Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno CVrchní
rozhodčí:
Vaculík Ladislav
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - Stavoimpex CRozhodčí:Mikulášek Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Juroška Ivan
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:15Konec
utkání
18:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:31666:513nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Střítežský Roman
Juroška Ivan
 
 

 
 
WO    3010
2.Toufar Jan
Vaculík Miloslav
 
 
Brhel Štěpán
Mikeska Jaroslav
 
 
-45-9-9 1311
3.Střítežský RomanBrhel Štěpán-8-97-7 1312
4.Toufar JanMikeska Jaroslav-9-710-4 1313
5.Vaculík MiloslavBuriánek Patrik-11-6-11  0314
6.Juroška IvanWO    3024
7.Toufar JanBrhel Štěpán12-8-59-82325
8.Vaculík MiloslavMikeska Jaroslav-977-9-42326
9.Juroška IvanBuriánek Patrik9104  3036
10.Střítežský RomanWO    3046
11.Vaculík MiloslavBrhel Štěpán-9156 3156
12.Juroška IvanMikeska Jaroslav8-1-109-112357
13.Střítežský RomanBuriánek Patrik3-3-8-5 1358
14.Toufar JanWO    3068
15.Juroška IvanBrhel Štěpán7-943 3178
16.Štofka FilipMikeska Jaroslav-6107-853288
17.Toufar JanBuriánek Patrik9-8-67-102389
18.Vaculík MiloslavWO    3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Střítežský Roman02Brhel Štěpán22
Toufar Jan03Mikeska Jaroslav31
Vaculík Miloslav12Buriánek Patrik31
Juroška Ivan21   
Štofka Filip10   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno IVrchní
rozhodčí:
Rampula Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ MikulčiceRozhodčí:Kopřiva Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounicova 685/20, Veveří, 602 00 Brno. Hraci mistnost pro LiguRozhodčí:Dočekal Petr
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:34503:553TJ Mikulčice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Charitonov Vitalij
Galatík Pavel
 
 
Lamač Petr
Hrdlička Petr
 
 
3-576 3110
2.Adámek Aleš
Dočekal Petr
 
 
Pospíšil Jiří
Ryšavý Michal
 
 
-7-98-6 1311
3.Dočekal PetrRyšavý Michal-8-2-9  0312
4.Adámek AlešLamač Petr-10-9-9  0313
5.Charitonov VitalijHrdlička Petr478  3023
6.Galatík PavelPospíšil Jiří56-79 3133
7.Adámek AlešRyšavý Michal-5910-1-42334
8.Charitonov VitalijLamač Petr-95-9-9 1335
9.Galatík PavelHrdlička Petr5-9810 3145
10.Dočekal PetrPospíšil Jiří-6-9-7  0346
11.Charitonov VitalijRyšavý Michal-8-79-4 1347
12.Galatík PavelLamač Petr11-979 3157
13.Dočekal PetrHrdlička Petr-7-49-6 1358
14.Adámek AlešPospíšil Jiří10-147-6-102359
15.Galatík PavelRyšavý Michal-8-8-5  03510
16.Dočekal PetrLamač Petr         
17.Adámek AlešHrdlička Petr         
18.Charitonov VitalijPospíšil Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dočekal Petr03Ryšavý Michal40
Adámek Aleš03Lamač Petr21
Charitonov Vitalij12Hrdlička Petr12
Galatík Pavel31Pospíšil Jiří21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad OrlicíVrchní
rozhodčí:
Kodytek Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Žďár nad SázavouRozhodčí:Pražák Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:Neťuka Pavel
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:107:31326:422TJ Žďár nad Sázavou

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hodas David
Kantorek Jiří
 
 
Pluhař Jan
Veselský Roman
 
 
12-10-6-8 1301
2.Čopián Štefan
Novák Aleš
 
 
Jírek Jan
Veselský Tomáš
 
 
9-8-9-9 1302
3.Novák AlešJírek Jan-5-3-5  0303
4.Kantorek JiříPluhař Jan-88-10-11 1304
5.Hodas DavidVeselský Roman-13-7-8  0305
6.Čopián ŠtefanVeselský Tomáš-13997 3115
7.Kantorek JiříJírek Jan-11-8-14  0316
8.Hodas DavidPluhař Jan-5-8-6  0317
9.Čopián ŠtefanVeselský Roman-6-10-6  0318
10.Novák AlešVeselský Tomáš-8-5-5  0319
11.Hodas DavidJírek Jan7-7-7-7 13110
12.Čopián ŠtefanPluhař Jan         
13.Novák AlešVeselský Roman         
14.Kantorek JiříVeselský Tomáš         
15.Čopián ŠtefanJírek Jan         
16.Novák AlešPluhař Jan         
17.Kantorek JiříVeselský Roman         
18.Hodas DavidVeselský Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Novák Aleš02Jírek Jan30
Kantorek Jiří02Pluhař Jan20
Hodas David03Veselský Roman20
Čopián Štefan11Veselský Tomáš11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra LitomyšlVrchní
rozhodčí:
Schejbal Josef
HOSTUJÍCÍ:HB Ostrov Havlíčkův BrodRozhodčí:Syrová Lucie
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Plovárny 1061,Litomyšl 57001, U koupliště a zimního stadionuRozhodčí:Syrová Vlasta
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1016:33442:489HB Ostrov Havlíčkův Brod

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Křepelka Tomáš
Flodr Tomáš
 
 
Jadrný Šimon
Jonáš Martin
 
 
-107-4-10 1301
2.Táborský Jiří
Šesták Radek
 
 
Kanta František
Karel Filip
 
 
8-9-11-7 1302
3.Křepelka TomášKarel Filip6-7-9-9 1303
4.Flodr TomášJadrný Šimon-5-8-6  0304
5.Táborský JiříJonáš Martin7-9-412-92305
6.Šesták RadekKanta František-108-85-72306
7.Flodr TomášKarel Filip-6-9-10  0307
8.Táborský JiříJadrný Šimon575  3017
9.Šesták RadekJonáš Martin6-787 3127
10.Křepelka TomášKanta František-10-6-6  0328
11.Táborský JiříKarel Filip-11-9-6  0329
12.Šesták RadekJadrný Šimon-6-117883239
13.Křepelka TomášJonáš Martin-10-6-8  03310
14.Flodr TomášKanta František         
15.Šesták RadekKarel Filip         
16.Křepelka TomášJadrný Šimon         
17.Flodr TomášJonáš Martin         
18.Táborský JiříKanta František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Křepelka Tomáš03Karel Filip30
Flodr Tomáš02Jadrný Šimon12
Táborský Jiří12Jonáš Martin21
Šesták Radek21Kanta František20



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol JemniceVrchní
rozhodčí:
Zelenková Anna
HOSTUJÍCÍ:TJ ChropyněRozhodčí:Chvátal Pavel ml.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 624, JemniceRozhodčí:Chvátal Pavel st.
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 14:00 Začátek
utkání
15:30Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:18500:440TJ Sokol Jemnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čermák Marek
Palát Jiří ml.
 
 
Král Filip
Plšek Josef
 
 
-86-7-7 1301
2.Svoboda Aleš
Kříž Jaromír
 
 
Grmela Aleš
Konečný Lukáš
 
 
11-79-2-52302
3.Svoboda AlešPlšek Josef-8-128663212
4.Kříž JaromírGrmela Aleš878  3022
5.Palát Jiří ml.Konečný Lukáš694  3032
6.Čermák MarekKrál Filip9-669 3142
7.Kříž JaromírPlšek Josef56-116 3152
8.Palát Jiří ml.Grmela Aleš66-68 3162
9.Čermák MarekKonečný Lukáš-94-8563272
10.Svoboda ZdeněkKrál Filip-9-8-2  0373
11.Palát Jiří ml.Plšek Josef-11666 3183
12.Čermák MarekGrmela Aleš8910  3093
13.Svoboda ZdeněkKonečný Lukáš99-88 31103
14.Kříž JaromírKrál Filip-4-3-7  03  
15.Čermák MarekPlšek Josef         
16.Svoboda ZdeněkGrmela Aleš         
17.Kříž JaromírKonečný Lukáš         
18.Palát Jiří ml.Král Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Svoboda Aleš10Plšek Josef03
Kříž Jaromír20Grmela Aleš03
Palát Jiří ml.30Konečný Lukáš03
Čermák Marek30Král Filip11
Svoboda Zdeněk11   
Přítomen komisař Jiří Dospíšil S: Svoboda Zdeněk za Svoboda Aleš



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ HoláskyVrchní
rozhodčí:
Janda Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol LanžhotRozhodčí:Pazdera Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rolencova 690/93, 620 00 Brno-Tuřany, Sál Orlovny, boční vchod zprava zezadu ze zahrádkyRozhodčí:Zimola Ondřej
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:49Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:21549:465TJ Holásky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hort Pavel
Ságl Ondřej
 
 
Gajdoschík Adrián
Vašíček Jan
 
 
734  3010
2.Babák Petr
Palbuchta Jiří
 
 
Koníček Michal
Bruckner Tomáš
 
 
1-9912 3120
3.Hort PavelBruckner Tomáš-123-8-9 1321
4.Babák PetrGajdoschík Adrián8-4-6-7 1322
5.Palbuchta JiříVašíček Jan96-97 3132
6.Ságl OndřejKoníček Michal899  3042
7.Babák PetrBruckner Tomáš7-6-10-6 1343
8.Palbuchta JiříGajdoschík Adrián68-78 3153
9.Ságl OndřejVašíček Jan658  3063
10.Hort PavelKoníček Michal726  3073
11.Palbuchta JiříBruckner Tomáš949  3083
12.Ságl OndřejGajdoschík Adrián5-9-9-8 1384
13.Hort PavelVašíček Jan-9-98-4 1385
14.Babák PetrKoníček Michal4-598 3195
15.Ságl OndřejBruckner Tomáš7-75-8432105
16.Hort PavelGajdoschík Adrián-96-7  12  
17.Babák PetrVašíček Jan         
18.Palbuchta JiříKoníček Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hort Pavel12Bruckner Tomáš22
Babák Petr12Gajdoschík Adrián21
Palbuchta Jiří30Vašíček Jan12
Ságl Ondřej31Koníček Michal03
-

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy