Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tesla PardubiceVrchní
rozhodčí:
Švec Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha BRozhodčí:Zajíček Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vinici 1901, Pardubice, bílá budova vedle fotbalového hřiště, 1.patro, vchod z boku budovyRozhodčí:Voženílková Alena
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:32527:565AC Sparta Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stránský Matěj
Lukeš Marek
 
 
Kuchař Jan
Hájek Michal
 
 
8-3-10-7 1301
2.Šimonek Petr
Merta Jakub
 
 
Lánský Jakub
Hüttl Michal
 
 
-121267 3111
3.Merta JakubHájek Michal586  3021
4.Kadleček RadomírKuchař Jan-6-2-5  0322
5.Stránský MatějLánský Jakub-1010-10-9 1323
6.Šimonek PetrHüttl Michal755  3033
7.Kadleček RadomírHájek Michal-6-63-2 1334
8.Stránský MatějKuchař Jan-5-12-2  0335
9.Šimonek PetrLánský Jakub97-98 3145
10.Merta JakubHüttl Michal1037  3055
11.Stránský MatějHájek Michal-9-310-5 1356
12.Šimonek PetrKuchař Jan-3-11612-132357
13.Merta JakubLánský Jakub745  3067
14.Kadleček RadomírKubát Jan ml.-4-74-8 1368
15.Šimonek PetrHájek Michal-1015-12-3 1369
16.Merta JakubKuchař Jan-3-45-4 13610
17.Kadleček RadomírLánský Jakub         
18.Stránský MatějKubát Jan ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Merta Jakub31Hájek Michal31
Kadleček Radomír03Kuchař Jan40
Stránský Matěj03Lánský Jakub12
Šimonek Petr22Hüttl Michal02
   Kubát Jan ml.10



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra HoliceVrchní
rozhodčí:
Švec Jan
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha CRozhodčí:Vraštil Lukáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Holubova 768 53401 Holice, Proti KD a muzeu Dr.E.HolubaRozhodčí:Frolík Tomáš
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:39625:663TTC Elizza Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koubek René
Dufek Lukáš
 
 
Šedivý Zdeněk
Kadlec Vít
 
 
-8-7-8  0301
2.Mádlo Martin
Kuchta Pavel
 
 
Marat Petr
Dvořák Petr
 
 
-10-1231083211
3.Dufek Lukᚊedivý Zdeněk-5-2-3  0312
4.Mádlo MartinDvořák Petr7-326 3122
5.Koubek RenéKadlec Vít6-7311 3132
6.Kuchta PavelMarat Petr-9-58793242
7.Mádlo MartinŠedivý Zdeněk-10-8-4  0343
8.Koubek RenéDvořák Petr7-8-3-7 1344
9.Kuchta PavelKadlec Vít-54-9-7 1345
10.Dufek LukášMarat Petr1010-79 3155
11.Koubek RenéŠedivý Zdeněk-9-5-6  0356
12.Kuchta PavelDvořák Petr6-9-49-112357
13.Dufek LukášKadlec Vít6-10811 3167
14.Mádlo MartinMarat Petr-7658 3177
15.Kuchta PavelŠedivý Zdeněk-5-12-7  0378
16.Dufek LukášDvořák Petr-6-59-9 1379
17.Mádlo MartinKadlec Vít659  3089
18.Koubek RenéMarat Petr9-7-96-923810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dufek Lukáš22Šedivý Zdeněk40
Mádlo Martin31Dvořák Petr31
Koubek René13Kadlec Vít13
Kuchta Pavel13Marat Petr13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec Králové CVrchní
rozhodčí:
Šlechta Roman
HOSTUJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín BRozhodčí:Pauliš František
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí:Koblížek Martin
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:35637:657ST EUROMASTER Kolín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lučan Martin
Sánchez Javier Francisco
 
 
Dolejší Stanislav
Zaplatílek Ctibor
 
 
910-48 3110
2.Slavík Libor
Málek Daniel
 
 
Trajhan Miroslav
Záboj Matěj
 
 
-8-98-6 1311
3.Lučan MartinTrajhan Miroslav8710  3021
4.Sánchez Javier FranciscoDolejší Stanislav8-91-873231
5.Málek DanielZáboj Matěj-6-9-8  0332
6.Slavík LiborZaplatílek Ctibor997  3042
7.Sánchez Javier FranciscoTrajhan Miroslav7-10-6-6 1343
8.Málek DanielDolejší Stanislav-7-6-4  0344
9.Slavík LiborZáboj Matěj-8-98-9 1345
10.Lučan MartinZaplatílek Ctibor9810  3055
11.Málek DanielTrajhan Miroslav96-8-12-42356
12.Slavík LiborDolejší Stanislav139-7-7-42357
13.Lučan MartinZáboj Matěj-6-106-3 1358
14.Sánchez Javier FranciscoZaplatílek Ctibor9811  3068
15.Slavík LiborTrajhan Miroslav-12-9-6  0369
16.Lučan MartinDolejší Stanislav86-6-933279
17.Sánchez Javier FranciscoZáboj Matěj858  3089
18.Málek DanielZaplatílek Ctibor7-85-7-423810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lučan Martin31Trajhan Miroslav31
Sánchez Javier Francisco31Dolejší Stanislav22
Málek Daniel04Záboj Matěj31
Slavík Libor13Zaplatílek Ctibor13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan BroumovVrchní
rozhodčí:
Gombarčík Karel st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimRozhodčí:Brzecki Pawel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Soukenická 68,55001 BROUMOV-Olivětín, vedle vrátnice VebyRozhodčí:Vodal Vladimír
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1022:38546:610TJ Sokol Chrudim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Piesla Tomasz
Vodal Vladimír
 
 
Bezdíček Martin
Rubeš Michal
 
 
-8-4-6  0301
2.Gombarčík Karel ml.
Kollert David
 
 
Charvát Ondřej
Hanousek Ondřej
 
 
-8-7-10  0302
3.Piesla TomaszCharvát Ondřej13-667 3112
4.Kollert DavidBezdíček Martin10-68-12-92313
5.Vodal VladimírRubeš Michal-4-4-9  0314
6.Gombarčík Karel ml.Hanousek Ondřej8-7910 3124
7.Kollert DavidCharvát Ondřej-6-10-4  0325
8.Vodal VladimírBezdíček Martin-6-8-7  0326
9.Gombarčík Karel ml.Rubeš Michal-10107-1143236
10.Piesla TomaszHanousek Ondřej10-11104 3146
11.Vodal VladimírCharvát Ondřej-711-8-7 1347
12.Gombarčík Karel ml.Bezdíček Martin4-9-4-10 1348
13.Piesla TomaszRubeš Michal-12887 3158
14.Kollert DavidHanousek Ondřej-6-8-7  0359
15.Gombarčík Karel ml.Charvát Ondřej510-9-893269
16.Piesla TomaszBezdíček Martin-8-8-8  03610
17.Kollert DavidRubeš Michal         
18.Vodal VladimírHanousek Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Piesla Tomasz31Charvát Ondřej22
Kollert David03Bezdíček Martin40
Vodal Vladimír03Rubeš Michal12
Gombarčík Karel ml.31Hanousek Ondřej12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec DVrchní
rozhodčí:
Veselka Jiří st.
HOSTUJÍCÍ:Loko Depo LiberecRozhodčí:Kaněra Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:Žid Jaromír
Datum dle rozpisu10. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:740:30685:637SKST Liberec D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Protiva Luboš
Fabini Jan
 
 
Svatoš Roman
Minář Jiří
 
 
485  3010
2.Protiva Martin
Mečl Jan ml.
 
 
Smejkal Tomáš
Pokorný Marcel
 
 
-105313 3120
3.Fabini JanSmejkal Tomáš-9-115-7 1321
4.Protiva LubošPokorný Marcel-95-9-7 1322
5.Mečl Jan ml.Svatoš Roman-37-8-11 1323
6.Protiva MartinMinář Jiří788  3033
7.Protiva LubošSmejkal Tomáš29-6-9-82334
8.Mečl Jan ml.Pokorný Marcel912-4-6-82335
9.Protiva MartinSvatoš Roman8-4-8783245
10.Fabini JanMinář Jiří48-83 3155
11.Mečl Jan ml.Smejkal Tomáš7-6-3863265
12.Protiva MartinPokorný Marcel-6-81210123275
13.Fabini JanSvatoš Roman10-8-9-8 1376
14.Protiva LubošMinář Jiří8-985 3186
15.Protiva MartinSmejkal Tomáš997  3096
16.Fabini JanPokorný Marcel-98-109-82397
17.Protiva LubošSvatoš Roman6910  30107
18.Mečl Jan ml.Minář Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fabini Jan13Smejkal Tomáš22
Protiva Luboš22Pokorný Marcel31
Mečl Jan ml.12Svatoš Roman22
Protiva Martin40Minář Jiří03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stará PakaVrchní
rozhodčí:
Oravec Jakub
HOSTUJÍCÍ:TJ Bižuterie Jablonec nad NisouRozhodčí:Budina Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Revoluční 355, 507 91 Stará Paka, tělocvična ZŠRozhodčí:Lhota František
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:11432:345TJ Sokol Stará Paka

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dlabola Petr
Vajgl Pavel
 
 
Rose Radek
Šilhán Josef
 
 
-101073 3110
2.Šajner Lubomír
Krtička Luboš
 
 
Ježek Michal
Louda Jiří
 
 
-49-61593220
3.Krtička LubošRose Radek7125  3030
4.Šajner LubomírŠilhán Josef9-787 3140
5.Vajgl PavelJežek Michal944  3050
6.Dlabola PetrLouda Jiří46-9-843260
7.Šajner LubomírRose Radek768  3070
8.Vajgl PavelŠilhán Josef968  3080
9.Dlabola PetrJežek Michal10-913-863290
10.Krtička LubošLouda Jiří-7-9-10  0391
11.Vajgl PavelRose Radek836  30101
12.Dlabola PetrŠilhán Josef         
13.Krtička LubošJežek Michal         
14.Šajner LubomírLouda Jiří         
15.Dlabola PetrRose Radek         
16.Krtička LubošŠilhán Josef         
17.Šajner LubomírJežek Michal         
18.Vajgl PavelLouda Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krtička Luboš11Rose Radek03
Šajner Lubomír20Šilhán Josef02
Vajgl Pavel30Ježek Michal02
Dlabola Petr20Louda Jiří11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy