Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC BolaticeVrchní
rozhodčí:
Schimetzek Tomáš
HOSTUJÍCÍ:T. J. Sokol Olomouc NeředínRozhodčí:Burdík Vítězslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bolatice,ul.Slunečná 9, areál ZŠRozhodčí:Rataj Jakub
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:36638:649T. J. Sokol Olomouc Neředín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wollný Michal
Siebert Karel
 
 
Kovačik Jakub
Valošek Jan
 
 
-6-59-4 1301
2.Burdík Vítězslav
Harazim Zdeněk
 
 
Chalupa Jakub
Dočkal Tomáš
 
 
788  3011
3.Siebert KarelKovačik Jakub-910-8-7 1312
4.Harazim ZdeněkChalupa Jakub7-688 3122
5.Wollný MichalValošek Jan-9-2-8  0323
6.Burdík VítězslavDočkal Tomáš426  3033
7.Harazim ZdeněkKovačik Jakub-11-34-10 1334
8.Wollný MichalChalupa Jakub98-8-8103244
9.Burdík VítězslavValošek Jan5-4-10-7 1345
10.Siebert KarelDočkal Tomáš8511  3055
11.Wollný MichalKovačik Jakub7158  3065
12.Burdík VítězslavChalupa Jakub-9929 3175
13.Siebert KarelValošek Jan-1-6-10  0376
14.Harazim ZdeněkDočkal Tomáš109-9-1123286
15.Burdík VítězslavKovačik Jakub11-9-11-8 1387
16.Siebert KarelChalupa Jakub8-6-10-8 1388
17.Harazim ZdeněkValošek Jan-44-6-3 1389
18.Wollný MichalDočkal Tomáš-107-84-823810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Siebert Karel13Kovačik Jakub31
Harazim Zdeněk22Chalupa Jakub13
Wollný Michal22Valošek Jan40
Burdík Vítězslav22Dočkal Tomáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Slezan OpavaVrchní
rozhodčí:
Vícha Radomír st.
HOSTUJÍCÍ:SK PřerovRozhodčí:Gregor Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boženy Němcové 20 Opava, V areálu Tyršova stadionuRozhodčí:Stania Jindřich
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:27605:555KST Slezan Opava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Knybel Kamil
Dzida Jan
 
 
Skalský Ondřej
Skopal Dalibor
 
 
5-1049 3110
2.Wallik Lukáš
Vícha Radomír
 
 
Soukup Adam
Vlach Martin
 
 
7-83-1243220
3.Knybel KamilSoukup Adam-8910-663230
4.Vícha RadomírSkopal Dalibor-8-8-10  0331
5.Wallik LukášVlach Martin10-9-811-92332
6.Dzida JanSkalský Ondřej5711  3042
7.Vícha RadomírSoukup Adam-10-2-8  0343
8.Wallik LukášSkopal Dalibor7-72-683253
9.Dzida JanVlach Martin1295  3063
10.Knybel KamilSkalský Ondřej-11568 3173
11.Wallik LukášSoukup Adam-9-59-9 1374
12.Dzida JanSkopal Dalibor7-10106 3184
13.Knybel KamilVlach Martin-4887 3194
14.Vícha RadomírSkalský Ondřej3-8-10-6 1395
15.Dzida JanSoukup Adam-107-109932105
16.Knybel KamilSkopal Dalibor-7    01  
17.Vícha RadomírVlach Martin         
18.Wallik LukášSkalský Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Knybel Kamil30Soukup Adam22
Vícha Radomír03Skopal Dalibor12
Wallik Lukáš12Vlach Martin12
Dzida Jan40Skalský Ondřej12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Poruba OstravaVrchní
rozhodčí:
Jašek Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ HolešovRozhodčí:Vicherková Šárka
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 3098/40a, 702 00 Ostrava, Herna TJ Ostrava KSTRozhodčí:Skulina Bohumil
Datum dle rozpisu09. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:7407:289TTC Poruba Ostrava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Velebil Lukáš
Solanský Pavel
 
 
Stoklásek David
Vizner Marek
 
 
885  3010
2.Bugaj Pavel
Mikeska Jakub
 
 
Sekanina Karel
Doležel Radek st.
 
 
3-929 3120
3.Velebil LukášSekanina Karel-8258 3130
4.Mikeska JakubDoležel Radek st.795  3040
5.Solanský PavelVizner Marek1147  3050
6.Bugaj PavelStoklásek David889  3060
7.Mikeska JakubSekanina Karel107-9-11-32361
8.Solanský PavelDoležel Radek st.4510  3071
9.Bugaj PavelVizner Marek573  3081
10.Velebil LukášStoklásek David936  3091
11.Solanský PavelSekanina Karel8-7-48732101
12.Bugaj PavelDoležel Radek st.698  30  
13.Velebil LukášVizner Marek         
14.Mikeska JakubStoklásek David         
15.Bugaj PavelSekanina Karel         
16.Velebil LukášDoležel Radek st.         
17.Mikeska JakubVizner Marek         
18.Solanský PavelStoklásek David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Velebil Lukáš20Sekanina Karel12
Mikeska Jakub11Doležel Radek st.02
Solanský Pavel30Vizner Marek02
Bugaj Pavel20Stoklásek David02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST DVrchní
rozhodčí:
Manda Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:KST VsetínRozhodčí:Kendzior Svatoslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí:Mazur Jan
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:108:30310:400KST Vsetín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bajger Jiří
Krupník Jan
 
 
Sagáčik Štefan
Slováček Libor
 
 
9-88-8-52301
2.Valošek Jakub
Kadlec Vít
 
 
Došek Jaroslav
Vaculík Vladimír
 
 
-6-10-9  0302
3.Bajger JiříSlováček Libor-15-8-7  0303
4.Kadlec VítDošek Jaroslav-8-6-5  0304
5.Valošek JakubVaculík Vladimír-6-4-7  0305
6.Krupník JanSagáčik Štefan-9-6-4  0306
7.Kadlec VítSlováček Libor-87-5-7 1307
8.Valošek JakubDošek Jaroslav-8-99-10 1308
9.Krupník JanVaculík Vladimír972  3018
10.Bajger JiříSagáčik Štefan-8-6-9  0319
11.Valošek JakubSlováček Libor11-8-8-3 13110
12.Krupník JanDošek Jaroslav         
13.Bajger JiříVaculík Vladimír         
14.Kadlec VítSagáčik Štefan         
15.Krupník JanSlováček Libor         
16.Bajger JiříDošek Jaroslav         
17.Kadlec VítVaculík Vladimír         
18.Valošek JakubSagáčik Štefan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bajger Jiří02Slováček Libor30
Kadlec Vít02Došek Jaroslav20
Valošek Jakub03Vaculík Vladimír11
Krupník Jan11Sagáčik Štefan20



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC FRÝDLANTVrchní
rozhodčí:
Jalůvka Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ŠarovyRozhodčí:Kahánek Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
U hřiště 1424, Frýdlant nad Ostravicí, PSČ 739 11, Ve sportovní hale vedle fotbalového hřiště BFK Frýdlant n/Ostr.Rozhodčí:Aleš Tomáš
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1021:37484:579TJ Sokol Šarovy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tobola Petr
Hrabec Michal
 
 
Bojko Karel
Křen Lubor
 
 
-10-5-8  0301
2.Maršálek Vladimír
Vévoda Ondřej
 
 
Jahůdka Petr
Račák Vítězslav
 
 
11-9-89-52302
3.Maršálek VladimírBojko Karel-108-51073212
4.Tobola PetrJahůdka Petr-6-7-8  0313
5.Vévoda OndřejRačák Vítězslav96-55 3123
6.Hrabec MichalKřen Lubor-8-9-13  0324
7.Tobola PetrBojko Karel-5-3-4  0325
8.Vévoda OndřejJahůdka Petr-7-58-6 1326
9.Hrabec MichalRačák Vítězslav9-78-983236
10.Maršálek VladimírKřen Lubor1366  3046
11.Vévoda OndřejBojko Karel-4-9-10  0347
12.Hrabec MichalJahůdka Petr-77-111123257
13.Maršálek VladimírRačák VítězslavWO    0358
14.Tobola PetrKřen Lubor6-7-4-11 1359
15.Hrabec MichalBojko Karel8-74-5-723510
16.Maršálek VladimírJahůdka Petr         
17.Tobola PetrRačák Vítězslav         
18.Vévoda OndřejKřen Lubor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Maršálek Vladimír20Bojko Karel31
Tobola Petr03Jahůdka Petr21
Vévoda Ondřej12Račák Vítězslav02
Hrabec Michal22Křen Lubor21
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ DDM Valašské MeziříčíVrchní
rozhodčí:
Hladil Marek
HOSTUJÍCÍ:KST Zlín BRozhodčí:Skřidlovský Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zdeňka Fibicha 287, Valašské Meziříčí 75701, Příjezd z ulice Příční,herna ST pod tělocvičnou SVČ Domeček, vstup přes rampu nebo bokem přes hlavní skleněné dveřeRozhodčí:Křenek Jakub
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:05Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1031:36615:639KST Zlín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuběna Stanislav
Orlovský Pavel
 
 
Oharek David
Jelínek Vojtěch
 
 
11-103-833210
2.Hladil David
Vlček Pavel
 
 
Dufek Jakub
Nedbálek Michal
 
 
101314  3020
3.Kuběna StanislavOharek David-10-10108-92321
4.Hladil DavidNedbálek Michal-10-2-10  0322
5.Orlovský PavelDufek Jakub-79-7793232
6.Vlček PavelJelínek Vojtěch-94113 3142
7.Hladil DavidOharek David-8-575-92343
8.Orlovský PavelNedbálek Michal1011-5-8-52344
9.Vlček PavelDufek Jakub788  3054
10.Kuběna StanislavJelínek Vojtěch6-9-4-8 1355
11.Orlovský PavelOharek David-53-9-8 1356
12.Vlček PavelNedbálek Michal-268-3-32357
13.Kuběna StanislavDufek Jakub-9-88-6 1358
14.Hladil DavidJelínek Vojtěch-9-7-9  0359
15.Vlček PavelOharek David-71296 3169
16.Kuběna StanislavNedbálek Michal-74-45-423610
17.Hladil DavidDufek Jakub         
18.Orlovský PavelJelínek Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kuběna Stanislav04Oharek David31
Hladil David03Nedbálek Michal40
Orlovský Pavel12Dufek Jakub12
Vlček Pavel31Jelínek Vojtěch21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy