Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno IVrchní
rozhodčí:
Janda Roman
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad OrlicíRozhodčí:Kopřiva Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounicova 685/20, Veveří, 602 00 Brno. Hraci mistnost pro LiguRozhodčí:Charitonov Vitalij
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:38Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:23553:520TJ Sokol Brno I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Charitonov Vitalij
Galatík Pavel
 
 
Hodas David
Kantorek Jiří
 
 
7105  3010
2.Mocek Jan
Rakovický Milan
 
 
Čopián Štefan
Svojanovský Radim
 
 
-10-5-7  0311
3.Rakovický MilanČopián Štefan-7-5-6  0312
4.Charitonov VitalijHodas David1099  3022
5.Mocek JanKantorek Jiří10-913-9-82323
6.Galatík PavelSvojanovský Radim7911  3033
7.Charitonov VitalijČopián Štefan7-66-793243
8.Mocek JanHodas David-11-859-82344
9.Galatík PavelKantorek Jiří875  3054
10.Rakovický MilanSvojanovský Radim8-979 3164
11.Mocek JanČopián Štefan5-768 3174
12.Galatík PavelHodas David-7-4111173284
13.Rakovický MilanKantorek Jiří-5-9-7  0385
14.Charitonov VitalijSvojanovský Radim-526-773295
15.Galatík PavelČopián Štefan579  30105
16.Rakovický MilanHodas David8    10  
17.Charitonov VitalijKantorek Jiří         
18.Mocek JanSvojanovský Radim         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rakovický Milan12Čopián Štefan13
Charitonov Vitalij30Hodas David12
Mocek Jan12Kantorek Jiří21
Galatík Pavel40Svojanovský Radim03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno CVrchní
rozhodčí:
Vaculík Ladislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra LitomyšlRozhodčí:Mikulášek Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Honek František
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:8409:296TTC Moravská Slavia Brno C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaculík Miloslav
Juroška Ivan
 
 
Táborský Jiří
Šesták Radek
 
 
-1165-1093210
2.Toufar Jan
Svoboda Libor
 
 
Křepelka Tomáš
Flodr Tomáš
 
 
997  3020
3.Štofka FilipTáborský Jiří487  3030
4.Svoboda LiborŠesták Radek-8731 3140
5.Toufar JanKřepelka Tomáš65-82 3150
6.Vaculík MiloslavFlodr Tomáš-9988 3160
7.Svoboda LiborTáborský Jiří104-86 3170
8.Toufar JanŠesták Radek-75712 3180
9.Vaculík MiloslavKřepelka Tomáš95-78 3190
10.Štofka FilipDostál Jiří1655  30100
11.Toufar JanTáborský Jiří         
12.Vaculík MiloslavŠesták Radek         
13.Štofka FilipKřepelka Tomáš         
14.Svoboda LiborDostál Jiří         
15.Vaculík MiloslavTáborský Jiří         
16.Štofka FilipŠesták Radek         
17.Svoboda LiborKřepelka Tomáš         
18.Toufar JanDostál Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Štofka Filip20Táborský Jiří02
Svoboda Libor20Šesták Radek02
Toufar Jan20Křepelka Tomáš02
Vaculík Miloslav20Flodr Tomáš01
   Dostál Jiří01



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ HoláskyVrchní
rozhodčí:
Harna Tomáš
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - Stavoimpex CRozhodčí:Pazdera Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rolencova 690/93, 620 00 Brno-Tuřany, Sál Orlovny, boční vchod zprava zezadu ze zahrádkyRozhodčí:Zimola Ondřej
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:07Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:13448:360TJ Holásky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hort Pavel
Ságl Ondřej
 
 
Brhel Štěpán
Podrazil David
 
 
947  3010
2.Babák Petr
Palbuchta Jiří
 
 
Mikeska Jaroslav
Hromek Filip
 
 
-8-9-5  0311
3.Ságl OndřejBrhel Štěpán-9-85653221
4.Babák PetrHromek Filip1157  3031
5.Palbuchta JiříPodrazil David44-88 3141
6.Hort PavelMikeska Jaroslav459  3051
7.Babák PetrBrhel Štěpán5713  3061
8.Palbuchta JiříHromek Filip4-9-68103271
9.Hort PavelPodrazil David116-88 3181
10.Ságl OndřejMikeska Jaroslav-86-11-3 1382
11.Palbuchta JiříBrhel Štěpán5-688 3192
12.Hort PavelHromek Filip779  30102
13.Ságl OndřejPodrazil David         
14.Babák PetrMikeska Jaroslav         
15.Hort PavelBrhel Štěpán         
16.Ságl OndřejHromek Filip         
17.Babák PetrPodrazil David         
18.Palbuchta JiříMikeska Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ságl Ondřej11Brhel Štěpán03
Babák Petr20Hromek Filip03
Palbuchta Jiří30Podrazil David02
Hort Pavel30Mikeska Jaroslav11
-



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol JemniceVrchní
rozhodčí:
Zelenková Anna
HOSTUJÍCÍ:TJ MikulčiceRozhodčí:Chvátal Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 624, JemniceRozhodčí:Brychta Vlastimil
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:05Konec
utkání
13:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1024:37546:593TJ Mikulčice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kříž Jaromír
Svoboda Zdeněk
 
 
Ryšavý Michal
Kolařík Jan
 
 
-94-10943210
2.Palát Jiří ml.
Čermák Marek
 
 
Kurka Milan
Lamač Petr
 
 
7-6911 3120
3.Palát Jiří ml.Ryšavý Michal-8-9-8  0321
4.Svoboda ZdeněkKolařík Jan-45-85-82322
5.Kříž JaromírLamač Petr-9-5-4  0323
6.Čermák MarekKurka Milan399  3033
7.Svoboda ZdeněkRyšavý Michal10-6-8-9 1334
8.Kříž JaromírKolařík Jan-611-41083244
9.Čermák MarekLamač Petr-117-8-10 1345
10.Palát Jiří ml.Kurka Milan6-98-843255
11.Kříž JaromírRyšavý Michal-5-7-6  0356
12.Čermák MarekKolařík Jan7-9-95-32357
13.Palát Jiří ml.Lamač Petr7-7-11-5 1358
14.Svoboda ZdeněkKurka Milan-914-4-2 1359
15.Čermák MarekRyšavý Michal6-8-11-8 13510
16.Palát Jiří ml.Kolařík Jan         
17.Svoboda ZdeněkLamač Petr         
18.Kříž JaromírKurka Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Palát Jiří ml.12Ryšavý Michal40
Svoboda Zdeněk03Kolařík Jan21
Kříž Jaromír12Lamač Petr30
Čermák Marek13Kurka Milan12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LanžhotVrchní
rozhodčí:
Uher Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ Žďár nad SázavouRozhodčí:Polášek Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:Koníček Marek
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:41681:728nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Darmovzal Zdeněk
Koníček Michal
 
 
Jírek Jan
Veselský Tomáš
 
 
4-11-12-9 1301
2.Gajdoschík Adrián
Bruckner Tomáš
 
 
Pluhař Jan
Veselský Roman
 
 
812-9-993211
3.Koníček MichalPluhař Jan-6-10-15  0312
4.Darmovzal ZdeněkJírek Jan9-4-9-10 1313
5.Bruckner TomášVeselský Roman-4-78893223
6.Gajdoschík AdriánVeselský Tomáš635  3033
7.Darmovzal ZdeněkPluhař Jan-17-6-11 1334
8.Bruckner TomášJírek Jan10-8-8-9 1335
9.Gajdoschík AdriánVeselský Roman-1-69993245
10.Koníček MichalVeselský Tomáš3-9-7-7 1346
11.Bruckner TomášPluhař Jan-8-4-4  0347
12.Gajdoschík AdriánJírek Jan96-98 3157
13.Koníček MichalVeselský Roman-7814-9133267
14.Darmovzal ZdeněkVeselský Tomáš10-9-6623277
15.Gajdoschík AdriánPluhař Jan-489-9113287
16.Koníček MichalJírek Jan-98-5-2 1388
17.Darmovzal ZdeněkVeselský Roman610-96 3198
18.Bruckner TomášVeselský Tomáš-7-6-6  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Koníček Michal13Pluhař Jan31
Darmovzal Zdeněk22Jírek Jan31
Bruckner Tomáš13Veselský Roman04
Gajdoschík Adrián40Veselský Tomáš22



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ChropyněVrchní
rozhodčí:
Král Stanislav
HOSTUJÍCÍ:HB Ostrov Havlíčkův BrodRozhodčí:Topič Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chropyně Hanácké náměstí 552, Sportovní areál Chropyně. Herna stolního tenisu II.patroRozhodčí:Zapletal Miroslav
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1018:35460:534HB Ostrov Havlíčkův Brod

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Grmela Aleš
Konečný Lukáš
 
 
Kanta František
Karel Filip
 
 
65-12-4-52301
2.Král Filip
Plšek Josef
 
 
Bárta Daniel
Jadrný Šimon
 
 
-7-76-4 1302
3.Král FilipKarel Filip5-586 3112
4.Plšek JosefJadrný Šimon-7-4-11  0313
5.Grmela AlešBárta Daniel-88-6-6 1314
6.Konečný LukášKanta František-5-9-10  0315
7.Plšek JosefKarel Filip-46-92-92316
8.Grmela AlešJadrný Šimon-6-6-6  0317
9.Konečný LukášBárta Daniel-6-5710-92318
10.Král FilipKanta František-69-5-7 1319
11.Grmela AlešKarel Filip108-9-663229
12.Konečný LukášJadrný Šimon-1611-15893239
13.Král FilipBárta Daniel-9-8-7  03310
14.Plšek JosefKanta František-8-3   02  
15.Konečný LukášKarel Filip         
16.Král FilipJadrný Šimon         
17.Plšek JosefBárta Daniel         
18.Grmela AlešKanta František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Král Filip12Karel Filip12
Plšek Josef02Jadrný Šimon21
Grmela Aleš12Bárta Daniel30
Konečný Lukáš12Kanta František20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS