Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ HoláskyVrchní
rozhodčí:
Harna Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno CRozhodčí:Pazdera Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rolencova 690/93, 620 00 Brno-Tuřany, Sál Orlovny, boční vchod zprava zezadu ze zahrádkyRozhodčí:Zimola Ondřej
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:17537:436TJ Holásky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Babák Petr
Palbuchta Jiří
 
 
Vaculík Miloslav
Toufar Jan
 
 
55-610 3110
2.Hort Pavel
Ságl Ondřej
 
 
Šefr Filip
Juroška Ivan
 
 
587  3020
3.Palbuchta JiříVaculík Miloslav-745-8-82321
4.Babák PetrToufar Jan-121167 3131
5.Hort PavelSvoboda Libor-9710-973241
6.Ságl OndřejŠefr Filip55-108 3151
7.Babák PetrVaculík Miloslav9-84-10-92352
8.Hort PavelToufar Jan7-7-109103262
9.Ságl OndřejSvoboda Libor1141  3072
10.Palbuchta JiříŠefr Filip8812  3082
11.Hort PavelVaculík Miloslav65-94 3192
12.Ságl OndřejToufar Jan6-11-6-2 1393
13.Palbuchta JiříSvoboda Libor5107  30103
14.Babák PetrŠefr Filip         
15.Ságl OndřejVaculík Miloslav         
16.Palbuchta JiříToufar Jan         
17.Babák PetrSvoboda Libor         
18.Hort PavelŠefr Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Palbuchta Jiří21Vaculík Miloslav21
Babák Petr11Toufar Jan12
Hort Pavel30Svoboda Libor03
Ságl Ondřej21Šefr Filip02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol JemniceVrchní
rozhodčí:
Zelenková Anna
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno IRozhodčí:Chvátal Pavel st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 624, JemniceRozhodčí:Brychta Vlastimil
Datum dle rozpisu09. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:10Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:633:22544:486TJ Sokol Jemnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chvátal Pavel
Kříž Jaromír
 
 
Prachař Marek
Adámek Aleš
 
 
-8-8-8  0301
2.Svoboda Zdeněk
Čermák Marek
 
 
Musil Ondřej
Dočekal Petr
 
 
265  3011
3.Svoboda ZdeněkMusil Ondřej-11-9-10  0312
4.Chvátal PavelDočekal Petr4136  3022
5.Kříž JaromírAdámek Aleš78-812 3132
6.Čermák MarekPrachař Marek-759-8-92333
7.Chvátal PavelMusil Ondřej-4-9-8  0334
8.Kříž JaromírDočekal Petr1179  3044
9.Čermák MarekAdámek Aleš965  3054
10.Svoboda ZdeněkPrachař Marek-8-5-9  0355
11.Kříž JaromírMusil Ondřej943  3065
12.Čermák MarekDočekal Petr119-47 3175
13.Svoboda ZdeněkAdámek Aleš-7-49673285
14.Chvátal PavelPrachař Marek-47-15-7 1386
15.Čermák MarekMusil Ondřej598  3096
16.Svoboda ZdeněkDočekal Petr395  30106
17.Chvátal PavelAdámek Aleš         
18.Kříž JaromírPrachař Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Svoboda Zdeněk22Musil Ondřej22
Chvátal Pavel12Dočekal Petr04
Kříž Jaromír30Adámek Aleš03
Čermák Marek31Prachař Marek30



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LanžhotVrchní
rozhodčí:
Uher Antonín
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad OrlicíRozhodčí:Polášek Michal
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:Polášek Miroslav
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:22568:491TJ Sokol Lanžhot

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Darmovzal Zdeněk
Koníček Michal
 
 
Hodas David
Kantorek Jiří
 
 
-6-3-7  0301
2.Gajdoschík Adrián
Vašíček Jan
 
 
Čopián Štefan
Hortlík Tomáš
 
 
-8567 3111
3.Vašíček JanHodas David-9810-7-72312
4.Darmovzal ZdeněkKantorek Jiří66-5-763222
5.Gajdoschík AdriánČopián Štefan9-9-9893232
6.Koníček MichalHortlík Tomáš-8528 3142
7.Darmovzal ZdeněkHodas David-98-25-102343
8.Gajdoschík AdriánKantorek Jiří657  3053
9.Koníček MichalČopián Štefan9-79-9-102354
10.Vašíček JanHortlík Tomáš-4472 3164
11.Gajdoschík AdriánHodas David577  3074
12.Koníček MichalKantorek Jiří10711  3084
13.Vašíček JanČopián Štefan-76-5-9 1385
14.Darmovzal ZdeněkHortlík Tomáš757  3095
15.Koníček MichalHodas David774  30105
16.Vašíček JanKantorek Jiří-7    01  
17.Darmovzal ZdeněkČopián Štefan         
18.Gajdoschík AdriánHortlík Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vašíček Jan12Hodas David22
Darmovzal Zdeněk21Kantorek Jiří03
Gajdoschík Adrián30Čopián Štefan21
Koníček Michal31Hortlík Tomáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ChropyněVrchní
rozhodčí:
Král Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra LitomyšlRozhodčí:Topič Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chropyně Hanácké náměstí 552, Sportovní areál Chropyně. Herna stolního tenisu II.patroRozhodčí:Zapletal Miroslav
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:34642:628TJ Jiskra Litomyšl

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plšek Josef
Mergenthal Otmar
 
 
Táborský Jiří
Šesták Radek
 
 
-510126 3110
2.Král Filip
Konečný Lukáš
 
 
Křepelka Tomáš
Flodr Tomáš
 
 
855  3020
3.Mergenthal OtmarŠesták Radek7-67-5-92321
4.Král FilipTáborský Jiří910-73 3131
5.Plšek JosefKřepelka Tomáš9-8-89-92332
6.Konečný LukášFlodr Tomáš873  3042
7.Král FilipŠesták Radek8115  3052
8.Plšek JosefTáborský Jiří-109-16-7 1353
9.Konečný LukášKřepelka Tomáš-8-107353263
10.Mergenthal OtmarFlodr Tomáš6410  3073
11.Plšek JosefŠesták Radek8-61-8-82374
12.Konečný LukášTáborský Jiří8-89-6-132375
13.Mergenthal OtmarKřepelka Tomáš-8-5-5  0376
14.Král FilipFlodr Tomáš252  3086
15.Konečný Lukᚊesták Radek-5-7-8  0387
16.Mergenthal OtmarTáborský Jiří-5-511-7 1388
17.Král FilipKřepelka Tomáš-2-27-11 1389
18.Plšek JosefFlodr Tomáš-7-6-7  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mergenthal Otmar13Šesták Radek31
Král Filip31Táborský Jiří31
Plšek Josef04Křepelka Tomáš31
Konečný Lukáš22Flodr Tomáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:HB Ostrov Havlíčkův BrodVrchní
rozhodčí:
Jonášová Tereza
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - Stavoimpex CRozhodčí:Kafka Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jihlavská 895, 58001 Havlíčkův Brod, Naproti autosalonu CitroenRozhodčí:Kotil Miloslav
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:3351:201HB Ostrov Havlíčkův Brod

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kanta František
Hejkal Filip
 
 
Podrazil David
Svoboda Petr
 
 
358  3010
2.Bárta Daniel
Jadrný Šimon
 
 
Hromek Filip
Mikeska Jaroslav
 
 
699  3020
3.Kanta FrantišekSvoboda Petr661  3030
4.Hejkal FilipBrhel Štěpán323  3040
5.Jadrný ŠimonMikeska Jaroslav93-85 3150
6.Bárta DanielHromek Filip676  3060
7.Hejkal FilipSvoboda Petr7-2116 3170
8.Jadrný ŠimonPodrazil David642  3080
9.Bárta DanielMikeska Jaroslav5-967 3190
10.Kanta FrantišekHromek Filip557  30100
11.Jadrný ŠimonSvoboda Petr         
12.Bárta DanielPodrazil David         
13.Kanta FrantišekMikeska Jaroslav         
14.Hejkal FilipHromek Filip         
15.Bárta DanielSvoboda Petr         
16.Kanta FrantišekPodrazil David         
17.Hejkal FilipMikeska Jaroslav         
18.Jadrný ŠimonHromek Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kanta František20Svoboda Petr02
Hejkal Filip20Brhel Štěpán01
Jadrný Šimon20Mikeska Jaroslav02
Bárta Daniel20Hromek Filip02
   Podrazil David01
ŽK- Jaroslav Mikeska - odkopnutí míčku



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Žďár nad SázavouVrchní
rozhodčí:
Veselská Zdeňka
HOSTUJÍCÍ:TJ MikulčiceRozhodčí:Minčev Ondřej
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jungmannova 10, zimní stadion, vstup z rychlobruslařského ováluRozhodčí:Malec Jiří
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:05Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:13477:375TJ Žďár nad Sázavou

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pluhař Jan
Veselský Roman
 
 
Hrdlička Petr
Kurka Milan
 
 
-9958 3110
2.Jírek Jan
Veselský Tomáš
 
 
Lamač Petr
Kolařík Jan
 
 
5-56-15-72311
3.Jírek JanKurka Milan9-1286 3121
4.Veselský RomanHrdlička Petr1056  3031
5.Veselský TomášKolařík Jan-6-38-4 1332
6.Pluhař JanLamač Petr-9-66-5 1333
7.Veselský RomanKurka Milan15-92 3143
8.Veselský TomášHrdlička Petr6-964 3153
9.Pluhař JanKolařík Jan935  3063
10.Jírek JanLamač Petr8910  3073
11.Veselský TomášKurka Milan797  3083
12.Pluhař JanHrdlička Petr5611  3093
13.Jírek JanKolařík Jan775  30103
14.Veselský RomanLamač Petr7    10  
15.Pluhař JanKurka Milan         
16.Jírek JanHrdlička Petr         
17.Veselský RomanKolařík Jan         
18.Veselský TomášLamač Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jírek Jan30Kurka Milan03
Veselský Roman20Hrdlička Petr03
Veselský Tomáš21Kolařík Jan12
Pluhař Jan21Lamač Petr11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS