Zápis o utkání - NEOFICIÁLNÍ
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ DDM Valašské MeziříčíVrchní
rozhodčí:
Hladil Marek
HOSTUJÍCÍ:SK PřerovRozhodčí:Martin Skřídlovský
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zdeňka Fibicha 287, Valašské Meziříčí 75701, Příjezd z ulice Příční,herna ST pod tělocvičnou SVČ Domeček, vstup přes rampu nebo bokem přes hlavní skleněné dveřeRozhodčí:Jakub Křenek
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:37586:631SK Přerov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Orlovský Pavel
Kuběna Stanislav
 
 
Skopal Dalibor
Skalský Ondřej
 
 
69-8-8-112301
2.Hladil David
Vlček Pavel
 
 
Vlach Martin
Soukup Adam
 
 
7-7-9553211
3.Orlovský PavelVlach Martin949  3021
4.Kuběna StanislavSkalský Ondřej9-6-107-82322
5.Vlček PavelSoukup Adam10-9-5-8 1323
6.Hladil DavidSkopal Dalibor-56-4-7 1324
7.Kuběna StanislavVlach Martin9-8-2-8 1325
8.Vlček PavelSkalský Ondřej9157  3035
9.Hladil DavidSoukup Adam10-4106 3145
10.Orlovský PavelSkopal Dalibor-8-99-3 1346
11.Vlček PavelVlach Martin-6-10-7  0347
12.Hladil DavidSkalský Ondřej6-84-373257
13.Orlovský PavelSoukup Adam-8-8-6  0358
14.Kuběna StanislavSkopal Dalibor-4-5-9  0359
15.Hladil DavidVlach Martin-5-109953269
16.Orlovský PavelSkalský Ondřej495  3079
17.Kuběna StanislavSoukup Adam-7-9-6  03710
18.Vlček PavelSkopal Dalibor-7    01  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Orlovský Pavel22Vlach Martin22
Kuběna Stanislav04Skalský Ondřej13
Vlček Pavel12Soukup Adam31
Hladil David31Skopal Dalibor30



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC FRÝDLANTVrchní
rozhodčí:
Jalůvka Lumír
HOSTUJÍCÍ:T. J. Sokol Olomouc NeředínRozhodčí:Kahánek Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
U hřiště 1424, Frýdlant nad Ostravicí, PSČ 739 11, Ve sportovní hale vedle fotbalového hřiště BFK Frýdlant n/Ostr.Rozhodčí:Tomáš Aleš
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:18540:424TTC FRÝDLANT

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tobola Petr
Kotek Dominik
 
 
Dočkal Tomáš
Chalupa Jakub
 
 
-13-76-7 1301
2.Maršálek Vladimír
Hrabec Michal
 
 
Kovačik Jakub
Valošek Jan
 
 
-8877 3111
3.Maršálek VladimírKovačik Jakub-74-8593221
4.Kotek DominikValošek Jan697  3031
5.Hrabec MichalChalupa Jakub1295  3041
6.Tobola PetrDočkal Tomáš1177  3051
7.Kotek DominikKovačik Jakub-76-35-62352
8.Hrabec MichalValošek Jan104-107 3162
9.Tobola PetrChalupa Jakub1-810-783272
10.Maršálek VladimírDočkal Tomáš135  3082
11.Hrabec MichalKovačik Jakub-119-9-8 1383
12.Tobola PetrValošek Jan-897-5-52384
13.Maršálek VladimírChalupa Jakub537  3094
14.Kotek DominikDočkal TomášWO    30104
15.Tobola PetrKovačik Jakub         
16.Maršálek VladimírValošek Jan         
17.Kotek DominikChalupa Jakub         
18.Hrabec MichalDočkal Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Maršálek Vladimír30Kovačik Jakub21
Kotek Dominik11Valošek Jan12
Hrabec Michal21Chalupa Jakub03
Tobola Petr21Dočkal Tomáš02
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST DVrchní
rozhodčí:
Svobodová Vlasta
HOSTUJÍCÍ:KST Zlín BRozhodčí:Kendzior Svatoslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí:Mazur Jan
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:22557:434TJ Ostrava KST D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vybíral Filip
Štalzer Adam
 
 
Palásek Michal
Jelínek Vojtěch
 
 
1-7-9543210
2.Lapisz Břetislav
Bajger Jiří
 
 
Karal Martin
Oharek David
 
 
898  3020
3.Vybíral FilipOharek David-8655 3130
4.Štalzer AdamKaral Martin5-91-623240
5.Bajger JiříJelínek Vojtěch6-8-7-15 1341
6.Lapisz BřetislavPalásek Michal734  3051
7.Štalzer AdamOharek David6-7-8-8 1352
8.Bajger JiříKaral Martin-6-8-4  0353
9.Lapisz BřetislavJelínek Vojtěch958  3063
10.Vybíral FilipPalásek Michal343  3073
11.Bajger JiříOharek David-107-5-11 1374
12.Lapisz BřetislavKaral Martin4-8-10-9 1375
13.Vybíral FilipJelínek Vojtěch536  3085
14.Štalzer AdamPalásek Michal566  3095
15.Lapisz BřetislavOharek David-1495-6432105
16.Vybíral FilipKaral Martin         
17.Štalzer AdamJelínek Vojtěch         
18.Bajger JiříPalásek Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vybíral Filip30Oharek David22
Štalzer Adam21Karal Martin21
Bajger Jiří03Jelínek Vojtěch12
Lapisz Břetislav31Palásek Michal03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Poruba OstravaVrchní
rozhodčí:
Lesník Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ŠarovyRozhodčí:Skulina Bohumil
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 3098/40a, 702 00 Ostrava, Herna TJ Ostrava KSTRozhodčí:Vicherková Šárka
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:
AK ČAST
BodůSadMíčkůVítěz
10:432:19498:440TTC Poruba Ostrava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bugaj Pavel
Cabiš Michal
 
 
Jahůdka Petr
Strejček Jiří
 
 
-7811-963210
2.Solanský Pavel
Velebil Lukáš
 
 
Bojko Karel
Račák Vítězslav
 
 
10-9-31093220
3.Solanský PavelBojko Karel8107  3030
4.Bugaj PavelRačák Vítězslav-8-7-7  0331
5.Cabiš MichalStrejček Jiří9-9-9873241
6.Velebil LukášJahůdka Petr744  3051
7.Bugaj PavelBojko Karel-14-4-8  0352
8.Cabiš MichalRačák Vítězslav8-5-78-82353
9.Velebil LukášStrejček Jiří839  3063
10.Solanský PavelJahůdka Petr882  3073
11.Cabiš MichalBojko Karel-3-6-9  0374
12.Velebil LukášRačák Vítězslav68-98 3184
13.Solanský PavelStrejček Jiří452  3094
14.Bugaj PavelJahůdka Petr858  30104
15.Velebil LukášBojko Karel         
16.Solanský PavelRačák Vítězslav         
17.Bugaj PavelStrejček Jiří         
18.Cabiš MichalJahůdka Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Solanský Pavel30Bojko Karel21
Bugaj Pavel12Račák Vítězslav21
Cabiš Michal12Strejček Jiří03
Velebil Lukáš30Jahůdka Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Slezan OpavaVrchní
rozhodčí:
Vícha Radomír st.
HOSTUJÍCÍ:KST VsetínRozhodčí:Gregor Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boženy Němcové 20 Opava, V areálu Tyršova stadionuRozhodčí:Stania Jindřich
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:14464:388KST Slezan Opava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dzida Jan
Knybel Kamil
 
 
Vaculík Vladimír
Juřica Tomáš
 
 
997  3010
2.Kudela Petr
Wallik Lukáš
 
 
Sagáčik Štefan
Slováček Libor
 
 
-6911-7-62311
3.Wallik LukášSagáčik Štefan6-6-6-6 1312
4.Knybel KamilSlováček Libor867  3022
5.Dzida JanVaculík Vladimír69-83 3132
6.Kudela PetrJuřica Tomáš869  3042
7.Knybel KamilSagáčik Štefan-81-9583252
8.Dzida JanSlováček Libor666  3062
9.Kudela PetrVaculík Vladimír8-988 3172
10.Wallik LukášJuřica Tomáš-78-4383282
11.Dzida JanSagáčik Štefan666  3092
12.Kudela PetrSlováček Libor-810-781032102
13.Wallik LukášVaculík Vladimír8-969 31  
14.Knybel KamilJuřica Tomáš         
15.Kudela PetrSagáčik Štefan         
16.Wallik LukášSlováček Libor         
17.Knybel KamilVaculík Vladimír         
18.Dzida JanJuřica Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Wallik Lukáš11Sagáčik Štefan12
Knybel Kamil20Slováček Libor03
Dzida Jan30Vaculík Vladimír02
Kudela Petr30Juřica Tomáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC BolaticeVrchní
rozhodčí:
Schimetzek Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ HolešovRozhodčí:Musiol Kamil
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bolatice,ul.Slunečná 9, areál ZŠRozhodčí:Burdík Vítězslav
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:34681:662TTC Bolatice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wollný Michal
Siebert Karel
 
 
Klůj Bronislav
Bednář Marek
 
 
-10-10-13  0301
2.Harazim Zdeněk
Burdík Vítězslav
 
 
Sekanina Karel
Matela Zdeněk
 
 
12-21011 3111
3.Burdík VítězslavKlůj Bronislav-5-7-10  0312
4.Harazim ZdeněkBednář Marek-1110-10-3 1313
5.Wollný MichalSekanina Karel-78-10953223
6.Siebert KarelMatela Zdeněk-75-9653233
7.Harazim ZdeněkKlůj Bronislav87-97 3143
8.Wollný MichalBednář Marek-98-12-9 1344
9.Siebert KarelSekanina Karel-8-7-5  0345
10.Burdík VítězslavMatela Zdeněk585  3055
11.Wollný MichalKlůj Bronislav676  3065
12.Siebert KarelBednář Marek-6-3-8  0366
13.Burdík VítězslavSekanina Karel28-77 3176
14.Harazim ZdeněkMatela Zdeněk-101068 3186
15.Siebert KarelKlůj Bronislav-599-12-82387
16.Burdík VítězslavBednář Marek10-78-9123297
17.Harazim ZdeněkSekanina Karel4-713-10-42398
18.Wollný MichalMatela Zdeněk546  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Burdík Vítězslav31Klůj Bronislav22
Harazim Zdeněk22Bednář Marek31
Wollný Michal31Sekanina Karel22
Siebert Karel13Matela Zdeněk04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy