Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - Stavoimpex CVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno IRozhodčí:Brhel Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Brhel Richard
Datum dle rozpisu27. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:55Rozhodčí:Mocek Jaromír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:9415:326SKST Mart Hodonín - Stavoimpex C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hromek Filip
Mikeska Jaroslav
 
 
Adámek Aleš
Mocek Jan
 
 
8-1187 3110
2.Brhel Štěpán
Morávek Radim
 
 
Charitonov Vitalij
Dočekal Petr
 
 
710-810 3120
3.Morávek RadimMocek Jan8-5-91693230
4.Mikeska JaroslavAdámek Aleš-4-73273240
5.Brhel ŠtěpánCharitonov Vitalij77-104 3150
6.Hromek FilipDočekal Petr7-96-1183260
7.Mikeska JaroslavMocek Jan579  3070
8.Brhel ŠtěpánAdámek Aleš788  3080
9.Hromek FilipCharitonov Vitalij5116  3090
10.Morávek RadimDočekal Petr976  30100
11.Brhel ŠtěpánMocek JanWO    30  
12.Hromek FilipAdámek Aleš         
13.Morávek RadimCharitonov Vitalij         
14.Mikeska JaroslavDočekal Petr         
15.Hromek FilipMocek Jan         
16.Morávek RadimAdámek Aleš         
17.Mikeska JaroslavCharitonov Vitalij         
18.Brhel ŠtěpánDočekal Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Morávek Radim20Mocek Jan02
Mikeska Jaroslav20Adámek Aleš02
Brhel Štěpán20Charitonov Vitalij02
Hromek Filip20Dočekal Petr02
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ MikulčiceVrchní
rozhodčí:
Valoušek Jindřich
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno CRozhodčí:Bílík Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mikulčice 506, 69619Rozhodčí:Hubáček Vojtěch
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:32605:608TJ Mikulčice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kurka Milan
Lamač Petr
 
 
Svoboda Libor
Toufar Jan
 
 
-8-7-9  0301
2.Ryšavý Michal
Kolařík Jan
 
 
Šefr Filip
Juroška Ivan
 
 
1086  3011
3.Kurka MilanSvoboda Libor-85-5-5 1312
4.Lamač PetrJuroška Ivan-109-3883222
5.Kolařík JanToufar Jan825  3032
6.Ryšavý MichalŠefr Filip-9102-6-42333
7.Lamač PetrSvoboda Libor-10-5-3  0334
8.Kolařík JanJuroška Ivan8-5-9-8 1335
9.Ryšavý MichalToufar Jan-6-77763245
10.Kurka MilanŠefr Filip1298  3055
11.Kolařík JanSvoboda Libor-8-8-5  0356
12.Ryšavý MichalJuroška Ivan-9887 3166
13.Hrdlička PetrToufar Jan-8-8-6  0367
14.Lamač PetrŠefr Filip-76108 3177
15.Ryšavý MichalSvoboda Libor628  3087
16.Hrdlička PetrJuroška Ivan9-498 3197
17.Lamač PetrToufar Jan-29-4-9 1398
18.Kolařík JanŠefr Filip49-95 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kurka Milan11Svoboda Libor31
Lamač Petr22Juroška Ivan13
Kolařík Jan22Toufar Jan22
Ryšavý Michal31Šefr Filip13
Hrdlička Petr11   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Žďár nad SázavouVrchní
rozhodčí:
Veselská Zdeňka
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra LitomyšlRozhodčí:Malec Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jungmannova 10, zimní stadion, vstup z rychlobruslařského ováluRozhodčí:Minčev Ondřej
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:21520:483TJ Žďár nad Sázavou

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jírek Jan
Veselský Tomáš
 
 
Táborský Jiří
Šesták Radek
 
 
126-59 3110
2.Veselský Roman
Pluhař Jan
 
 
Křepelka Tomáš
Flodr Tomáš
 
 
8310  3020
3.Jírek JanŠesták Radek-6-4-5  0321
4.Veselský RomanTáborský Jiří4710  3031
5.Veselský TomášKřepelka Tomáš-5-68893241
6.Pluhař JanFlodr Tomáš655  3051
7.Veselský RomanŠesták Radek-8-3-8  0352
8.Veselský TomášTáborský Jiří587  3062
9.Pluhař JanKřepelka Tomáš-77-7953272
10.Jírek JanFlodr Tomáš9-6810 3182
11.Veselský Tomᚊesták Radek-6-97-14 1383
12.Pluhař JanTáborský Jiří9-7-116103293
13.Jírek JanKřepelka Tomáš88-9-5-92394
14.Veselský RomanFlodr Tomáš56-107 31104
15.Pluhař JanŠesták Radek         
16.Jírek JanTáborský Jiří         
17.Veselský RomanKřepelka Tomáš         
18.Veselský TomášFlodr Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jírek Jan12Šesták Radek30
Veselský Roman21Táborský Jiří03
Veselský Tomáš21Křepelka Tomáš12
Pluhař Jan30Flodr Tomáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:HB Ostrov Havlíčkův BrodVrchní
rozhodčí:
Jonášová Tereza
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad OrlicíRozhodčí:Vondrová Iva
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Jiskra Havlíčkův BrodRozhodčí:Kotil Miloslav
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
11:15Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:742:25645:578HB Ostrov Havlíčkův Brod

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jadrný Šimon
Jonáš Martin
 
 
Hodas David
Kantorek Jiří
 
 
687  3010
2.Kanta František
Karel Filip
 
 
Čopián Štefan
Janák Martin
 
 
666  3020
3.Novák AlešJanák Martin9910  3030
4.Jadrný ŠimonČopián Štefan-6-62-4 1331
5.Karel FilipKantorek Jiří6-912-5-82332
6.Jonáš MartinHodas David936  3042
7.Jadrný ŠimonJanák Martin597  3052
8.Karel FilipČopián Štefan106-11-8-72353
9.Jonáš MartinKantorek Jiří-756-8-82354
10.Novák AlešHodas David9-6210 3164
11.Karel FilipJanák Martin-7-559-92365
12.Jonáš MartinČopián Štefan-68-2733275
13.Novák AlešKantorek Jiří-96-7-9 1376
14.Jadrný ŠimonHodas David856  3086
15.Jonáš MartinJanák Martin799  3096
16.Novák AlešČopián Štefan-89-413-32397
17.Jadrný ŠimonKantorek Jiří-11696 31107
18.Kanta FrantišekHodas David45   20  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Novák Aleš22Janák Martin13
Jadrný Šimon31Čopián Štefan31
Karel Filip03Kantorek Jiří31
Jonáš Martin31Hodas David03
Z důvodu výpadku el.proudu se po dohodě obou týmů utkání odehrálo v herně oddílu TJ Jiskra ,Ledečská 3028,H.Brod 58001. Za oddíl HBOstrov H.Brod v 11:00 hod. M.Jinek v.r. Za oddíl TTC Ústí n.O. D.Holas v.r. ŽK-hráč Novák Aleš-nesportovní chování (zápas č.13) odpálení míčku S-Kanta František střídal Karla Filipa ŽK+ČK-Novák Aleš nesportovní chování (zápas č.16) plivání za ohrádku



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ HoláskyVrchní
rozhodčí:
Janda Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ ChropyněRozhodčí:Pazdera Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rolencova 690/93, 620 00 Brno-Tuřany, Sál Orlovny, boční vchod zprava zezadu ze zahrádkyRozhodčí:Zimola Ondřej
Datum dle rozpisu19. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:7390:286TJ Holásky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hort Pavel
Ságl Ondřej
 
 
Konečný Lukáš
Grmela Aleš
 
 
317  3010
2.Babák Petr
Palbuchta Jiří
 
 
Král Filip
Mergenthal Otmar
 
 
8710  3020
3.Hort PavelKonečný Lukáš4810  3030
4.Babák PetrKrál Filip8-69-3103240
5.Palbuchta JiříMergenthal Otmar549  3050
6.Ságl OndřejGrmela Aleš69-109 3160
7.Babák PetrKonečný Lukáš-1256-783270
8.Palbuchta JiříKrál Filip28-814 3180
9.Ságl OndřejMergenthal Otmar-6379 3190
10.Hort PavelGrmela Aleš772  30100
11.Palbuchta JiříKonečný Lukáš         
12.Ságl OndřejKrál Filip         
13.Hort PavelMergenthal Otmar         
14.Babák PetrGrmela Aleš         
15.Ságl OndřejKonečný Lukáš         
16.Hort PavelKrál Filip         
17.Babák PetrMergenthal Otmar         
18.Palbuchta JiříGrmela Aleš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hort Pavel20Konečný Lukáš02
Babák Petr20Král Filip02
Palbuchta Jiří20Mergenthal Otmar02
Ságl Ondřej20Grmela Aleš02
NE



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LanžhotVrchní
rozhodčí:
Uher Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol JemniceRozhodčí:Polášek Michal
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:Koníček Marek
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:25563:535TJ Sokol Lanžhot

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Darmovzal Zdeněk
Koníček Michal
 
 
Kříž Jaromír
Svoboda Zdeněk
 
 
4-6-7863210
2.Vašíček Jan
Bruckner Tomáš
 
 
Palát Jiří ml.
Svoboda Aleš
 
 
10610  3020
3.Koníček MichalČermák Marek-26-5-2 1321
4.Darmovzal ZdeněkSvoboda Aleš6710  3031
5.Bruckner TomášSvoboda Zdeněk85-97 3141
6.Vašíček JanPalát Jiří ml.49-7-9-12342
7.Darmovzal ZdeněkČermák Marek-9-7-1  0343
8.Bruckner TomášSvoboda Aleš-2558 3153
9.Vašíček JanKříž Jaromír-71037 3163
10.Koníček MichalPalát Jiří ml.10-47-9-42364
11.Bruckner TomášČermák Marek-7866 3174
12.Vašíček JanSvoboda Aleš-8-47683284
13.Koníček MichalKříž Jaromír-37-9683294
14.Darmovzal ZdeněkPalát Jiří ml.10-98-8-112395
15.Vašíček JanČermák Marek656  30105
16.Koníček MichalSvoboda Aleš         
17.Darmovzal ZdeněkKříž Jaromír         
18.Bruckner TomášPalát Jiří ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Koníček Michal12Čermák Marek22
Darmovzal Zdeněk12Svoboda Aleš03
Bruckner Tomáš30Svoboda Zdeněk01
Vašíček Jan31Palát Jiří ml.30
   Kříž Jaromír02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy