Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST VsetínVrchní
rozhodčí:
Hnátek Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ HolešovRozhodčí:Bártek Dušan
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Trávníky, Matouše Václavka 1217, 75501 VsetínRozhodčí:Mikačová Dana
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:22506:483KST Vsetín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Došek Jaroslav
Juřica Tomáš
 
 
Klůj Bronislav
Hasala Petr
 
 
10-49-4-92301
2.Sagáčik Štefan
Vaculík Vladimír
 
 
Bednář Marek
Matela Zdeněk
 
 
5107  3011
3.Vaculík VladimírKlůj Bronislav93-106 3121
4.Došek JaroslavSekanina Karel3-56-683231
5.Juřica TomášBednář Marek-5-109-5 1332
6.Sagáčik ŠtefanHasala Petr764  3042
7.Došek JaroslavKlůj Bronislav-9-4-4  0343
8.Juřica TomášSekanina Karel-7-981093253
9.Sagáčik ŠtefanBednář Marek57-5-463263
10.Vaculík VladimírHasala Petr6-66-873273
11.Juřica TomášKlůj Bronislav9-3-111103283
12.Sagáčik ŠtefanSekanina Karel677  3093
13.Vaculík VladimírBednář Marek8-9-811432103
14.Došek JaroslavHasala Petr275  30  
15.Sagáčik ŠtefanKlůj Bronislav         
16.Vaculík VladimírSekanina Karel         
17.Došek JaroslavBednář Marek         
18.Juřica TomášHasala Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vaculík Vladimír30Klůj Bronislav12
Došek Jaroslav11Sekanina Karel03
Juřica Tomáš21Bednář Marek12
Sagáčik Štefan30Hasala Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Zlín BVrchní
rozhodčí:
Veselý Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ŠarovyRozhodčí:Dufek Aleš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Podvesná XVRozhodčí:Svoboda Jiří
Datum dle rozpisu07. 12. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:32626:607nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Karal Martin
Oharek David
 
 
Strejček Jiří
Solař Martin
 
 
-1010-5973210
2.Nedbálek Michal
Dvořák Vítek
 
 
Křen Lubor
Jahůdka Petr
 
 
5-108-7-92311
3.Dvořák VítekKřen Lubor6-65-9-72312
4.Nedbálek MichalJahůdka Petr-10466 3122
5.Oharek DavidStrejček Jiří257  3032
6.Karal MartinSolař Martin554  3042
7.Nedbálek MichalKřen Lubor7-10-8-11 1343
8.Oharek DavidJahůdka Petr11-13-7-6 1344
9.Karal MartinStrejček Jiří6812  3054
10.Dvořák VítekSolař Martin867  3064
11.Oharek DavidKřen Lubor58-115 3174
12.Karal MartinJahůdka Petr4913  3084
13.Dvořák VítekStrejček Jiří-4-9-4  0385
14.Nedbálek MichalSolař Martin-5-78-15 1386
15.Karal MartinKřen LuborWO    0387
16.Dvořák VítekJahůdka Petr7-7-8-7 1388
17.Nedbálek MichalStrejček Jiří-6388 3198
18.Oharek DavidSolař Martin-4-9-7  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dvořák Vítek13Křen Lubor21
Nedbálek Michal22Jahůdka Petr22
Oharek David22Strejček Jiří13
Karal Martin30Solař Martin22
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC FRÝDLANTVrchní
rozhodčí:
Jalůvka Lumír
HOSTUJÍCÍ:TJ DDM Valašské MeziříčíRozhodčí:Kahánek Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
U hřiště 1424, Frýdlant nad Ostravicí, PSČ 739 11, Ve sportovní hale vedle fotbalového hřiště BFK Frýdlant n/Ostr.Rozhodčí:Aleš Tomáš
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:12449:352TTC FRÝDLANT

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tobola Petr
Kotek Dominik
 
 
Vlček Pavel
Hladil David
 
 
1063  3010
2.Maršálek Vladimír
Vévoda Ondřej
 
 
Orlovský Pavel
Kuběna Stanislav
 
 
7-967 3120
3.Maršálek VladimírHladil David772  3030
4.Vévoda OndřejVlček Pavel7-11-6-5 1331
5.Kotek DominikOrlovský Pavel-7487 3141
6.Tobola PetrKuběna Stanislav679  3051
7.Vévoda OndřejHladil David789  3061
8.Kotek DominikVlček Pavel-55-57-72362
9.Tobola PetrOrlovský Pavel899  3072
10.Maršálek VladimírKuběna Stanislav1-1183 3182
11.Kotek DominikHladil David-410-6693292
12.Tobola PetrVlček Pavel6-862 31102
13.Maršálek VladimírOrlovský Pavel44   20  
14.Vévoda OndřejKuběna Stanislav         
15.Tobola PetrHladil David         
16.Maršálek VladimírVlček Pavel         
17.Vévoda OndřejOrlovský Pavel         
18.Kotek DominikKuběna Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Maršálek Vladimír20Hladil David03
Vévoda Ondřej11Vlček Pavel21
Kotek Dominik21Orlovský Pavel02
Tobola Petr30Kuběna Stanislav02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Poruba OstravaVrchní
rozhodčí:
Jašek Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST DRozhodčí:Vicherková Šárka
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 3098/40a, 702 00 Ostrava, Herna TJ Ostrava KSTRozhodčí:Skulina Bohumil
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:29620:589TTC Poruba Ostrava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bugaj Pavel
Cabiš Michal
 
 
Vybíral Filip
Štalzer Adam
 
 
-6-499-92301
2.Velebil Lukáš
Solanský Pavel
 
 
Kupec Rostislav
Krupník Jan
 
 
-87-9663211
3.Bugaj PavelLapisz Břetislav6-138-873221
4.Solanský PavelVybíral Filip-978-10-52322
5.Cabiš MichalŠtalzer Adam-56-5-2 1323
6.Velebil LukášKupec Rostislav910-86 3133
7.Solanský PavelLapisz Břetislav-141088 3143
8.Cabiš MichalVybíral Filip-6-8-7  0344
9.Velebil Lukᚊtalzer Adam8-5-8-6 1345
10.Bugaj PavelKupec Rostislav63-104 3155
11.Cabiš MichalKrupník Jan9-12-10963265
12.Velebil LukášVybíral Filip-8755 3175
13.Bugaj PavelŠtalzer Adam-7-4-4  0376
14.Solanský PavelKupec Rostislav119-106 3186
15.Velebil LukášKrupník Jan293  3096
16.Bugaj PavelVybíral Filip868  30106
17.Solanský PavelŠtalzer Adam-6-4   02  
18.Cabiš MichalKupec Rostislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bugaj Pavel31Lapisz Břetislav02
Solanský Pavel21Vybíral Filip22
Cabiš Michal12Štalzer Adam30
Velebil Lukáš31Kupec Rostislav03
   Krupník Jan02
ŽK Kupec - hození rakety



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC BolaticeVrchní
rozhodčí:
Schimetzek Tomáš
HOSTUJÍCÍ:KST Slezan OpavaRozhodčí:Burdík Vítězslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bolatice,ul.Slunečná 9, areál ZŠRozhodčí:Musiol Kamil
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1011:31304:435KST Slezan Opava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Musiol Kamil
Vavřínek Hubert
 
 
Dzida Jan
Knybel Kamil
 
 
-7-9-5  0301
2.Harazim Zdeněk
Burdík Vítězslav
 
 
Wallik Lukáš
Kudela Petr
 
 
8-7-8-5 1302
3.Musiol KamilDzida Jan-3-3-5  0303
4.Harazim ZdeněkKnybel Kamil8-5-310-52304
5.Laburda FrantišekKudela Petr11-9-8-7 1305
6.Burdík VítězslavWallik Lukáš6-7710 3115
7.Harazim ZdeněkDzida Jan55-3-5-92316
8.Laburda FrantišekKnybel Kamil9-1-9-6 1317
9.Burdík VítězslavKudela Petr-11-6-11  0318
10.Ricka JiříWallik Lukáš-6-711-7 1319
11.Laburda FrantišekDzida JanWO    03110
12.Burdík VítězslavKnybel Kamil         
13.Ricka JiříKudela Petr         
14.Harazim ZdeněkWallik Lukáš         
15.Burdík VítězslavDzida Jan         
16.Ricka JiříKnybel Kamil         
17.Harazim ZdeněkKudela Petr         
18.Laburda FrantišekWallik Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Musiol Kamil01Dzida Jan20
Harazim Zdeněk02Knybel Kamil20
Laburda František02Kudela Petr20
Burdík Vítězslav11Wallik Lukáš11
Ricka Jiří01   
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK PřerovVrchní
rozhodčí:
Beneš Jan ml.
HOSTUJÍCÍ:T. J. Sokol Olomouc NeředínRozhodčí:Kovář Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, 750 02 PřerovRozhodčí:Lužný Petr
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:18487:433SK Přerov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skopal Dalibor
Skalský Ondřej
 
 
Valošek Jan
Kovačik Jakub
 
 
-7-7-10  0301
2.Vlach Martin
Soukup Adam
 
 
Dočkal Tomáš
Chalupa Jakub
 
 
766  3011
3.Soukup AdamKovačik Jakub1098  3021
4.Vlach MartinValošek Jan877  3031
5.Skalský OndřejChalupa Jakub10129  3041
6.Skopal DaliborDočkal Tomáš44-9-533251
7.Vlach MartinKovačik Jakub-8-488103261
8.Skalský OndřejValošek Jan8-8-6-5 1362
9.Skopal DaliborChalupa Jakub6-486 3172
10.Soukup AdamDočkal Tomáš5-1093 3182
11.Skalský OndřejKovačik Jakub-796-1693292
12.Maděrka SvatoplukValošek Jan-8-5-13  0393
13.Soukup AdamChalupa Jakub6-838 31103
14.Vlach MartinDočkal Tomáš         
15.Maděrka SvatoplukKovačik Jakub         
16.Soukup AdamValošek Jan         
17.Vlach MartinChalupa Jakub         
18.Skalský OndřejDočkal Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Soukup Adam30Kovačik Jakub03
Vlach Martin20Valošek Jan21
Skalský Ondřej21Chalupa Jakub03
Skopal Dalibor20Dočkal Tomáš02
Maděrka Svatopluk01   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy