Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad OrlicíVrchní
rozhodčí:
Pražák Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno IRozhodčí:Novák Aleš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:Neťuka Pavel
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:108:30283:398TJ Sokol Brno I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svojanovský Radim
Čopián Štefan
 
 
Juřík Lumír
Mocek Jan
 
 
10-146-6-82301
2.Hodas David
Kantorek Jiří
 
 
Charitonov Vitalij
Galatík Pavel
 
 
-86-78-72302
3.Čopián ŠtefanJuřík Lumír-8-5-3  0303
4.Kantorek JiříMocek Jan-9-9-7  0304
5.Svojanovský RadimCharitonov Vitalij-57-4-5 1305
6.Hodas DavidGalatík Pavel-10-1-7  0306
7.Kantorek JiříJuřík Lumír7-8-5-4 1307
8.Svojanovský RadimMocek Jan-6-67-11 1308
9.Hodas DavidCharitonov Vitalij-3-6-7  0309
10.Čopián ŠtefanGalatík Pavel-8-59-2 13010
11.Svojanovský RadimJuřík Lumír         
12.Hodas DavidMocek Jan         
13.Čopián ŠtefanCharitonov Vitalij         
14.Kantorek JiříGalatík Pavel         
15.Hodas DavidJuřík Lumír         
16.Čopián ŠtefanMocek Jan         
17.Kantorek JiříCharitonov Vitalij         
18.Svojanovský RadimGalatík Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Čopián Štefan02Juřík Lumír20
Kantorek Jiří02Mocek Jan20
Svojanovský Radim02Charitonov Vitalij20
Hodas David02Galatík Pavel20



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra LitomyšlVrchní
rozhodčí:
Jirsa Pavel
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno CRozhodčí:Syrová Lucie
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Plovárny 1061,Litomyšl 57001, U koupliště a zimního stadionuRozhodčí:Syrová Vlasta
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:33548:583TTC Moravská Slavia Brno C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Táborský Jiří
Šesták Radek
 
 
Svoboda Libor
Kozubík Pavel
 
 
888  3010
2.Křepelka Tomáš
Flodr Tomáš
 
 
Šefr Filip
Juroška Ivan
 
 
-9-8-9  0311
3.Křepelka TomášJuroška Ivan-2-8-5  0312
4.Flodr TomášKozubík Pavel-8-10-15  0313
5.Šesták RadekSvoboda Libor10-57-10-72314
6.Táborský JiříŠefr Filip776  3024
7.Flodr TomášJuroška Ivan-10-8810-82325
8.Šesták RadekKozubík Pavel8-8-8-4 1326
9.Táborský JiříSvoboda Libor-1257-7-72327
10.Křepelka Tomᚊefr Filip6106  3037
11.Šesták RadekJuroška Ivan-49-9-3 1338
12.Táborský JiříKozubík Pavel10-78-8103248
13.Křepelka TomášSvoboda Libor-6-4-3  0349
14.Flodr Tomᚊefr Filip6105  3059
15.Táborský JiříJuroška Ivan8-788 3169
16.Křepelka TomášKozubík Pavel4-10-8-8 13610
17.Flodr TomášSvoboda Libor-39-5  12  
18.Šesták RadekŠefr Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Křepelka Tomáš13Juroška Ivan31
Flodr Tomáš12Kozubík Pavel31
Šesták Radek03Svoboda Libor30
Táborský Jiří31Šefr Filip03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - Stavoimpex CVrchní
rozhodčí:
Juřík Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ HoláskyRozhodčí:Mikulecký František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Brhel Vladimír
Datum dle rozpisu29. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:11451:323SKST Mart Hodonín - Stavoimpex C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brhel Richard
Mikeska Jaroslav
 
 
Bartoš Milan
Hort Pavel
 
 
498  3010
2.Broiakovskyi Vsevolod
Hromek Filip
 
 
Palbuchta Jiří
Javůrek Martin
 
 
348  3020
3.Hromek FilipHort Pavel4-6-3-5 1321
4.Mikeska JaroslavBartoš Milan384  3031
5.Brhel ŠtěpánPalbuchta Jiří869  3041
6.Broiakovskyi VsevolodJavůrek Martin142  3051
7.Mikeska JaroslavHort Pavel566  3061
8.Brhel ŠtěpánBartoš Milan8-12-9-8 1362
9.Broiakovskyi VsevolodPalbuchta Jiří535  3072
10.Hromek FilipJavůrek Martin-96-128103282
11.Svoboda PetrHort Pavel-4-68-10 1383
12.Broiakovskyi VsevolodBartoš Milan617  3093
13.Hromek FilipPalbuchta Jiří9512  30103
14.Mikeska JaroslavJavůrek Martin         
15.Broiakovskyi VsevolodHort Pavel         
16.Hromek FilipBartoš Milan         
17.Mikeska JaroslavPalbuchta Jiří         
18.Svoboda PetrJavůrek Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hromek Filip21Hort Pavel21
Mikeska Jaroslav20Bartoš Milan12
Brhel Štěpán11Palbuchta Jiří03
Broiakovskyi Vsevolod30Javůrek Martin02
Svoboda Petr01   
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ MikulčiceVrchní
rozhodčí:
Šural Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol JemniceRozhodčí:Bílík Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mikulčice 506, 69619Rozhodčí:Hubáček Vojtěch
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:17474:414TJ Mikulčice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolařík Jan
Ryšavý Michal
 
 
Palát Jiří ml.
Svoboda Aleš
 
 
-9887 3110
2.Hrdlička Petr
Lamač Petr
 
 
Svoboda Zdeněk
Kříž Jaromír
 
 
-8-77893220
3.Hrdlička PetrČermák Marek-55-5-7 1321
4.Lamač PetrSvoboda Aleš6-98-883231
5.Kolařík JanPalát Jiří ml.98-9-973241
6.Ryšavý MichalKříž Jaromír658  3051
7.Lamač PetrČermák Marek-65810 3161
8.Kolařík JanSvoboda Aleš796  3071
9.Ryšavý MichalPalát Jiří ml.4-344 3181
10.Hrdlička PetrKříž Jaromír-5-94-6 1382
11.Kolařík JanČermák Marek-99119 3192
12.Ryšavý MichalSvoboda Aleš7-585 31102
13.Hrdlička PetrPalát Jiří ml.         
14.Lamač PetrKříž Jaromír         
15.Ryšavý MichalČermák Marek         
16.Hrdlička PetrSvoboda Aleš         
17.Lamač PetrPalát Jiří ml.         
18.Kolařík JanKříž Jaromír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hrdlička Petr02Čermák Marek12
Lamač Petr20Svoboda Aleš03
Kolařík Jan30Palát Jiří ml.02
Ryšavý Michal30Kříž Jaromír11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Žďár nad SázavouVrchní
rozhodčí:
Veselská Zdeňka
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol LanžhotRozhodčí:Malec Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jungmannova 10, zimní stadion, vstup z rychlobruslařského ováluRozhodčí:Minčev Ondřej
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:31480:519TJ Sokol Lanžhot

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jírek Jan
Pluhař Jan
 
 
Baláž Branislav
Vašíček Jan
 
 
15-8-10-6 1301
2.Vaněk Josef
Hájek Miroslav
 
 
Darmovzal Zdeněk
Koníček Michal
 
 
-99-5-9 1302
3.Jírek JanVašíček Jan-13-7-4  0303
4.Vaněk JosefKoníček Marek-79-6-13 1304
5.Hájek MiroslavBaláž Branislav-155-10-9 1305
6.Pluhař JanDarmovzal Zdeněk9103  3015
7.Vaněk JosefVašíček Jan-2-11-7  0316
8.Hájek MiroslavKoníček Marek9-7-115-32317
9.Pluhař JanBaláž Branislav8-774 3127
10.Jírek JanDarmovzal Zdeněk-3-9-9  0328
11.Hájek MiroslavVašíček Jan-6-97-8 1329
12.Pluhař JanKoníček Marek787  3039
13.Jírek JanBaláž Branislav487  3049
14.Vaněk JosefDarmovzal Zdeněk-13-413-9 13410
15.Pluhař JanVašíček Jan175  30  
16.Jírek JanKoníček Marek         
17.Vaněk JosefBaláž Branislav         
18.Hájek MiroslavDarmovzal Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jírek Jan12Vašíček Jan30
Vaněk Josef03Koníček Marek21
Hájek Miroslav03Baláž Branislav12
Pluhař Jan30Darmovzal Zdeněk21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:HB Ostrov Havlíčkův BrodVrchní
rozhodčí:
Kafka Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ ChropyněRozhodčí:Jonášová Tereza
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jihlavská 895, 58001 Havlíčkův Brod, Naproti autosalonu CitroenRozhodčí:Kotil Miloslav
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:15475:394HB Ostrov Havlíčkův Brod

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bárta Daniel
Jonáš Martin
 
 
Král Filip
Plšek Josef
 
 
-18447 3110
2.Jadrný Šimon
Kanta František
 
 
Konečný Lukáš
Grmela Aleš
 
 
846  3020
3.Jadrný ŠimonKonečný Lukáš986  3030
4.Novák AlešKrál Filip-1-7-5  0331
5.Karel FilipPlšek Josef412-19-9113241
6.Bárta DanielGrmela Aleš981  3051
7.Novák AlešKonečný Lukáš994  3061
8.Karel FilipKrál Filip-4-4-6  0362
9.Bárta DanielPlšek Josef945  3072
10.Jadrný ŠimonGrmela Aleš8510  3082
11.Karel FilipKonečný Lukáš-8-99-12 1383
12.Bárta DanielKrál Filip-10484 3193
13.Jadrný ŠimonPlšek Josef-96-75632103
14.Novák AlešGrmela Aleš-9113  21  
15.Bárta DanielKonečný Lukáš         
16.Jadrný ŠimonKrál Filip         
17.Novák AlešPlšek Josef         
18.Karel FilipGrmela Aleš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jadrný Šimon30Konečný Lukáš12
Novák Aleš11Král Filip21
Karel Filip12Plšek Josef03
Bárta Daniel30Grmela Aleš02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy