Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno CVrchní
rozhodčí:
Vaculík Ladislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Žďár nad SázavouRozhodčí:Mikulášek Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Juroška Ivan
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:37639:651nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beránek Pavel
Barč Andrej
 
 
Pluhař Jan
Veselský Roman
 
 
-9-5-9  0301
2.Vaculík Miloslav
Juroška Ivan
 
 
Jírek Jan
Veselský Tomáš
 
 
-88-81073211
3.Svoboda LiborPluhař Jan649  3021
4.Beránek PavelJírek Jan-114-69-42322
5.Barč AndrejVeselský Roman-1-5-11  0323
6.Vaculík MiloslavVeselský Tomáš-85812 3133
7.Beránek PavelPluhař Jan-99-77-72334
8.Barč AndrejJírek Jan-9-6-3  0335
9.Vaculík MiloslavVeselský Roman-7948 3145
10.Svoboda LiborVeselský Tomáš1087  3055
11.Barč AndrejPluhař Jan-7-6-5  0356
12.Vaculík MiloslavJírek Jan-91238 3166
13.Svoboda LiborVeselský Roman6-106-853276
14.Beránek PavelVeselský Tomáš5-9-51043286
15.Vaculík MiloslavPluhař Jan7-87-8-92387
16.Svoboda LiborJírek Jan5-571 3197
17.Beránek PavelVeselský Roman-6-6-6  0398
18.Barč AndrejVeselský Tomáš9-5-2-9 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Svoboda Libor40Pluhař Jan31
Beránek Pavel13Jírek Jan22
Barč Andrej04Veselský Roman22
Vaculík Miloslav31Veselský Tomáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno IVrchní
rozhodčí:
Rampula Miroslav
HOSTUJÍCÍ:HB Ostrov Havlíčkův BrodRozhodčí:Kopřiva Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounicova 685/20, Veveří, 602 00 Brno. Hraci mistnost pro LiguRozhodčí:Janda Roman
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1015:31375:428HB Ostrov Havlíčkův Brod

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Charitonov Vitalij
Prachař Marek
 
 
Kanta František
Topič Erik
 
 
-5-6-4  0301
2.Galatík Pavel
Mocek Jan
 
 
Jadrný Šimon
Bárta Daniel
 
 
-1010-3-8 1302
3.Galatík PavelBárta Daniel-8-115-4 1303
4.Prachař MarekTopič Erik7102  3013
5.Mocek JanJadrný Šimon6-9-7-10 1314
6.Charitonov VitalijKanta František-1-4-7  0315
7.Prachař MarekBárta Daniel-7-8-5  0316
8.Mocek JanTopič Erik-3454 3126
9.Charitonov VitalijJadrný Šimon-8-86-7 1327
10.Galatík PavelKanta František-11-4-9  0328
11.Mocek JanBárta Daniel8-6-65-52329
12.Charitonov VitalijTopič Erik225  3039
13.Galatík PavelJadrný Šimon-8-7-9  03310
14.Prachař MarekKanta František-5-7   02  
15.Charitonov VitalijBárta Daniel         
16.Galatík PavelTopič Erik         
17.Prachař MarekJadrný Šimon         
18.Mocek JanKanta František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Galatík Pavel03Bárta Daniel30
Prachař Marek11Topič Erik03
Mocek Jan12Jadrný Šimon30
Charitonov Vitalij12Kanta František20



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - Stavoimpex CVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:TJ ChropyněRozhodčí:Brhel Richard
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Brhel Vladimír
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:28614:602SKST Mart Hodonín - Stavoimpex C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikeska Jaroslav
Hromek Filip
 
 
Mergenthal Otmar
Plšek Josef
 
 
87-61 3110
2.Podrazil David
Brhel Štěpán
 
 
Konečný Lukáš
Král Filip
 
 
9-5-4-17 1311
3.Podrazil DavidKrál Filip-11-315-2 1312
4.Hromek FilipKonečný Lukáš8-784 3122
5.Brhel ŠtěpánPlšek Josef45-33 3132
6.Svoboda PetrMergenthal Otmar108-2-1073242
7.Hromek FilipKrál Filip-71158 3152
8.Brhel ŠtěpánKonečný Lukáš11-89-6-72353
9.Svoboda PetrPlšek Josef97-813 3163
10.Podrazil DavidMergenthal Otmar-975-663273
11.Brhel ŠtěpánKrál Filip-9-988-52374
12.Svoboda PetrKonečný Lukáš-7-8-9  0375
13.Podrazil DavidPlšek Josef9-6-6783285
14.Hromek FilipMergenthal Otmar5611  3095
15.Svoboda PetrKrál Filip-6-99121232105
16.Podrazil DavidKonečný Lukáš-4-2-8  03  
17.Hromek FilipPlšek Josef         
18.Brhel ŠtěpánMergenthal Otmar         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Podrazil David21Král Filip22
Hromek Filip30Konečný Lukáš21
Brhel Štěpán12Plšek Josef03
Svoboda Petr31Mergenthal Otmar03
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ MikulčiceVrchní
rozhodčí:
Šural Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol LanžhotRozhodčí:Bílík Václav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mikulčice 506, 69619Rozhodčí:Hubáček Vojtěch
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:29597:418TJ Mikulčice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrdlička Petr
Lamač Petr
 
 
Bruckner Tomáš
Vašíček Jan
 
 
-511-9573210
2.Pinda Dušan
Nešpor Rostislav st.
 
 

 
 
WO    3020
3.Lamač PetrBruckner Tomáš-4-11-6  0321
4.Nešpor Rostislav st.Vašíček Jan-6-7-7  0322
5.Hrdlička PetrKalivoda Petr3-899 3132
6.Pinda DušanWO    3042
7.Nešpor Rostislav st.Bruckner Tomáš-9-11-8  0343
8.Hrdlička PetrVašíček Jan-95-7-7 1344
9.Pinda DušanKalivoda Petr-7-10713WO3254
10.Lamač PetrWO    3064
11.Hrdlička PetrBruckner Tomáš-8-6-7  0365
12.Pinda DušanVašíček Jan-610-9-8 1366
13.Lamač PetrKalivoda PetrWO    3076
14.Nešpor Rostislav st.WO    3086
15.Pinda DušanBruckner Tomáš-89-9-7 1387
16.Lamač PetrVašíček Jan6-5-3-9 1388
17.Nešpor Rostislav st.Kalivoda PetrWO    3098
18.Hrdlička PetrWO    30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Lamač Petr02Bruckner Tomáš40
Nešpor Rostislav st.02Vašíček Jan40
Hrdlička Petr12Kalivoda Petr02
Pinda Dušan12   
WO70WO07



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad OrlicíVrchní
rozhodčí:
Kodytek Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol JemniceRozhodčí:Novák Aleš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad Orlicí, U gymnázia v Ústí nad OrlicíRozhodčí:Pražák Zdeněk
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:23571:533TTC Ústí nad Orlicí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hodas David
Kantorek Jiří
 
 
Kříž Jaromír
Svoboda Zdeněk
 
 
9-8106 3110
2.Čopián Štefan
Slavíček Martin
 
 
Palát Jiří ml.
Čermák Marek
 
 
-5510-893220
3.Kantorek JiříKříž Jaromír6-8-6-8 1321
4.Čopián ŠtefanČermák Marek8-9145 3131
5.Hodas DavidPalát Jiří ml.1049  3041
6.Slavíček MartinSvoboda Zdeněk-77-58-42342
7.Čopián ŠtefanKříž Jaromír-91697 3152
8.Hodas DavidČermák Marek7-7-9-9 1353
9.Slavíček MartinPalát Jiří ml.-8-6-7  0354
10.Kantorek JiříSvoboda Zdeněk977  3064
11.Hodas DavidKříž Jaromír7715  3074
12.Slavíček MartinČermák Marek-10-6-9  0375
13.Kantorek JiříPalát Jiří ml.85-77 3185
14.Čopián ŠtefanSvoboda Zdeněk6-1084 3195
15.Slavíček MartinKříž Jaromír-910109 31105
16.Kantorek JiříČermák Marek         
17.Čopián ŠtefanPalát Jiří ml.         
18.Hodas DavidSvoboda Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kantorek Jiří21Kříž Jaromír13
Čopián Štefan30Čermák Marek21
Hodas David21Palát Jiří ml.12
Slavíček Martin13Svoboda Zdeněk12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra LitomyšlVrchní
rozhodčí:
Schejbal Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ HoláskyRozhodčí:Syrová Lucie
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Plovárny 1061,Litomyšl 57001, U koupliště a zimního stadionuRozhodčí:Syrová Vlasta
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1023:37523:579TJ Holásky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Táborský Jiří
Šesták Radek
 
 
Bartoš Milan
Hort Pavel
 
 
-58-61143210
2.Dostál Jiří
Flodr Tomáš
 
 
Palbuchta Jiří
Ságl Ondřej
 
 
-59-6-5 1311
3.Dostál JiříHort Pavel-3-78-7 1312
4.Flodr TomášBartoš Milan-86-5953222
5.Táborský JiříBabák Petr-912-9-13 1323
6.Šesták RadekSágl Ondřej-8-313-6 1324
7.Flodr TomášHort Pavel-117-6-7 1325
8.Táborský JiříPalbuchta Jiří-6-410773235
9.Šesták RadekBabák Petr74-78 3145
10.Dostál JiříSágl Ondřej-88-56-82346
11.Táborský JiříHort Pavel1-98-10-72347
12.Šesták RadekPalbuchta Jiří25-9-6-42348
13.Dostál JiříBabák Petr-8-9-5  0349
14.Flodr TomášSágl Ondřej-9-9-8  03410
15.Šesták RadekHort Pavel         
16.Dostál JiříPalbuchta Jiří         
17.Flodr TomášBabák Petr         
18.Táborský JiříSágl Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dostál Jiří03Hort Pavel30
Flodr Tomáš12Bartoš Milan01
Táborský Jiří12Babák Petr21
Šesták Radek12Ságl Ondřej30
   Palbuchta Jiří11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy