Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra HoliceVrchní
rozhodčí:
Košťál Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Bižuterie Jablonec nad NisouRozhodčí:Frolík Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Holubova 768 53401 Holice, Proti KD a muzeu Dr.E.HolubaRozhodčí:Švec Jan
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:24556:512TJ Jiskra Holice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mádlo Martin
Kuchta Pavel
 
 
Bradáč Petr
Rose Radek
 
 
8-477 3110
2.Dufek Lukáš
Vraštil Lukáš
 
 
Švácha Ondřej
Šilhán Josef
 
 
8-9-7-7 1311
3.Kuchta PavelBradáč Petr6310  3021
4.Dufek LukášRose Radek-4-28893231
5.Vraštil Lukᚊilhán Josef108-5-10-52332
6.Mádlo MartinŠvácha Ondřej-10548 3142
7.Dufek LukášBradáč Petr8-512-6-112343
8.Vraštil LukášRose Radek-8-10-4  0344
9.Mádlo MartinŠilhán Josef-3525 3154
10.Kuchta PavelŠvácha Ondřej642  3064
11.Vraštil LukášBradáč Petr-79-5-8 1365
12.Mádlo MartinRose Radek64-98 3175
13.Kuchta PavelŠilhán Josef-685-473285
14.Dufek Lukᚊvácha Ondřej1258  3095
15.Mádlo MartinBradáč Petr-3288 31105
16.Kuchta PavelRose Radek549  30  
17.Dufek Lukᚊilhán Josef         
18.Vraštil Lukᚊvácha Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kuchta Pavel30Bradáč Petr22
Dufek Lukáš21Rose Radek12
Vraštil Lukáš03Šilhán Josef12
Mádlo Martin40Švácha Ondřej03
Zápas Kuchta-Rose byl dohrán před koncem utkání.



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tesla PardubiceVrchní
rozhodčí:
Švec Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:Loko Depo LiberecRozhodčí:Voženílková Alena
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vinici 1901, Pardubice, bílá budova vedle fotbalového hřiště, 1.patro, vchod z boku budovyRozhodčí:Zajíček Martin
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:30625:499nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lukeš Marek
Kadleček Radomír
 
 

 
 
WO    3010
2.Marel David
Merta Jakub
 
 
Smejkal Tomáš
Pokorný Marcel
 
 
8-334 3120
3.Merta JakubSmejkal Tomáš77-68 3130
4.Marel DavidPokorný Marcel-8-987-72331
5.Kadleček RadomírMinář Jiří7-68-4-92332
6.Lukeš MarekWO    3042
7.Marel DavidSmejkal Tomáš-9-211-10 1343
8.Kadleček RadomírPokorný Marcel-5-7-8  0344
9.Lukeš MarekMinář Jiří-10-84-8 1345
10.Merta JakubWO    3055
11.Kadleček RadomírSmejkal Tomáš8-12-58-52356
12.Lukeš MarekPokorný Marcel-75-10-10 1357
13.Merta JakubMinář Jiří7135  3067
14.Marel DavidWO    3077
15.Lukeš MarekSmejkal Tomáš-7-4-6  0378
16.Merta JakubPokorný Marcel-8889 3188
17.Marel DavidMinář Jiří9-9-5-5 1389
18.Kadleček RadomírWO    3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Merta Jakub30Smejkal Tomáš31
Marel David03Pokorný Marcel31
Kadleček Radomír03Minář Jiří31
Lukeš Marek03   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stará PakaVrchní
rozhodčí:
Oravec Jakub
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimRozhodčí:Budina Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Revoluční 355, 507 91 Stará Paka, tělocvična ZŠRozhodčí:Lhota František
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1022:35491:581TJ Sokol Chrudim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dlabola Petr
Krtička Luboš
 
 
Rohlík Jan ml.
Šindelář Pavel
 
 
11-8-5-7 1301
2.Šajner Lubomír
Budina Martin
 
 
Bezdíček Martin
Rubeš Michal
 
 
-1099-7-52302
3.Budina MartinRohlík Jan ml.-9-3-3  0303
4.Šajner LubomírBezdíček Martin9-710-363213
5.Krtička LubošRubeš Michal-3-7-6  0314
6.Dlabola PetrŠindelář Pavel-2399 3124
7.Šajner LubomírRohlík Jan ml.1067  3034
8.Krtička LubošBezdíček Martin-2-10-4  0335
9.Dlabola PetrRubeš Michal9-6-7-8 1336
10.Budina MartinŠindelář Pavel-6-388-62337
11.Krtička LubošRohlík Jan ml.-9106-7193247
12.Dlabola PetrBezdíček Martin8-9-10-8 1348
13.Budina MartinRubeš Michal-11-8-7  0349
14.Šajner LubomírŠindelář Pavel1066  3059
15.Dlabola PetrRohlík Jan ml.-11-10-6  03510
16.Budina MartinBezdíček Martin         
17.Šajner LubomírRubeš Michal         
18.Krtička LubošŠindelář Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Budina Martin03Rohlík Jan ml.22
Šajner Lubomír30Bezdíček Martin21
Krtička Luboš12Rubeš Michal30
Dlabola Petr13Šindelář Pavel12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec DVrchní
rozhodčí:
Vrabec Jakub
HOSTUJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín BRozhodčí:Fabíni Marek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:Mečl Jan ml.
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:28588:558SKST Liberec D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fabíni Marek
Protiva Martin
 
 
Dolejší Stanislav
Zaplatílek Ctibor
 
 
-72-7623210
2.Waldhauser Štěpán
Mečl Jan ml.
 
 
Pusch František
Marat Filip
 
 
-9-5-7  0311
3.Waldhauser ŠtěpánDolejší Stanislav-6-46-5 1312
4.Fabíni MarekZaplatílek Ctibor1178  3022
5.Protiva MartinPusch František683  3032
6.Mečl Jan ml.Marat Filip-8-97-7 1333
7.Fabíni MarekDolejší Stanislav-11-66-11 1334
8.Protiva MartinZaplatílek Ctibor36-1-973244
9.Mečl Jan ml.Pusch František11-8-5-6 1345
10.Waldhauser ŠtěpánMarat Filip8106  3055
11.Protiva MartinDolejší Stanislav8-886 3165
12.Kaněra JanZaplatílek Ctibor-7-11-6  0366
13.Waldhauser ŠtěpánPusch František-108127 3176
14.Fabíni MarekMarat Filip797  3086
15.Kaněra JanDolejší Stanislav78-3-1293296
16.Waldhauser ŠtěpánZaplatílek Ctibor-7-10410632106
17.Fabíni MarekPusch František7    10  
18.Protiva MartinMarat Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Waldhauser Štěpán31Dolejší Stanislav22
Fabíni Marek21Zaplatílek Ctibor13
Protiva Martin30Pusch František12
Mečl Jan ml.02Marat Filip12
Kaněra Jan11   
Střídání domácího družstva: Hráč Kaněra Jan vystřídal hráče Mečl Jan ml. ŽK - Waldhauser Štěpán - hození pálkou na stůl.



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan BroumovVrchní
rozhodčí:
Gombarčík Karel st.
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha CRozhodčí:Brzecki Pawel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Soukenická 68,55001 BROUMOV-Olivětín, vedle vrátnice VebyRozhodčí:Piesla Tomasz
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:37576:611TTC Elizza Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vodal Vladimír
Čepelka Jan
 
 
Píša Radovan
Čenovský David
 
 
-5-6-8  0301
2.Gombarčík Karel ml.
Kollert David
 
 
Juhasz Martin
Dvořák Petr
 
 
-8-910-8 1302
3.Kollert DavidDvořák Petr-8-97-5 1303
4.Vodal VladimírJuhasz Martin957  3013
5.Čepelka JanPíša Radovan16-8-9-92314
6.Gombarčík Karel ml.Čenovský David-84-8473224
7.Vodal VladimírDvořák Petr-8119-8-52325
8.Čepelka JanJuhasz Martin898  3035
9.Gombarčík Karel ml.Píša Radovan-7-8-5  0336
10.Kollert DavidČenovský David106-6-893246
11.Čepelka JanDvořák Petr-9-8-10  0347
12.Gombarčík Karel ml.Juhasz Martin44-54 3157
13.Kollert DavidPíša Radovan-8-913-4 1358
14.Vodal VladimírČenovský David8-212-783268
15.Gombarčík Karel ml.Dvořák Petr-128-49-72369
16.Kollert DavidJuhasz Martin-6-8-6  03610
17.Vodal VladimírPíša Radovan6-8   11  
18.Čepelka JanČenovský David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kollert David13Dvořák Petr40
Vodal Vladimír21Juhasz Martin13
Čepelka Jan12Píša Radovan30
Gombarčík Karel ml.22Čenovský David03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec Králové CVrchní
rozhodčí:
Šlechta Roman
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha BRozhodčí:Pauliš František
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 50002 Hradec Králové, příjezd od Pardubic po Rašínově třídě - tělocvična vpravo v areálu DTJ a Tenis centra HKRozhodčí:Koblížek Martin
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1028:30555:457AC Sparta Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lučan Martin
Sánchez Javier Francisco
 
 
Lánský Jakub
Hüttl Michal
 
 
-97-96-62301
2.Slavík Libor
Chládek Martin
 
 

 
 
WO    3011
3.Lučan MartinHüttl Michal9-34-10-112312
4.Slavík LiborLánský Jakub959  3022
5.Sánchez Javier FranciscoHájek Michal8-10-9-6 1323
6.Chládek MartinWO    3033
7.Slavík LiborHüttl Michal5-9-95-72334
8.Sánchez Javier FranciscoLánský Jakub8-7-88-92335
9.Chládek MartinHájek Michal-7-9-5  0336
10.Lučan MartinWO    3046
11.Sánchez Javier FranciscoHüttl Michal-7-7-8  0347
12.Chládek MartinLánský Jakub-9108-9-42348
13.Lučan MartinHájek Michal-107-10-10 1349
14.Slavík LiborWO    3059
15.Chládek MartinHüttl Michal-9-812-9 13510
16.Lučan MartinLánský Jakub-79   11  
17.Slavík LiborHájek Michal         
18.Sánchez Javier Francisco         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Lučan Martin02Hüttl Michal40
Slavík Libor11Lánský Jakub21
Sánchez Javier Francisco03Hájek Michal30
Chládek Martin03   
WO40WO04
ŽK - Sanchez - vzteklé kopnutí do ohrádky

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy