Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Žďár nad SázavouVrchní
rozhodčí:
Veselská Zdeňka
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno CRozhodčí:Minčev Ondřej
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jungmannova 10, zimní stadion, vstup z rychlobruslařského ováluRozhodčí:Malec Jiří
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:23557:472TJ Žďár nad Sázavou

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pluhař Jan
Veselský Roman
 
 
Kozubík Pavel
Beránek Pavel
 
 
473  3010
2.Jírek Jan
Veselský Tomáš
 
 
Vaculík Miloslav
Juroška Ivan
 
 
7-7-8-10 1311
3.Jírek JanVaculík Miloslav7-95-6103221
4.Veselský TomášKozubík Pavel4-9-11963231
5.Veselský RomanSvoboda Libor-7510-6-82332
6.Pluhař JanBeránek Pavel429  3042
7.Veselský TomášVaculík Miloslav-9-3-4  0343
8.Veselský RomanJuroška Ivan10-734 3153
9.Pluhař JanSvoboda Libor8-7-13-9 1354
10.Jírek JanBeránek Pavel9105  3064
11.Veselský RomanVaculík Miloslav649  3074
12.Pluhař JanJuroška Ivan-64-8623284
13.Jírek JanSvoboda Libor-7-95973294
14.Veselský TomášBeránek Pavel-10-683732104
15.Pluhař JanVaculík Miloslav11    10  
16.Jírek JanJuroška Ivan         
17.Veselský TomášSvoboda Libor         
18.Veselský RomanBeránek Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jírek Jan30Vaculík Miloslav12
Veselský Tomáš21Kozubík Pavel01
Veselský Roman21Svoboda Libor21
Pluhař Jan21Beránek Pavel03
   Juroška Ivan02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:HB Ostrov Havlíčkův BrodVrchní
rozhodčí:
Kafka Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno IRozhodčí:Jonášová Tereza
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jihlavská 895, 58001 Havlíčkův Brod, Naproti autosalonu CitroenRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:14458:290HB Ostrov Havlíčkův Brod

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bárta Daniel
Jonáš Martin
 
 
Charitonov Vitalij
Prachař Marek
 
 
-84-8633210
2.Kanta František
Karel Filip
 
 

 
 
WO    3020
3.Bárta DanielDočekal Petr275  3030
4.Kanta FrantišekCharitonov Vitalij685  3040
5.Karel FilipPrachař Marek-8-12-6  0341
6.Jonáš MartinWO    3051
7.Kanta FrantišekDočekal Petr514  3061
8.Karel FilipCharitonov Vitalij-6-6-7  0362
9.Jonáš MartinPrachař Marek-999-6-72363
10.Bárta DanielWO    3073
11.Karel FilipDočekal Petr-8911-873283
12.Jonáš MartinCharitonov Vitalij457  3093
13.Bárta DanielPrachař Marek6-528 31103
14.Kanta František         
15.Jonáš MartinDočekal Petr         
16.Bárta DanielCharitonov Vitalij         
17.Kanta FrantišekPrachař Marek         
18.Karel Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bárta Daniel20Dočekal Petr03
Kanta František20Charitonov Vitalij12
Karel Filip12Prachař Marek21
Jonáš Martin11   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ChropyněVrchní
rozhodčí:
Topič Petr
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - Stavoimpex CRozhodčí:Král Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chropyně Hanácké náměstí 552, Sportovní areál Chropyně. Herna stolního tenisu II.patroRozhodčí:Zapletal Miroslav
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:21578:430TJ Chropyně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Král Filip
Plšek Josef
 
 
Mikeska Jaroslav
Brhel Štěpán
 
 
10-510-1073210
2.Mergenthal Otmar
Bednář Matěj
 
 

 
 
WO    3020
3.Král FilipMorávek Radim7810  3030
4.Mergenthal OtmarBrhel Štěpán-12-6-6  0331
5.Bednář MatějMikeska Jaroslav-6105-13-92332
6.Konečný LukášWO    3042
7.Mergenthal OtmarMorávek Radim11-10-4-8 1343
8.Bednář MatějBrhel Štěpán48-1010 3153
9.Konečný LukášMikeska Jaroslav-41088 3163
10.Král FilipWO    3073
11.Bednář MatějMorávek Radim-137-4-9 1374
12.Konečný LukášBrhel Štěpán29-11-9-82375
13.Král FilipMikeska Jaroslav684  3085
14.Mergenthal OtmarWO    3095
15.Konečný LukášMorávek Radim-976-8832105
16.Král FilipBrhel Štěpán7-97  21  
17.Mergenthal OtmarMikeska Jaroslav         
18.Bednář Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Král Filip20Morávek Radim22
Mergenthal Otmar02Brhel Štěpán21
Bednář Matěj12Mikeska Jaroslav12
Konečný Lukáš21   
WO40WO04
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LanžhotVrchní
rozhodčí:
Uher Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ MikulčiceRozhodčí:Koníček Marek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:Polášek Michal
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
17:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:35604:621TJ Mikulčice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Darmovzal Zdeněk
Koníček Michal
 
 
Pospíšil Jiří
Lamač Petr
 
 
-77126 3110
2.Gajdoschík Adrián
Bruckner Tomáš
 
 
Kolařík Jan
Ryšavý Michal
 
 
-7-29-8 1311
3.Gajdoschík AdriánRyšavý Michal-5-86-2 1312
4.Koníček MichalLamač Petr-7-49-12 1313
5.Darmovzal ZdeněkKolařík Jan-9-10-7  0314
6.Bruckner TomášPospíšil Jiří4-9-97113224
7.Koníček MichalRyšavý Michal9-6-12-5 1325
8.Darmovzal ZdeněkLamač Petr-9-5-9  0326
9.Bruckner TomášKolařík Jan-94-86-142327
10.Gajdoschík AdriánPospíšil Jiří4108  3037
11.Darmovzal ZdeněkRyšavý Michal5-6-69-82338
12.Bruckner TomášLamač Petr-58125 3148
13.Gajdoschík AdriánKolařík Jan958  3058
14.Koníček MichalPospíšil Jiří-9969 3168
15.Bruckner TomášRyšavý Michal-5-3-7  0369
16.Gajdoschík AdriánLamač Petr254  3079
17.Koníček MichalKolařík Jan-65-611-823710
18.Darmovzal ZdeněkPospíšil Jiří6-5-7  12  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gajdoschík Adrián31Ryšavý Michal40
Koníček Michal13Lamač Petr22
Darmovzal Zdeněk03Kolařík Jan31
Bruckner Tomáš22Pospíšil Jiří03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol JemniceVrchní
rozhodčí:
Zelenková Anna
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad OrlicíRozhodčí:Chvátal Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 624, JemniceRozhodčí:Chvátal Pavel
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:15Konec
utkání
17:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:32635:629nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Zdeněk
Palát Jiří ml.
 
 
Hodas David
Kantorek Jiří
 
 
-109-7-6 1301
2.Svoboda Aleš
Kříž Jaromír
 
 
Čopián Štefan
Svojanovský Radim
 
 
858  3011
3.Palát Jiří ml.Čopián Štefan-9995 3121
4.Svoboda AlešHodas David-98-4-10 1322
5.Kříž JaromírKantorek Jiří3-9-11-11 1323
6.Čermák MarekSvojanovský Radim575  3033
7.Svoboda AlešČopián Štefan-5-6-12  0334
8.Kříž JaromírHodas David8-3-1010-52335
9.Čermák MarekKantorek Jiří-108-58-62336
10.Palát Jiří ml.Svojanovský Radim883  3046
11.Kříž JaromírČopián Štefan997  3056
12.Čermák MarekHodas David795  3066
13.Palát Jiří ml.Kantorek Jiří-4-5-4  0367
14.Svoboda AlešSvojanovský Radim7-787 3177
15.Čermák MarekČopián Štefan-4797 3187
16.Palát Jiří ml.Hodas David-7-1061093297
17.Svoboda AlešKantorek Jiří-7-1095-82398
18.Kříž JaromírSvojanovský Radim-8-6-9  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Palát Jiří ml.31Čopián Štefan13
Svoboda Aleš13Hodas David22
Kříž Jaromír13Kantorek Jiří40
Čermák Marek31Svojanovský Radim13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ HoláskyVrchní
rozhodčí:
Harna Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra LitomyšlRozhodčí:Pazdera Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pohankova 8, 628 00 Brno Líšeň, Zámek Belcredi, při příjezdu vlevo směr hotelRozhodčí:Zimola Ondřej
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:25592:529TJ Holásky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hort Pavel
Ságl Ondřej
 
 
Táborský Jiří
Šesták Radek
 
 
-24-6-7 1301
2.Babák Petr
Palbuchta Jiří
 
 
Křepelka Tomáš
Flodr Tomáš
 
 
-82-710-92302
3.Hort PavelŠesták Radek-6811-10-122303
4.Palbuchta JiříKřepelka Tomáš-3-88-5 1304
5.Babák PetrTáborský Jiří-99-9873214
6.Ságl OndřejFlodr Tomáš252  3024
7.Palbuchta JiříŠesták Radek66-4-993234
8.Babák PetrKřepelka Tomáš415  3044
9.Ságl OndřejTáborský Jiří11-785 3154
10.Hort PavelFlodr Tomáš-5-99823264
11.Babák PetrŠesták Radek-9-312-2 1365
12.Ságl OndřejKřepelka Tomáš5913  3075
13.Hort PavelTáborský Jiří386  3085
14.Palbuchta JiříFlodr Tomáš619  3095
15.Ságl OndřejŠesták Radek-7-7-7  0396
16.Hort PavelKřepelka Tomáš9127  30106
17.Palbuchta JiříTáborský Jiří-9    01  
18.Babák PetrFlodr Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hort Pavel31Šesták Radek31
Palbuchta Jiří21Křepelka Tomáš13
Babák Petr21Táborský Jiří03
Ságl Ondřej31Flodr Tomáš03
Utkání byl přítomen komisař Miroslav Hanžl

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS