Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno CVrchní
rozhodčí:
Vaculík Ladislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol JemniceRozhodčí:Mikulášek Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Bíza Petr
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:230:14456:359TTC Moravská Slavia Brno C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Toufar Jan
Svoboda Libor
 
 
Kříž Jaromír
Svoboda Zdeněk
 
 
93-65 3110
2.Vaculík Miloslav
Juroška Ivan
 
 
Palát Jiří ml.
Svoboda Aleš
 
 
651  3020
3.Juroška IvanČermák Marek-11-6-8  0321
4.Toufar JanSvoboda Aleš2-984 3131
5.Svoboda LiborPalát Jiří ml.16-1147 3141
6.Vaculík MiloslavSvoboda Zdeněk7-968 3151
7.Toufar JanČermák Marek865  3061
8.Svoboda LiborSvoboda Aleš-10-3-9  0362
9.Vaculík MiloslavPalát Jiří ml.-95-9493272
10.Juroška IvanSvoboda Zdeněk846  3082
11.Svoboda LiborČermák Marek81110  3092
12.Vaculík MiloslavSvoboda Aleš4-512-8932102
13.Juroška IvanPalát Jiří ml.598  30  
14.Toufar JanSvoboda Zdeněk         
15.Vaculík MiloslavČermák Marek         
16.Juroška IvanSvoboda Aleš         
17.Toufar JanPalát Jiří ml.         
18.Svoboda LiborSvoboda Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Juroška Ivan11Čermák Marek12
Toufar Jan20Svoboda Aleš12
Svoboda Libor21Palát Jiří ml.02
Vaculík Miloslav30Svoboda Zdeněk02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno IVrchní
rozhodčí:
Rampula Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ HoláskyRozhodčí:Galatík Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounicova 685/20, Veveří, 602 00 Brno. Hraci mistnost pro LiguRozhodčí:Kopřiva Tomáš
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:22Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:30669:596TJ Sokol Brno I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mocek Jan
Adámek Aleš
 
 
Babák Petr
Vičík Oldřich
 
 
45-89 3110
2.Charitonov Vitalij
Galatík Pavel
 
 
Ságl Ondřej
Hort Pavel
 
 
-6-10-8  0311
3.Mocek JanSágl Ondřej479  3021
4.Adámek AlešHort Pavel7-9117 3131
5.Charitonov VitalijBabák Petr-9-125-9 1332
6.Galatík PavelVičík Oldřich384  3042
7.Adámek AlešSágl Ondřej-10-7-8  0343
8.Charitonov VitalijHort Pavel769  3053
9.Galatík PavelBabák Petr-6-8-8  0354
10.Mocek JanVičík Oldřich-7757 3164
11.Charitonov VitalijSágl Ondřej7-1010-10-62365
12.Galatík PavelHort Pavel5126  3075
13.Mocek JanBabák Petr13-5-7-2 1376
14.Adámek AlešVičík Oldřich-6483 3186
15.Galatík PavelSágl Ondřej8-68-12-52387
16.Mocek JanHort Pavel1-78-12-102388
17.Adámek AlešBabák Petr-9-862103298
18.Charitonov VitalijVičík Oldřich845  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mocek Jan22Ságl Ondřej31
Adámek Aleš31Hort Pavel13
Charitonov Vitalij22Babák Petr31
Galatík Pavel22Vičík Oldřich04



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad OrlicíVrchní
rozhodčí:
Neťuka Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ ChropyněRozhodčí:Kodytek Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:Pražák Zdeněk
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:35713:701TTC Ústí nad Orlicí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hodas David
Kantorek Jiří
 
 
Konečný Lukáš
Mergenthal Otmar
 
 
-6-10-9  0301
2.Čopián Štefan
Janák Martin
 
 
Král Filip
Plšek Josef
 
 
-85-6843211
3.Kantorek JiříKonečný Lukáš79-610 3121
4.Hodas DavidKrál Filip-8106-11-72322
5.Janák MartinPlšek Josef-186-9-5 1323
6.Čopián ŠtefanMergenthal Otmar69-5-453233
7.Hodas DavidKonečný Lukáš-9976 3143
8.Janák MartinKrál Filip6-1-9-4 1344
9.Čopián ŠtefanPlšek Josef6-8-10-15 1345
10.Kantorek JiříMergenthal Otmar-4-68-8 1346
11.Janák MartinKonečný Lukáš-357-763256
12.Čopián ŠtefanKrál Filip-10-6-10  0357
13.Kantorek JiříPlšek Josef-81310-1073267
14.Hodas DavidMergenthal Otmar81211  3077
15.Čopián ŠtefanKonečný Lukáš-141010-10-62378
16.Kantorek JiříKrál Filip-81158 3188
17.Hodas DavidPlšek Josef932  3098
18.Janák MartinMergenthal Otmar9510  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kantorek Jiří31Konečný Lukáš13
Hodas David31Král Filip31
Janák Martin22Plšek Josef22
Čopián Štefan13Mergenthal Otmar13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra LitomyšlVrchní
rozhodčí:
Schejbal Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol LanžhotRozhodčí:Syrová Lucie
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Plovárny 1061,Litomyšl 57001, U koupliště a zimního stadionuRozhodčí:Syrová Vlasta
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:38658:678TJ Sokol Lanžhot

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Křepelka Tomáš
Flodr Tomáš
 
 
Darmovzal Zdeněk
Bruckner Tomáš
 
 
-10-911653210
2.Táborský Jiří
Šesták Radek
 
 
Gajdoschík Adrián
Vašíček Jan
 
 
-8-573-72311
3.Křepelka TomášBruckner Tomáš-7586 3121
4.Táborský JiříGajdoschík Adrián-8-78-5 1322
5.Flodr TomášVašíček Jan-4-11-7  0323
6.Šesták RadekDarmovzal Zdeněk786  3033
7.Táborský JiříBruckner Tomáš-5-413-9 1334
8.Flodr TomášGajdoschík Adrián-7-1-4  0335
9.Šesták RadekVašíček Jan966  3045
10.Křepelka TomášDarmovzal Zdeněk-63-8-7 1346
11.Flodr TomášBruckner Tomáš-6127-643256
12.Šesták RadekGajdoschík Adrián88-3-10-62357
13.Křepelka TomášKoníček Michal107-9-9-52358
14.Táborský JiříDarmovzal Zdeněk5-856 3168
15.Šesták RadekBruckner Tomáš79-6-7103278
16.Křepelka TomášGajdoschík Adrián-3-8-10  0379
17.Táborský JiříKoníček Michal847  3089
18.Flodr TomášDarmovzal Zdeněk9-8-710-1123810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Křepelka Tomáš13Bruckner Tomáš13
Táborský Jiří22Gajdoschík Adrián40
Flodr Tomáš13Vašíček Jan11
Šesták Radek31Darmovzal Zdeněk22
   Koníček Michal11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - Stavoimpex CVrchní
rozhodčí:
Jamný Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Žďár nad SázavouRozhodčí:Brhel Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Brhel Tomáš
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:18495:411SKST Mart Hodonín - Stavoimpex C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brhel Štěpán
Svoboda Petr
 
 
Veselský Roman
Pluhař Jan
 
 
87-12-10-72301
2.Hromek Filip
Mikeska Jaroslav
 
 
Veselský Tomáš
Jírek Jan
 
 
968  3011
3.Brhel ŠtěpánJírek Jan-63-2-1 1312
4.Hromek FilipPluhař Jan-9873 3122
5.Svoboda PetrVeselský Roman-757-863232
6.Mikeska JaroslavVeselský Tomáš277  3042
7.Hromek FilipJírek Jan4-356 3152
8.Svoboda PetrPluhař Jan68-9-6103262
9.Mikeska JaroslavVeselský Roman5-6-9863272
10.Brhel ŠtěpánVeselský Tomáš9-8-87103282
11.Svoboda PetrJírek Jan45-71 3192
12.Mikeska JaroslavPluhař Jan126-94 31102
13.Brhel ŠtěpánVeselský Roman         
14.Hromek FilipVeselský Tomáš         
15.Mikeska JaroslavJírek Jan         
16.Brhel ŠtěpánPluhař Jan         
17.Hromek FilipVeselský Roman         
18.Svoboda PetrVeselský Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Brhel Štěpán11Jírek Jan12
Hromek Filip20Pluhař Jan03
Svoboda Petr30Veselský Roman02
Mikeska Jaroslav30Veselský Tomáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ MikulčiceVrchní
rozhodčí:
Valoušek Jindřich
HOSTUJÍCÍ:HB Ostrov Havlíčkův BrodRozhodčí:Bílík Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mikulčice 506, 69619Rozhodčí:Hubáček Vojtěch
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1013:32382:463HB Ostrov Havlíčkův Brod

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrdlička Petr
Lamač Petr
 
 
Kanta František
Novák Aleš
 
 
-8-6109-72301
2.Kolařík Jan
Kurka Milan
 
 
Jadrný Šimon
Bárta Daniel
 
 
-119-5-12 1302
3.Kurka MilanNovák Aleš68-7-9-62303
4.Hrdlička PetrBárta Daniel10-8-6-3 1304
5.Lamač PetrJadrný Šimon713  3014
6.Kolařík JanKanta František-67-6-4 1315
7.Hrdlička PetrNovák Aleš-5-7-7  0316
8.Lamač PetrBárta Daniel-10-9-8  0317
9.Kolařík JanJadrný Šimon-8-9-12  0318
10.Kurka MilanKanta František-5-6-1  0319
11.Lamač PetrNovák Aleš10-910-1743229
12.Kolařík JanBárta Daniel-7-9-2  03210
13.Kurka MilanJadrný Šimon         
14.Hrdlička PetrKanta František         
15.Kolařík JanNovák Aleš         
16.Kurka MilanBárta Daniel         
17.Hrdlička PetrJadrný Šimon         
18.Lamač PetrKanta František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kurka Milan02Novák Aleš21
Hrdlička Petr02Bárta Daniel30
Lamač Petr21Jadrný Šimon11
Kolařík Jan03Kanta František20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS