Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha CVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla PardubiceRozhodčí:Vožický Bohumil
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:Rosa Vladimír
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:38Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:930:40640:687nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marat Petr
Dvořák Petr
 
 
Stránský Matěj
Lukeš Marek
 
 
-10-10-5  0301
2.Píša Radovan
Benák Libor
 
 
Merta Jakub
Šimonek Petr
 
 
9-10-115103211
3.Marat PetrStránský Matěj5-10117 3121
4.Dvořák PetrMerta Jakub-8-5-5  0322
5.Píša RadovanŠimonek Petr-59-4-9 1323
6.Benák LiborLukeš Marek-7-712773233
7.Dvořák PetrStránský Matěj1186  3043
8.Píša RadovanMerta Jakub-10-5-6  0344
9.Benák LiborŠimonek Petr-7-11-8  0345
10.Marat PetrLukeš Marek-8-4-7  0346
11.Píša RadovanStránský Matěj-10-771083256
12.Benák LiborMerta Jakub-6-5-11  0357
13.Marat PetrDočkal Radek9-1294 3167
14.Dvořák PetrLukeš Marek-61037 3177
15.Benák LiborStránský Matěj-6-66193287
16.Marat PetrMerta Jakub-8-7-9  0388
17.Dvořák PetrDočkal Radek-10-107493298
18.Píša RadovanLukeš Marek-3-4119-62399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Marat Petr22Stránský Matěj04
Dvořák Petr31Merta Jakub40
Píša Radovan13Šimonek Petr20
Benák Libor22Lukeš Marek22
   Dočkal Radek02
ŽK - Šimonek Petr - vulgární výrazy ŽK - Lukeš Marek - Kopnutí do ohrádky



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha BVrchní
rozhodčí:
Kubový Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra HoliceRozhodčí:Havazík Ondřej
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:Kroupa Rudolf
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:330:15442:300AC Sparta Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kreder Benjamin
Hüttl Michal
 
 
Jelínek Michal
Mádlo Martin
 
 
-7810-983210
2.Hájek Michal
Šenk Jakub
 
 

 
 
WO    3020
3.Hájek MichalJelínek Michal-1-5-9  0321
4.Šenk JakubMádlo Martin-8-9-2  0322
5.Kreder BenjaminVraštil Lukáš728  3032
6.Hüttl MichalWO    3042
7.Šenk JakubJelínek Michal-8-11-7  0343
8.Kreder BenjaminMádlo Martin576  3053
9.Hüttl MichalVraštil Lukáš-959-1433263
10.Hájek MichalWO    3073
11.Kreder BenjaminJelínek Michal4-3-8223283
12.Hüttl MichalMádlo Martin6710  3093
13.Hájek MichalVraštil Lukáš739  30103
14.Šenk Jakub         
15.Hüttl MichalJelínek Michal         
16.Hájek MichalMádlo Martin         
17.Šenk JakubVraštil Lukáš         
18.Kreder Benjamin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hájek Michal11Jelínek Michal21
Šenk Jakub02Mádlo Martin12
Kreder Benjamin30Vraštil Lukáš03
Hüttl Michal20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimVrchní
rozhodčí:
Foltýn Lukáš
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec Králové CRozhodčí:Steklý Tibor
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy 504, Chrudim, u hokejbalového hřištěRozhodčí:Šula Petr
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:35653:644TJ Sokol Chrudim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bezdíček Martin
Rubeš Michal
 
 
Slavík Libor
Pozník David
 
 
995  3010
2.Rohlík Jan ml.
Dostál Jan
 
 
Lučan Martin
Sánchez Javier Francisco
 
 
797  3020
3.Rohlík Jan ml.Sánchez Javier Francisco-712108 3130
4.Dostál JanSlavík Libor-66-9773240
5.Rubeš MichalPozník David-2-5-8  0341
6.Bezdíček MartinLučan Martin3-9-2983251
7.Dostál JanSánchez Javier Francisco-79-11-8 1352
8.Rubeš MichalSlavík Libor12-4-59-82353
9.Bezdíček MartinPozník David-557-963263
10.Rohlík Jan ml.Lučan Martin-104-4-7 1364
11.Rubeš MichalSánchez Javier Francisco-6-36593274
12.Bezdíček MartinSlavík Libor-6-8-9  0375
13.Rohlík Jan ml.Pozník David82-11-953285
14.Dostál JanLučan Martin-86-6-9 1386
15.Bezdíček MartinSánchez Javier Francisco4-995 3196
16.Rohlík Jan ml.Slavík Libor-3-97-6 1397
17.Dostál JanPozník David-11-1177232107
18.Rubeš MichalLučan Martin97-6  21  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rohlík Jan ml.22Sánchez Javier Francisco13
Dostál Jan22Slavík Libor31
Rubeš Michal12Pozník David13
Bezdíček Martin31Lučan Martin21
ŽK - 15.zápas Sánchez (kopnutí do ohrádky) ŽK - 17.zápas Dostál (zdržování hry)



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín BVrchní
rozhodčí:
Nutilová Vendula
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan BroumovRozhodčí:Záboj Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heverova 191, u kina, tělocvična SPŠ strojní v KolíněRozhodčí:Kalva Tomáš
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:02Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:12434:293ST EUROMASTER Kolín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čamr František
Záboj Matěj
 
 
Gombarčík Karel ml.
Kollert David
 
 
8-8-10533210
2.Dolejší Stanislav
Zaplatílek Ctibor
 
 
Piesla Tomasz
Vodal Vladimír
 
 
346  3020
3.Dolejší StanislavGombarčík Karel ml.-4-86-8 1321
4.Zaplatílek CtiborVodal Vladimír-4663 3131
5.Záboj MatějKollert David334  3041
6.Čamr FrantišekPiesla Tomasz132  3051
7.Zaplatílek CtiborGombarčík Karel ml.-9-9-6  0352
8.Záboj MatějVodal Vladimír998  3062
9.Čamr FrantišekKollert David643  3072
10.Dolejší StanislavPiesla Tomasz-10-11-5  0373
11.Záboj MatějGombarčík Karel ml.4108  3083
12.Čamr FrantišekVodal Vladimír743  3093
13.Dolejší StanislavKollert David628  30103
14.Zaplatílek CtiborPiesla Tomasz         
15.Čamr FrantišekGombarčík Karel ml.         
16.Dolejší StanislavVodal Vladimír         
17.Zaplatílek CtiborKollert David         
18.Záboj MatějPiesla Tomasz         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dolejší Stanislav12Gombarčík Karel ml.21
Zaplatílek Ctibor11Vodal Vladimír03
Záboj Matěj30Kollert David03
Čamr František30Piesla Tomasz11
Při utkání přítomen komisař Kovář



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Bižuterie Jablonec nad NisouVrchní
rozhodčí:
Sudek Petr
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec DRozhodčí:Švácha Ondřej
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Tenisu 214, 468 04, Jablonec nad Nisou, areál tenisových kurtů ČLTK Jablonec nad Nisou, Horní ProsečRozhodčí:Bradáč Petr
Datum dle rozpisu08. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1019:35461:535SKST Liberec D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rose Radek
Bradáč Petr
 
 
Protiva Martin
Mečl Jan ml.
 
 
-71275 3110
2.Švácha Ondřej
Šilhán Josef
 
 
Protiva Luboš
Kaněra Jan
 
 
-7-5-6  0311
3.Rose RadekKaněra Jan-8-10-8  0312
4.Bradáč PetrMečl Jan ml.-9495 3122
5.Švácha OndřejProtiva Luboš-9-11-5  0323
6.Šilhán JosefProtiva Martin8-77-3-52324
7.Bradáč PetrKaněra Jan10-7-10-8 1325
8.Švácha OndřejMečl Jan ml.-5-4-9  0326
9.Louda JiříProtiva Luboš-1010-4-6 1327
10.Rose RadekProtiva Martin-6-7-7  0328
11.Švácha OndřejKaněra Jan-1-7-7  0329
12.Louda JiříMečl Jan ml.8-6-96103239
13.Rose RadekProtiva Luboš91-910 3149
14.Bradáč PetrProtiva Martin788  3059
15.Louda JiříKaněra Jan-6-7-10  03510
16.Rose RadekMečl Jan ml.         
17.Bradáč PetrProtiva Luboš         
18.Švácha OndřejProtiva Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rose Radek12Kaněra Jan40
Bradáč Petr21Mečl Jan ml.12
Švácha Ondřej03Protiva Luboš21
Šilhán Josef01Protiva Martin21
Louda Jiří12   
Střídání hráče Šilhána zranění



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Loko Depo LiberecVrchní
rozhodčí:
Varcl Jan ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Stará PakaRozhodčí:Hanák Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Máchova159/56, Home Credit Arena Liberec, vcho naproti hlavnímu vchodu do hokejové haly, 1. podzemní podlažíRozhodčí:Minář Jiří
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:18509:331Loko Depo Liberec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smejkal Tomáš
Svatoš Roman
 
 
Dlabola Petr
Vajgl Pavel
 
 
-8-9-8  0301
2.Pokorný Marcel
Minář Jiří
 
 

 
 
WO    3011
3.Pokorný MarcelVajgl Pavel-3-933-42312
4.Svatoš RomanDlabola Petr8-7-8-9 1313
5.Minář JiříBudina Martin47-8-913223
6.Smejkal TomášWO    3033
7.Svatoš RomanVajgl Pavel-13-6-8  0334
8.Minář JiříDlabola Petr95-115 3144
9.Smejkal TomášBudina Martin779  3054
10.Pokorný MarcelWO    3064
11.Minář JiříVajgl Pavel-7899 3174
12.Smejkal TomášDlabola Petr-8582 3184
13.Pokorný MarcelBudina Martin104-103 3194
14.Svatoš RomanWO    30104
15.Smejkal TomášVajgl Pavel         
16.Pokorný MarcelDlabola Petr         
17.Svatoš RomanBudina Martin         
18.Minář Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Pokorný Marcel11Vajgl Pavel21
Svatoš Roman02Dlabola Petr12
Minář Jiří30Budina Martin03
Smejkal Tomáš20   
WO40WO04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy