Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec Králové CVrchní
rozhodčí:
Tomanec Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan BroumovRozhodčí:Koblížek Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 50002 Hradec Králové, příjezd od Pardubic po Rašínově třídě - tělocvična vpravo v areálu DTJ a Tenis centra HKRozhodčí:Foff Lukáš
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:18495:427DTJ Hradec Králové C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lučan Martin
Sánchez Javier Francisco
 
 
Piesla Tomasz
Vodal Vladimír
 
 
4-7114 3110
2.Pozník David
Málek Daniel
 
 
Gombarčík Karel ml.
Kollert David
 
 
497  3020
3.Málek DanielGombarčík Karel ml.-469-783230
4.Pozník DavidPiesla Tomasz-6-5-11  0331
5.Slavík LiborVodal Vladimír5108  3041
6.Lučan MartinKollert David1036  3051
7.Pozník DavidGombarčík Karel ml.-14-109-4 1352
8.Slavík LiborPiesla Tomasz7106  3062
9.Lučan MartinVodal Vladimír10-78-1033272
10.Málek DanielKollert David-8-7-8  0373
11.Slavík LiborGombarčík Karel ml.-9785 3183
12.Lučan MartinPiesla Tomasz576  3093
13.Málek DanielVodal Vladimír-9-78-4 1394
14.Sánchez Javier FranciscoKollert David377  30104
15.Lučan MartinGombarčík Karel ml.         
16.Málek DanielPiesla Tomasz         
17.Sánchez Javier FranciscoVodal Vladimír         
18.Slavík LiborKollert David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Málek Daniel12Gombarčík Karel ml.12
Pozník David02Piesla Tomasz12
Slavík Libor30Vodal Vladimír12
Lučan Martin30Kollert David12
Sánchez Javier Francisco10   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec DVrchní
rozhodčí:
Žid Jaromír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Stará PakaRozhodčí:Kaněra Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:Huk Martin
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:34588:606TJ Sokol Stará Paka

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Protiva Martin
Protiva Luboš
 
 
Dlabola Petr
Vajgl Pavel
 
 
-2-10-10  0301
2.Kaněra Jan
Huk Martin
 
 
Herber Jan
Pánek Tomáš
 
 
7-10-4653211
3.Kaněra JanVajgl Pavel-8-8-9  0312
4.Protiva MartinDlabola Petr-11-10-9  0313
5.Huk MartinHerber Jan555  3023
6.Protiva LubošPánek Tomáš867  3033
7.Protiva MartinVajgl Pavel-6-77-14 1334
8.Huk MartinDlabola Petr-610-4-8 1335
9.Protiva LubošHerber Jan586  3045
10.Kaněra JanPánek Tomáš9510  3055
11.Huk MartinVajgl Pavel-4-4-4  0356
12.Protiva LubošDlabola Petr9-6-8-1 1357
13.Kaněra JanHerber Jan88-8-563267
14.Protiva MartinPánek Tomáš653  3077
15.Protiva LubošVajgl Pavel78-3-5-22378
16.Kaněra JanDlabola Petr-78-68-82379
17.Protiva MartinHerber Jan3105  3089
18.Huk MartinPánek Tomáš-5-558-523810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kaněra Jan22Vajgl Pavel40
Protiva Martin22Dlabola Petr40
Huk Martin13Herber Jan04
Protiva Luboš22Pánek Tomáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Bižuterie Jablonec nad NisouVrchní
rozhodčí:
Sudek Petr
HOSTUJÍCÍ:Loko Depo LiberecRozhodčí:Švácha Ondřej
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Tenisu 214, 468 04, Jablonec nad Nisou, areál tenisových kurtů ČLTK Jablonec nad Nisou, Horní ProsečRozhodčí:Bradáč Petr
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:40671:696Loko Depo Liberec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rose Radek
Bradáč Petr
 
 
Smejkal Tomáš
Pokorný Marcel
 
 
-1868-673210
2.Šilhán Josef
Ježek Michal
 
 
Svatoš Roman
Minář Jiří
 
 
-139-7-10 1311
3.Rose RadekSmejkal Tomáš6711  3021
4.Bradáč PetrSvatoš Roman-85-7-14 1322
5.Ježek MichalPokorný Marcel-7-6-6  0323
6.Šilhán JosefMinář Jiří107-9-633233
7.Bradáč PetrSmejkal Tomáš4-9-4963243
8.Ježek MichalSvatoš Roman1173  3053
9.Šilhán JosefPokorný Marcel-8-7-8  0354
10.Rose RadekMinář Jiří-99-10963264
11.Ježek MichalSmejkal Tomáš-5-4-10  0365
12.Šilhán JosefSvatoš Roman-11-88-8 1366
13.Rose RadekPokorný Marcel-10-966113276
14.Bradáč PetrMinář Jiří-9-813-6 1377
15.Šilhán JosefSmejkal Tomáš9-813-8-62378
16.Rose RadekSvatoš Roman-1011-128-92379
17.Bradáč PetrPokorný Marcel-9-9-4  03710
18.Ježek MichalMinář Jiří6    10  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rose Radek31Smejkal Tomáš22
Bradáč Petr13Svatoš Roman31
Ježek Michal12Pokorný Marcel31
Šilhán Josef13Minář Jiří12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimVrchní
rozhodčí:
Foltýn Lukáš
HOSTUJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín BRozhodčí:Foltýn Michal
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy 504, Chrudim, u hokejbalového hřištěRozhodčí:Steklý Tibor
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:Šula Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:32667:644nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bezdíček Martin
Rohlík Jan ml.
 
 
Dolejší Stanislav
Záboj Matěj
 
 
311-79 3110
2.Charvát Ondřej
Rubeš Michal
 
 
Trajhan Miroslav
Pilner Jaroslav
 
 
8-9-10-8 1311
3.Rohlík Jan ml.Trajhan Miroslav10-414-8-72312
4.Charvát OndřejDolejší Stanislav6-37-973222
5.Rubeš MichalZáboj Matěj-7-7-10  0323
6.Bezdíček MartinPilner Jaroslav569  3033
7.Charvát OndřejTrajhan Miroslav132-712 3143
8.Rubeš MichalDolejší Stanislav-69-49-102344
9.Bezdíček MartinZáboj Matěj99-96 3154
10.Rohlík Jan ml.Pilner Jaroslav-62-85-132355
11.Rubeš MichalTrajhan Miroslav-7-5-4  0356
12.Bezdíček MartinDolejší Stanislav3115  3066
13.Rohlík Jan ml.Záboj Matěj9-68-6-92367
14.Charvát OndřejPilner Jaroslav197  3077
15.Bezdíček MartinTrajhan Miroslav114-8-8-82378
16.Rohlík Jan ml.Dolejší Stanislav1065  3088
17.Charvát OndřejZáboj Matěj1339  3098
18.Rubeš MichalPilner Jaroslav-5-2-5  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rohlík Jan ml.13Trajhan Miroslav31
Charvát Ondřej40Dolejší Stanislav13
Rubeš Michal04Záboj Matěj22
Bezdíček Martin31Pilner Jaroslav22
ŽK - Záboj (9. zápas) - kopnutí do zdi



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha CVrchní
rozhodčí:
Rochowanski Milan
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha BRozhodčí:Vožický Bohumil st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:Prosecký Jan
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:59Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:108:30297:405AC Sparta Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Daníček Adam
Kadlec Tomáš
 
 
Lánský Jakub
Hüttl Michal
 
 
-9-9-3  0301
2.Slobodzian Adam
Kadlec Vít
 
 
Hájek Michal
Kuchař Jan
 
 
-7-4-9  0302
3.Daníček AdamKuchař Jan118-4-4-42303
4.Kadlec TomášHüttl Michal9-812-6-102304
5.Kadlec VítLánský Jakub-123-8-10 1305
6.Slobodzian AdamHájek Michal-8-49-10 1306
7.Kadlec TomášKuchař Jan-3-6-5  0307
8.Kadlec VítHüttl Michal9-4-8-8 1308
9.Slobodzian AdamLánský Jakub-5-9-5  0309
10.Daníček AdamHájek Michal-8-98-5 13010
11.Kadlec VítKuchař Jan9    10  
12.Slobodzian AdamHüttl Michal         
13.Daníček AdamLánský Jakub         
14.Kadlec TomášHájek Michal         
15.Slobodzian AdamKuchař Jan         
16.Daníček AdamHüttl Michal         
17.Kadlec TomášLánský Jakub         
18.Kadlec VítHájek Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Daníček Adam02Kuchař Jan20
Kadlec Tomáš02Hüttl Michal20
Kadlec Vít02Lánský Jakub20
Slobodzian Adam02Hájek Michal20



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tesla PardubiceVrchní
rozhodčí:
Švec Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra HoliceRozhodčí:Zajíček Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vinici 1901, Pardubice, bílá budova vedle fotbalového hřiště, 1.patro, vchod z boku budovyRozhodčí:Voženílková Alena
Datum dle rozpisu12. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:23563:529TJ Tesla Pardubice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Merta Jakub
Kadleček Radomír
 
 
Jelínek Michal
Koubek René
 
 
9-9-55-102301
2.Bělohlávek Dominik
Stránský Matěj
 
 
Mádlo Martin
Kuchta Pavel
 
 
-5-777103211
3.Kadleček RadomírMádlo Martin-810-311-52312
4.Merta JakubJelínek Michal1058  3022
5.Stránský MatějKuchta Pavel11-8-8743232
6.Bělohlávek DominikKoubek René866  3042
7.Merta JakubMádlo Martin1179  3052
8.Stránský MatějJelínek Michal-11-37-4 1353
9.Bělohlávek DominikKuchta Pavel9215  3063
10.Kadleček RadomírKoubek René7138  3073
11.Stránský MatějMádlo Martin-5-9-8  0374
12.Bělohlávek DominikJelínek Michal7-96-673284
13.Kadleček RadomírKuchta Pavel-3-8-4  0385
14.Merta JakubKoubek René757  3095
15.Bělohlávek DominikMádlo Martin-119-106432105
16.Kadleček RadomírJelínek Michal-7-11-8  03  
17.Merta JakubKuchta Pavel7    10  
18.Stránský MatějKoubek René         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kadleček Radomír12Mádlo Martin22
Merta Jakub30Jelínek Michal12
Stránský Matěj12Kuchta Pavel12
Bělohlávek Dominik40Koubek René03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec Králové CVrchní
rozhodčí:
Lučan Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla PardubiceRozhodčí:Koblížek Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí:Pauliš František
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:36606:606nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Málek Daniel
Pozník David
 
 
Lukeš Marek
Stránský Matěj
 
 
9-858 3110
2.Lučan Martin
Foff Miroslav st.
 
 
Merta Jakub
Šimonek Petr
 
 
6-6-10-6 1311
3.Lučan MartinMerta Jakub-7-74-9 1312
4.Málek DanielStránský Matěj9-1057 3122
5.Pozník DavidŠimonek Petr9-6-7-9 1323
6.Foff Miroslav st.Lukeš Marek1359  3033
7.Málek DanielMerta Jakub-4-6-4  0334
8.Pozník DavidStránský Matěj48-9-683244
9.Foff Miroslav st.Šimonek Petr-4-679-82345
10.Lučan MartinLukeš Marek7-956 3155
11.Slavík LiborMerta Jakub-6-6-8  0356
12.Foff Miroslav st.Stránský Matěj1-124-723266
13.Lučan MartinŠimonek Petr6-1056 3176
14.Málek DanielLukeš Marek-4-6-7  0377
15.Foff Miroslav st.Merta Jakub-4-3-4  0378
16.Lučan MartinStránský Matěj-7697 3188
17.Málek DanielŠimonek Petr-8-6-10  0389
18.Slavík LiborLukeš Marek2210  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lučan Martin31Merta Jakub40
Málek Daniel13Stránský Matěj04
Pozník David11Šimonek Petr31
Foff Miroslav st.22Lukeš Marek13
Slavík Libor11   
Delegovaný rozhodčí Šlapák Miloš byl omluven - nemoc. Náhradníci nebyli k dispozici. Utkání řídil Lučan Martin.



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan BroumovVrchní
rozhodčí:
Gombarčík Karel st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra HoliceRozhodčí:Brzecki Pawel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Soukenická 68,55001 BROUMOV-Olivětín, vedle vrátnice VebyRozhodčí:Gombarčík Karel ml.
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:05Rozhodčí:Vodal Vladimír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:41586:648TJ Jiskra Holice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vodal Vladimír
Piesla Tomasz
 
 
Jelínek Michal
Koubek René
 
 
-10-8-5  0301
2.Gombarčík Karel ml.
Kollert David
 
 
Kuchta Pavel
Zajíček Miroslav
 
 
4-88-883211
3.Piesla TomaszKuchta Pavel-36-9-10 1312
4.Vodal VladimírJelínek Michal-72-5-6 1313
5.Kollert DavidKoubek René-6-77-9 1314
6.Gombarčík Karel ml.Zajíček Miroslav-778-1053224
7.Vodal VladimírKuchta Pavel-6-810-4 1325
8.Kollert DavidJelínek Michal-7-311-7 1326
9.Gombarčík Karel ml.Koubek René8-9-711-82327
10.Piesla TomaszZajíček Miroslav-966-933237
11.Kollert DavidKuchta Pavel89-8-473247
12.Gombarčík Karel ml.Jelínek Michal-6-3-5  0348
13.Piesla TomaszKoubek René118-89 3158
14.Vodal VladimírZajíček Miroslav6-3-8533268
15.Gombarčík Karel ml.Kuchta Pavel-6117-7-42369
16.Piesla TomaszJelínek Michal-7-9-7  03610
17.Vodal VladimírKoubek René         
18.Kollert DavidZajíček Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Piesla Tomasz22Kuchta Pavel31
Vodal Vladimír12Jelínek Michal40
Kollert David12Koubek René21
Gombarčík Karel ml.13Zajíček Miroslav03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec DVrchní
rozhodčí:
Zahradník Petr
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha CRozhodčí:Kaněra Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:Protiva Luboš
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:11444:329SKST Liberec D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Protiva Luboš
Fabíni Marek
 
 
Juhasz Martin
Čenovský David
 
 
1195  3010
2.Protiva Martin
Mečl Jan ml.
 
 
Kučala Viktor
Kadlec Vít
 
 
-9-931043220
3.Mečl Jan ml.Kadlec Vít5610  3030
4.Fabíni MarekJuhasz Martin-88-7783240
5.Protiva MartinČenovský David767  3050
6.Protiva LubošKučala Viktor657  3060
7.Fabíni MarekKadlec Vít9-8-8-9 1361
8.Protiva MartinJuhasz Martin346  3071
9.Protiva LubošČenovský David39-115 3181
10.Mečl Jan ml.Kučala Viktor9-946 3191
11.Protiva MartinKadlec Vít-812-103832101
12.Protiva LubošJuhasz Martin6610  30  
13.Mečl Jan ml.Čenovský David         
14.Fabíni MarekKučala Viktor         
15.Protiva LubošKadlec Vít         
16.Mečl Jan ml.Juhasz Martin         
17.Fabíni MarekČenovský David         
18.Protiva MartinKučala Viktor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mečl Jan ml.20Kadlec Vít12
Fabíni Marek11Juhasz Martin02
Protiva Martin30Čenovský David02
Protiva Luboš20Kučala Viktor02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stará PakaVrchní
rozhodčí:
Oravec Jakub
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha BRozhodčí:Lhota František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Revoluční 355, 50791 Stará Paka, tělocvična ZŠ Stará PakaRozhodčí:Budina Martin
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:23537:511TJ Sokol Stará Paka

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dlabola Petr
Vajgl Pavel
 
 
Kubát Jan ml.
Stano Peter
 
 
867  3010
2.Šajner Lubomír
Pánek Tomáš
 
 
Lánský Jakub
Hüttl Michal
 
 
9-7-6863220
3.Pánek TomášKubát Jan ml.-7-96-4 1321
4.Šajner LubomírLánský Jakub-789-663231
5.Vajgl PavelHüttl Michal6-1134 3141
6.Dlabola PetrStano Peter698  3051
7.Šajner LubomírKubát Jan ml.-8-3-10  0352
8.Vajgl PavelLánský Jakub768  3062
9.Dlabola PetrHüttl Michal1010-5-7103272
10.Pánek TomášStano Peter-88-7-5 1373
11.Vajgl PavelKubát Jan ml.6-9-7963283
12.Dlabola PetrLánský Jakub6-989 3193
13.Pánek TomášHüttl Michal7-7-8-13 1394
14.Šajner LubomírStano Peter10-3913 31104
15.Dlabola PetrKubát Jan ml.10-7   11  
16.Pánek TomášLánský Jakub         
17.Šajner LubomírHüttl Michal         
18.Vajgl PavelStano Peter         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pánek Tomáš03Kubát Jan ml.21
Šajner Lubomír21Lánský Jakub03
Vajgl Pavel30Hüttl Michal12
Dlabola Petr30Stano Peter12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Bižuterie Jablonec nad NisouVrchní
rozhodčí:
Sudek Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimRozhodčí:Švácha Ondřej
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Tenisu 214, 468 04, Jablonec nad Nisou, areál tenisových kurtů ČLTK Jablonec nad Nisou, Horní ProsečRozhodčí:Bradáč Petr
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:7394:249TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bradáč Petr
Rose Radek
 
 

 
 
WO    3010
2.Švácha Ondřej
Šilhán Josef
 
 
Rohlík Jan ml.
Rubeš Michal
 
 
711-79 3120
3.Bradáč PetrRubeš Michal5116  3030
4.Rose RadekJoska Vojtěch-546-1053240
5.Šilhán JosefRohlík Jan ml.11913  3050
6.Švácha OndřejWO    3060
7.Rose RadekRubeš Michal9-10710 3170
8.Šilhán JosefJoska Vojtěch7811  3080
9.Švácha OndřejRohlík Jan ml.-7-8-4  0381
10.Bradáč PetrWO    3091
11.Šilhán JosefRubeš Michal876  30101
12.Švácha OndřejJoska Vojtěch-3889 31  
13.Bradáč PetrRohlík Jan ml.         
14.Rose Radek         
15.Švácha OndřejRubeš Michal         
16.Bradáč PetrJoska Vojtěch         
17.Rose RadekRohlík Jan ml.         
18.Šilhán Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bradáč Petr10Rubeš Michal03
Rose Radek20Joska Vojtěch02
Šilhán Josef30Rohlík Jan ml.11
Švácha Ondřej01   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Loko Depo LiberecVrchní
rozhodčí:
Martenek Tomáš
HOSTUJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín BRozhodčí:Minář Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Máchova159/56, Home Credit Arena Liberec, vcho naproti hlavnímu vchodu do hokejové haly, 1. podzemní podlažíRozhodčí:Svatoš Roman
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
19:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:39641:702ST EUROMASTER Kolín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Minář Jiří
Zdvihal Radek
 
 
Trajhan Miroslav
Pilner Jaroslav
 
 
-8-49-4 1301
2.Smejkal Tomáš
Pokorný Marcel
 
 
Dolejší Stanislav
Záboj Matěj
 
 
-104-91383211
3.Pokorný MarcelTrajhan Miroslav776  3021
4.Minář JiříDolejší Stanislav-6-11-5  0322
5.Zdvihal RadekZáboj Matěj-3-9108-52323
6.Smejkal TomášPilner Jaroslav-6986 3133
7.Minář JiříTrajhan Miroslav-7-6-9  0334
8.Zdvihal RadekDolejší Stanislav-98-8-16 1335
9.Smejkal TomášZáboj Matěj12-586 3145
10.Pokorný MarcelPilner Jaroslav9108  3055
11.Zdvihal RadekTrajhan Miroslav-5-5-8  0356
12.Smejkal TomášDolejší Stanislav89-7-8-52357
13.Pokorný MarcelZáboj Matěj-15655 3167
14.Minář JiříPilner Jaroslav-2-5-7  0368
15.Smejkal TomášTrajhan Miroslav-1185-873278
16.Pokorný MarcelDolejší Stanislav-9-7108-62379
17.Minář JiříZáboj Matěj-5-1179103289
18.Zdvihal RadekPilner Jaroslav-0-5-9  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pokorný Marcel31Trajhan Miroslav22
Minář Jiří13Dolejší Stanislav40
Zdvihal Radek04Záboj Matěj13
Smejkal Tomáš31Pilner Jaroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec Králové CVrchní
rozhodčí:
Lučan Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra HoliceRozhodčí:Koblížek Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí:Pauliš František
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:30645:598DTJ Hradec Králové C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lučan Martin
Slavík Libor
 
 
Koubek René
Jelínek Michal
 
 
9-57-783210
2.Pozník David
Málek Daniel
 
 
Kuchta Pavel
Mádlo Martin
 
 
-13-14-5  0311
3.Lučan MartinMádlo Martin2-8-5-7 1312
4.Pozník DavidJelínek Michal-8-11-5  0313
5.Málek DanielKoubek René488  3023
6.Slavík LiborKuchta Pavel575  3033
7.Pozník DavidMádlo Martin9-9-6-10 1334
8.Málek DanielJelínek Michal7-7-11-6 1335
9.Slavík LiborKoubek René2-7610 3145
10.Lučan MartinKuchta Pavel266  3055
11.Málek DanielMádlo Martin144-9-9-122356
12.Slavík LiborJelínek Michal-78-4-9 1357
13.Lučan MartinKoubek René96-95 3167
14.Pozník DavidKuchta Pavel86-99 3177
15.Slavík LiborMádlo Martin-697-893287
16.Lučan MartinJelínek Michal678  3097
17.Pozník DavidKoubek René-669-11832107
18.Málek DanielKuchta Pavel-97-8-8 13  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lučan Martin31Mádlo Martin31
Pozník David22Jelínek Michal31
Málek Daniel12Koubek René04
Slavík Libor31Kuchta Pavel03
Vrchní rozhodčí Šlapák Miloš st. byl omluven - nemoc.Žádný z kontaktovaných náhradníků nebyl k dispozici. Utkání řídil Lučan Martin.



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan BroumovVrchní
rozhodčí:
Gombarčík Karel st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla PardubiceRozhodčí:Brzecki Pawel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Soukenická 68,55001 BROUMOV-Olivětín, vedle vrátnice VebyRozhodčí:Gombarčík Karel ml.
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:Vodal Vladimír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1022:35462:553TJ Tesla Pardubice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vodal Vladimír
Piesla Tomasz
 
 
Merta Jakub
Šimonek Petr
 
 
-6-8-4  0301
2.Gombarčík Karel ml.
Kollert David
 
 
Lukeš Marek
Stránský Matěj
 
 
672  3011
3.Piesla TomaszMerta Jakub-11-7-3  0312
4.Vodal VladimírŠimonek Petr-58-4-7 1313
5.Kollert DavidLukeš Marek119-7-373223
6.Gombarčík Karel ml.Stránský Matěj5810  3033
7.Vodal VladimírMerta Jakub-2-1-4  0334
8.Kollert DavidŠimonek Petr1197  3044
9.Gombarčík Karel ml.Lukeš Marek-8388 3154
10.Piesla TomaszStránský Matěj-9-859-82355
11.Kollert DavidMerta Jakub-5-3-7  0356
12.Gombarčík Karel ml.Šimonek Petr-10-12-4  0357
13.Piesla TomaszLukeš Marek68-2-773267
14.Vodal VladimírStránský Matěj-68-8-6 1368
15.Gombarčík Karel ml.Merta Jakub-6-6-6  0369
16.Piesla TomaszŠimonek Petr-5-8-9  03610
17.Vodal VladimírLukeš Marek-129   11  
18.Kollert DavidStránský Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Piesla Tomasz13Merta Jakub40
Vodal Vladimír03Šimonek Petr31
Kollert David21Lukeš Marek03
Gombarčík Karel ml.22Stránský Matěj21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec DVrchní
rozhodčí:
Zahradník Petr
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha BRozhodčí:Kaněra Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:Protiva Luboš
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:34Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:35670:646nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Protiva Luboš
Fabíni Marek
 
 
Stano Peter
Hüttl Michal
 
 
-8-2-7  0301
2.Protiva Martin
Mečl Jan ml.
 
 
Kubát Jan ml.
Lánský Jakub
 
 
7-1044 3111
3.Protiva MartinLánský Jakub167  3021
4.Mečl Jan ml.Hüttl Michal-88-10-10 1322
5.Fabíni MarekKubát Jan ml.-11-948123232
6.Protiva LubošStano Peter-116-11-10 1333
7.Mečl Jan ml.Lánský Jakub-11-5-5  0334
8.Fabíni MarekHüttl Michal-8-12714113244
9.Protiva LubošKubát Jan ml.-9-6-7  0345
10.Protiva MartinStano Peter8104  3055
11.Fabíni MarekLánský Jakub637  3065
12.Protiva LubošHüttl Michal6-10-18-10 1366
13.Protiva MartinKubát Jan ml.-9-7-9  0367
14.Mečl Jan ml.Stano Peter9-7-9-6 1368
15.Protiva LubošLánský Jakub-49105 3178
16.Protiva MartinHüttl Michal49-119 3188
17.Mečl Jan ml.Kubát Jan ml.-8-108-8 1389
18.Fabíni MarekStano Peter-10898 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Protiva Martin31Lánský Jakub13
Mečl Jan ml.04Hüttl Michal22
Fabíni Marek40Kubát Jan ml.31
Protiva Luboš13Stano Peter22
ŽK- Protiva Luboš - odpálení míčku.



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stará PakaVrchní
rozhodčí:
Oravec Jakub
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha CRozhodčí:Lhota František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Revoluční 355, 50791 Stará Paka, tělocvična ZŠ Stará PakaRozhodčí:Budina Martin
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:30630:589TJ Sokol Stará Paka

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dlabola Petr
Vajgl Pavel
 
 
Marat Petr
Lamr Martin
 
 
-91014-783210
2.Šajner Lubomír
Pánek Tomáš
 
 
Čenovský David
Daníček Adam
 
 
84-9-543220
3.Pánek TomášMarat Petr-209-4-10 1321
4.Šajner LubomírLamr Martin-3-5-7  0322
5.Vajgl PavelČenovský David1083  3032
6.Dlabola PetrDaníček Adam776  3042
7.Šajner LubomírMarat Petr-10-4-7  0343
8.Vajgl PavelLamr Martin-3843 3153
9.Dlabola PetrČenovský David411-95 3163
10.Pánek TomášDaníček Adam-9-7-6  0364
11.Vajgl PavelMarat Petr975  3074
12.Dlabola PetrLamr Martin536  3084
13.Pánek TomášČenovský David-683-9-42385
14.Šajner LubomírDaníček Adam68-77 3195
15.Dlabola PetrMarat Petr-9-85-7 1396
16.Pánek TomášLamr Martin87-8-9-52397
17.Šajner LubomírČenovský David-106-711832107
18.Vajgl PavelDaníček Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pánek Tomáš04Marat Petr31
Šajner Lubomír22Lamr Martin22
Vajgl Pavel30Čenovský David13
Dlabola Petr31Daníček Adam12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Bižuterie Jablonec nad NisouVrchní
rozhodčí:
Sudek Petr
HOSTUJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín BRozhodčí:Švácha Ondřej
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Tenisu 214, 468 04, Jablonec nad Nisou, areál tenisových kurtů ČLTK Jablonec nad Nisou, Horní ProsečRozhodčí:Bradáč Petr
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:33513:569ST EUROMASTER Kolín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bradáč Petr
Rose Radek
 
 
Trajhan Miroslav
Pilner Jaroslav
 
 
-9949 3110
2.Švácha Ondřej
Ježek Michal
 
 
Záboj Matěj
Dolejší Stanislav
 
 
-10-8-8  0311
3.Ježek MichalTrajhan Miroslav-2-9-8  0312
4.Bradáč PetrDolejší Stanislav9-114-8-32313
5.Rose RadekZáboj Matěj11-686 3123
6.Švácha OndřejPilner Jaroslav-811-2-6 1324
7.Bradáč PetrTrajhan Miroslav566  3034
8.Rose RadekDolejší Stanislav99-86 3144
9.Švácha OndřejZáboj Matěj-3-587-72345
10.Ježek MichalPilner Jaroslav-109-8-3 1346
11.Rose RadekTrajhan Miroslav267  3056
12.Šilhán JosefDolejší Stanislav-6-49-6 1357
13.Ježek MichalZáboj Matěj10-6-10-6 1358
14.Bradáč PetrPilner Jaroslav8115  3068
15.Šilhán JosefTrajhan Miroslav-3-8-6  0369
16.Ježek MichalDolejší Stanislav7-4-4-4 13610
17.Bradáč PetrZáboj Matěj75   20  
18.Rose RadekPilner Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ježek Michal04Trajhan Miroslav22
Bradáč Petr21Dolejší Stanislav31
Rose Radek30Záboj Matěj21
Švácha Ondřej02Pilner Jaroslav21
Šilhán Josef02   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Loko Depo LiberecVrchní
rozhodčí:
Martenek Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimRozhodčí:Minář Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Máchova159/56, Home Credit Arena Liberec, vcho naproti hlavnímu vchodu do hokejové haly, 1. podzemní podlažíRozhodčí:Svatoš Roman
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:20511:470Loko Depo Liberec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Regner Michal
Zdvihal Radek
 
 
Šindelář Pavel
Rubeš Michal
 
 
-118-91083210
2.Smejkal Tomáš
Minář Jiří
 
 
Rohlík Jan ml.
Bezdíček Martin
 
 
1079  3020
3.Minář JiříBezdíček Martin899  3030
4.Regner MichalRohlík Jan ml.-7-7-9  0331
5.Zdvihal RadekŠindelář Pavel95-136 3141
6.Smejkal TomášRubeš Michal-6958 3151
7.Regner MichalBezdíček Martin12-2-6-8 1352
8.Zdvihal RadekRohlík Jan ml.-6-3-8  0353
9.Smejkal Tomᚊindelář Pavel-9697 3163
10.Minář JiříRubeš Michal7-998 3173
11.Zdvihal RadekBezdíček Martin-7-64-7 1374
12.Smejkal TomášRohlík Jan ml.6514  3084
13.Minář JiříŠindelář Pavel-10-64553294
14.Regner MichalRubeš Michal787  30104
15.Smejkal TomášBezdíček Martin         
16.Minář JiříRohlík Jan ml.         
17.Regner MichalŠindelář Pavel         
18.Zdvihal RadekRubeš Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Minář Jiří30Bezdíček Martin21
Regner Michal12Rohlík Jan ml.21
Zdvihal Radek12Šindelář Pavel03
Smejkal Tomáš30Rubeš Michal03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tesla PardubiceVrchní
rozhodčí:
Zajíček Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimRozhodčí:Voženílková Alena
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vinici 1901, Pardubice, bílá budova vedle fotbalového hřiště, 1.patro, vchod z boku budovyRozhodčí:Švec Jaroslav
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:36582:602TJ Sokol Chrudim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kadleček Radomír
Lukeš Marek
 
 
Bezdíček Martin
Rohlík Jan ml.
 
 
-8-4-5  0301
2.Merta Jakub
Kudýn Petr
 
 
Rubeš Michal
Charvát Ondřej
 
 
44-89 3111
3.Kudýn PetrBezdíček Martin-9-94-12 1312
4.Lukeš MarekRohlík Jan ml.-1-3-10  0313
5.Kadleček RadomírCharvát Ondřej9-8-5-12 1314
6.Merta JakubŠindelář Pavel27-76 3124
7.Lukeš MarekBezdíček Martin-1-3-9  0325
8.Kadleček RadomírRohlík Jan ml.-5-6-8  0326
9.Merta JakubCharvát Ondřej668  3036
10.Kudýn PetrŠindelář Pavel-911-7-5 1337
11.Kadleček RadomírBezdíček Martin-510-7-8 1338
12.Merta JakubRohlík Jan ml.994  3048
13.Kudýn PetrCharvát Ondřej-78-6-9 1349
14.Lukeš MarekŠindelář Pavel-8-77383259
15.Merta JakubBezdíček Martin648  3069
16.Kudýn PetrRohlík Jan ml.-3-752113279
17.Lukeš MarekCharvát Ondřej928  3089
18.Kadleček RadomírŠindelář Pavel-109-8-8 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kudýn Petr13Bezdíček Martin31
Lukeš Marek22Rohlík Jan ml.22
Kadleček Radomír04Charvát Ondřej22
Merta Jakub40Šindelář Pavel22
8. ŽK - Kadleček - odpálení míčku mimo hrací prostor 12. Komisař ČAST - Teplan Stanislav



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra HoliceVrchní
rozhodčí:
Košťál Jiří
HOSTUJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín BRozhodčí:Vraštil Lukáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Holubova 768 53401 Holice, Proti KD a muzeu Dr.E.HolubaRozhodčí:Švec Jan
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:33646:642nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuchta Pavel
Mádlo Martin
 
 
Trajhan Miroslav
Pilner Jaroslav
 
 
5-1188 3110
2.Jelínek Michal
Koubek René
 
 
Dolejší Stanislav
Záboj Matěj
 
 
995  3020
3.Koubek RenéTrajhan Miroslav-88-86-82321
4.Jelínek MichalDolejší Stanislav1284  3031
5.Kuchta PavelZáboj Matěj65-87 3141
6.Mádlo MartinPilner Jaroslav-13-58-8 1342
7.Jelínek MichalTrajhan Miroslav3-31316 3152
8.Kuchta PavelDolejší Stanislav-4-8-9  0353
9.Mádlo MartinZáboj Matěj-61099 3163
10.Koubek RenéPilner Jaroslav-8-106-6 1364
11.Kuchta PavelTrajhan Miroslav-7-7-4  0365
12.Mádlo MartinDolejší Stanislav-1010-8-10 1366
13.Koubek RenéZáboj Matěj-8-9-5  0367
14.Jelínek MichalPilner Jaroslav-6584 3177
15.Mádlo MartinTrajhan Miroslav-5-310-6 1378
16.Koubek RenéDolejší Stanislav8-48-7-132379
17.Jelínek MichalZáboj Matěj7-849 3189
18.Kuchta PavelPilner Jaroslav5410  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Koubek René04Trajhan Miroslav31
Jelínek Michal40Dolejší Stanislav31
Kuchta Pavel22Záboj Matěj13
Mádlo Martin13Pilner Jaroslav22
Udělení žluté karty: Hráč družstva TJ Jiskry Holice \\\"A\\\" Martin Mádlo - žlutá karta za nesportovní chování - hození pálky do ohrádky



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha CVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Bižuterie Jablonec nad NisouRozhodčí:Vožický Bohumil
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:Rochowanski Milan
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:38Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:35688:673nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Thang Do Trong
Kadlec Vít
 
 
Rose Radek
Bradáč Petr
 
 
56-97 3110
2.Marat Petr
Dvořák Petr
 
 
Šilhán Josef
Ježek Michal
 
 
-13-56-7 1311
3.Dvořák PetrRose Radek-9-95-9 1312
4.Thang Do TrongŠilhán Josef1489  3022
5.Kadlec VítBradáč Petr-113-11-5 1323
6.Marat PetrJežek Michal-41039 3133
7.Thang Do TrongRose Radek6-898 3143
8.Kadlec VítŠilhán Josef-76-2-8 1344
9.Marat PetrBradáč Petr-7-68-2 1345
10.Dvořák PetrJežek Michal-51179 3155
11.Kadlec VítRose Radek6-7-8-9 1356
12.Marat PetrŠilhán Josef9-11-98-72357
13.Dvořák PetrBradáč Petr-107-98-52358
14.Thang Do TrongJežek Michal-8456 3168
15.Marat PetrRose Radek-10-9-8  0369
16.Dvořák PetrŠilhán Josef-4-137683279
17.Thang Do TrongBradáč Petr2-1593 3189
18.Kadlec VítJežek Michal957  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dvořák Petr22Rose Radek31
Thang Do Trong40Šilhán Josef22
Kadlec Vít13Bradáč Petr31
Marat Petr13Ježek Michal04



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha BVrchní
rozhodčí:
Gaydoš Karel
HOSTUJÍCÍ:Loko Depo LiberecRozhodčí:Skopec Daniel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:Kubový Jan
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:28627:542AC Sparta Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubát Jan ml.
Hájek Michal
 
 
Smejkal Tomáš
Pokorný Marcel
 
 
-579-353210
2.Hüttl Michal
Lánský Jakub
 
 
Minář Jiří
Svatoš Roman
 
 
-8-78563220
3.Kubát Jan ml.Smejkal Tomáš572  3030
4.Hájek MichalSvatoš Roman87-10-8143240
5.Hüttl MichalPokorný Marcel210-9-8-62341
6.Lánský JakubMinář Jiří98-7-673251
7.Hájek MichalSmejkal Tomáš-9681 3161
8.Hüttl MichalSvatoš Roman-9-9-9  0362
9.Lánský JakubPokorný Marcel-995-4-102363
10.Kubát Jan ml.Minář Jiří525  3073
11.Hüttl MichalSmejkal Tomáš-4-96-9 1374
12.Lánský JakubSvatoš Roman6-7-51093284
13.Kubát Jan ml.Pokorný Marcel7-27-9-112385
14.Hájek MichalMinář Jiří6WO   3095
15.Lánský JakubSmejkal Tomáš-12-947532105
16.Kubát Jan ml.Svatoš Roman-10875 31  
17.Hájek MichalPokorný Marcel         
18.Hüttl MichalMinář Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kubát Jan ml.21Smejkal Tomáš13
Hájek Michal30Svatoš Roman12
Hüttl Michal03Pokorný Marcel30
Lánský Jakub31Minář Jiří03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec Králové CVrchní
rozhodčí:
Bouček Stanislav
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec DRozhodčí:Pauliš František
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 50002 Hradec Králové, příjezd od Pardubic po Rašínově třídě - tělocvična vpravo v areálu DTJ a Tenis centra HKRozhodčí:Koblížek Martin
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:20Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:35691:659nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lučan Martin
Foff Miroslav st.
 
 
Protiva Martin
Mečl Jan ml.
 
 
69-3-1083210
2.Slavík Libor
Pozník David
 
 
Protiva Luboš
Fabíni Marek
 
 
79-6-753220
3.Slavík LiborFabíni Marek-7-14-6  0321
4.Foff Miroslav st.Protiva Martin38-66 3131
5.Pozník DavidProtiva Luboš988  3041
6.Lučan MartinMečl Jan ml.4107  3051
7.Foff Miroslav st.Fabíni Marek87-9-9-102352
8.Pozník DavidProtiva Martin-1385-893262
9.Lučan MartinProtiva Luboš-8-677-122363
10.Slavík LiborMečl Jan ml.475  3073
11.Pozník DavidFabíni Marek7-9-7-7 1374
12.Lučan MartinProtiva Martin-6945 3184
13.Slavík LiborProtiva Luboš-8-7-7  0385
14.Foff Miroslav st.Mečl Jan ml.63-9-7-132386
15.Lučan MartinFabíni Marek-12118-8-112387
16.Slavík LiborProtiva Martin976  3097
17.Foff Miroslav st.Protiva Luboš-6-7-9  0398
18.Pozník DavidMečl Jan ml.-11-8-6  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Slavík Libor22Fabíni Marek40
Foff Miroslav st.13Protiva Martin04
Pozník David22Protiva Luboš31
Lučan Martin22Mečl Jan ml.22
Přítom nost komisaře (St.Teplán) 14:45-15:55hod. Provedena kontrola dokladů - bez závad



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan BroumovVrchní
rozhodčí:
Gombarčík Karel st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Stará PakaRozhodčí:Brzecki Pawel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Soukenická 68,55001 BROUMOV-Olivětín, vedle vrátnice VebyRozhodčí:Gombarčík Karel ml.
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:Vodal Vladimír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1014:32337:467TJ Sokol Stará Paka

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vodal Vladimír
Piesla Tomasz
 
 
Dlabola Petr
Vajgl Pavel
 
 
-799-4-72301
2.Gombarčík Karel ml.
Kollert David
 
 
Šajner Lubomír
Pánek Tomáš
 
 
-8986 3111
3.Piesla TomaszDlabola Petr-9-5-6  0312
4.Kollert DavidVajgl Pavel9-4-7-8 1313
5.Vodal VladimírŠajner Lubomír10109  3023
6.Gombarčík Karel ml.Pánek Tomáš9-95-8-82324
7.Kollert DavidDlabola Petr-5-10-9  0325
8.Vodal VladimírVajgl Pavel-5-9-3  0326
9.Gombarčík Karel ml.Šajner LubomírWO    0327
10.Piesla TomaszPánek Tomáš9-647 3137
11.Vodal VladimírDlabola Petr-10-3-6  0338
12.Gombarčík Karel ml.Vajgl PavelWO    0339
13.Piesla TomaszŠajner Lubomír-8-8-9  03310
14.Kollert DavidPánek Tomáš911   20  
15.Gombarčík Karel ml.Dlabola Petr         
16.Piesla TomaszVajgl Pavel         
17.Kollert DavidŠajner Lubomír         
18.Vodal VladimírPánek Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Piesla Tomasz12Dlabola Petr30
Kollert David02Vajgl Pavel20
Vodal Vladimír12Šajner Lubomír11
Gombarčík Karel ml.01Pánek Tomáš11
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tesla PardubiceVrchní
rozhodčí:
Zajíček Martin
HOSTUJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín BRozhodčí:Voženílková Alena
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vinici 1901, Pardubice, bílá budova vedle fotbalového hřiště, 1.patro, vchod z boku budovyRozhodčí:Švec Jaroslav
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:37578:618ST EUROMASTER Kolín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Merta Jakub
Marel David
 
 
Trajhan Miroslav
Pilner Jaroslav
 
 
657  3010
2.Kadleček Radomír
Lukeš Marek
 
 
Dolejší Stanislav
Záboj Matěj
 
 
-787-4-92311
3.Kadleček RadomírTrajhan Miroslav7-10-9-8 1312
4.Lukeš MarekDolejší Stanislav-3-8-3  0313
5.Marel DavidZáboj Matěj-5-11-2  0314
6.Merta JakubPilner Jaroslav676  3024
7.Lukeš MarekTrajhan Miroslav-4-8-1  0325
8.Marel DavidDolejší Stanislav-9789 3135
9.Merta JakubZáboj Matěj436  3045
10.Kadleček RadomírPilner Jaroslav-55-3-10 1346
11.Marel DavidTrajhan Miroslav-10-4108-102347
12.Merta JakubDolejší Stanislav-6245 3157
13.Kadleček RadomírZáboj Matěj7-967 3167
14.Lukeš MarekPilner Jaroslav-5-4-5  0368
15.Merta JakubTrajhan Miroslav-7-945143278
16.Kadleček RadomírDolejší Stanislav10-34-593288
17.Lukeš MarekZáboj Matěj9-1-8-8 1389
18.Marel DavidPilner Jaroslav-6-5-6  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kadleček Radomír22Trajhan Miroslav31
Lukeš Marek04Dolejší Stanislav13
Marel David13Záboj Matěj22
Merta Jakub40Pilner Jaroslav31
1.ŽK - Pilner - hození raketou do ohrádky



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra HoliceVrchní
rozhodčí:
Košťál Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimRozhodčí:Švec Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Holubova 768 53401 Holice, Proti KD a muzeu Dr.E.HolubaRozhodčí:Koubek René
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:13443:367TJ Jiskra Holice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuchta Pavel
Mádlo Martin
 
 
Bezdíček Martin
Rohlík Jan ml.
 
 
-99812 3110
2.Koubek René
Jelínek Michal
 
 
Charvát Ondřej
Rubeš Michal
 
 
10-812-973220
3.Kuchta PavelBezdíček Martin6-8-5673230
4.Mádlo MartinRohlík Jan ml.-7-941043240
5.Koubek RenéCharvát Ondřej1154  3050
6.Jelínek MichalRubeš Michal-106115 3160
7.Mádlo MartinBezdíček Martin-6977 3170
8.Koubek RenéRohlík Jan ml.-4-54-2 1371
9.Jelínek MichalCharvát Ondřej7-896 3181
10.Kuchta PavelRubeš Michal488  3091
11.Koubek RenéBezdíček Martin269  30101
12.Jelínek MichalRohlík Jan ml.         
13.Kuchta PavelCharvát Ondřej         
14.Mádlo MartinRubeš Michal         
15.Jelínek MichalBezdíček Martin         
16.Kuchta PavelRohlík Jan ml.         
17.Mádlo MartinCharvát Ondřej         
18.Koubek RenéRubeš Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kuchta Pavel20Bezdíček Martin03
Mádlo Martin20Rohlík Jan ml.11
Koubek René21Charvát Ondřej02
Jelínek Michal20Rubeš Michal02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha CVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:Loko Depo LiberecRozhodčí:Vožický Bohumil
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:Rochowanski Milan
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:38655:693TTC Elizza Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Petr
Slobodzian Adam
 
 
Smejkal Tomáš
Pokorný Marcel
 
 
-10-5-6  0301
2.Kadlec Vít
Šejvl Jakub
 
 
Minář Jiří
Svatoš Roman
 
 
135-1010 3111
3.Kadlec VítSmejkal Tomáš-478-693221
4.Slobodzian AdamPokorný Marcel-7-10-2  0322
5.Dvořák PetrSvatoš Roman85-1011 3132
6.Šejvl JakubMinář Jiří6116  3042
7.Slobodzian AdamSmejkal Tomáš-610-8-4 1343
8.Dvořák PetrPokorný Marcel7-48-7-92344
9.Šejvl JakubSvatoš Roman-810-41093254
10.Kadlec VítMinář Jiří10-8-7793264
11.Dvořák PetrSmejkal Tomáš1-811-493274
12.Šejvl JakubPokorný Marcel-7-8-6  0375
13.Kadlec VítSvatoš Roman782  3085
14.Slobodzian AdamMinář Jiří-4-5-7  0386
15.Šejvl JakubSmejkal Tomáš-98-8983296
16.Kadlec VítPokorný Marcel-8-8-4  0397
17.Slobodzian AdamSvatoš Roman7-10-11-9 1398
18.Dvořák PetrMinář Jiří6-9-66732108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kadlec Vít31Smejkal Tomáš13
Slobodzian Adam04Pokorný Marcel40
Dvořák Petr31Svatoš Roman13
Šejvl Jakub31Minář Jiří13
ŽK - Svatoš Roman - úder rukou do stoluˇ ŽK - Kadlec Vít - hození pálky na stůl



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha BVrchní
rozhodčí:
Gaydoš Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Bižuterie Jablonec nad NisouRozhodčí:Kubový Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:Hubač Martin
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:25553:504AC Sparta Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hüttl Michal
Lánský Jakub
 
 
Šilhán Josef
Ježek Michal
 
 
-10999 3110
2.Hájek Michal
Kuchař Jan
 
 
Bradáč Petr
Rose Radek
 
 
5611  3020
3.Hájek MichalRose Radek9-1195 3130
4.Kuchař JanŠilhán Josef-8896 3140
5.Lánský JakubBradáč Petr-5-76-6 1341
6.Kubát Jan ml.Ježek Michal-998-1013251
7.Kuchař JanRose Radek-5-9-4  0352
8.Lánský JakubŠilhán Josef-83-77-72353
9.Kubát Jan ml.Bradáč Petr10-1197 3163
10.Hüttl MichalJežek Michal4-1037 3173
11.Lánský JakubRose Radek-4-7-3  0374
12.Kubát Jan ml.Šilhán Josef-7378 3184
13.Hüttl MichalBradáč Petr-8-8-7  0385
14.Kuchař JanJežek Michal4-929 3195
15.Kubát Jan ml.Rose Radek-7947 31105
16.Hüttl MichalŠilhán Josef         
17.Kuchař JanBradáč Petr         
18.Lánský JakubJežek Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hájek Michal10Rose Radek22
Kuchař Jan21Šilhán Josef12
Lánský Jakub03Bradáč Petr21
Kubát Jan ml.40Ježek Michal03
Hüttl Michal11   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec Králové CVrchní
rozhodčí:
Stanislav Bouček
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Stará PakaRozhodčí:Pauliš František
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 50002 Hradec Králové, příjezd od Pardubic po Rašínově třídě - tělocvična vpravo v areálu DTJ a Tenis centra HKRozhodčí:Koblížek Martin
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:35676:655nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lučan Martin
Sánchez Javier Francisco
 
 
Dlabola Petr
Vajgl Pavel
 
 
-910-8993210
2.Slavík Libor
Pozník David
 
 
Herber Jan
Pánek Tomáš
 
 
107-8-9-82311
3.Lučan MartinDlabola Petr66-11-5-52312
4.Sánchez Javier FranciscoVajgl Pavel87-4-9-62313
5.Pozník DavidPánek Tomáš944  3023
6.Slavík LiborHerber Jan-64-85103233
7.Sánchez Javier FranciscoDlabola Petr-10-4-7  0334
8.Pozník DavidVajgl Pavel-9-8-9  0335
9.Slavík LiborPánek Tomáš-1147-783245
10.Lučan MartinHerber Jan7-943 3155
11.Pozník DavidDlabola Petr-6-108-6 1356
12.Slavík LiborVajgl Pavel-1-108-9 1357
13.Lučan MartinPánek Tomáš556  3067
14.Sánchez Javier FranciscoHerber Jan1111-58 3177
15.Slavík LiborDlabola Petr-810-6-9 1378
16.Lučan MartinVajgl Pavel-9-99-3 1379
17.Sánchez Javier FranciscoPánek Tomáš678  3089
18.Pozník DavidHerber Jan956  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lučan Martin22Dlabola Petr40
Sánchez Javier Francisco22Vajgl Pavel40
Pozník David22Pánek Tomáš04
Slavík Libor22Herber Jan04



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan BroumovVrchní
rozhodčí:
Gombarčík Karel st.
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec DRozhodčí:Brzecki Pawel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Soukenická 68,55001 BROUMOV-Olivětín, vedle vrátnice VebyRozhodčí:Gombarčík Karel ml.
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:Vodal Vladimír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1015:32384:477SKST Liberec D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vodal Vladimír
Piesla Tomasz
 
 
Protiva Martin
Mečl Jan ml.
 
 
-1-6-5  0301
2.Kollert David
Brzecki Pawel
 
 
Protiva Luboš
Fabíni Marek
 
 
-5-8-11  0302
3.Piesla TomaszMečl Jan ml.11-769 3112
4.Brzecki PawelProtiva Martin-11-58-7 1313
5.Vodal VladimírProtiva Luboš-6-11-6  0314
6.Kollert DavidFabíni Marek-7-99-6 1315
7.Brzecki PawelMečl Jan ml.5-11-39-62316
8.Vodal VladimírProtiva Martin-9-2-6  0317
9.Kollert DavidProtiva Luboš-8-5-5  0318
10.Piesla TomaszFabíni Marek9-9-6-4 1319
11.Vodal VladimírMečl Jan ml.11912  3029
12.Kollert DavidProtiva Martin5-352 3139
13.Piesla TomaszProtiva Luboš7-9-8-7 13310
14.Brzecki PawelFabíni Marek-4-4   02  
15.Kollert DavidMečl Jan ml.         
16.Piesla TomaszProtiva Martin         
17.Brzecki PawelProtiva Luboš         
18.Vodal VladimírFabíni Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Piesla Tomasz12Mečl Jan ml.12
Brzecki Pawel02Protiva Martin21
Vodal Vladimír12Protiva Luboš30
Kollert David12Fabíni Marek20



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec DVrchní
rozhodčí:
Varcl Jan ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla PardubiceRozhodčí:Kaněra Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:Protiva Martin
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:57Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1033:34622:621TJ Tesla Pardubice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Protiva Martin
Mečl Jan ml.
 
 
Stránský Matěj
Kadleček Radomír
 
 
796  3010
2.Protiva Luboš
Kaněra Jan
 
 
Merta Jakub
Šimonek Petr
 
 
6-68-8-52311
3.Protiva MartinMerta Jakub8-8-510-92312
4.Mečl Jan ml.Šimonek Petr-7-6109-72313
5.Kaněra JanStránský Matěj-814-4493223
6.Protiva LubošKadleček Radomír771  3033
7.Mečl Jan ml.Merta Jakub-5-6-9  0334
8.Kaněra JanŠimonek Petr524  3044
9.Protiva LubošStránský Matěj9-8-77-82345
10.Protiva MartinKadleček Radomír575  3055
11.Kaněra JanMerta Jakub9-3-10-5 1356
12.Protiva LubošŠimonek Petr49-8-8-52357
13.Protiva MartinStránský Matěj4-8-96103267
14.Mečl Jan ml.Kadleček Radomír-810-14-9 1368
15.Protiva LubošMerta Jakub-8-6-7  0369
16.Protiva MartinŠimonek Petr11109  3079
17.Mečl Jan ml.Stránský Matěj-5-9-9  03710
18.Kaněra JanKadleček Radomír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Protiva Martin31Merta Jakub40
Mečl Jan ml.04Šimonek Petr22
Kaněra Jan21Stránský Matěj22
Protiva Luboš13Kadleček Radomír12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stará PakaVrchní
rozhodčí:
Oravec Jakub
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra HoliceRozhodčí:Budina Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Revoluční 355, 507 91 Stará Paka, tělocvična ZŠRozhodčí:Lhota František
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:37546:608TJ Jiskra Holice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vajgl Pavel
Dlabola Petr
 
 
Jelínek Michal
Koubek René
 
 
788  3010
2.Šajner Lubomír
Pánek Tomáš
 
 
Kuchta Pavel
Mádlo Martin
 
 
-3-5-7  0311
3.Pánek TomášJelínek Michal-5-5-3  0312
4.Šajner LubomírMádlo Martin4-5-69-42313
5.Vajgl PavelKuchta Pavel7108  3023
6.Dlabola PetrKoubek René-12624 3133
7.Šajner LubomírJelínek Michal-7-5-7  0334
8.Vajgl PavelMádlo Martin-8-96883244
9.Dlabola PetrKuchta Pavel-46-1010-42345
10.Pánek TomášKoubek René-67-1623255
11.Vajgl PavelJelínek Michal118-8-9-62356
12.Dlabola PetrMádlo Martin7-10-5583266
13.Pánek TomášKuchta Pavel-11-6-10  0367
14.Šajner LubomírKoubek René11-9-34-32368
15.Dlabola PetrJelínek Michal-7310-8-42369
16.Pánek TomášMádlo Martin-8-3-5  03610
17.Šajner LubomírKuchta Pavel         
18.Vajgl PavelKoubek René         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pánek Tomáš13Jelínek Michal40
Šajner Lubomír03Mádlo Martin22
Vajgl Pavel21Kuchta Pavel21
Dlabola Petr22Koubek René12
ŽK - Mádlo (hození pálkou o stůl) v zápasu č.8 ŽK+ČK - Mádlo (hození pálky)po zápasu č.12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Bižuterie Jablonec nad NisouVrchní
rozhodčí:
Sudek Petr
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec Králové CRozhodčí:Švácha Ondřej
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Tenisu 214, 468 04, Jablonec nad Nisou, areál tenisových kurtů ČLTK Jablonec nad Nisou, Horní ProsečRozhodčí:Bradáč Petr
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:27Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:33591:603nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bradáč Petr
Rose Radek
 
 
Pozník David
Málek Daniel
 
 
1083  3010
2.Švácha Ondřej
Šilhán Josef
 
 
Slavík Libor
Sánchez Javier Francisco
 
 
-6-7-10  0311
3.Bradáč PetrSlavík Libor710-812 3121
4.Šilhán JosefSánchez Javier Francisco-47-6-6 1322
5.Rose RadekPozník David-11494 3132
6.Švácha OndřejMálek Daniel-7-7-2  0333
7.Šilhán JosefSlavík Libor-1178-1083243
8.Rose RadekSánchez Javier Francisco9311  3053
9.Švácha OndřejPozník David-9-10-3  0354
10.Bradáč PetrMálek Daniel2912  3064
11.Rose RadekSlavík Libor-7-10-4  0365
12.Švácha OndřejSánchez Javier Francisco7-6-7-2 1366
13.Bradáč PetrPozník David-84-4693276
14.Šilhán JosefMálek Daniel-94-7-7 1377
15.Švácha OndřejSlavík Libor-79-4-6 1378
16.Bradáč PetrSánchez Javier Francisco763  3088
17.Šilhán JosefPozník David-99-10-5 1389
18.Rose RadekMálek Daniel996  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bradáč Petr40Slavík Libor22
Šilhán Josef13Sánchez Javier Francisco22
Rose Radek31Pozník David22
Švácha Ondřej04Málek Daniel22



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Loko Depo LiberecVrchní
rozhodčí:
Martenek Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan BroumovRozhodčí:Minář Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Máchova159/56, Home Credit Arena Liberec, vcho naproti hlavnímu vchodu do hokejové haly, 1. podzemní podlažíRozhodčí:Hanák Petr
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:8404:316Loko Depo Liberec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Minář Jiří
Svatoš Roman
 
 
Piesla Tomasz
Vodal Vladimír
 
 
477  3010
2.Smejkal Tomáš
Pokorný Marcel
 
 
Gombarčík Karel ml.
Kollert David
 
 
1288  3020
3.Pokorný MarcelGombarčík Karel ml.9-265 3130
4.Svatoš RomanPiesla Tomasz-7-12131253240
5.Minář JiříKollert David8155  3050
6.Smejkal TomášVodal Vladimír39-68 3160
7.Svatoš RomanGombarčík Karel ml.36-79 3170
8.Minář JiříPiesla Tomasz6-989 3180
9.Smejkal TomášKollert David8105  3090
10.Pokorný MarcelVodal Vladimír-9-566532100
11.Minář JiříGombarčík Karel ml.-38-6-6 13  
12.Smejkal TomášPiesla Tomasz         
13.Pokorný MarcelKollert David         
14.Svatoš RomanVodal Vladimír         
15.Smejkal TomášGombarčík Karel ml.         
16.Pokorný MarcelPiesla Tomasz         
17.Svatoš RomanKollert David         
18.Minář JiříVodal Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pokorný Marcel20Gombarčík Karel ml.02
Svatoš Roman20Piesla Tomasz02
Minář Jiří20Kollert David02
Smejkal Tomáš20Vodal Vladimír02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimVrchní
rozhodčí:
Foltýn Michal
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha CRozhodčí:Sourada Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy 504, Chrudim, u hokejbalového hřištěRozhodčí:Steklý Tibor
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:28575:562TJ Sokol Chrudim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bezdíček Martin
Rohlík Jan ml.
 
 
Šedivý Zdeněk
Kadlec Vít
 
 
-101076 3110
2.Rubeš Michal
Charvát Ondřej
 
 
Marat Petr
Dvořák Petr
 
 
-99-7-9 1311
3.Rohlík Jan ml.Kadlec Vít-5478 3121
4.Rubeš MichalDvořák Petr3-189 3131
5.Charvát OndřejŠedivý Zdeněk-6-4-4  0332
6.Bezdíček MartinMarat Petr910-88 3142
7.Rubeš MichalKadlec Vít-59-6683252
8.Charvát OndřejDvořák Petr-7-85963262
9.Bezdíček MartinŠedivý Zdeněk-6877 3172
10.Rohlík Jan ml.Marat Petr11-5-7-7 1373
11.Charvát OndřejKadlec Vít78-8-563283
12.Bezdíček MartinDvořák Petr-9553 3193
13.Rohlík Jan ml.Šedivý Zdeněk-11-76-12 1394
14.Rubeš MichalMarat Petr7-9-5-4 1395
15.Bezdíček MartinKadlec Vít-128610 31105
16.Rohlík Jan ml.Dvořák Petr777  30  
17.Rubeš MichalŠedivý Zdeněk         
18.Charvát OndřejMarat Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rohlík Jan ml.12Kadlec Vít04
Rubeš Michal21Dvořák Petr03
Charvát Ondřej21Šedivý Zdeněk21
Bezdíček Martin40Marat Petr21
návštěva komisaře: Aleš Kovář



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín BVrchní
rozhodčí:
Nutilová Vendula
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha BRozhodčí:Pilner Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heverova 191, u kina, tělocvična SPŠ strojní v KolíněRozhodčí:Dolejší Stanislav
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1012:30341:416AC Sparta Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dolejší Stanislav
Záboj Matěj
 
 
Kuchař Jan
Hájek Michal
 
 
-6-77-5 1301
2.Trajhan Miroslav
Jindra Josef
 
 
Hüttl Michal
Kreder Benjamin
 
 
-9-6-7  0302
3.Dolejší StanislavKreder Benjamin-79-8-6 1303
4.Záboj MatějKuchař Jan-1-79-5 1304
5.Jindra JosefHájek Michal-7-3-9  0305
6.Trajhan MiroslavHüttl Michal-85-94-112306
7.Záboj MatějKreder Benjamin-59-5-8 1307
8.Zaplatílek CtiborKuchař Jan-63-3-8 1308
9.Trajhan MiroslavHájek Michal3714  3018
10.Dolejší StanislavHüttl Michal-72-8-7 1319
11.Zaplatílek CtiborKreder Benjamin-14-77-5 13110
12.Trajhan MiroslavKuchař Jan         
13.Dolejší StanislavHájek Michal         
14.Záboj MatějHüttl Michal         
15.Trajhan MiroslavKreder Benjamin         
16.Dolejší StanislavKuchař Jan         
17.Záboj MatějHájek Michal         
18.Zaplatílek CtiborHüttl Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dolejší Stanislav02Kreder Benjamin30
Záboj Matěj02Kuchař Jan20
Jindra Josef01Hájek Michal11
Trajhan Miroslav11Hüttl Michal20
Zaplatílek Ctibor02   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec DVrchní
rozhodčí:
Varcl Jan ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra HoliceRozhodčí:Kaněra Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:Protiva Martin
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:32673:623SKST Liberec D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Protiva Martin
Mečl Jan ml.
 
 
Kuchta Pavel
Mádlo Martin
 
 
-5-8-9  0301
2.Protiva Luboš
Kaněra Jan
 
 
Jelínek Michal
Koubek René
 
 
10-41111 3111
3.Protiva LubošJelínek Michal71-11-8-132312
4.Kaněra JanMádlo Martin-9-8-11  0313
5.Mečl Jan ml.Kuchta Pavel959  3023
6.Protiva MartinKoubek René1075  3033
7.Kaněra JanJelínek Michal6-4-9-5 1334
8.Mečl Jan ml.Mádlo Martin-41267 3144
9.Protiva MartinKuchta Pavel5-887 3154
10.Protiva LubošKoubek René8-12-8-8 1355
11.Mečl Jan ml.Jelínek Michal-4-10-8  0356
12.Protiva MartinMádlo Martin5-1376 3166
13.Protiva LubošKuchta Pavel4-893 3176
14.Kaněra JanKoubek René9-7-11653286
15.Protiva MartinJelínek Michal-10-945123296
16.Protiva LubošMádlo Martin-688-9-102397
17.Kaněra JanKuchta Pavel-662-10732107
18.Mečl Jan ml.Koubek René-4    01  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Protiva Luboš13Jelínek Michal31
Kaněra Jan22Mádlo Martin22
Mečl Jan ml.21Kuchta Pavel04
Protiva Martin40Koubek René12
Jelínek Michal obdržel ŽK za zastřelení míčku v afektu. Mádlo Martin obdržel ŽK za vulgární výraz. Protiva Luboš obdržel ŽK za zahození rakety. Kuchta Pavel obdržel ŽK za vulgární výkřik. Koubek René obdržel ŽK za vulgární výkřik. Kaněra Jan obdržel ŽK a ŽČK za vulgární výkřiky.



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stará PakaVrchní
rozhodčí:
Oravec Jakub
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla PardubiceRozhodčí:Lhota František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Revoluční 355, 507 91 Stará Paka, tělocvična ZŠRozhodčí:Krtička Luboš
Datum dle rozpisu09. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:108:30311:396TJ Tesla Pardubice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dlabola Petr
Vajgl Pavel
 
 
Bělohlávek Dominik
Stránský Matěj
 
 
6-129-6-82301
2.Šajner Lubomír
Herber Jan
 
 
Merta Jakub
Šimonek Petr
 
 
-8-9-9  0302
3.Herber JanBělohlávek Dominik-7-6-6  0303
4.Vajgl PavelŠimonek Petr-5-9-6  0304
5.Šajner LubomírMerta Jakub-6-9-12  0305
6.Dlabola PetrStránský Matěj666  3015
7.Vajgl PavelBělohlávek Dominik7-8-7-6 1316
8.Šajner LubomírŠimonek Petr9-9-6-8 1317
9.Dlabola PetrMerta Jakub-87-3-3 1318
10.Herber JanStránský Matěj-6-11-9  0319
11.Šajner LubomírBělohlávek Dominik-5-11-5  03110
12.Dlabola PetrŠimonek PetrWO    30  
13.Herber JanMerta Jakub         
14.Vajgl PavelStránský Matěj         
15.Dlabola PetrBělohlávek Dominik         
16.Herber JanŠimonek Petr         
17.Vajgl PavelMerta Jakub         
18.Šajner LubomírStránský Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Herber Jan02Bělohlávek Dominik30
Vajgl Pavel02Šimonek Petr20
Šajner Lubomír03Merta Jakub20
Dlabola Petr11Stránský Matěj11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Bižuterie Jablonec nad NisouVrchní
rozhodčí:
Sudek Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan BroumovRozhodčí:Švácha Ondřej
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Tenisu 214, 468 04, Jablonec nad Nisou, areál tenisových kurtů ČLTK Jablonec nad Nisou, Horní ProsečRozhodčí:Bradáč Petr
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:29Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:30649:605TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bradáč Petr
Rose Radek
 
 
Piesla Tomasz
Vodal Vladimír
 
 
-11566 3110
2.Švácha Ondřej
Šilhán Josef
 
 
Gombarčík Karel ml.
Kollert David
 
 
-8-9-10  0311
3.Bradáč PetrGombarčík Karel ml.-9-116-9 1312
4.Rose RadekPiesla Tomasz10-1010-10-102313
5.Šilhán JosefVodal Vladimír-11510-5123223
6.Švácha OndřejKollert David-6-148-11 1324
7.Rose RadekGombarčík Karel ml.-119812 3134
8.Šilhán JosefPiesla Tomasz-3-73-3 1335
9.Švácha OndřejVodal Vladimír-4-7-7  0336
10.Bradáč PetrKollert David432  3046
11.Šilhán JosefGombarčík Karel ml.-4101210 3156
12.Švácha OndřejPiesla Tomasz8-9-78-62357
13.Bradáč PetrVodal Vladimír655  3067
14.Rose RadekKollert David1025  3077
15.Švácha OndřejGombarčík Karel ml.-5-0-0  0378
16.Bradáč PetrPiesla Tomasz464  3088
17.Rose RadekVodal Vladimír572  3098
18.Šilhán JosefKollert David12-797 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bradáč Petr31Gombarčík Karel ml.22
Rose Radek31Piesla Tomasz31
Šilhán Josef31Vodal Vladimír13
Švácha Ondřej04Kollert David13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Loko Depo LiberecVrchní
rozhodčí:
Louda Václav
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec Králové CRozhodčí:Minář Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Máchova159/56, Home Credit Arena Liberec, vcho naproti hlavnímu vchodu do hokejové haly, 1. podzemní podlažíRozhodčí:Hanák Petr
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:841:33719:680Loko Depo Liberec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Minář Jiří
Svatoš Roman
 
 
Slavík Libor
Sánchez Javier Francisco
 
 
105-7-10-42301
2.Pokorný Marcel
Smejkal Tomáš
 
 
Málek Daniel
Pozník David
 
 
-98-8-10 1302
3.Pokorný MarcelSlavík Libor-89-84-42303
4.Svatoš RomanSánchez Javier Francisco-86-8-3 1304
5.Minář JiříPozník David910-7-1043214
6.Smejkal TomášMálek Daniel1049  3024
7.Svatoš RomanSlavík Libor-7469 3134
8.Minář JiříSánchez Javier Francisco-85-28-72335
9.Smejkal TomášPozník David-88-99-72336
10.Pokorný MarcelMálek Daniel5-14113 3146
11.Minář JiříSlavík Libor10-2-8-7 1347
12.Smejkal TomášSánchez Javier Francisco-119-9763257
13.Pokorný MarcelPozník David8-987 3167
14.Svatoš RomanMálek Daniel9411  3077
15.Smejkal TomášSlavík Libor9810  3087
16.Pokorný MarcelSánchez Javier Francisco-10-8-9  0388
17.Svatoš RomanPozník David776  3098
18.Minář JiříMálek Daniel-682-14932108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pokorný Marcel22Slavík Libor22
Svatoš Roman31Sánchez Javier Francisco31
Minář Jiří22Pozník David13
Smejkal Tomáš31Málek Daniel04



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimVrchní
rozhodčí:
Foltýn Michal
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha BRozhodčí:Sourada Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy 504, Chrudim, u hokejbalového hřištěRozhodčí:Steklý Tibor
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1017:32361:490AC Sparta Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rohlík Jan ml.
Bezdíček Martin
 
 
Hájek Michal
Kuchař Jan
 
 
-9-996-62301
2.Charvát Ondřej
Rubeš Michal
 
 
Hüttl Michal
Kreder Benjamin
 
 
-1011-65-102302
3.Rohlík Jan ml.Kreder BenjaminWO    0303
4.Rubeš MichalKuchař Jan-8-4-8  0304
5.Charvát OndřejHájek Michal10-47-3-32305
6.Bezdíček MartinHüttl Michal649  3015
7.Rubeš MichalKreder Benjamin-5-9-6  0316
8.Charvát OndřejKuchař Jan-69-8-5 1317
9.Bezdíček MartinHájek Michal810-5-793227
10.Foltýn LukášHüttl Michal9-6-7-6 1328
11.Charvát OndřejKreder Benjamin888  3038
12.Bezdíček MartinKuchař JanWO    0339
13.Foltýn LukášHájek Michal-7-4-9  03310
14.Rubeš MichalHüttl Michal         
15.Bezdíček MartinKreder Benjamin         
16.Foltýn LukášKuchař Jan         
17.Rubeš MichalHájek Michal         
18.Charvát OndřejHüttl Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Rubeš Michal02Kreder Benjamin11
Charvát Ondřej12Kuchař Jan20
Bezdíček Martin20Hájek Michal21
Foltýn Lukáš02Hüttl Michal11
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín BVrchní
rozhodčí:
Nutilová Vendula
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha CRozhodčí:Miffek Daniel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heverova 191, u kina, tělocvična SPŠ strojní v KolíněRozhodčí:Pilner Jaroslav
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:Dolejší Stanislav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:22540:476ST EUROMASTER Kolín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dolejší Stanislav
Záboj Matěj
 
 
Slobodzian Adam
Dvořák Petr
 
 
73-6-9-22301
2.Trajhan Miroslav
Jindra Josef
 
 
Kadlec Vít
Juhasz Martin
 
 
6-74-873211
3.Záboj MatějDvořák Petr-11-7-5  0312
4.Dolejší StanislavSlobodzian Adam1063  3022
5.Jindra JosefKadlec Vít6-8-10-7 1323
6.Trajhan MiroslavJuhasz Martin546  3033
7.Dolejší StanislavDvořák Petr-7-611-7 1334
8.Zaplatílek CtiborSlobodzian Adam-3984 3144
9.Trajhan MiroslavKadlec Vít11105  3054
10.Záboj MatějJuhasz Martin973  3064
11.Zaplatílek CtiborDvořák Petr-8-6-9  0365
12.Trajhan MiroslavSlobodzian Adam-77212 3175
13.Záboj MatějKadlec Vít-6-861193285
14.Dolejší StanislavJuhasz Martin-73410 3195
15.Trajhan MiroslavDvořák Petr959  30105
16.Záboj MatějSlobodzian Adam         
17.Dolejší StanislavKadlec Vít         
18.Zaplatílek CtiborJuhasz Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Záboj Matěj21Dvořák Petr31
Dolejší Stanislav21Slobodzian Adam03
Jindra Josef01Kadlec Vít12
Trajhan Miroslav40Juhasz Martin03
Zaplatílek Ctibor11   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tesla PardubiceVrchní
rozhodčí:
Švec Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha CRozhodčí:Voženílková Alena
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vinici 1901, Pardubice, bílá budova vedle fotbalového hřiště, 1.patro, vchod z boku budovyRozhodčí:Zajíček Martin
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:37551:598TTC Elizza Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Merta Jakub
Šimonek Petr
 
 
Šedivý Zdeněk
Kadlec Vít
 
 
13-812-6-82301
2.Lukeš Marek
Stránský Matěj
 
 
Dvořák Petr
Marat Petr
 
 
-93-104-52302
3.Stránský MatějŠedivý Zdeněk-3-4-5  0303
4.Šimonek PetrDvořák Petr6-11145 3113
5.Kadleček RadomírKadlec Vít-847-853223
6.Merta JakubMarat Petr55-65 3133
7.Šimonek PetrŠedivý Zdeněk-2-5-4  0334
8.Kadleček RadomírDvořák Petr10-96-583244
9.Merta JakubKadlec Vít9-785 3154
10.Stránský MatějMarat Petr7-98-10-62355
11.Kadleček RadomírŠedivý Zdeněk-9-5-9  0356
12.Merta JakubDvořák Petr6614  3066
13.Stránský MatějKadlec Vít-10-4-11  0367
14.Šimonek PetrMarat Petr-5-8-7  0368
15.Merta JakubŠedivý Zdeněk8-10-1-7 1369
16.Lukeš MarekDvořák Petr-9-9-6  03610
17.Šimonek PetrKadlec Vít7    10  
18.Kadleček RadomírMarat Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Stránský Matěj03Šedivý Zdeněk40
Šimonek Petr12Dvořák Petr13
Kadleček Radomír21Kadlec Vít12
Merta Jakub31Marat Petr21
Lukeš Marek01   
Přítomen komisař ČAST p.Tomanec Jan



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra HoliceVrchní
rozhodčí:
Švec Jan
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha BRozhodčí:Frolík Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Holubova 768 53401 Holice, Proti KD a muzeu Dr.E.HolubaRozhodčí:Vraštil Lukáš
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1021:32468:508AC Sparta Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuchta Pavel
Mádlo Martin
 
 
Kuchař Jan
Hájek Michal
 
 
-6-1211-3 1301
2.Koubek René
Dufek Lukáš
 
 
Hüttl Michal
Lánský Jakub
 
 
-93-99-72302
3.Koubek RenéHájek Michal8-4-8-11 1303
4.Dufek LukášKuchař Jan-5-6-7  0304
5.Kuchta PavelLánský Jakub-11-9-9  0305
6.Mádlo MartinHüttl Michal867  3015
7.Dufek LukášHájek Michal-4-84-2 1316
8.Kuchta PavelKuchař Jan2-9-79-62317
9.Mádlo MartinLánský Jakub1066  3027
10.Koubek RenéHüttl Michal9-12-2-10 1328
11.Kuchta PavelHájek Michal3-711-443238
12.Mádlo MartinKuchař Jan-10-7-10  0339
13.Koubek RenéKubát Jan ml.953  3049
14.Dufek LukášHüttl Michal-710-4-6 13410
15.Mádlo MartinHájek Michal83-98 31  
16.Koubek RenéKuchař Jan         
17.Dufek LukášKubát Jan ml.         
18.Kuchta PavelHüttl Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Koubek René12Hájek Michal21
Dufek Lukáš03Kuchař Jan30
Kuchta Pavel12Lánský Jakub11
Mádlo Martin21Hüttl Michal21
   Kubát Jan ml.01
Kontrola komisaře ČAST. Žlutá karta hráči domácích Kuchta Pavel - hození pálkou. Střídání v týmů hostů ve 13.utkání nastupuje Kubát Jan.ml., odstupuje Lánský Jakub.



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec Králové CVrchní
rozhodčí:
Šlechta Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimRozhodčí:Pauliš František
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí:Koblížek Martin
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:33641:628DTJ Hradec Králové C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Málek Daniel
Slavík Libor
 
 
Hanousek Ondřej
Charvát Ondřej
 
 
879  3010
2.Lučan Martin
Foff Miroslav st.
 
 
Rubeš Michal
Bezdíček Martin
 
 
-11612-6-42311
3.Foff Miroslav st.Bezdíček Martin-6-10-7  0312
4.Slavík LiborRubeš Michal76-99 3122
5.Málek DanielCharvát Ondřej-4-8-9  0323
6.Lučan MartinHanousek Ondřej1025  3033
7.Slavík LiborBezdíček Martin87-7-1093243
8.Málek DanielRubeš Michal-811-8-4 1344
9.Lučan MartinCharvát Ondřej5114  3054
10.Foff Miroslav st.Hanousek Ondřej-7-11-8  0355
11.Málek DanielBezdíček Martin-9-9-9  0356
12.Lučan MartinRubeš Michal4106  3066
13.Foff Miroslav st.Charvát Ondřej9-7-10963276
14.Slavík LiborHanousek Ondřej-8-98943286
15.Lučan MartinBezdíček Martin-2-912-7 1387
16.Foff Miroslav st.Rubeš Michal-9-4-11  0388
17.Slavík LiborCharvát Ondřej-8696 3198
18.Málek DanielHanousek Ondřej9-785 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Foff Miroslav st.13Bezdíček Martin31
Slavík Libor40Rubeš Michal22
Málek Daniel13Charvát Ondřej13
Lučan Martin31Hanousek Ondřej13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan BroumovVrchní
rozhodčí:
Gombarčík Karel st.
HOSTUJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín BRozhodčí:Gombarčík Karel st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Soukenická 68,55001 BROUMOV-Olivětín, vedle vrátnice VebyRozhodčí:Brzecki Pawel
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:32467:512ST EUROMASTER Kolín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Piesla Tomasz
Vodal Vladimír
 
 
Trajhan Miroslav
Záboj Matěj
 
 
6-76-9-72301
2.Gombarčík Karel ml.
Kollert David
 
 
Dolejší Stanislav
Zaplatílek Ctibor
 
 
998  3011
3.Piesla TomaszTrajhan Miroslav-6-6-13  0312
4.Kollert DavidDolejší Stanislav-89-2-4 1313
5.Vodal VladimírZáboj Matěj9106  3023
6.Gombarčík Karel ml.Zaplatílek Ctibor1-1663 3133
7.Kollert DavidTrajhan Miroslav-9-11-8  0334
8.Vodal VladimírDolejší Stanislav810-5-5-92335
9.Gombarčík Karel ml.Záboj Matěj-8-8-8  0336
10.Piesla TomaszZaplatílek Ctibor106-88 3146
11.Vodal VladimírTrajhan Miroslav-7-8-4  0347
12.Gombarčík Karel ml.Dolejší Stanislav7-8-8-9 1348
13.Piesla TomaszZáboj Matěj77-9-6-112349
14.Kollert DavidZaplatílek Ctibor-7-4-6  03410
15.Gombarčík Karel ml.Trajhan Miroslav-6    01  
16.Piesla TomaszDolejší Stanislav         
17.Kollert DavidZáboj Matěj         
18.Vodal VladimírZaplatílek Ctibor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Piesla Tomasz12Trajhan Miroslav30
Kollert David03Dolejší Stanislav30
Vodal Vladimír12Záboj Matěj21
Gombarčík Karel ml.12Zaplatílek Ctibor12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec DVrchní
rozhodčí:
Žid Jaromír
HOSTUJÍCÍ:TJ Bižuterie Jablonec nad NisouRozhodčí:Protiva Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:Kaněra Jan
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:27598:558SKST Liberec D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Protiva Martin
Mečl Jan ml.
 
 
Bradáč Petr
Rose Radek
 
 
-510-5-6 1301
2.Protiva Luboš
Fabíni Marek
 
 
Šilhán Josef
Ježek Michal
 
 
678  3011
3.Kaněra JanBradáč Petr87-11-853221
4.Protiva LubošRose Radek-6-11-3  0322
5.Protiva MartinŠilhán Josef8-7510 3132
6.Fabíni MarekJežek Michal596  3042
7.Protiva LubošBradáč Petr-6-38-8 1343
8.Protiva MartinRose Radek-86-123-72344
9.Fabíni MarekŠilhán Josef9-8-6-5 1345
10.Kaněra JanJežek Michal-615-843255
11.Protiva MartinBradáč Petr772  3065
12.Fabíni MarekRose Radek1159  3075
13.Kaněra JanŠilhán Josef108-7-8103285
14.Protiva LubošJežek Michal-3737 3195
15.Fabíni MarekBradáč Petr-386-9-82396
16.Kaněra JanRose Radek86-710 31106
17.Protiva LubošŠilhán Josef         
18.Protiva MartinJežek Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kaněra Jan40Bradáč Petr22
Protiva Luboš12Rose Radek22
Protiva Martin21Šilhán Josef12
Fabíni Marek22Ježek Michal03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stará PakaVrchní
rozhodčí:
Oravec Jakub
HOSTUJÍCÍ:Loko Depo LiberecRozhodčí:Budina Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Revoluční 355, 507 91 Stará Paka, tělocvična ZŠRozhodčí:Lhota František
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:33685:647TJ Sokol Stará Paka

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dlabola Petr
Vajgl Pavel
 
 
Minář Jiří
Zdvihal Radek
 
 
-558-573210
2.Šajner Lubomír
Krtička Luboš
 
 
Pokorný Marcel
Svatoš Roman
 
 
8108  3020
3.Krtička LubošPokorný Marcel-6-6-4  0321
4.Šajner LubomírSvatoš Roman-67-10-12 1322
5.Vajgl PavelMinář Jiří3-96-9-172323
6.Dlabola PetrZdvihal Radek745  3033
7.Šajner LubomírPokorný Marcel-43-22-92334
8.Vajgl PavelSvatoš Roman5-384 3144
9.Dlabola PetrMinář Jiří975  3054
10.Krtička LubošZdvihal Radek711-8-7-52355
11.Vajgl PavelPokorný Marcel-612133 3165
12.Dlabola PetrSvatoš Roman-5819 3175
13.Krtička LubošMinář Jiří9-7-2-5 1376
14.Šajner LubomírZdvihal Radek93-12-7-122377
15.Dlabola PetrPokorný Marcel-5118-743287
16.Krtička LubošSvatoš Roman-6-2-10  0388
17.Šajner LubomírMinář Jiří25-113 3198
18.Vajgl PavelZdvihal Radek8-979 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krtička Luboš04Pokorný Marcel22
Šajner Lubomír13Svatoš Roman22
Vajgl Pavel31Minář Jiří22
Dlabola Petr40Zdvihal Radek22



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tesla PardubiceVrchní
rozhodčí:
Švec Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha BRozhodčí:Zajíček Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vinici 1901, Pardubice, bílá budova vedle fotbalového hřiště, 1.patro, vchod z boku budovyRozhodčí:Voženílková Alena
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:32527:565AC Sparta Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stránský Matěj
Lukeš Marek
 
 
Kuchař Jan
Hájek Michal
 
 
8-3-10-7 1301
2.Šimonek Petr
Merta Jakub
 
 
Lánský Jakub
Hüttl Michal
 
 
-121267 3111
3.Merta JakubHájek Michal586  3021
4.Kadleček RadomírKuchař Jan-6-2-5  0322
5.Stránský MatějLánský Jakub-1010-10-9 1323
6.Šimonek PetrHüttl Michal755  3033
7.Kadleček RadomírHájek Michal-6-63-2 1334
8.Stránský MatějKuchař Jan-5-12-2  0335
9.Šimonek PetrLánský Jakub97-98 3145
10.Merta JakubHüttl Michal1037  3055
11.Stránský MatějHájek Michal-9-310-5 1356
12.Šimonek PetrKuchař Jan-3-11612-132357
13.Merta JakubLánský Jakub745  3067
14.Kadleček RadomírKubát Jan ml.-4-74-8 1368
15.Šimonek PetrHájek Michal-1015-12-3 1369
16.Merta JakubKuchař Jan-3-45-4 13610
17.Kadleček RadomírLánský Jakub         
18.Stránský MatějKubát Jan ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Merta Jakub31Hájek Michal31
Kadleček Radomír03Kuchař Jan40
Stránský Matěj03Lánský Jakub12
Šimonek Petr22Hüttl Michal02
   Kubát Jan ml.10



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra HoliceVrchní
rozhodčí:
Švec Jan
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha CRozhodčí:Vraštil Lukáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Holubova 768 53401 Holice, Proti KD a muzeu Dr.E.HolubaRozhodčí:Frolík Tomáš
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:39625:663TTC Elizza Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koubek René
Dufek Lukáš
 
 
Šedivý Zdeněk
Kadlec Vít
 
 
-8-7-8  0301
2.Mádlo Martin
Kuchta Pavel
 
 
Marat Petr
Dvořák Petr
 
 
-10-1231083211
3.Dufek Lukᚊedivý Zdeněk-5-2-3  0312
4.Mádlo MartinDvořák Petr7-326 3122
5.Koubek RenéKadlec Vít6-7311 3132
6.Kuchta PavelMarat Petr-9-58793242
7.Mádlo MartinŠedivý Zdeněk-10-8-4  0343
8.Koubek RenéDvořák Petr7-8-3-7 1344
9.Kuchta PavelKadlec Vít-54-9-7 1345
10.Dufek LukášMarat Petr1010-79 3155
11.Koubek RenéŠedivý Zdeněk-9-5-6  0356
12.Kuchta PavelDvořák Petr6-9-49-112357
13.Dufek LukášKadlec Vít6-10811 3167
14.Mádlo MartinMarat Petr-7658 3177
15.Kuchta PavelŠedivý Zdeněk-5-12-7  0378
16.Dufek LukášDvořák Petr-6-59-9 1379
17.Mádlo MartinKadlec Vít659  3089
18.Koubek RenéMarat Petr9-7-96-923810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dufek Lukáš22Šedivý Zdeněk40
Mádlo Martin31Dvořák Petr31
Koubek René13Kadlec Vít13
Kuchta Pavel13Marat Petr13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec Králové CVrchní
rozhodčí:
Šlechta Roman
HOSTUJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín BRozhodčí:Pauliš František
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí:Koblížek Martin
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:35637:657ST EUROMASTER Kolín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lučan Martin
Sánchez Javier Francisco
 
 
Dolejší Stanislav
Zaplatílek Ctibor
 
 
910-48 3110
2.Slavík Libor
Málek Daniel
 
 
Trajhan Miroslav
Záboj Matěj
 
 
-8-98-6 1311
3.Lučan MartinTrajhan Miroslav8710  3021
4.Sánchez Javier FranciscoDolejší Stanislav8-91-873231
5.Málek DanielZáboj Matěj-6-9-8  0332
6.Slavík LiborZaplatílek Ctibor997  3042
7.Sánchez Javier FranciscoTrajhan Miroslav7-10-6-6 1343
8.Málek DanielDolejší Stanislav-7-6-4  0344
9.Slavík LiborZáboj Matěj-8-98-9 1345
10.Lučan MartinZaplatílek Ctibor9810  3055
11.Málek DanielTrajhan Miroslav96-8-12-42356
12.Slavík LiborDolejší Stanislav139-7-7-42357
13.Lučan MartinZáboj Matěj-6-106-3 1358
14.Sánchez Javier FranciscoZaplatílek Ctibor9811  3068
15.Slavík LiborTrajhan Miroslav-12-9-6  0369
16.Lučan MartinDolejší Stanislav86-6-933279
17.Sánchez Javier FranciscoZáboj Matěj858  3089
18.Málek DanielZaplatílek Ctibor7-85-7-423810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lučan Martin31Trajhan Miroslav31
Sánchez Javier Francisco31Dolejší Stanislav22
Málek Daniel04Záboj Matěj31
Slavík Libor13Zaplatílek Ctibor13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan BroumovVrchní
rozhodčí:
Gombarčík Karel st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimRozhodčí:Brzecki Pawel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Soukenická 68,55001 BROUMOV-Olivětín, vedle vrátnice VebyRozhodčí:Vodal Vladimír
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1022:38546:610TJ Sokol Chrudim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Piesla Tomasz
Vodal Vladimír
 
 
Bezdíček Martin
Rubeš Michal
 
 
-8-4-6  0301
2.Gombarčík Karel ml.
Kollert David
 
 
Charvát Ondřej
Hanousek Ondřej
 
 
-8-7-10  0302
3.Piesla TomaszCharvát Ondřej13-667 3112
4.Kollert DavidBezdíček Martin10-68-12-92313
5.Vodal VladimírRubeš Michal-4-4-9  0314
6.Gombarčík Karel ml.Hanousek Ondřej8-7910 3124
7.Kollert DavidCharvát Ondřej-6-10-4  0325
8.Vodal VladimírBezdíček Martin-6-8-7  0326
9.Gombarčík Karel ml.Rubeš Michal-10107-1143236
10.Piesla TomaszHanousek Ondřej10-11104 3146
11.Vodal VladimírCharvát Ondřej-711-8-7 1347
12.Gombarčík Karel ml.Bezdíček Martin4-9-4-10 1348
13.Piesla TomaszRubeš Michal-12887 3158
14.Kollert DavidHanousek Ondřej-6-8-7  0359
15.Gombarčík Karel ml.Charvát Ondřej510-9-893269
16.Piesla TomaszBezdíček Martin-8-8-8  03610
17.Kollert DavidRubeš Michal         
18.Vodal VladimírHanousek Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Piesla Tomasz31Charvát Ondřej22
Kollert David03Bezdíček Martin40
Vodal Vladimír03Rubeš Michal12
Gombarčík Karel ml.31Hanousek Ondřej12