Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ChropyněVrchní
rozhodčí:
Topič Petr
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno CRozhodčí:Grmela Aleš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chropyně Hanácké náměstí 552, Sportovní areál Chropyně. Herna stolního tenisu II.patroRozhodčí:Zapletal Miroslav
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:20555:483TJ Chropyně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plšek Josef
Král Filip
 
 
Svoboda Libor
Toufar Jan
 
 
8-544 3110
2.Konečný Lukáš
Bednář Matěj
 
 
Vaculík Miloslav
Juroška Ivan
 
 
-74-99113220
3.Král FilipVaculík Miloslav9-8-77-82321
4.Plšek JosefSvoboda Libor-98-4-5 1322
5.Bednář MatějJuroška Ivan1145  3032
6.Konečný LukášToufar Jan6108  3042
7.Plšek JosefVaculík Miloslav12-8109 3152
8.Bednář MatějSvoboda Libor5-10-9-7 1353
9.Konečný LukášJuroška Ivan13107  3063
10.Král FilipToufar Jan978  3073
11.Bednář MatějVaculík Miloslav-86810 3183
12.Konečný LukášSvoboda Libor4-9-8-8 1384
13.Král FilipJuroška Ivan-7-6-12  0385
14.Plšek JosefToufar Jan3310  3095
15.Konečný LukášVaculík Miloslav476  30105
16.Král FilipSvoboda Libor         
17.Plšek JosefJuroška Ivan         
18.Bednář MatějToufar Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Král Filip12Vaculík Miloslav13
Plšek Josef21Svoboda Libor30
Bednář Matěj21Juroška Ivan12
Konečný Lukáš31Toufar Jan03
Na utkání se dostavil komisař Dospíšil Jiří



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LanžhotVrchní
rozhodčí:
Uher Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno IRozhodčí:Polášek Michal
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:Koníček Marek
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:31660:622TJ Sokol Lanžhot

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vašíček Jan
Gajdoschík Adrián
 
 
Galatík Pavel
Dočekal Petr
 
 
7-879 3110
2.Darmovzal Zdeněk
Koníček Michal
 
 
Mocek Jan
Rakovický Milan
 
 
879  3020
3.Gajdoschík AdriánMocek Jan-8-98-7 1321
4.Darmovzal ZdeněkGalatík Pavel-8-78-9 1322
5.Koníček MichalDočekal Petr6-9-8643232
6.Vašíček JanRakovický Milan-789-9-72333
7.Darmovzal ZdeněkMocek Jan-8-9-8  0334
8.Koníček MichalGalatík Pavel-7-8-8  0335
9.Vašíček JanDočekal Petr6-9-87-132336
10.Gajdoschík AdriánRakovický Milan656  3046
11.Koníček MichalMocek Jan-8-7-6  0347
12.Vašíček JanGalatík Pavel-8799 3157
13.Gajdoschík AdriánDočekal Petr899  3067
14.Darmovzal ZdeněkRakovický Milan-9755 3177
15.Vašíček JanMocek Jan-8799 3187
16.Gajdoschík AdriánGalatík Pavel-7-89-10 1388
17.Darmovzal ZdeněkDočekal Petr97-88 3198
18.Koníček MichalRakovický Milan798  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Gajdoschík Adrián22Mocek Jan31
Darmovzal Zdeněk22Galatík Pavel31
Koníček Michal22Dočekal Petr13
Vašíček Jan22Rakovický Milan13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Žďár nad SázavouVrchní
rozhodčí:
Veselská Zdeňka
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol JemniceRozhodčí:Malec Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jungmannova 10, zimní stadion, vstup z rychlobruslařského ováluRozhodčí:Bílek Josef
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:05Konec
utkání
16:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:12476:376TJ Žďár nad Sázavou

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pluhař Jan
Veselský Roman
 
 
Kříž Jaromír
Svoboda Zdeněk
 
 
9-966 3110
2.Jírek Jan
Veselský Tomáš
 
 
Čermák Marek
Máca Jan
 
 
688  3020
3.Pluhař JanČermák Marek-811-11573230
4.Veselský TomášKříž Jaromír449  3040
5.Veselský RomanSvoboda Zdeněk10-151-983250
6.Jírek JanMáca Jan3613  3060
7.Veselský TomášČermák Marek-117-96-92361
8.Veselský RomanKříž Jaromír98-1010 3171
9.Jírek JanSvoboda Zdeněk7102  3081
10.Pluhař JanMáca Jan79-88 3191
11.Veselský RomanČermák Marek8-109-6832101
12.Jírek JanKříž Jaromír545  30  
13.Pluhař JanSvoboda Zdeněk         
14.Veselský TomášMáca Jan         
15.Jírek JanČermák Marek         
16.Pluhař JanKříž Jaromír         
17.Veselský TomášSvoboda Zdeněk         
18.Veselský RomanMáca Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pluhař Jan20Čermák Marek12
Veselský Tomáš11Kříž Jaromír02
Veselský Roman30Svoboda Zdeněk02
Jírek Jan20Máca Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:HB Ostrov Havlíčkův BrodVrchní
rozhodčí:
Kafka Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ HoláskyRozhodčí:Jonášová Tereza
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jihlavská 895, 58001 Havlíčkův Brod, Naproti autosalonu CitroenRozhodčí:Jinek Miroslav
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:5385:180HB Ostrov Havlíčkův Brod

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bárta Daniel
Jonáš Martin
 
 
Palbuchta Jiří
Ságl Ondřej
 
 
7105  3010
2.Kanta František
Karel Filip
 
 

 
 
WO    3020
3.Bárta DanielBartoš Milan6510  3030
4.Karel FilipPalbuchta Jiří-86-7-6 1331
5.Kanta FrantišekSágl Ondřej764  3041
6.Jonáš MartinWO    3051
7.Karel FilipBartoš Milan6-10-11573261
8.Kanta FrantišekPalbuchta Jiří224  3071
9.Jonáš MartinSágl Ondřej858  3081
10.Bárta DanielWO    3091
11.Kanta FrantišekBartoš Milan333  30101
12.Jonáš MartinPalbuchta Jiří         
13.Bárta DanielSágl Ondřej         
14.Karel Filip         
15.Jonáš MartinBartoš Milan         
16.Bárta DanielPalbuchta Jiří         
17.Karel FilipSágl Ondřej         
18.Kanta František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bárta Daniel10Bartoš Milan03
Karel Filip11Palbuchta Jiří11
Kanta František30Ságl Ondřej02
Jonáš Martin10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - Stavoimpex CVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad OrlicíRozhodčí:Brhel Richard
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Brhel Tomáš
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:19535:469SKST Mart Hodonín - Stavoimpex C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikeska Jaroslav
Brhel Štěpán
 
 
Hodas David
Kantorek Jiří
 
 
-6-5611-72301
2.Hromek Filip
Svoboda Petr
 
 
Čopián Štefan
Procházka Jiří
 
 
6-7-6573211
3.Svoboda PetrHodas David3-1039 3121
4.Hromek FilipČopián Štefan1256  3031
5.Brhel ŠtěpánKantorek Jiří11-11-13-5 1332
6.Mikeska JaroslavProcházka Jiří688  3042
7.Hromek FilipHodas David939  3052
8.Brhel ŠtěpánČopián Štefan108-4-11-52353
9.Mikeska JaroslavKantorek Jiří555  3063
10.Svoboda PetrProcházka Jiří6812  3073
11.Brhel ŠtěpánHodas David-3-12-6  0374
12.Mikeska JaroslavČopián Štefan479  3084
13.Svoboda PetrKantorek Jiří-9-8-4  0385
14.Hromek FilipProcházka Jiří859  3095
15.Mikeska JaroslavHodas David-7857 31105
16.Svoboda PetrČopián Štefan-678  21  
17.Hromek FilipKantorek Jiří         
18.Brhel ŠtěpánProcházka Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Svoboda Petr21Hodas David13
Hromek Filip30Čopián Štefan12
Brhel Štěpán03Kantorek Jiří21
Mikeska Jaroslav40Procházka Jiří03
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ MikulčiceVrchní
rozhodčí:
Juřík Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra LitomyšlRozhodčí:Bílík Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mikulčice 506, 69619Rozhodčí:Staněk Michal
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:34678:663nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ryšavý Michal
Lamač Petr
 
 
Táborský Jiří
Šesták Radek
 
 
1211-7-9-92301
2.Kurka Milan
Pospíšil Jiří
 
 
Křepelka Tomáš
Flodr Tomáš
 
 
47-7-353211
3.Kurka MilanŠesták Radek-7-79-5 1312
4.Pospíšil JiříTáborský Jiří-76-8-4 1313
5.Lamač PetrKřepelka Tomáš93-99 3123
6.Ryšavý MichalFlodr Tomáš598  3033
7.Pospíšil JiříŠesták Radek-14-8-13 1334
8.Lamač PetrTáborský Jiří-8-1010-6 1335
9.Ryšavý MichalKřepelka Tomáš985  3045
10.Kurka MilanFlodr Tomáš488  3055
11.Lamač PetrŠesták Radek9-8-9-9 1356
12.Ryšavý MichalTáborský Jiří557  3066
13.Kurka MilanKřepelka Tomáš-6-7-9  0367
14.Pospíšil JiříFlodr Tomáš78-7-9-72368
15.Ryšavý MichalŠesták Radek-65-5993278
16.Kurka MilanTáborský Jiří-8-811-12 1379
17.Pospíšil JiříKřepelka Tomáš10-87-15103289
18.Lamač PetrFlodr Tomáš884  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kurka Milan13Šesták Radek31
Pospíšil Jiří13Táborský Jiří31
Lamač Petr22Křepelka Tomáš13
Ryšavý Michal40Flodr Tomáš13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS