Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec DVrchní
rozhodčí:
Varcl Jan ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla PardubiceRozhodčí:Kaněra Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:Protiva Martin
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:57Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1033:34622:621TJ Tesla Pardubice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Protiva Martin
Mečl Jan ml.
 
 
Stránský Matěj
Kadleček Radomír
 
 
796  3010
2.Protiva Luboš
Kaněra Jan
 
 
Merta Jakub
Šimonek Petr
 
 
6-68-8-52311
3.Protiva MartinMerta Jakub8-8-510-92312
4.Mečl Jan ml.Šimonek Petr-7-6109-72313
5.Kaněra JanStránský Matěj-814-4493223
6.Protiva LubošKadleček Radomír771  3033
7.Mečl Jan ml.Merta Jakub-5-6-9  0334
8.Kaněra JanŠimonek Petr524  3044
9.Protiva LubošStránský Matěj9-8-77-82345
10.Protiva MartinKadleček Radomír575  3055
11.Kaněra JanMerta Jakub9-3-10-5 1356
12.Protiva LubošŠimonek Petr49-8-8-52357
13.Protiva MartinStránský Matěj4-8-96103267
14.Mečl Jan ml.Kadleček Radomír-810-14-9 1368
15.Protiva LubošMerta Jakub-8-6-7  0369
16.Protiva MartinŠimonek Petr11109  3079
17.Mečl Jan ml.Stránský Matěj-5-9-9  03710
18.Kaněra JanKadleček Radomír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Protiva Martin31Merta Jakub40
Mečl Jan ml.04Šimonek Petr22
Kaněra Jan21Stránský Matěj22
Protiva Luboš13Kadleček Radomír12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stará PakaVrchní
rozhodčí:
Oravec Jakub
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra HoliceRozhodčí:Budina Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Revoluční 355, 507 91 Stará Paka, tělocvična ZŠRozhodčí:Lhota František
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:37546:608TJ Jiskra Holice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vajgl Pavel
Dlabola Petr
 
 
Jelínek Michal
Koubek René
 
 
788  3010
2.Šajner Lubomír
Pánek Tomáš
 
 
Kuchta Pavel
Mádlo Martin
 
 
-3-5-7  0311
3.Pánek TomášJelínek Michal-5-5-3  0312
4.Šajner LubomírMádlo Martin4-5-69-42313
5.Vajgl PavelKuchta Pavel7108  3023
6.Dlabola PetrKoubek René-12624 3133
7.Šajner LubomírJelínek Michal-7-5-7  0334
8.Vajgl PavelMádlo Martin-8-96883244
9.Dlabola PetrKuchta Pavel-46-1010-42345
10.Pánek TomášKoubek René-67-1623255
11.Vajgl PavelJelínek Michal118-8-9-62356
12.Dlabola PetrMádlo Martin7-10-5583266
13.Pánek TomášKuchta Pavel-11-6-10  0367
14.Šajner LubomírKoubek René11-9-34-32368
15.Dlabola PetrJelínek Michal-7310-8-42369
16.Pánek TomášMádlo Martin-8-3-5  03610
17.Šajner LubomírKuchta Pavel         
18.Vajgl PavelKoubek René         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pánek Tomáš13Jelínek Michal40
Šajner Lubomír03Mádlo Martin22
Vajgl Pavel21Kuchta Pavel21
Dlabola Petr22Koubek René12
ŽK - Mádlo (hození pálkou o stůl) v zápasu č.8 ŽK+ČK - Mádlo (hození pálky)po zápasu č.12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Bižuterie Jablonec nad NisouVrchní
rozhodčí:
Sudek Petr
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec Králové CRozhodčí:Švácha Ondřej
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Tenisu 214, 468 04, Jablonec nad Nisou, areál tenisových kurtů ČLTK Jablonec nad Nisou, Horní ProsečRozhodčí:Bradáč Petr
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:27Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:33591:603nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bradáč Petr
Rose Radek
 
 
Pozník David
Málek Daniel
 
 
1083  3010
2.Švácha Ondřej
Šilhán Josef
 
 
Slavík Libor
Sánchez Javier Francisco
 
 
-6-7-10  0311
3.Bradáč PetrSlavík Libor710-812 3121
4.Šilhán JosefSánchez Javier Francisco-47-6-6 1322
5.Rose RadekPozník David-11494 3132
6.Švácha OndřejMálek Daniel-7-7-2  0333
7.Šilhán JosefSlavík Libor-1178-1083243
8.Rose RadekSánchez Javier Francisco9311  3053
9.Švácha OndřejPozník David-9-10-3  0354
10.Bradáč PetrMálek Daniel2912  3064
11.Rose RadekSlavík Libor-7-10-4  0365
12.Švácha OndřejSánchez Javier Francisco7-6-7-2 1366
13.Bradáč PetrPozník David-84-4693276
14.Šilhán JosefMálek Daniel-94-7-7 1377
15.Švácha OndřejSlavík Libor-79-4-6 1378
16.Bradáč PetrSánchez Javier Francisco763  3088
17.Šilhán JosefPozník David-99-10-5 1389
18.Rose RadekMálek Daniel996  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bradáč Petr40Slavík Libor22
Šilhán Josef13Sánchez Javier Francisco22
Rose Radek31Pozník David22
Švácha Ondřej04Málek Daniel22



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Loko Depo LiberecVrchní
rozhodčí:
Martenek Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan BroumovRozhodčí:Minář Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Máchova159/56, Home Credit Arena Liberec, vcho naproti hlavnímu vchodu do hokejové haly, 1. podzemní podlažíRozhodčí:Hanák Petr
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:8404:316Loko Depo Liberec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Minář Jiří
Svatoš Roman
 
 
Piesla Tomasz
Vodal Vladimír
 
 
477  3010
2.Smejkal Tomáš
Pokorný Marcel
 
 
Gombarčík Karel ml.
Kollert David
 
 
1288  3020
3.Pokorný MarcelGombarčík Karel ml.9-265 3130
4.Svatoš RomanPiesla Tomasz-7-12131253240
5.Minář JiříKollert David8155  3050
6.Smejkal TomášVodal Vladimír39-68 3160
7.Svatoš RomanGombarčík Karel ml.36-79 3170
8.Minář JiříPiesla Tomasz6-989 3180
9.Smejkal TomášKollert David8105  3090
10.Pokorný MarcelVodal Vladimír-9-566532100
11.Minář JiříGombarčík Karel ml.-38-6-6 13  
12.Smejkal TomášPiesla Tomasz         
13.Pokorný MarcelKollert David         
14.Svatoš RomanVodal Vladimír         
15.Smejkal TomášGombarčík Karel ml.         
16.Pokorný MarcelPiesla Tomasz         
17.Svatoš RomanKollert David         
18.Minář JiříVodal Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pokorný Marcel20Gombarčík Karel ml.02
Svatoš Roman20Piesla Tomasz02
Minář Jiří20Kollert David02
Smejkal Tomáš20Vodal Vladimír02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimVrchní
rozhodčí:
Foltýn Michal
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha CRozhodčí:Sourada Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy 504, Chrudim, u hokejbalového hřištěRozhodčí:Steklý Tibor
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:28575:562TJ Sokol Chrudim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bezdíček Martin
Rohlík Jan ml.
 
 
Šedivý Zdeněk
Kadlec Vít
 
 
-101076 3110
2.Rubeš Michal
Charvát Ondřej
 
 
Marat Petr
Dvořák Petr
 
 
-99-7-9 1311
3.Rohlík Jan ml.Kadlec Vít-5478 3121
4.Rubeš MichalDvořák Petr3-189 3131
5.Charvát OndřejŠedivý Zdeněk-6-4-4  0332
6.Bezdíček MartinMarat Petr910-88 3142
7.Rubeš MichalKadlec Vít-59-6683252
8.Charvát OndřejDvořák Petr-7-85963262
9.Bezdíček MartinŠedivý Zdeněk-6877 3172
10.Rohlík Jan ml.Marat Petr11-5-7-7 1373
11.Charvát OndřejKadlec Vít78-8-563283
12.Bezdíček MartinDvořák Petr-9553 3193
13.Rohlík Jan ml.Šedivý Zdeněk-11-76-12 1394
14.Rubeš MichalMarat Petr7-9-5-4 1395
15.Bezdíček MartinKadlec Vít-128610 31105
16.Rohlík Jan ml.Dvořák Petr777  30  
17.Rubeš MichalŠedivý Zdeněk         
18.Charvát OndřejMarat Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rohlík Jan ml.12Kadlec Vít04
Rubeš Michal21Dvořák Petr03
Charvát Ondřej21Šedivý Zdeněk21
Bezdíček Martin40Marat Petr21
návštěva komisaře: Aleš Kovář



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín BVrchní
rozhodčí:
Nutilová Vendula
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha BRozhodčí:Pilner Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heverova 191, u kina, tělocvična SPŠ strojní v KolíněRozhodčí:Dolejší Stanislav
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1012:30341:416AC Sparta Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dolejší Stanislav
Záboj Matěj
 
 
Kuchař Jan
Hájek Michal
 
 
-6-77-5 1301
2.Trajhan Miroslav
Jindra Josef
 
 
Hüttl Michal
Kreder Benjamin
 
 
-9-6-7  0302
3.Dolejší StanislavKreder Benjamin-79-8-6 1303
4.Záboj MatějKuchař Jan-1-79-5 1304
5.Jindra JosefHájek Michal-7-3-9  0305
6.Trajhan MiroslavHüttl Michal-85-94-112306
7.Záboj MatějKreder Benjamin-59-5-8 1307
8.Zaplatílek CtiborKuchař Jan-63-3-8 1308
9.Trajhan MiroslavHájek Michal3714  3018
10.Dolejší StanislavHüttl Michal-72-8-7 1319
11.Zaplatílek CtiborKreder Benjamin-14-77-5 13110
12.Trajhan MiroslavKuchař Jan         
13.Dolejší StanislavHájek Michal         
14.Záboj MatějHüttl Michal         
15.Trajhan MiroslavKreder Benjamin         
16.Dolejší StanislavKuchař Jan         
17.Záboj MatějHájek Michal         
18.Zaplatílek CtiborHüttl Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dolejší Stanislav02Kreder Benjamin30
Záboj Matěj02Kuchař Jan20
Jindra Josef01Hájek Michal11
Trajhan Miroslav11Hüttl Michal20
Zaplatílek Ctibor02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy