Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha BVrchní
rozhodčí:
Havazík Ondřej
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla PardubiceRozhodčí:Gaydoš Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:Kubový Jan
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:15507:397AC Sparta Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kreder Benjamin
Hájek Michal
 
 
Stránský Matěj
Merta Jakub
 
 
6710  3010
2.Hüttl Michal
Lánský Jakub
 
 
Dočkal Radek
Lukeš Marek
 
 
-6-106393220
3.Hájek MichalMerta Jakub-9-918-10 1321
4.Hüttl MichalLukeš Marek1-114-843231
5.Kreder BenjaminStránský Matěj438  3041
6.Lánský JakubDočkal Radek688  3051
7.Hüttl MichalMerta Jakub-7-8-10  0352
8.Kreder BenjaminLukeš Marek653  3062
9.Lánský JakubStránský Matěj978  3072
10.Hájek MichalDočkal Radek789  3082
11.Kreder BenjaminMerta Jakub-1068-7-92383
12.Lánský JakubLukeš Marek11-9-8493293
13.Hájek MichalStránský Matěj1074  30103
14.Hüttl MichalDočkal Radek4-910-7632  
15.Lánský JakubMerta Jakub         
16.Hájek MichalLukeš Marek         
17.Hüttl MichalStránský Matěj         
18.Kreder BenjaminDočkal Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hájek Michal21Merta Jakub30
Hüttl Michal11Lukeš Marek03
Kreder Benjamin21Stránský Matěj03
Lánský Jakub30Dočkal Radek02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha CVrchní
rozhodčí:
Haralík Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra HoliceRozhodčí:Vožický Bohumil
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:Rosa Vladimír
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:31671:627TTC Elizza Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Benák Libor
Píša Radovan
 
 
Kuchta Pavel
Mádlo Martin
 
 
7-910-1373210
2.Dvořák Petr
Rochowanski Pavel
 
 
Jelínek Michal
Koubek René
 
 
-7-4-6  0311
3.Benák LiborMádlo Martin8-12-9-8 1312
4.Píša RadovanJelínek Michal9-6-7-7 1313
5.Dvořák PetrKuchta Pavel886  3023
6.Rochowanski PavelKoubek René11-9-7493233
7.Píša RadovanMádlo Martin-59-5-10 1334
8.Dvořák PetrJelínek Michal355  3044
9.Rochowanski PavelKuchta Pavel6-9117 3154
10.Benák LiborKoubek René8109  3064
11.Dvořák PetrMádlo Martin-9377 3174
12.Rochowanski PavelJelínek Michal-87-53-72375
13.Benák LiborKuchta Pavel74-78 3185
14.Píša RadovanKoubek René-975-8-82386
15.Rochowanski PavelMádlo Martin9-11-9523296
16.Benák LiborJelínek Michal-59-57-52397
17.Píša RadovanKuchta Pavel107-69 31107
18.Dvořák PetrKoubek René         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Benák Libor22Mádlo Martin22
Píša Radovan13Jelínek Michal31
Dvořák Petr30Kuchta Pavel04
Rochowanski Pavel31Koubek René12
Koubek (ŽK) odpálení míčku



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín BVrchní
rozhodčí:
Nutilová Vendula
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec Králové CRozhodčí:Záboj Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heverova 191, u kina, tělocvična SPŠ strojní v KolíněRozhodčí:Kalva Tomáš
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:34656:659nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čamr František
Záboj Matěj
 
 
Pozník David
Chládek Martin
 
 
95-48 3110
2.Dolejší Stanislav
Zaplatílek Ctibor
 
 
Slavík Libor
Sánchez Javier Francisco
 
 
-95-510-82311
3.Záboj MatějSlavík Libor9-34-883221
4.Dolejší StanislavSánchez Javier Francisco-588-7-82322
5.Zaplatílek CtiborPozník David389  3032
6.Čamr FrantišekChládek Martin678  3042
7.Dolejší StanislavSlavík Libor-7-57-5 1343
8.Zaplatílek CtiborSánchez Javier Francisco10-7178 3153
9.Čamr FrantišekPozník David12-1049 3163
10.Záboj MatějChládek Martin-9-7-4  0364
11.Zaplatílek CtiborSlavík Libor85-6-4-82365
12.Čamr FrantišekSánchez Javier Francisco-10887 3175
13.Záboj MatějPozník David9-696 3185
14.Dolejší StanislavChládek Martin354  3095
15.Čamr FrantišekSlavík Libor-884-7-52396
16.Záboj MatějSánchez Javier Francisco-3-36-11 1397
17.Dolejší StanislavPozník David-47-11-8 1398
18.Zaplatílek CtiborChládek Martin-5-6-9  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Záboj Matěj22Slavík Libor31
Dolejší Stanislav13Sánchez Javier Francisco22
Zaplatílek Ctibor22Pozník David13
Čamr František31Chládek Martin22
žlutá karta Pozdník - hopzení pálkou



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimVrchní
rozhodčí:
Foltýn Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan BroumovRozhodčí:Steklý Tibor
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy 504, Chrudim, u hokejbalového hřištěRozhodčí:Sourada Petr
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:14460:391TJ Sokol Chrudim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bezdíček Martin
Rubeš Michal
 
 
Čepelka Jan
Kollert David
 
 
-898-873210
2.Rohlík Jan ml.
Šindelář Pavel
 
 
Gombarčík Karel ml.
Vodal Vladimír
 
 
7-8411 3120
3.Šindelář PavelGombarčík Karel ml.-7-48-5 1321
4.Rubeš MichalVodal Vladimír1157  3031
5.Bezdíček MartinKollert David379  3041
6.Rohlík Jan ml.Čepelka Jan855  3051
7.Rubeš MichalGombarčík Karel ml.8-511-5103261
8.Bezdíček MartinVodal Vladimír9-238 3171
9.Rohlík Jan ml.Kollert David9105  3081
10.Šindelář PavelČepelka Jan-7584 3191
11.Bezdíček MartinGombarčík Karel ml.2-9-58-82392
12.Rohlík Jan ml.Vodal Vladimír77-89 31102
13.Šindelář PavelKollert David         
14.Rubeš MichalČepelka Jan         
15.Rohlík Jan ml.Gombarčík Karel ml.         
16.Šindelář PavelVodal Vladimír         
17.Rubeš MichalKollert David         
18.Bezdíček MartinČepelka Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šindelář Pavel11Gombarčík Karel ml.21
Rubeš Michal20Vodal Vladimír03
Bezdíček Martin21Kollert David02
Rohlík Jan ml.30Čepelka Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Loko Depo LiberecVrchní
rozhodčí:
Varcl Jan st.
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec DRozhodčí:Hanák Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Máchova159/56, Home Credit Arena Liberec, vcho naproti hlavnímu vchodu do hokejové haly, 1. podzemní podlažíRozhodčí:Minář Jiří
Datum dle rozpisu09. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:336:17533:456Loko Depo Liberec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svatoš Roman
Smejkal Tomáš
 
 
Kaněra Jan
Huk Martin
 
 
-91065 3110
2.Pokorný Marcel
Minář Jiří
 
 
Protiva Luboš
Mečl Jan ml.
 
 
-766-5-52311
3.Pokorný MarcelKaněra Jan656  3021
4.Svatoš RomanProtiva Luboš9-958 3131
5.Minář JiříMečl Jan ml.-10510-873241
6.Smejkal TomášHuk Martin56-77 3151
7.Svatoš RomanKaněra Jan-8797 3161
8.Minář JiříProtiva Luboš68-8-8-52362
9.Smejkal TomášMečl Jan ml.1198  3072
10.Pokorný MarcelHuk Martin66-89 3182
11.Minář JiříKaněra Jan-57-88-82383
12.Smejkal TomášProtiva Luboš79-1113 3193
13.Pokorný MarcelMečl Jan ml.996  30103
14.Svatoš RomanHuk Martin         
15.Smejkal TomášKaněra Jan         
16.Pokorný MarcelProtiva Luboš         
17.Svatoš RomanMečl Jan ml.         
18.Minář JiříHuk Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pokorný Marcel30Kaněra Jan12
Svatoš Roman20Protiva Luboš12
Minář Jiří12Mečl Jan ml.03
Smejkal Tomáš30Huk Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Bižuterie Jablonec nad NisouVrchní
rozhodčí:
Sudek Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Stará PakaRozhodčí:Švácha Ondřej
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Tenisu 214, 468 04, Jablonec nad Nisou, areál tenisových kurtů ČLTK Jablonec nad Nisou, Horní ProsečRozhodčí:Bradáč Petr
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:8415:246TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rose Radek
Bradáč Petr
 
 
Dlabola Petr
Vajgl Pavel
 
 
-14-12-6  0301
2.Švácha Ondřej
Šilhán Josef
 
 

 
 
WO    3011
3.Rose RadekDlabola Petr886  3021
4.Bradáč PetrVajgl Pavel6144  3031
5.Šilhán JosefHerber Jan-9-967113241
6.Švácha OndřejWO    3051
7.Bradáč PetrDlabola Petr1-875 3161
8.Šilhán JosefVajgl Pavel2107  3071
9.Švácha OndřejHerber Jan-55128 3181
10.Rose RadekWO    3091
11.Šilhán JosefDlabola Petr79-115 31101
12.Švácha OndřejVajgl Pavel         
13.Rose RadekHerber Jan         
14.Bradáč Petr         
15.Švácha OndřejDlabola Petr         
16.Rose RadekVajgl Pavel         
17.Bradáč PetrHerber Jan         
18.Šilhán Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Rose Radek10Dlabola Petr03
Bradáč Petr20Vajgl Pavel02
Šilhán Josef30Herber Jan02
Švácha Ondřej10   
WO30WO03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy