Vajgl Pavel
 
 
-10-118-8 1301
2.Merta Jakub
Šimonek Petr
 
 
Dlabola Petr
Budina Martin
 
 
774  3011
3.Merta JakubDlabola Petr659  3021
4.Stránský MatějVajgl Pavel-87-74-82322
5.Kadleček RadomírŠajner Lubomír-4-6-5  0323
6.Šimonek PetrBudina Martin966  3033
7.Stránský MatějDlabola Petr-3-11-9  0334
8.Kadleček RadomírVajgl Pavel-99-15-10 1335
9.Šimonek PetrŠajner Lubomír55-97 3145
10.Merta JakubBudina Martin4119  3055
11.Kadleček RadomírDlabola Petr886  3065
12.Šimonek PetrVajgl Pavel34-9-12-82366
13.Merta JakubŠajner Lubomír3106  3076
14.Stránský MatějBudina Martin948  3086
15.Šimonek PetrDlabola Petr9-8-59-92387
16.Merta JakubVajgl Pavel-667-883297
17.Stránský MatějŠajner Lubomír989  30107
18.Kadleček RadomírBudina Martin49-82 31  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Merta Jakub40Dlabola Petr22
Stránský Matěj22Vajgl Pavel31
Kadleček Radomír12Šajner Lubomír13
Šimonek Petr22Budina Martin03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan BroumovVrchní
rozhodčí:
Gombarčík Karel st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Bižuterie Jablonec nad NisouRozhodčí:Brzecki Pawel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Soukenická 68,55001 BROUMOV-Olivětín, vedle vrátnice VebyRozhodčí:Kollert David
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1030:35601:597TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gombarčík Karel ml.
Čepelka Jan
 
 
Švácha Ondřej
Rose Radek
 
 
-83-9-6 1301
2.Vodal Vladimír
Piesla Tomasz
 
 
Šilhán Josef
Daníček Radek
 
 
-8-97893211
3.Piesla TomaszRose Radek-7-109-7 1312
4.Vodal VladimírŠilhán Josef-93114 3122
5.Čepelka JanŠvácha Ondřej10-48-6-102323
6.Gombarčík Karel ml.Daníček Radek327  3033
7.Vodal VladimírRose Radek-7-4-10  0334
8.Čepelka JanŠilhán Josef-10-5-8  0335
9.Gombarčík Karel ml.Švácha Ondřej778  3045
10.Piesla TomaszDaníček Radek-878-753255
11.Čepelka JanRose Radek5-107-4-52356
12.Gombarčík Karel ml.Šilhán Josef1035  3066
13.Piesla TomaszŠvácha Ondřej-8-7-6  0367
14.Vodal VladimírDaníček Radek889  3077
15.Gombarčík Karel ml.Rose Radek-11-779-92378
16.Piesla TomaszŠilhán Josef-6-9-8  0379
17.Vodal VladimírŠvácha Ondřej-7-54-13 13710
18.Čepelka JanDaníček Radek4    10  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Piesla Tomasz13Rose Radek40
Vodal Vladimír22Šilhán Josef22
Čepelka Jan03Švácha Ondřej31
Gombarčík Karel ml.31Daníček Radek03
Soupiska hostů v el. podobě.



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec Králové CVrchní
rozhodčí:
Tomanec Jan
HOSTUJÍCÍ:Loko Depo LiberecRozhodčí:Pauliš František
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí:Kozáková Tereza
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:28650:587DTJ Hradec Králové C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lučan Martin
Sánchez Javier Francisco
 
 
Smejkal Tomáš
Svatoš Roman
 
 
8510  3010
2.Pozník David
Slavík Libor
 
 
Pokorný Marcel
Minář Jiří
 
 
581  3020
3.Slavík LiborPokorný Marcel-810-4-9 1321
4.Pozník DavidSmejkal Tomáš-9-7-9  0322
5.Lučan MartinSvatoš Roman9812  3032
6.Sánchez Javier FranciscoMinář Jiří5126  3042
7.Pozník DavidPokorný Marcel-7-76-7 1343
8.Lučan MartinSmejkal Tomáš-96-8-10 1344
9.Sánchez Javier FranciscoSvatoš Roman698  3054
10.Slavík LiborMinář Jiří655  3064
11.Lučan MartinPokorný Marcel875  3074
12.Sánchez Javier FranciscoSmejkal Tomáš-9-711-7 1375
13.Slavík LiborSvatoš Roman-7-11-11  0376
14.Pozník DavidMinář Jiří12-913-11-82377
15.Sánchez Javier FranciscoPokorný Marcel-8-1397103287
16.Slavík LiborSmejkal Tomáš86-107 3197
17.Pozník DavidSvatoš Roman-8-6-7  0398
18.Lučan MartinMinář Jiří56-102 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Slavík Libor22Pokorný Marcel22
Pozník David04Smejkal Tomáš31
Lučan Martin31Svatoš Roman22
Sánchez Javier Francisco31Minář Jiří13
Domácí neodehráli utkání v jednotných dresech (hráč Lučan v jednom utkání)



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha BVrchní
rozhodčí:
Gaydoš Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimRozhodčí:Kubový Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:Skopec Daniel
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:12436:344AC Sparta Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lánský Jakub
Hájek Michal
 
 
Dostál Jan
Rubeš Michal
 
 
566  3010
2.Kreder Benjamin
Šenk Jakub
 
 
Bezdíček Martin
Rohlík Jan ml.
 
 
-6-7-5  0311
3.Hájek MichalBezdíček Martin69-87 3121
4.Šenk JakubRohlík Jan ml.-81047 3131
5.Lánský JakubDostál Jan85-1012 3141
6.Kreder BenjaminRubeš Michal7105  3051
7.Šenk JakubBezdíček Martin286  3061
8.Lánský JakubRohlík Jan ml.-6-123-6 1362
9.Kreder BenjaminDostál Jan649  3072
10.Hájek MichalRubeš Michal359  3082
11.Lánský JakubBezdíček Martin77-7-363292
12.Kreder BenjaminRohlík Jan ml.510-911 31102
13.Hájek MichalDostál Jan         
14.Šenk JakubRubeš Michal         
15.Kreder BenjaminBezdíček Martin         
16.Hájek MichalRohlík Jan ml.         
17.Šenk JakubDostál Jan         
18.Lánský JakubRubeš Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hájek Michal20Bezdíček Martin03
Šenk Jakub20Rohlík Jan ml.12
Lánský Jakub21Dostál Jan02
Kreder Benjamin30Rubeš Michal02
Bez připomínek.



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín BRozhodčí:Dolejší Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heverova 191, Kolín, 280 02, u kina, tělocvična SPŠ strojní v KolíněRozhodčí:Novák Ladislav
Datum dle rozpisu22. 02. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
23:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:42655:705ST EUROMASTER Kolín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marat Petr
Šejvl Jakub
 
 
Dolejší Stanislav
Čamr František
 
 
-9-9-5  0301
2.Lamr Martin
Píša Radovan
 
 
Miffek Daniel
Záboj Matěj
 
 
-6-56693211
3.Marat PetrMiffek Daniel-58-6983221
4.Šejvl JakubČamr František5-9-9753231
5.Píša RadovanDolejší Stanislav-5-7-5  0332
6.Lamr MartinZáboj Matěj-4-108-7 1333
7.Šejvl JakubMiffek Daniel-8-59-3 1334
8.Píša RadovanČamr František-59-8-8 1335
9.Lamr MartinDolejší Stanislav-7-657103245
10.Marat PetrZáboj Matěj-7-9-7  0346
11.Píša RadovanMiffek Daniel11116  3056
12.Lamr MartinČamr František-9-9-8  0357
13.Marat PetrDolejší Stanislav-9978 3167
14.Šejvl JakubZáboj Matěj-38-6-10 1368
15.Lamr MartinMiffek Daniel57-96 3178
16.Marat PetrČamr František910-8-11-82379
17.Šejvl JakubDolejší Stanislav5-511-1043289
18.Píša RadovanZáboj Matěj-546-4-723810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Marat Petr22Miffek Daniel13
Šejvl Jakub22Čamr František31
Píša Radovan13Dolejší Stanislav13
Lamr Martin22Záboj Matěj40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy