Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T. J. Sokol Olomouc NeředínVrchní
rozhodčí:
Holíková Vendula
HOSTUJÍCÍ:TJ DDM Valašské MeziříčíRozhodčí:Saksa Ivan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Neředínská 58, Olomouc, 779 00Rozhodčí:Běhal Milan
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:540:20609:486T. J. Sokol Olomouc Neředín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dočkal Tomáš
Chalupa Jakub
 
 
Orlovský Pavel
Drápela Marek
 
 
24-7-8-102301
2.Valošek Jan
Kovačik Jakub
 
 
Hladil David
Vlček Pavel
 
 
11-8-98-72302
3.Valošek JanOrlovský Pavel341  3012
4.Dočkal TomášHladil David-899-10-72313
5.Chalupa JakubVlček Pavel67-69 3123
6.Kovačik JakubDrápela Marek779  3033
7.Dočkal TomášOrlovský Pavel-11-9810-62334
8.Chalupa JakubHladil David67-9-5-82335
9.Kovačik JakubVlček Pavel7711  3045
10.Valošek JanDrápela Marek444  3055
11.Chalupa JakubOrlovský Pavel-5105-1033265
12.Kovačik JakubHladil David376  3075
13.Valošek JanVlček Pavel117-94 3185
14.Dočkal TomášDrápela Marek9105  3095
15.Kovačik JakubOrlovský Pavel55-87 31105
16.Valošek JanHladil David         
17.Dočkal TomášVlček Pavel         
18.Chalupa JakubDrápela Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Valošek Jan30Orlovský Pavel13
Dočkal Tomáš12Hladil David21
Chalupa Jakub21Vlček Pavel03
Kovačik Jakub40Drápela Marek03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK PřerovVrchní
rozhodčí:
Beneš Jan ml.
HOSTUJÍCÍ:TTC FRÝDLANTRozhodčí:Bereza Oldřich
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, 750 02 PřerovRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:32Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:31683:641SK Přerov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skalský Ondřej
Olejník Jakub
 
 
Kotek Dominik
Vévoda Ondřej
 
 
7-8-10673210
2.Vlach Martin
Soukup Adam
 
 
Tobola Petr
Hrabec Michal
 
 
-8-865-102311
3.Soukup AdamVévoda Ondřej-9-87-7 1312
4.Skalský OndřejHrabec Michal-10-7-10  0313
5.Vlach MartinTobola Petr-5-106973223
6.Olejník JakubKotek Dominik1098  3033
7.Skalský OndřejVévoda Ondřej9-887 3143
8.Vlach MartinHrabec Michal7136  3053
9.Olejník JakubTobola Petr-13107-6-92354
10.Soukup AdamKotek Dominik4511  3064
11.Vlach MartinVévoda Ondřej-864-673274
12.Olejník JakubHrabec Michal7-78-7-72375
13.Soukup AdamTobola Petr-8118-853285
14.Skalský OndřejKotek Dominik9-8-7-8 1386
15.Olejník JakubVévoda Ondřej6-8-101363296
16.Soukup AdamHrabec Michal-88-59932106
17.Skalský OndřejTobola Petr         
18.Vlach MartinKotek Dominik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Soukup Adam31Vévoda Ondřej13
Skalský Ondřej12Hrabec Michal22
Vlach Martin30Tobola Petr12
Olejník Jakub22Kotek Dominik12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ŠarovyVrchní
rozhodčí:
Koušová Dagmar
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST DRozhodčí:Plhák Jan st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šarovy 70, 763 51, Sál při místním pohostinství, uprostřed obce u hlavní cestyRozhodčí:Gajdůšek Robert
Datum dle rozpisu20. 03. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:32583:557nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Křen Lubor
Bojko Karel
 
 
Vybíral Filip
Kupec Rostislav
 
 
6211  3010
2.Gajdůšek Robert
Strejček Jiří
 
 
Merta Marek
Krupník Jan
 
 
7-109-9-52311
3.Bojko KarelVybíral Filip857  3021
4.Křen LuborKupec Rostislav-9366 3131
5.Gajdůšek RobertKrupník Jan-7-6-3  0332
6.Strejček JiříMerta Marek39-67 3142
7.Křen LuborVybíral Filip-8-81-2 1343
8.Gajdůšek RobertKupec Rostislav8-8-8-11 1344
9.Strejček JiříKrupník Jan-7-6-7  0345
10.Bojko KarelMerta Marek4102  3055
11.Gajdůšek RobertVybíral Filip-1-8-6  0356
12.Strejček JiříKupec Rostislav7-69-1053266
13.Bojko KarelKrupník Jan9106  3076
14.Křen LuborMerta Marek-6-6-9  0377
15.Strejček JiříVybíral Filip-7-8-8  0378
16.Bojko KarelKupec Rostislav176  3088
17.Křen LuborKrupník Jan35-129 3198
18.Plhák Jan ml.Merta Marek7-6-6-8 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bojko Karel40Vybíral Filip31
Křen Lubor22Kupec Rostislav13
Gajdůšek Robert03Krupník Jan22
Strejček Jiří22Merta Marek22
Plhák Jan ml.01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Zlín BVrchní
rozhodčí:
Veselý Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Poruba OstravaRozhodčí:Dufek Aleš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Podvesná XVRozhodčí:Adam Vladislav ml.
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:05Konec
utkání
17:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:27622:577KST Zlín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dufek Jakub
Nedbálek Michal
 
 
Bugaj Pavel
Mikeska Jakub
 
 
-88-8-9 1301
2.Jelínek Vojtěch
Oharek David
 
 
Velebil Lukáš
Solanský Pavel
 
 
-355-6-82302
3.Dufek JakubBugaj Pavel9-12-48-82303
4.Oharek DavidVelebil Lukáš899  3013
5.Jelínek VojtěchMikeska Jakub9-99-573223
6.Nedbálek MichalSolanský Pavel6-1242 3133
7.Oharek DavidBugaj Pavel-9-8-7  0334
8.Jelínek VojtěchVelebil Lukáš-7-89-8 1335
9.Nedbálek MichalMikeska Jakub-1132-793245
10.Dufek JakubSolanský Pavel5621  3055
11.Jelínek VojtěchBugaj Pavel7-6106 3165
12.Nedbálek MichalVelebil Lukáš9-2-9-5 1366
13.Dufek JakubMikeska Jakub78-116 3176
14.Oharek DavidSolanský Pavel757  3086
15.Nedbálek MichalSolanský Petr66-98 3196
16.Dufek JakubVelebil Lukáš89-38 31106
17.Oharek DavidMikeska Jakub-11    01  
18.Jelínek VojtěchSolanský Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dufek Jakub31Bugaj Pavel21
Oharek David21Velebil Lukáš22
Jelínek Vojtěch21Mikeska Jakub03
Nedbálek Michal31Solanský Pavel03
   Solanský Petr01



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ HolešovVrchní
rozhodčí:
Horák Mojmír
HOSTUJÍCÍ:KST Slezan OpavaRozhodčí:Sekanina Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pivovarská 1419, 769 01 Holešov, Společná budova s finančním úřademRozhodčí:Doležel Radek st.
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:31509:473KST Slezan Opava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sekanina Karel
Doležel Radek st.
 
 
Vitásek Adam
Dzida Martin
 
 
-67-95-32301
2.Posolda Karel
Vizner Marek
 
 

 
 
WO    3011
3.Vizner MarekVitásek Adam-9-6-6  0312
4.Sekanina KarelDzida Martin510-117 3122
5.Posolda KarelKudela Petr-4-6-7  0323
6.Doležel Radek st.WO    3033
7.Sekanina KarelVitásek Adam8106  3043
8.Posolda KarelDzida Martin99-7-9-92344
9.Doležel Radek st.Kudela Petr-6-710-3 1345
10.Vizner MarekWO    3055
11.Posolda KarelVitásek Adam118-2-9-92356
12.Doležel Radek st.Dzida Martin-2-710-8 1357
13.Vizner MarekKudela Petr-3-3-6  0358
14.Sekanina KarelWO    3068
15.Doležel Radek st.Vitásek Adam8-8-7-6 1369
16.Vizner MarekDzida Martin7-7-6-4 13610
17.Sekanina KarelKudela Petr         
18.Posolda Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vizner Marek03Vitásek Adam31
Sekanina Karel20Dzida Martin31
Posolda Karel03Kudela Petr30
Doležel Radek st.03   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST VsetínVrchní
rozhodčí:
Černohorská Dana
HOSTUJÍCÍ:TTC BolaticeRozhodčí:Bártek Dušan
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Trávníky, Matouše Václavka 1217, 75501 VsetínRozhodčí:Černohorský Ivo
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1031:38633:659TTC Bolatice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sagáčik Štefan
Došek Jaroslav
 
 
Harazim Zdeněk
Burdík Vítězslav
 
 
-81-715-102301
2.Juřica Tomáš
Černohorský Tomáš
 
 
Wollný Michal
Siebert Karel
 
 
-8-8-9  0302
3.Došek JaroslavWollný Michal9-4-7-5 1303
4.Černohorský TomášBurdík Vítězslav8-59-9-82304
5.Juřica TomášSiebert Karel5-7-133-62305
6.Sagáčik ŠtefanHarazim Zdeněk599  3015
7.Černohorský TomášWollný Michal10-6-98-82316
8.Juřica TomášBurdík Vítězslav59-9-1053226
9.Sagáčik ŠtefanSiebert Karel-97711 3136
10.Došek JaroslavHarazim Zdeněk-9757 3146
11.Juřica TomášWollný Michal-10-98-8 1347
12.Sagáčik ŠtefanBurdík Vítězslav4-313-883257
13.Došek JaroslavSiebert Karel47-7-11113267
14.Černohorský TomášHarazim Zdeněk-10-39-8 1368
15.Sagáčik ŠtefanWollný Michal6-12-84-62369
16.Došek JaroslavBurdík VítězslavWO    03610
17.Černohorský TomášSiebert Karel         
18.Juřica TomášHarazim Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Došek Jaroslav21Wollný Michal40
Černohorský Tomáš03Burdík Vítězslav12
Juřica Tomáš12Siebert Karel12
Sagáčik Štefan31Harazim Zdeněk12
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy