Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Žďár nad SázavouVrchní
rozhodčí:
Veselská Zdeňka
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno IRozhodčí:Minčev Ondřej
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jungmannova 10, zimní stadion, vstup z rychlobruslařského ováluRozhodčí:Malec Jiří
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:16459:381TJ Žďár nad Sázavou

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pluhař Jan
Veselský Roman
 
 
Galatík Pavel
Dočekal Petr
 
 
677  3010
2.Jírek Jan
Veselský Tomáš
 
 
Charitonov Vitalij
Prachař Marek
 
 
8-510-1083220
3.Jírek JanCharitonov Vitalij9-4510 3130
4.Veselský TomášDočekal Petr87-95 3140
5.Veselský RomanGalatík Pavel-4-9-6  0341
6.Pluhař JanPrachař Marek625  3051
7.Veselský TomášCharitonov Vitalij39-9-6-42352
8.Veselský RomanDočekal Petr645  3062
9.Pluhař JanGalatík Pavel759  3072
10.Jírek JanPrachař Marek79-72 3182
11.Veselský RomanCharitonov Vitalij-9-7-3  0383
12.Pluhař JanDočekal Petr446  3093
13.Jírek JanGalatík Pavel7-76-6832103
14.Veselský TomášPrachař Marek-9-10-6  03  
15.Pluhař JanCharitonov Vitalij5-6   11  
16.Jírek JanDočekal Petr         
17.Veselský TomášGalatík Pavel         
18.Veselský RomanPrachař Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jírek Jan30Charitonov Vitalij21
Veselský Tomáš11Dočekal Petr03
Veselský Roman12Galatík Pavel12
Pluhař Jan30Prachař Marek02
žlutá karta: Veselský Tomáš, úmyslné udeření míčku do ohrádky



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:HB Ostrov Havlíčkův BrodVrchní
rozhodčí:
Kafka Pavel
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno CRozhodčí:Jonášová Tereza
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jihlavská 895, 58001 Havlíčkův Brod, Naproti autosalonu CitroenRozhodčí:Kotil Miloslav
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:7426:311HB Ostrov Havlíčkův Brod

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kanta František
Novák Aleš
 
 
Svoboda Libor
Beránek Pavel
 
 
2107  3010
2.Jadrný Šimon
Bárta Daniel
 
 
Vaculík Miloslav
Juroška Ivan
 
 
910-910 3120
3.Bárta DanielVaculík Miloslav10-997 3130
4.Kanta FrantišekBeránek Pavel364  3040
5.Novák AlešSvoboda Libor-13-7810-82341
6.Jadrný ŠimonJuroška Ivan87-139 3151
7.Kanta FrantišekVaculík Miloslav926  3061
8.Novák AlešBeránek Pavel7102  3071
9.Jadrný ŠimonSvoboda Libor8-956 3181
10.Bárta DanielJuroška Ivan886  3091
11.Novák AlešVaculík Miloslav758  30101
12.Jadrný ŠimonBeránek Pavel9    10  
13.Bárta DanielSvoboda Libor         
14.Kanta FrantišekJuroška Ivan         
15.Jadrný ŠimonVaculík Miloslav         
16.Bárta DanielBeránek Pavel         
17.Kanta FrantišekSvoboda Libor         
18.Novák AlešJuroška Ivan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bárta Daniel20Vaculík Miloslav03
Kanta František20Beránek Pavel02
Novák Aleš21Svoboda Libor11
Jadrný Šimon20Juroška Ivan02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ChropyněVrchní
rozhodčí:
Topič Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ MikulčiceRozhodčí:Král Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chropyně Hanácké náměstí 552, Sportovní areál Chropyně. Herna stolního tenisu II.patroRozhodčí:Zapletal Miroslav
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:36652:623nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Král Filip
Plšek Josef
 
 
Kolařík Jan
Ryšavý Michal
 
 
-9757 3110
2.Konečný Lukáš
Bednář Matěj
 
 
Lamač Petr
Pospíšil Jiří
 
 
991  3020
3.Král FilipRyšavý Michal-8-116-7 1321
4.Plšek JosefLamač Petr-4-910-7 1322
5.Bednář MatějKolařík Jan-9-7-4  0323
6.Konečný LukášPospíšil Jiří577  3033
7.Plšek JosefRyšavý Michal-8-3-9  0334
8.Bednář MatějLamač Petr12-6-9853244
9.Konečný LukášKolařík Jan-936-9-72345
10.Král FilipPospíšil Jiří62-83 3155
11.Bednář MatějRyšavý Michal3-7-9483265
12.Konečný LukášLamač Petr-8-6-5  0366
13.Král FilipKolařík Jan92-77 3176
14.Plšek JosefPospíšil Jiří5-5-5-10 1377
15.Konečný LukášRyšavý Michal9-6-94-42378
16.Král FilipLamač Petr787  3088
17.Plšek JosefKolařík Jan-6-107-5 1389
18.Bednář MatějPospíšil Jiří-75-91193299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Král Filip31Ryšavý Michal31
Plšek Josef04Lamač Petr22
Bednář Matěj31Kolařík Jan31
Konečný Lukáš13Pospíšil Jiří13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LanžhotVrchní
rozhodčí:
Uher Antonín
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - Stavoimpex CRozhodčí:Koníček Marek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:Polášek Michal
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:34591:597SKST Mart Hodonín - Stavoimpex C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Darmovzal Zdeněk
Koníček Michal
 
 
Brhel Richard
Mikeska Jaroslav
 
 
7-76-4113210
2.Gajdoschík Adrián
Vašíček Jan
 
 
Brhel Štěpán
Morávek Radim
 
 
879  3020
3.Vašíček JanMorávek Radim-8-7-10  0321
4.Darmovzal ZdeněkBrhel Štěpán-1111-5-7 1322
5.Koníček MichalMikeska Jaroslav-9-69-8 1323
6.Gajdoschík AdriánBrhel Richard-6568 3133
7.Darmovzal ZdeněkMorávek Radim9-5135 3143
8.Koníček MichalBrhel Štěpán10-5-9-9 1344
9.Gajdoschík AdriánMikeska Jaroslav475  3054
10.Vašíček JanBrhel Richard-71-96-62355
11.Koníček MichalMorávek Radim-7-95-9 1356
12.Gajdoschík AdriánBrhel Štěpán354  3066
13.Vašíček JanMikeska Jaroslav10-39-7-82367
14.Darmovzal ZdeněkBrhel Richard-7-9-7  0368
15.Gajdoschík AdriánMorávek Radim5105  3078
16.Vašíček JanBrhel Štěpán-59-78-42379
17.Bruckner TomášMikeska Jaroslav-6-7-6  03710
18.Koníček MichalBrhel Richard96   20  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vašíček Jan04Morávek Radim22
Darmovzal Zdeněk12Brhel Štěpán31
Koníček Michal03Mikeska Jaroslav31
Gajdoschík Adrián40Brhel Richard21
Bruckner Tomáš01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol JemniceVrchní
rozhodčí:
Zelenková Anna
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra LitomyšlRozhodčí:Chvátal Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 624, JemniceRozhodčí:Chvátal Pavel st.
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:33620:632nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Zdeněk
Palát Jiří ml.
 
 
Táborský Jiří
Šesták Radek
 
 
-110-7-5 1301
2.Kříž Jaromír
Svoboda Aleš
 
 
Křepelka Tomáš
Flodr Tomáš
 
 
-77-101-82302
3.Palát Jiří ml.Šesták Radek9913  3012
4.Svoboda AlešKřepelka Tomáš678  3022
5.Svoboda ZdeněkTáborský Jiří-6-5-9  0323
6.Čermák MarekFlodr Tomáš795  3033
7.Svoboda AlešŠesták Radek83-510 3143
8.Svoboda ZdeněkKřepelka Tomáš-7-2-7  0344
9.Čermák MarekTáborský Jiří-3-881073254
10.Palát Jiří ml.Flodr Tomáš9-886 3164
11.Kříž JaromírŠesták Radek6-7-89-22365
12.Čermák MarekKřepelka Tomáš-76-9-11 1366
13.Palát Jiří ml.Táborský Jiří-5-10-1  0367
14.Svoboda AlešFlodr Tomáš598  3077
15.Čermák MarekŠesták Radek-989-9-82378
16.Palát Jiří ml.Křepelka Tomáš-8-72-7 1379
17.Svoboda AlešTáborský Jiří-5769 3189
18.Kříž JaromírFlodr Tomáš5-688 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Palát Jiří ml.22Šesták Radek22
Svoboda Aleš40Křepelka Tomáš31
Svoboda Zdeněk02Táborský Jiří22
Čermák Marek22Flodr Tomáš04
Kříž Jaromír11   
S: Svoboda Zdeněk -> Kříž Jaromír



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ HoláskyVrchní
rozhodčí:
Harna Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad OrlicíRozhodčí:Pazdera Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rolencova 690/93, 620 00 Brno-Tuřany, Sál Orlovny, boční vchod zprava zezadu ze zahrádkyRozhodčí:Zimola Ondřej
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:57Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:12453:340TJ Holásky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hort Pavel
Ságl Ondřej
 
 
Čopián Štefan
Svojanovský Radim
 
 
6810  3010
2.Babák Petr
Palbuchta Jiří
 
 
Hodas David
Kantorek Jiří
 
 
-10-94583220
3.Hort PavelČopián Štefan529  3030
4.Babák PetrHodas David-10897 3140
5.Palbuchta JiříKantorek Jiří934  3050
6.Ságl OndřejSvojanovský Radim-7691 3160
7.Babák PetrČopián Štefan-4-52-9 1361
8.Palbuchta JiříHodas David7-837 3171
9.Ságl OndřejKantorek Jiří910-107 3181
10.Hort PavelSvojanovský Radim10106  3091
11.Palbuchta JiříČopián Štefan-65-11-8 1392
12.Ságl OndřejHodas David716  30102
13.Hort PavelKantorek Jiří         
14.Babák PetrSvojanovský Radim         
15.Ságl OndřejČopián Štefan         
16.Hort PavelHodas David         
17.Babák PetrKantorek Jiří         
18.Palbuchta JiříSvojanovský Radim         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hort Pavel20Čopián Štefan21
Babák Petr11Hodas David03
Palbuchta Jiří21Kantorek Jiří02
Ságl Ondřej30Svojanovský Radim02
-

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS