Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ HolešovVrchní
rozhodčí:
Horák Mojmír
HOSTUJÍCÍ:KST VsetínRozhodčí:Doležel Radek st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pivovarská 1419, 769 01 Holešov, Společná budova s finančním úřademRozhodčí:Sekanina Karel
Datum dle rozpisu14. 09. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:50Rozhodčí:Chvátal Petr st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1012:31348:444KST Vsetín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klůj Bronislav
Matela Zdeněk
 
 
Sagáčik Štefan
Slováček Libor
 
 
8-4-8-7 1301
2.Posolda Karel
Bednář Marek
 
 
Došek Jaroslav
Vaculík Vladimír
 
 
-4996 3111
3.Klůj BronislavSagáčik Štefan8-2-7-9 1312
4.Sekanina KarelSlováček Libor7-29-8-112313
5.Matela ZdeněkDošek Jaroslav-5-116-5 1314
6.Bednář MarekVaculík Vladimír7-6-6-7 1315
7.Sekanina KarelSagáčik Štefan8-9-59-52316
8.Matela ZdeněkSlováček Libor-10-7-8  0317
9.Bednář MarekDošek Jaroslav5-7-14-7 1318
10.Klůj BronislavVaculík Vladimír-7-6-4  0319
11.Matela ZdeněkSagáčik Štefan-6-11-8  03110
12.Bednář MarekSlováček Libor-9    01  
13.Klůj BronislavDošek Jaroslav         
14.Sekanina KarelVaculík Vladimír         
15.Bednář MarekSagáčik Štefan         
16.Klůj BronislavSlováček Libor         
17.Sekanina KarelDošek Jaroslav         
18.Matela ZdeněkVaculík Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Klůj Bronislav02Sagáčik Štefan30
Sekanina Karel02Slováček Libor20
Matela Zdeněk03Došek Jaroslav20
Bednář Marek02Vaculík Vladimír20



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ŠarovyVrchní
rozhodčí:
Koušová Dagmar
HOSTUJÍCÍ:KST Zlín BRozhodčí:Plhák Jan st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šarovy 70, 763 51, Sál při místním pohostinství, uprostřed obce u hlavní cestyRozhodčí:Gajdůšek Robert
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:14466:376TJ Sokol Šarovy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Křen Lubor
Bojko Karel
 
 
Karal Martin
Dufek Jakub
 
 
-73-9843210
2.Račák Vítězslav
Jahůdka Petr
 
 
Nedbálek Michal
Koudelík Lukáš
 
 
9-869 3120
3.Křen LuborKaral Martin11-647 3130
4.Bojko KarelDufek Jakub947  3040
5.Jahůdka PetrNedbálek Michal-10-8-8  0341
6.Račák VítězslavKoudelík Lukáš673  3051
7.Bojko KarelKaral Martin1444  3061
8.Jahůdka PetrDufek Jakub2-689 3171
9.Račák VítězslavNedbálek Michal8-10-68-62372
10.Křen LuborKoudelík Lukáš4109  3082
11.Jahůdka PetrKaral Martin8-1054 3192
12.Račák VítězslavDufek Jakub7-89-4932102
13.Křen LuborNedbálek Michal         
14.Bojko KarelKoudelík Lukáš         
15.Račák VítězslavKaral Martin         
16.Křen LuborDufek Jakub         
17.Bojko KarelNedbálek Michal         
18.Jahůdka PetrKoudelík Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Křen Lubor20Karal Martin03
Bojko Karel20Dufek Jakub03
Jahůdka Petr21Nedbálek Michal20
Račák Vítězslav21Koudelík Lukáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ DDM Valašské MeziříčíVrchní
rozhodčí:
Hladil Marek
HOSTUJÍCÍ:TTC FRÝDLANTRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zdeňka Fibicha 287, Valašské Meziříčí 75701, Příjezd z ulice Příční,herna ST pod tělocvičnou SVČ Domeček, vstup přes rampu nebo bokem přes hlavní skleněné dveřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:05Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:36595:613TTC FRÝDLANT

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hladil David
Konečný Jiří
 
 
Tobola Petr
Kotek Dominik
 
 
7-7-7-9 1301
2.Orlovský Pavel
Bazalka Michal
 
 
Maršálek Vladimír
Vévoda Ondřej
 
 
-7-6-7  0302
3.Hladil DavidMaršálek Vladimír8-8-7-9 1303
4.Konečný JiříTobola Petr94-6-7-82304
5.Bazalka MichalVévoda Ondřej-7-7-4  0305
6.Orlovský PavelKotek Dominik-99106 3115
7.Konečný JiříMaršálek Vladimír-2-10-6  0316
8.Bazalka MichalTobola Petr-68-9-11 1317
9.Orlovský PavelVévoda Ondřej-4-9-8  0318
10.Hladil DavidKotek Dominik6-1189 3128
11.Bazalka MichalMaršálek Patrik669  3038
12.Orlovský PavelTobola Petr96-610 3148
13.Hladil DavidVévoda Ondřej8-595 3158
14.Konečný JiříKotek Dominik-976-843268
15.Orlovský PavelMaršálek Patrik474  3078
16.Hladil DavidTobola Petr465  3088
17.Konečný JiříVévoda Ondřej-9-35-7 1389
18.Bazalka MichalKotek Dominik-2-48-8 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hladil David31Maršálek Vladimír20
Konečný Jiří13Tobola Petr22
Bazalka Michal13Vévoda Ondřej31
Orlovský Pavel31Kotek Dominik13
   Maršálek Patrik02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST DVrchní
rozhodčí:
Jašek Milan
HOSTUJÍCÍ:TTC Poruba OstravaRozhodčí:Skulina Bohumil
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí:Janásková Iva
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1011:33345:469TTC Poruba Ostrava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bajger Jiří
Merta Marek
 
 
Solanský Pavel
Velebil Lukáš
 
 
6-4-411-82301
2.Chlad Petr
Krupník Jan
 
 
Cabiš Michal
Bugaj Pavel
 
 
8-7-10-8 1302
3.Krupník JanBugaj Pavel6-488 3112
4.Chlad PetrVelebil Lukáš-9-4-8  0313
5.Bajger JiříSolanský Pavel-29-13-8 1314
6.Merta MarekCabiš Michal818-11-7103224
7.Chlad PetrBugaj Pavel-4-4-4  0325
8.Bajger JiříVelebil Lukáš-6-5-3  0326
9.Merta MarekSolanský Pavel-6-7-9  0327
10.Krupník JanCabiš Michal-7-5-7  0328
11.Bajger JiříBugaj Pavel-11-25-6 1329
12.Merta MarekVelebil Lukáš-7-9-3  03210
13.Krupník JanSolanský Pavel         
14.Chlad PetrCabiš Michal         
15.Merta MarekBugaj Pavel         
16.Krupník JanVelebil Lukáš         
17.Chlad PetrSolanský Pavel         
18.Bajger JiříCabiš Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Krupník Jan11Bugaj Pavel21
Chlad Petr02Velebil Lukáš30
Bajger Jiří03Solanský Pavel20
Merta Marek12Cabiš Michal11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Slezan OpavaVrchní
rozhodčí:
Vícha Radomír st.
HOSTUJÍCÍ:TTC BolaticeRozhodčí:Gregor Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boženy Němcové 20 Opava, V areálu Tyršova stadionuRozhodčí:Stania Jindřich
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:25534:514KST Slezan Opava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kudela Petr
Knybel Kamil
 
 
Burdík Vítězslav
Harazim Zdeněk
 
 
-4-85-8 1301
2.Dzida Martin
Vitásek Adam
 
 
Wollný Michal
Musiol Kamil
 
 
8-9-4-8 1302
3.Knybel KamilWollný Michal8-9711 3112
4.Kudela PetrHarazim Zdeněk768  3022
5.Wallik LukášBurdík Vítězslav-8-3-7  0323
6.Vitásek AdamMusiol Kamil-6799 3133
7.Kudela PetrWollný Michal97-97 3143
8.Wallik LukášHarazim Zdeněk-28-1-9 1344
9.Vitásek AdamBurdík Vítězslav-116-8893254
10.Knybel KamilMusiol Kamil443  3064
11.Wallik LukášWollný Michal-3-3-7  0365
12.Dzida JanHarazim Zdeněk10-91-233275
13.Knybel KamilBurdík Vítězslav778  3085
14.Kudela PetrMusiol Kamil8-1010-10113295
15.Dzida JanWollný Michal-7677 31105
16.Knybel KamilHarazim Zdeněk         
17.Kudela PetrBurdík Vítězslav         
18.Wallik LukášMusiol Kamil         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Knybel Kamil30Wollný Michal13
Kudela Petr30Harazim Zdeněk12
Wallik Lukáš03Burdík Vítězslav12
Vitásek Adam20Musiol Kamil03
Dzida Jan20   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T. J. Sokol Olomouc NeředínVrchní
rozhodčí:
Beneš Jan ml.
HOSTUJÍCÍ:SK PřerovRozhodčí:Kovačík Roman
Hráno v místnosti
přesná adresa
Neředínská 58, Olomouc, 779 00Rozhodčí:Dohnálek Ondřej
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1027:32545:564SK Přerov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Valošek Jan
Kovačik Jakub
 
 
Olejník Jakub
Skopal Dalibor
 
 
4-11610 3110
2.Dočkal Tomáš
Chalupa Jakub
 
 
Vlach Martin
Soukup Adam
 
 
-6-10-2  0311
3.Dočkal TomášVlach Martin-9-9-7  0312
4.Kovačik JakubOlejník Jakub10810  3022
5.Valošek JanSkopal Dalibor564  3032
6.Chalupa JakubSoukup Adam-79-9-4 1333
7.Kovačik JakubVlach Martin613-911 3143
8.Valošek JanOlejník Jakub585  3053
9.Chalupa JakubSkopal Dalibor2-8-73-132354
10.Dočkal TomášSoukup Adam-512-7-8 1355
11.Valošek JanVlach Martin7-109-6-82356
12.Chalupa JakubOlejník Jakub-658-4-62357
13.Dočkal TomášSkopal Dalibor-3-7-7  0358
14.Kovačik JakubSoukup Adam13-3-99-72359
15.Chalupa JakubVlach Martin-56-87-1223510
16.Dočkal TomášOlejník Jakub-8-7-3  03  
17.Kovačik JakubSkopal Dalibor         
18.Valošek JanSoukup Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dočkal Tomáš03Vlach Martin31
Kovačik Jakub21Olejník Jakub12
Valošek Jan21Skopal Dalibor21
Chalupa Jakub04Soukup Adam30



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ HolešovVrchní
rozhodčí:
Horák Mojmír
HOSTUJÍCÍ:T. J. Sokol Olomouc NeředínRozhodčí:Sekanina Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna na ul.Pivovarská HolešovRozhodčí:Výmolová Marta
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:Doležel Radek st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:34682:677nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klůj Bronislav
Posolda Karel
 
 
Kovačik Jakub
Valošek Jan
 
 
1-988 3110
2.Matela Zdeněk
Bednář Marek
 
 
Dočkal Tomáš
Chalupa Jakub
 
 
78-67 3120
3.Matela ZdeněkKovačik Jakub-4-8-8  0321
4.Bednář MarekValošek Jan-126-6-5 1322
5.Sekanina KarelDočkal Tomáš-310-94-82323
6.Klůj BronislavChalupa Jakub3-85-7-92324
7.Bednář MarekKovačik Jakub-595-9-22325
8.Sekanina KarelValošek Jan-117-11763235
9.Klůj BronislavDočkal Tomáš8107  3045
10.Matela ZdeněkChalupa Jakub-316129 3155
11.Sekanina KarelKovačik Jakub-6-210-8 1356
12.Klůj BronislavValošek Jan985  3066
13.Matela ZdeněkDočkal Tomáš-79-87-72367
14.Bednář MarekChalupa Jakub9710  3077
15.Klůj BronislavKovačik Jakub6714  3087
16.Matela ZdeněkValošek Jan-514-7-9 1388
17.Bednář MarekDočkal Tomáš-9-99633298
18.Sekanina KarelChalupa Jakub-4-9-7  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Matela Zdeněk13Kovačik Jakub31
Bednář Marek22Valošek Jan22
Sekanina Karel13Dočkal Tomáš22
Klůj Bronislav31Chalupa Jakub22
Zúčastnil se komisař Miroslav Henžel



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST VsetínVrchní
rozhodčí:
Zelený Miloslav
HOSTUJÍCÍ:SK PřerovRozhodčí:Vincek Jindřich
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Trávníky, Matouše Václavka 1217, 75501 VsetínRozhodčí:Černohorská Dana
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:29613:562KST Vsetín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sagáčik Štefan
Slováček Libor
 
 
Olejník Jakub
Skalský Ondřej
 
 
-6177 3110
2.Vaculík Vladimír
Vincek Martin
 
 
Skopal Dalibor
Vlach Martin
 
 
9-64-793220
3.Slováček LiborOlejník Jakub10-69-453230
4.Došek JaroslavSkalský Ondřej9-6-9-8 1331
5.Vaculík VladimírSkopal Dalibor-10354 3141
6.Sagáčik ŠtefanVlach Martin19-7-873251
7.Došek JaroslavOlejník Jakub109-95 3161
8.Vaculík VladimírSkalský Ondřej-13-9-6  0362
9.Sagáčik ŠtefanSoukup Adam-11-83-7 1363
10.Slováček LiborVlach Martin711-101 3173
11.Vincek MartinOlejník Jakub85-614 3183
12.Sagáčik ŠtefanSkalský Ondřej-8674 3193
13.Slováček LiborSoukup Adam-9711-5-62394
14.Došek JaroslavVlach Martin-7-10-9  0395
15.Sagáčik ŠtefanOlejník Jakub-8-9981032105
16.Slováček LiborSkalský Ondřej         
17.Došek JaroslavSoukup Adam         
18.Vincek MartinVlach Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Slováček Libor21Olejník Jakub04
Došek Jaroslav12Skalský Ondřej21
Vaculík Vladimír11Skopal Dalibor01
Sagáčik Štefan31Vlach Martin12
Vincek Martin10Soukup Adam20
Střídání: místo Vaculíka Vincek, místo Skopala Soukup. Družstvo hostů neodehrálo utkání ve stejných dresech.



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ŠarovyVrchní
rozhodčí:
Uher Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:KST Slezan OpavaRozhodčí:Plhák Jan st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šarovy 70, 763 51, Sál při místním pohostinství, uprostřed obce u hlavní cestyRozhodčí:Gajdůšek Robert
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:35677:660nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bojko Karel
Křen Lubor
 
 
Dzida Jan
Knybel Kamil
 
 
-9-8-8  0301
2.Jahůdka Petr
Račák Vítězslav
 
 
Vícha Radomír
Vitásek Adam
 
 
97-77 3111
3.Křen LuborDzida Jan-47-8-8 1312
4.Jahůdka PetrKnybel Kamil-5-10710-72313
5.Bojko KarelVícha Radomír1487  3023
6.Račák VítězslavVitásek Adam9-81-653233
7.Jahůdka PetrDzida Jan-6-9-10  0334
8.Bojko KarelKnybel Kamil679  3044
9.Račák VítězslavVícha Radomír449  3054
10.Křen LuborVitásek Adam-399-9-22355
11.Bojko KarelDzida Jan89-113 3165
12.Račák VítězslavKnybel Kamil-5137-7-92366
13.Strejček JiříVícha Radomír-411-7-7 1367
14.Jahůdka PetrVitásek Adam-132-6763277
15.Račák VítězslavDzida Jan-48-76-62378
16.Strejček JiříKnybel Kamil-13-5-7  0379
17.Jahůdka PetrVícha Radomír134-79 3189
18.Bojko KarelVitásek Adam-9513 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Křen Lubor02Dzida Jan31
Jahůdka Petr22Knybel Kamil31
Bojko Karel40Vícha Radomír13
Račák Vítězslav22Vitásek Adam13
Strejček Jiří02   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Zlín BVrchní
rozhodčí:
Veselý Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC BolaticeRozhodčí:Dufek Aleš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Podvesná XVRozhodčí:Svoboda Jiří
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:29574:591KST Zlín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nedbálek Michal
Palásek Michal
 
 
Musiol Kamil
Wollný Michal
 
 
58-10-683210
2.Karal Martin
Oharek David
 
 
Harazim Zdeněk
Burdík Vítězslav
 
 
-6610-6-92311
3.Nedbálek MichalWollný Michal-7-9-7  0312
4.Karal MartinBurdík Vítězslav9-644 3122
5.Oharek DavidHarazim Zdeněk6-58-1073232
6.Palásek MichalMusiol Kamil-10587 3142
7.Karal MartinWollný Michal-10-6-7  0343
8.Oharek DavidBurdík Vítězslav986  3053
9.Palásek MichalHarazim Zdeněk-4-4-8  0354
10.Nedbálek MichalMusiol Kamil5910  3064
11.Oharek DavidWollný Michal-7107-6-92365
12.Palásek MichalBurdík Vítězslav-49-67103275
13.Nedbálek MichalHarazim Zdeněk78-127 3185
14.Karal MartinMusiol Kamil9117  3095
15.Palásek MichalWollný MichalWO    0396
16.Nedbálek MichalBurdík Vítězslav-712-910932106
17.Karal MartinHarazim Zdeněk98-63 31  
18.Oharek DavidMusiol Kamil         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nedbálek Michal31Wollný Michal30
Karal Martin21Burdík Vítězslav04
Oharek David21Harazim Zdeněk12
Palásek Michal21Musiol Kamil03
WO01WO10
Oharek David - žlutá karta, neslušný výraz



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ DDM Valašské MeziříčíVrchní
rozhodčí:
Hladil Marek
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST DRozhodčí:Skřidlovský Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zdeňka Fibicha 287, Valašské Meziříčí 75701, Příjezd z ulice Příční,herna ST pod tělocvičnou SVČ Domeček, vstup přes rampu nebo bokem přes hlavní skleněné dveřeRozhodčí:Hladil Radek
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1011:34366:460TJ Ostrava KST D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuběna Stanislav
Orlovský Pavel
 
 
Kupec Rostislav
Vybíral Filip
 
 
-9-87-7 1301
2.Hladil David
Konečný Jiří
 
 
Lapisz Břetislav
Štalzer Adam
 
 
-9-8-6  0302
3.Kuběna StanislavKupec Rostislav-6-85-5 1303
4.Orlovský PavelLapisz Břetislav-3-9-7  0304
5.Konečný JiříVybíral Filip8-9-8-5 1305
6.Hladil DavidŠtalzer Adam5-69-883215
7.Orlovský PavelKupec Rostislav-7-7-9  0316
8.Konečný JiříLapisz Břetislav-6-8-7  0317
9.Hladil DavidVybíral Filip6-5-8-10 1318
10.Kuběna StanislavŠtalzer Adam-12-88993228
11.Bazalka MichalKupec Rostislav-7-68-7 1329
12.Hladil DavidLapisz Břetislav-6-7-4  03210
13.Kuběna StanislavVybíral Filip         
14.Orlovský PavelŠtalzer Adam         
15.Hladil DavidKupec Rostislav         
16.Kuběna StanislavLapisz Břetislav         
17.Orlovský PavelVybíral Filip         
18.Bazalka MichalŠtalzer Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kuběna Stanislav11Kupec Rostislav30
Orlovský Pavel02Lapisz Břetislav30
Konečný Jiří02Vybíral Filip20
Hladil David12Štalzer Adam02
Bazalka Michal01   
Střídání Bazalka Michal za Konečný Jiří. Nástup a 1 kolo odehráno v jednotných dresech. Poté někteří hráči TJ DDM změnili dres. Na dresech byly vždy iniciály klubu.



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC FRÝDLANTVrchní
rozhodčí:
Manda Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TTC Poruba OstravaRozhodčí:Tomáš Aleš
Hráno v místnosti
přesná adresa
U hřiště 1424, Frýdlant nad Ostravicí, PSČ 739 11, Ve sportovní hale vedle fotbalového hřiště BFK Frýdlant n/Ostr.Rozhodčí:Kahánek Petr
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:12451:347TTC FRÝDLANT

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tobola Petr
Kotek Dominik
 
 
Solanský Pavel
Solanský Petr
 
 
-948-443210
2.Maršálek Vladimír
Vévoda Ondřej
 
 
Jurdzin Tomáš
Cabiš Michal
 
 
646  3020
3.Maršálek VladimírJurdzin Tomáš945  3030
4.Kotek DominikSolanský Pavel122-59 3140
5.Vévoda OndřejCabiš Michal-4-359-92341
6.Tobola PetrSolanský Petr-4377 3151
7.Kotek DominikJurdzin Tomáš894  3061
8.Vévoda OndřejSolanský Pavel55-57 3171
9.Tobola PetrCabiš Michal78-4-11-82372
10.Maršálek VladimírSolanský Petr788  3082
11.Vévoda OndřejJurdzin Tomáš365  3092
12.Tobola PetrSolanský Pavel8-856 31102
13.Maršálek VladimírCabiš Michal8-9   11  
14.Kotek DominikSolanský Petr         
15.Tobola PetrJurdzin Tomáš         
16.Maršálek VladimírSolanský Pavel         
17.Kotek DominikCabiš Michal         
18.Vévoda OndřejSolanský Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Maršálek Vladimír20Jurdzin Tomáš03
Kotek Dominik20Solanský Pavel03
Vévoda Ondřej21Cabiš Michal20
Tobola Petr21Solanský Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ HolešovVrchní
rozhodčí:
Horák Mojmír
HOSTUJÍCÍ:SK PřerovRozhodčí:Sekanina Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna na ul.Pivovarská HolešovRozhodčí:Výmolová Marta
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:Doležel Radek st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1016:35426:505SK Přerov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klůj Bronislav
Posolda Karel
 
 
Skopal Dalibor
Skalský Ondřej
 
 
9-8-8-2 1301
2.Matela Zdeněk
Bednář Marek
 
 
Vlach Martin
Soukup Adam
 
 
-97-79-112302
3.Bednář MarekSkopal Dalibor-3-510-9 1303
4.Sekanina KarelSkalský Ondřej5-7-12873213
5.Matela ZdeněkSoukup Adam-5-7-6  0314
6.Klůj BronislavVlach Martin9-107-7-52315
7.Sekanina KarelSkopal Dalibor69-8-653225
8.Matela ZdeněkSkalský Ondřej-8-10-3  0326
9.Klůj BronislavSoukup Adam-5-4-8  0327
10.Bednář MarekVlach Martin-4-9-6  0328
11.Matela ZdeněkSkopal Dalibor-8-7-8  0329
12.Klůj BronislavSkalský Ondřej49-86 3139
13.Bednář MarekSoukup Adam3-9-9-8 13310
14.Sekanina KarelVlach Martin         
15.Klůj BronislavSkopal Dalibor         
16.Bednář MarekSkalský Ondřej         
17.Sekanina KarelSoukup Adam         
18.Matela ZdeněkVlach Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bednář Marek03Skopal Dalibor21
Sekanina Karel20Skalský Ondřej12
Matela Zdeněk03Soukup Adam30
Klůj Bronislav12Vlach Martin20



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST VsetínVrchní
rozhodčí:
Vítková Hana
HOSTUJÍCÍ:T. J. Sokol Olomouc NeředínRozhodčí:Mikačová Dana
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Trávníky, Matouše Václavka 1217, 75501 VsetínRozhodčí:Černohorská Dana
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:34682:682nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sagáčik Štefan
Slováček Libor
 
 
Kovačik Jakub
Valošek Jan
 
 
68-8-793210
2.Došek Jaroslav
Vaculík Vladimír
 
 
Dočkal Tomáš
Chalupa Jakub
 
 
-11-613-5 1311
3.Slováček LiborKovačik Jakub1169  3021
4.Došek JaroslavValošek Jan12-65-6-112322
5.Vaculík VladimírDočkal Tomáš-8-9-4  0323
6.Sagáčik ŠtefanChalupa Jakub-36-7-8 1324
7.Došek JaroslavKovačik Jakub9-12-11-7 1325
8.Vaculík VladimírValošek Jan7-587 3135
9.Sagáčik ŠtefanDočkal Tomáš982  3045
10.Slováček LiborChalupa Jakub57-68 3155
11.Vaculík VladimírKovačik Jakub13119  3065
12.Sagáčik ŠtefanValošek Jan107-73 3175
13.Slováček LiborDočkal Tomáš1156  3085
14.Juřica TomášChalupa Jakub-11-287-72386
15.Sagáčik ŠtefanKovačik Jakub610-6-5103296
16.Slováček LiborValošek Jan-910-64-82397
17.Juřica TomášDočkal Tomáš8-8-8-9 1398
18.Vaculík VladimírChalupa Jakub-13-7-8  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Slováček Libor31Kovačik Jakub13
Došek Jaroslav02Valošek Jan22
Vaculík Vladimír22Dočkal Tomáš22
Sagáčik Štefan31Chalupa Jakub31
Juřica Tomáš02   
Kovačík Jakub - žlutá karta za hození pálky do ohrádky.



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ŠarovyVrchní
rozhodčí:
Koušová Dagmar
HOSTUJÍCÍ:TTC BolaticeRozhodčí:Plhák Jan st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šarovy 70, 763 51, Sál při místním pohostinství, uprostřed obce u hlavní cestyRozhodčí:Gajdůšek Robert
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:431:20490:459TJ Sokol Šarovy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bojko Karel
Křen Lubor
 
 
Harazim Zdeněk
Burdík Vítězslav
 
 
7109  3010
2.Jahůdka Petr
Račák Vítězslav
 
 
Musiol Kamil
Wollný Michal
 
 
141-84 3120
3.Jahůdka PetrWollný Michal1589  3030
4.Strejček JiříHarazim Zdeněk9-5-5663240
5.Bojko KarelBurdík Vítězslav-76108 3150
6.Račák VítězslavMusiol Kamil599  3060
7.Strejček JiříWollný Michal-9-7-5  0361
8.Křen LuborHarazim Zdeněk-6-9-7  0362
9.Račák VítězslavBurdík Vítězslav158-83 3172
10.Jahůdka PetrMusiol Kamil-6455 3182
11.Křen LuborWollný Michal-6-2-6  0383
12.Račák VítězslavHarazim Zdeněk9-4-5553293
13.Jahůdka PetrBurdík Vítězslav7-9-5-8 1394
14.Strejček JiříMusiol Kamil1297  30104
15.Račák VítězslavWollný Michal         
16.Jahůdka PetrHarazim Zdeněk         
17.Strejček JiříBurdík Vítězslav         
18.Křen LuborMusiol Kamil         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jahůdka Petr21Wollný Michal21
Strejček Jiří21Harazim Zdeněk12
Bojko Karel10Burdík Vítězslav12
Račák Vítězslav30Musiol Kamil03
Křen Lubor02   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Zlín BVrchní
rozhodčí:
Veselý Jiří
HOSTUJÍCÍ:KST Slezan OpavaRozhodčí:Dufek Aleš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Podvesná XVRozhodčí:Svoboda Jiří
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1025:31509:526KST Slezan Opava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Vítek
Nedbálek Michal
 
 
Dzida Jan
Knybel Kamil
 
 
8-4-77-62301
2.Karal Martin
Oharek David
 
 
Vícha Radomír
Wallik Lukáš
 
 
578  3011
3.Dvořák VítekDzida Jan-7-10-5  0312
4.Nedbálek MichalKnybel Kamil-10-7-6  0313
5.Oharek DavidVícha Radomír7511  3023
6.Karal MartinWallik Lukáš658  3033
7.Nedbálek MichalDzida Jan-6-8-8  0334
8.Oharek DavidKnybel Kamil-7-7-6  0335
9.Karal MartinVícha Radomír5710  3045
10.Dvořák VítekWallik Lukáš-85-411-22346
11.Oharek DavidDzida Jan-84-10-8 1347
12.Karal MartinKnybel Kamil6-98-5-92348
13.Dvořák VítekVícha Radomír-11-827-92349
14.Nedbálek MichalWallik Lukáš12-1059 3159
15.Karal MartinDzida Jan-10-410-6 13510
16.Dvořák VítekKnybel Kamil-4-9-3  03  
17.Nedbálek MichalVícha Radomír         
18.Oharek DavidWallik Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dvořák Vítek03Dzida Jan40
Nedbálek Michal12Knybel Kamil30
Oharek David12Vícha Radomír12
Karal Martin22Wallik Lukáš12
KST Slezan Opava - Lukáš Wallík, žlutá karta, neslušný výra KST Zlín - Martin Karal, žlutá karta, neslušný výraz



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ DDM Valašské MeziříčíVrchní
rozhodčí:
Hladil Marek
HOSTUJÍCÍ:TTC Poruba OstravaRozhodčí:Křenek Jakub
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zdeňka Fibicha 287, Valašské Meziříčí 75701, Příjezd z ulice Příční,herna ST pod tělocvičnou SVČ Domeček, vstup přes rampu nebo bokem přes hlavní skleněné dveřeRozhodčí:Skřidlovský Martin
Datum dle rozpisu27. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:05Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1022:33490:542TTC Poruba Ostrava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Orlovský Pavel
Kuběna Stanislav
 
 
Velebil Lukáš
Solanský Petr
 
 
8-7-59-82301
2.Hladil David
Konečný Jiří
 
 
Jurdzin Tomáš
Bugaj Pavel
 
 
-810-7-13 1302
3.Orlovský PavelBugaj Pavel-867-4-112303
4.Konečný JiříVelebil Lukáš-4-9-7  0304
5.Kuběna StanislavJurdzin Tomáš8-512-11-72305
6.Hladil DavidSolanský Pavel-9898 3115
7.Konečný JiříBugaj Pavel-5-9-3  0316
8.Kuběna StanislavVelebil Lukáš-9-6-5  0317
9.Hladil DavidJurdzin Tomáš435  3027
10.Orlovský PavelSolanský Pavel-7-859-92328
11.Kuběna StanislavBugaj Pavel-2-7-6  0329
12.Hladil DavidVelebil Lukáš-410135 3139
13.Orlovský PavelJurdzin Tomáš5-1347 3149
14.Konečný JiříSolanský Pavel12-7-6-7 13410
15.Hladil DavidBugaj Pavel-67   11  
16.Orlovský PavelVelebil Lukáš         
17.Konečný JiříJurdzin Tomáš         
18.Kuběna StanislavSolanský Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Orlovský Pavel12Bugaj Pavel30
Konečný Jiří03Velebil Lukáš21
Kuběna Stanislav03Jurdzin Tomáš12
Hladil David30Solanský Pavel21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC FRÝDLANTVrchní
rozhodčí:
Manda Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST DRozhodčí:Kahánek Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
U hřiště 1424, Frýdlant nad Ostravicí, PSČ 739 11, Ve sportovní hale vedle fotbalového hřiště BFK Frýdlant n/Ostr.Rozhodčí:Tomáš Aleš
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:0335:112TTC FRÝDLANT

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maršálek Vladimír
Vévoda Ondřej
 
 
Chlad Petr
Valošek Jakub
 
 
143  3010
2.Tobola Petr
Kotek Dominik
 
 

 
 
WO    3020
3.Maršálek VladimírValošek Jakub357  3030
4.Kotek DominikChlad Petr1245  3040
5.Vévoda OndřejAdamčík Jiří592  3050
6.Tobola PetrWO    3060
7.Kotek DominikValošek Jakub1185  3070
8.Vévoda OndřejChlad Petr387  3080
9.Tobola PetrAdamčík Jiří433  3090
10.Maršálek VladimírWO    30100
11.Vévoda OndřejValošek Jakub         
12.Tobola PetrChlad Petr         
13.Maršálek VladimírAdamčík Jiří         
14.Kotek Dominik         
15.Tobola PetrValošek Jakub         
16.Maršálek VladimírChlad Petr         
17.Kotek DominikAdamčík Jiří         
18.Vévoda Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Maršálek Vladimír10Valošek Jakub02
Kotek Dominik20Chlad Petr02
Vévoda Ondřej20Adamčík Jiří02
Tobola Petr10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T. J. Sokol Olomouc NeředínVrchní
rozhodčí:
Holíková Vendula
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST DRozhodčí:Dohnálek Ondřej
Hráno v místnosti
přesná adresa
Neředínská 58, Olomouc, 779 00Rozhodčí:Běhal Milan
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1037:39704:715TJ Ostrava KST D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Valošek Jan
Kovačik Jakub
 
 
Kupec Rostislav
Vybíral Filip
 
 
5106  3010
2.Dočkal Tomáš
Chalupa Jakub
 
 
Lapisz Břetislav
Štalzer Adam
 
 
11-7126 3120
3.Dočkal TomášVybíral Filip-995-2-112321
4.Kovačik JakubLapisz Břetislav8-108-653231
5.Valošek JanŠtalzer Adam10-354 3141
6.Chalupa JakubKupec Rostislav-998-5-42342
7.Kovačik JakubVybíral Filip9-4-11-6 1343
8.Valošek JanLapisz Břetislav-595-683253
9.Chalupa JakubŠtalzer Adam-6-8410-62354
10.Dočkal TomášKupec Rostislav-8887 3164
11.Valošek JanVybíral Filip-8-5-7  0365
12.Chalupa JakubLapisz Břetislav-11-936-102366
13.Dočkal Tomᚊtalzer Adam10-7-91133276
14.Kovačik JakubKupec Rostislav1067  3086
15.Chalupa JakubVybíral Filip-7-8117-132387
16.Dočkal TomášLapisz Břetislav-7-7-7  0388
17.Kovačik JakubŠtalzer Adam-3-7-7  0389
18.Valošek JanKupec Rostislav-6-1055-923810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dočkal Tomáš22Vybíral Filip40
Kovačik Jakub22Lapisz Břetislav22
Valošek Jan22Štalzer Adam22
Chalupa Jakub04Kupec Rostislav22



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK PřerovVrchní
rozhodčí:
Kovář Karel
HOSTUJÍCÍ:TTC Poruba OstravaRozhodčí:Bereza Oldřich
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, 750 02 PřerovRozhodčí:Zlámal Jaromír
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:01Konec
utkání
18:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:35628:639nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skalský Ondřej
Skopal Dalibor
 
 
Velebil Lukáš
Solanský Pavel
 
 
4-5-7-5 1301
2.Vlach Martin
Soukup Adam
 
 
Bugaj Pavel
Jurdzin Tomáš
 
 
-78128 3111
3.Soukup AdamBugaj Pavel-9-89-10 1312
4.Skopal DaliborVelebil Lukáš-106-4-6 1313
5.Vlach MartinJurdzin Tomáš757  3023
6.Skalský OndřejSolanský Pavel-8-78-5 1324
7.Skopal DaliborBugaj Pavel76-5-9-42325
8.Vlach MartinVelebil Lukáš-10-6-11  0326
9.Skalský OndřejJurdzin Tomáš7-487 3136
10.Soukup AdamSolanský Pavel9-6107 3146
11.Vlach MartinBugaj Pavel-6-6-9  0347
12.Skalský OndřejVelebil Lukáš-8-56693257
13.Soukup AdamJurdzin Tomáš-8-78-9 1358
14.Skopal DaliborSolanský Pavel94-105 3168
15.Skalský OndřejBugaj Pavel-7-8-3  0369
16.Soukup AdamVelebil Lukáš2710  3079
17.Skopal DaliborJurdzin Tomáš-61087 3189
18.Vlach MartinSolanský Pavel-711110 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Soukup Adam22Bugaj Pavel40
Skopal Dalibor22Velebil Lukáš22
Vlach Martin22Jurdzin Tomáš13
Skalský Ondřej22Solanský Pavel13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Slezan OpavaVrchní
rozhodčí:
Vícha Radomír st.
HOSTUJÍCÍ:TJ DDM Valašské MeziříčíRozhodčí:Gregor Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boženy Němcové 20 Opava, V areálu Tyršova stadionuRozhodčí:Stania Jindřich
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:7397:260KST Slezan Opava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dzida Jan
Knybel Kamil
 
 
Kuběna Stanislav
Orlovský Pavel
 
 
348  3010
2.Kudela Petr
Vícha Radomír
 
 
Hladil Radek
Bazalka Michal
 
 
2105  3020
3.Kudela PetrOrlovský Pavel-6-94-5 1321
4.Knybel KamilKuběna Stanislav656  3031
5.Dzida JanBazalka Michal7-9610 3141
6.Vícha RadomírHladil Radek4-8-7193251
7.Knybel KamilOrlovský Pavel569  3061
8.Dzida JanKuběna Stanislav636  3071
9.Vícha RadomírBazalka Michal10-6611 3181
10.Kudela PetrHladil Radek1510  3091
11.Dzida JanOrlovský Pavel915  30101
12.Vícha RadomírKuběna Stanislav         
13.Kudela PetrBazalka Michal         
14.Knybel KamilHladil Radek         
15.Vícha RadomírOrlovský Pavel         
16.Kudela PetrKuběna Stanislav         
17.Knybel KamilBazalka Michal         
18.Dzida JanHladil Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kudela Petr11Orlovský Pavel12
Knybel Kamil20Kuběna Stanislav02
Dzida Jan30Bazalka Michal02
Vícha Radomír20Hladil Radek02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC BolaticeVrchní
rozhodčí:
Schimetzek Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TTC FRÝDLANTRozhodčí:Kostřica Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bolatice,ul.Slunečná 9, areál ZŠRozhodčí:Rataj Jakub
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1030:36593:632TTC FRÝDLANT

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wollný Michal
Musiol Kamil
 
 
Tobola Petr
Kotek Dominik
 
 
-4-6-5  0301
2.Harazim Zdeněk
Burdík Vítězslav
 
 
Maršálek Vladimír
Vévoda Ondřej
 
 
9-8-9-9 1302
3.Burdík VítězslavMaršálek Vladimír-4-99-6 1303
4.Musiol KamilTobola Petr-68-61293213
5.Wollný MichalVévoda Ondřej8-369 3123
6.Harazim ZdeněkKotek Dominik115-8-11-72324
7.Musiol KamilMaršálek Vladimír-9-9-5  0325
8.Wollný MichalTobola Petr599  3035
9.Harazim ZdeněkVévoda Ondřej6910  3045
10.Burdík VítězslavKotek Dominik-9710-9-72346
11.Wollný MichalMaršálek Vladimír-84-6-7 1347
12.Harazim ZdeněkTobola Petr-10779 3157
13.Burdík VítězslavVévoda Ondřej-8-84883267
14.Musiol KamilKotek Dominik-795-8-52368
15.Harazim ZdeněkMaršálek Vladimír-7-8-5  0369
16.Burdík VítězslavTobola Petr498  3079
17.Musiol KamilVévoda Ondřej-5-8-7  03710
18.Wollný MichalKotek Dominik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Burdík Vítězslav22Maršálek Vladimír40
Musiol Kamil13Tobola Petr04
Wollný Michal21Vévoda Ondřej13
Harazim Zdeněk22Kotek Dominik30



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ HolešovVrchní
rozhodčí:
Horák Mojmír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ŠarovyRozhodčí:Sekanina Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna na ul.Pivovarská HolešovRozhodčí:Plhák Jan st.
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:109:30316:412TJ Sokol Šarovy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hasala Petr
Sekanina Karel
 
 
Račák Vítězslav
Jahůdka Petr
 
 
-7-89-9 1301
2.Klůj Bronislav
Matela Zdeněk
 
 
Bojko Karel
Křen Lubor
 
 
-5-6-8  0302
3.Hasala PetrRačák Vítězslav-10-12-12  0303
4.Sekanina KarelBojko Karel-18-4-9 1304
5.Matela ZdeněkKřen Lubor8-9-12-8 1305
6.Klůj BronislavJahůdka Petr6313  3015
7.Sekanina KarelRačák Vítězslav-9-5-7  0316
8.Matela ZdeněkBojko Karel-8-3-5  0317
9.Klůj BronislavKřen Lubor978  3027
10.Hasala PetrJahůdka Petr-6-10-7  0328
11.Matela ZdeněkRačák Vítězslav-6-4-8  0329
12.Klůj BronislavBojko Karel-5-8-2  03210
13.Hasala PetrKřen Lubor         
14.Sekanina KarelJahůdka Petr         
15.Klůj BronislavRačák Vítězslav         
16.Hasala PetrBojko Karel         
17.Sekanina KarelKřen Lubor         
18.Matela ZdeněkJahůdka Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hasala Petr02Račák Vítězslav30
Sekanina Karel02Bojko Karel30
Matela Zdeněk03Křen Lubor11
Klůj Bronislav21Jahůdka Petr11
pouze jeden domácí hráč u stolu(zároveň hráč) pan Plhák pískal jako člen Šarov



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST VsetínVrchní
rozhodčí:
Hladil Marek
HOSTUJÍCÍ:KST Zlín BRozhodčí:Černohorská Dana
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Trávníky, Matouše Václavka 1217, 75501 VsetínRozhodčí:Mikačová Dana
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:14508:391KST Vsetín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sagáčik Štefan
Slováček Libor
 
 
Oharek David
Dufek Jakub
 
 
8910  3010
2.Došek Jaroslav
Vaculík Vladimír
 
 
Palásek Michal
Nedbálek Michal
 
 
8-98-693220
3.Slováček LiborOharek David6-8-9-8 1321
4.Došek JaroslavNedbálek Michal655  3031
5.Vaculík VladimírPalásek Michal6413  3041
6.Sagáčik ŠtefanDufek Jakub698  3051
7.Došek JaroslavOharek David7-96-10-92352
8.Vaculík VladimírNedbálek Michal9-8-7-9 1353
9.Sagáčik ŠtefanPalásek Michal523  3063
10.Slováček LiborDufek Jakub735  3073
11.Vaculík VladimírOharek David-12-57-9 1374
12.Sagáčik ŠtefanNedbálek Michal859  3084
13.Slováček LiborPalásek Michal583  3094
14.Došek JaroslavDufek Jakub993  30104
15.Sagáčik ŠtefanOharek David         
16.Slováček LiborNedbálek Michal         
17.Došek JaroslavPalásek Michal         
18.Vaculík VladimírDufek Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Slováček Libor21Oharek David30
Došek Jaroslav21Nedbálek Michal12
Vaculík Vladimír12Palásek Michal03
Sagáčik Štefan30Dufek Jakub03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T. J. Sokol Olomouc NeředínVrchní
rozhodčí:
Holíková Vendula
HOSTUJÍCÍ:TTC Poruba OstravaRozhodčí:Kovačík Roman
Hráno v místnosti
přesná adresa
Neředínská 58, Olomouc, 779 00Rozhodčí:Běhal Milan
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1027:34538:560TTC Poruba Ostrava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovačik Jakub
Valošek Jan
 
 
Velebil Lukáš
Solanský Pavel
 
 
9-7-85-82301
2.Dočkal Tomáš
Chalupa Jakub
 
 
Cabiš Michal
Bugaj Pavel
 
 
9-2-137-92302
3.Dočkal TomášBugaj Pavel-7511-1-92303
4.Kovačik JakubVelebil Lukáš-5-8-7  0304
5.Valošek JanCabiš Michal-9575 3114
6.Chalupa JakubSolanský Pavel-9-88-9 1315
7.Kovačik JakubBugaj Pavel1075  3025
8.Valošek JanVelebil Lukáš6-9-65-72326
9.Chalupa JakubCabiš Michal667  3036
10.Dočkal TomášSolanský Pavel-4-985-62337
11.Valošek JanBugaj Pavel8-9-9-9 1338
12.Chalupa JakubVelebil Lukáš-1-8-5  0339
13.Lechner RadimCabiš Michal76-37 3149
14.Kovačik JakubSolanský Pavel65-4-763259
15.Chalupa JakubBugaj Pavel-10-6-7  03510
16.Lechner RadimVelebil Lukáš         
17.Kovačik JakubCabiš Michal         
18.Valošek JanSolanský Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dočkal Tomáš02Bugaj Pavel31
Kovačik Jakub21Velebil Lukáš30
Valošek Jan12Cabiš Michal03
Chalupa Jakub13Solanský Pavel21
Lechner Radim10   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK PřerovVrchní
rozhodčí:
Kovář Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST DRozhodčí:Bereza Oldřich
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, 750 02 PřerovRozhodčí:Zlámal Jaromír
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:34661:677nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skalský Ondřej
Skopal Dalibor
 
 
Kupec Rostislav
Štalzer Adam
 
 
-67-47-52301
2.Vlach Martin
Soukup Adam
 
 
Lapisz Břetislav
Merta Marek
 
 
569  3011
3.Vlach MartinKupec Rostislav-6-10-11  0312
4.Skalský OndřejŠtalzer Adam788  3022
5.Soukup AdamLapisz Břetislav896  3032
6.Skopal DaliborMerta Marek-68-8-8 1333
7.Skalský OndřejKupec Rostislav-79-10-8 1334
8.Soukup AdamŠtalzer Adam3106  3044
9.Skopal DaliborLapisz Břetislav3-4-68113254
10.Vlach MartinMerta Marek889  3064
11.Soukup AdamKupec Rostislav-12104-3-72365
12.Skopal DaliborŠtalzer Adam-6-6-2  0366
13.Vlach MartinLapisz Břetislav79-9-6-122367
14.Skalský OndřejMerta Marek-88-111193277
15.Skopal DaliborKupec Rostislav-945-773287
16.Vlach MartinŠtalzer Adam9-4-3-7 1388
17.Skalský OndřejLapisz Břetislav105-10-4-32389
18.Soukup AdamMerta Marek10-6109 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vlach Martin13Kupec Rostislav31
Skalský Ondřej22Štalzer Adam22
Soukup Adam31Lapisz Břetislav22
Skopal Dalibor22Merta Marek13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Slezan OpavaVrchní
rozhodčí:
Vícha Radomír st.
HOSTUJÍCÍ:TTC FRÝDLANTRozhodčí:Gregor Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boženy Němcové 20 Opava, V areálu Tyršova stadionuRozhodčí:Stania Jindřich
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:21525:452KST Slezan Opava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dzida Jan
Knybel Kamil
 
 
Tobola Petr
Kotek Dominik
 
 
-5577 3110
2.Kudela Petr
Wallik Lukáš
 
 
Maršálek Vladimír
Vévoda Ondřej
 
 
-7-6-10  0311
3.Kudela PetrMaršálek Vladimír-8-35-7 1312
4.Knybel KamilKotek Dominik988  3022
5.Wallik LukášVévoda Ondřej5-6-12-10 1323
6.Dzida JanTobola Petr677  3033
7.Knybel KamilMaršálek Vladimír-73-1-7 1334
8.Wallik LukášKotek Dominik-96-10883244
9.Dzida JanVévoda Ondřej6-944 3154
10.Kudela PetrTobola Petr886  3064
11.Wallik LukášMaršálek Vladimír-9-6-8  0365
12.Dzida JanKotek Dominik696  3075
13.Kudela PetrVévoda Ondřej713-10-853285
14.Knybel KamilTobola Petr643  3095
15.Dzida JanMaršálek Vladimír785  30105
16.Kudela PetrKotek Dominik         
17.Knybel KamilVévoda Ondřej         
18.Wallik LukášTobola Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kudela Petr21Maršálek Vladimír31
Knybel Kamil21Kotek Dominik03
Wallik Lukáš12Vévoda Ondřej12
Dzida Jan40Tobola Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC BolaticeVrchní
rozhodčí:
Schimetzek Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ DDM Valašské MeziříčíRozhodčí:Kostřica Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bolatice,ul.Slunečná 9, areál ZŠRozhodčí:Rataj Jakub
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:28633:597TTC Bolatice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wollný Michal
Musiol Kamil
 
 
Kuběna Stanislav
Hladil David
 
 
9108  3010
2.Harazim Zdeněk
Burdík Vítězslav
 
 
Bazalka Michal
Orlovský Pavel
 
 
586  3020
3.Musiol KamilOrlovský Pavel9-6-5-4 1321
4.Harazim ZdeněkHladil David8-7-711-112322
5.Burdík VítězslavKuběna Stanislav-8-1055103232
6.Wollný MichalBazalka Michal7-1138 3142
7.Harazim ZdeněkOrlovský Pavel4-976 3152
8.Burdík VítězslavHladil David-8-7-13  0353
9.Wollný MichalKuběna Stanislav794  3063
10.Musiol KamilBazalka Michal-9-9-6  0364
11.Burdík VítězslavOrlovský Pavel968  3074
12.Wollný MichalHladil David-4-5-8  0375
13.Musiol KamilKuběna Stanislav-813-5-8 1376
14.Harazim ZdeněkBazalka Michal9128  3086
15.Wollný MichalOrlovský Pavel885  3096
16.Musiol KamilHladil David9-811-9-92397
17.Harazim ZdeněkKuběna Stanislav-10-11-8  0398
18.Burdík VítězslavBazalka Michal7510  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Musiol Kamil04Orlovský Pavel13
Harazim Zdeněk22Hladil David40
Burdík Vítězslav31Kuběna Stanislav22
Wollný Michal31Bazalka Michal13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ HolešovVrchní
rozhodčí:
Horák Mojmír
HOSTUJÍCÍ:KST Zlín BRozhodčí:Výmolová marta
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna na ul.Pivovarská HolešovRozhodčí:Kadlčáková Alena
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:37567:600KST Zlín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bednář Marek
Klůj Bronislav
 
 
Nedbálek Michal
Palásek Michal
 
 
1029  3010
2.Hasala Petr
Sekanina Karel
 
 
Karal Martin
Oharek David
 
 
9-8115 3120
3.Hasala PetrOharek David11-8-5-7 1321
4.Sekanina KarelKaral Martin-6-4-9  0322
5.Bednář MarekNedbálek Michal5-9-6783232
6.Klůj BronislavPalásek Michal-87-10-7 1333
7.Sekanina KarelOharek David138-4-4-42334
8.Bednář MarekKaral Martin-9-4-7  0335
9.Klůj BronislavNedbálek Michal-7-7-9  0336
10.Hasala PetrPalásek Michal-10-6-8  0337
11.Bednář MarekOharek David-9-5-9  0338
12.Klůj BronislavKaral Martin-9-99693248
13.Matela ZdeněkNedbálek Michal-8495 3158
14.Sekanina KarelPalásek Michal-884-6-102359
15.Klůj BronislavOharek David54-102 3169
16.Matela ZdeněkKaral Martin-26-813-923610
17.Sekanina KarelNedbálek Michal7-799 31  
18.Bednář MarekPalásek Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hasala Petr02Oharek David31
Sekanina Karel03Karal Martin31
Bednář Marek12Nedbálek Michal12
Klůj Bronislav22Palásek Michal30
Matela Zdeněk11   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST VsetínVrchní
rozhodčí:
Vítková Hana
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ŠarovyRozhodčí:Plhák Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Trávníky, Matouše Václavka 1217, 75501 VsetínRozhodčí:Černohorská Dana
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:38553:604TJ Sokol Šarovy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaculík Vladimír
Juřica Tomáš
 
 
Račák Vítězslav
Jahůdka Petr
 
 
-5-58-6 1301
2.Sagáčik Štefan
Slováček Libor
 
 
Bojko Karel
Křen Lubor
 
 
849  3011
3.Slováček LiborRačák Vítězslav-611-107-52312
4.Došek JaroslavBojko Karel-8-12-8  0313
5.Vaculík VladimírKřen Lubor611-6-4-62314
6.Sagáčik ŠtefanJahůdka Petr-5-971023224
7.Došek JaroslavRačák Vítězslav5-9-7-5 1325
8.Vaculík VladimírBojko Karel-4-7-5  0326
9.Sagáčik ŠtefanKřen Lubor92-89 3136
10.Slováček LiborJahůdka Petr9-8-9353246
11.Vaculík VladimírRačák Vítězslav-6-7-5  0347
12.Sagáčik ŠtefanBojko Karel8-6-9-3 1348
13.Slováček LiborKřen Lubor-7-86-8 1349
14.Došek JaroslavJahůdka Petr5-1244 3159
15.Sagáčik ŠtefanRačák Vítězslav-74-98153269
16.Juřica TomášBojko Karel-2-6-4  03610
17.Došek JaroslavKřen Lubor         
18.Vaculík VladimírJahůdka Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Slováček Libor12Račák Vítězslav31
Došek Jaroslav12Bojko Karel40
Vaculík Vladimír03Křen Lubor21
Sagáčik Štefan31Jahůdka Petr03
Juřica Tomáš01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ŠarovyVrchní
rozhodčí:
Koušová Dagmar
HOSTUJÍCÍ:T. J. Sokol Olomouc NeředínRozhodčí:Plhák Jan st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šarovy 70, 763 51, Sál při místním pohostinství, uprostřed obce u hlavní cestyRozhodčí:Gajdůšek Robert
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:8405:293TJ Sokol Šarovy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bojko Karel
Křen Lubor
 
 
Valošek Jan
Kovačik Jakub
 
 
736  3010
2.Račák Vítězslav
Jahůdka Petr
 
 
Dočkal Tomáš
Chalupa Jakub
 
 
4127  3020
3.Jahůdka PetrKovačik Jakub-5-18-4 1321
4.Křen LuborValošek Jan376  3031
5.Bojko KarelDočkal Tomáš667  3041
6.Račák VítězslavChalupa Jakub95-911 3151
7.Křen LuborKovačik Jakub-76-9-7 1352
8.Bojko KarelValošek Jan479  3062
9.Račák VítězslavDočkal Tomáš632  3072
10.Jahůdka PetrChalupa Jakub-3944 3182
11.Bojko KarelKovačik Jakub3612  3092
12.Račák VítězslavValošek Jan878  30102
13.Jahůdka PetrDočkal Tomáš         
14.Křen LuborChalupa Jakub         
15.Račák VítězslavKovačik Jakub         
16.Jahůdka PetrValošek Jan         
17.Křen LuborDočkal Tomáš         
18.Bojko KarelChalupa Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jahůdka Petr11Kovačik Jakub21
Křen Lubor11Valošek Jan03
Bojko Karel30Dočkal Tomáš02
Račák Vítězslav30Chalupa Jakub02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Zlín BVrchní
rozhodčí:
Veselý Jiří
HOSTUJÍCÍ:SK PřerovRozhodčí:Adam Vladislav ml.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Podvesná XVRozhodčí:Svoboda Jiří
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1027:36576:629SK Přerov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nedbálek Michal
Palásek Michal
 
 
Skopal Dalibor
Skalský Ondřej
 
 
-8-8812103210
2.Karal Martin
Oharek David
 
 
Vlach Martin
Soukup Adam
 
 
3-889 3120
3.Nedbálek MichalVlach Martin-798-983230
4.Palásek MichalSkalský Ondřej8-8-6-8 1331
5.Karal MartinSkopal Dalibor10-59-8-132332
6.Oharek DavidSoukup Adam-9-5-4  0333
7.Palásek MichalVlach Martin-6-5-7  0334
8.Karal MartinSkalský Ondřej587  3044
9.Oharek DavidSkopal Dalibor-10107-6-82345
10.Nedbálek MichalSoukup Adam8-7-89-42346
11.Karal MartinVlach Martin-712-8-5 1347
12.Oharek DavidSkalský Ondřej58-67 3157
13.Nedbálek MichalSkopal Dalibor-9910-11-112358
14.Palásek MichalSoukup Adam-6-5-5  0359
15.Oharek DavidVlach Martin29-5-11-1323510
16.Nedbálek MichalSkalský Ondřej81212  30  
17.Palásek MichalSkopal Dalibor         
18.Karal MartinSoukup Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nedbálek Michal12Vlach Martin31
Palásek Michal03Skalský Ondřej12
Karal Martin12Skopal Dalibor30
Oharek David13Soukup Adam30



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ DDM Valašské MeziříčíVrchní
rozhodčí:
Hladil Marek
HOSTUJÍCÍ:TJ HolešovRozhodčí:Hladil Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zdeňka Fibicha 287, Valašské Meziříčí 75701, Příjezd z ulice Příční,herna ST pod tělocvičnou SVČ Domeček, vstup přes rampu nebo bokem přes hlavní skleněné dveřeRozhodčí:Konečný Jiří
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí:Skřidlovský Martin
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:28610:577TJ DDM Valašské Meziříčí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hladil David
Konečný Jiří
 
 
Klůj Bronislav
Matela Zdeněk
 
 
-5-9-10  0301
2.Kuběna Stanislav
Orlovský Pavel
 
 
Hasala Petr
Sekanina Karel
 
 
-107117 3111
3.Hladil DavidKlůj Bronislav-96-125-82312
4.Kuběna StanislavMatela Zdeněk1049  3022
5.Bazalka MichalSekanina Karel-3-47-8 1323
6.Orlovský PavelHasala Petr5-64-583233
7.Kuběna StanislavKlůj Bronislav10-6-11-3 1334
8.Bazalka MichalMatela Zdeněk5411  3044
9.Orlovský PavelSekanina Karel-88-9993254
10.Hladil DavidHasala Petr711-85 3164
11.Bazalka MichalKlůj Bronislav-6-8-7  0365
12.Orlovský PavelMatela Zdeněk11115  3075
13.Hladil DavidSekanina Karel-48-11993285
14.Kuběna StanislavHasala Petr9-8-7833295
15.Orlovský PavelKlůj Bronislav-97-9-10 1396
16.Hladil DavidMatela Zdeněk854  30106
17.Kuběna StanislavSekanina Karel         
18.Bazalka MichalHasala Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hladil David31Klůj Bronislav40
Kuběna Stanislav21Matela Zdeněk04
Bazalka Michal12Sekanina Karel12
Orlovský Pavel31Hasala Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC FRÝDLANTVrchní
rozhodčí:
Jalůvka Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:KST VsetínRozhodčí:Kahánek Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
U hřiště 1424, Frýdlant nad Ostravicí, PSČ 739 11, Ve sportovní hale vedle fotbalového hřiště BFK Frýdlant n/Ostr.Rozhodčí:Tomáš Aleš
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:32439:505KST Vsetín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vévoda Ondřej
Gřunděl Matěj
 
 
Sagáčik Štefan
Slováček Libor
 
 
12-510-3-52301
2.Tobola Petr
Kotek Dominik
 
 
Vaculík Vladimír
Vincek Martin
 
 
-94-5-6 1302
3.Kotek DominikSagáčik Štefan4-611-8-92303
4.Gřunděl MatějSlováček Libor-6-10-3  0304
5.Tobola PetrVaculík Vladimír-84-7-8 1305
6.Vévoda OndřejVincek Martin57-69 3115
7.Gřunděl MatějSagáčik Štefan-6-6-6  0316
8.Tobola PetrSlováček Libor-10-78-3 1317
9.Vévoda OndřejVaculík Vladimír977  3027
10.Kotek DominikVincek Martin959  3037
11.Tobola PetrSagáčik Štefan-9-11-6  0338
12.Vévoda OndřejSlováček Libor9-763 3148
13.Kotek DominikVaculík Vladimír-5-11-3  0349
14.Gřunděl MatějVincek Martin-8-79-4 13410
15.Vévoda OndřejSagáčik Štefan-458  21  
16.Kotek DominikSlováček Libor         
17.Gřunděl MatějVaculík Vladimír         
18.Tobola PetrVincek Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kotek Dominik12Sagáčik Štefan30
Gřunděl Matěj03Slováček Libor21
Tobola Petr03Vaculík Vladimír21
Vévoda Ondřej30Vincek Martin12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST DVrchní
rozhodčí:
Jašek Milan
HOSTUJÍCÍ:KST Slezan OpavaRozhodčí:Kendzior Svatoslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí:Mazur Jan
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1020:32409:505KST Slezan Opava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štalzer Adam
Vybíral Filip
 
 
Kudela Petr
Vícha Radomír
 
 
-9-6-6  0301
2.Merta Marek
Valošek Jakub
 
 
Knybel Kamil
Dzida Jan
 
 
-2-4-4  0302
3.Štalzer AdamDzida Jan-87-6-5 1303
4.Valošek JakubKnybel Kamil-8-8-2  0304
5.Merta MarekKudela Petr8-3-8-1 1305
6.Vybíral FilipVícha Radomír1239  3015
7.Valošek JakubDzida Jan-5-4-3  0316
8.Merta MarekKnybel Kamil-4-10-6  0317
9.Vybíral FilipKudela Petr9-989 3127
10.Štalzer AdamVícha Radomír574  3037
11.Merta MarekDzida Jan-5-6-4  0338
12.Vybíral FilipKnybel Kamil12-4-59-72339
13.Štalzer AdamKudela Petr-6894 3149
14.Valošek JakubVícha Radomír478  3059
15.Vybíral FilipDzida Jan-99-6-10 13510
16.Štalzer AdamKnybel Kamil         
17.Valošek JakubKudela Petr         
18.Merta MarekVícha Radomír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Štalzer Adam21Dzida Jan40
Valošek Jakub12Knybel Kamil30
Merta Marek03Kudela Petr12
Vybíral Filip22Vícha Radomír03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Poruba OstravaVrchní
rozhodčí:
Valenta Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TTC BolaticeRozhodčí:Skulina Bohumil
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 3098/40a, 702 00 Ostrava, Herna TJ Ostrava KSTRozhodčí:Vicherková Šářka
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:5400:264TTC Poruba Ostrava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Solanský Pavel
Velebil Lukáš
 
 
Harazim Zdeněk
Burdík Vítězslav
 
 
654  3010
2.Bugaj Pavel
Jurdzin Tomáš
 
 
Wollný Michal
Musiol Kamil
 
 
677  3020
3.Solanský PavelHarazim Zdeněk97-12-8-92321
4.Bugaj PavelBurdík Vítězslav439  3031
5.Jurdzin TomášWollný Michal3106  3041
6.Velebil LukášMusiol Kamil-65108 3151
7.Bugaj PavelHarazim Zdeněk177  3061
8.Jurdzin TomášBurdík Vítězslav1265  3071
9.Velebil LukášWollný Michal946  3081
10.Solanský PavelMusiol Kamil-8496 3191
11.Jurdzin TomášHarazim Zdeněk975  30101
12.Velebil LukášBurdík Vítězslav         
13.Solanský PavelWollný Michal         
14.Bugaj PavelMusiol Kamil         
15.Velebil LukášHarazim Zdeněk         
16.Solanský PavelBurdík Vítězslav         
17.Bugaj PavelWollný Michal         
18.Jurdzin TomášMusiol Kamil         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Solanský Pavel11Harazim Zdeněk12
Bugaj Pavel20Burdík Vítězslav02
Jurdzin Tomáš30Wollný Michal02
Velebil Lukáš20Musiol Kamil02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ŠarovyVrchní
rozhodčí:
Koušová Dagmar
HOSTUJÍCÍ:SK PřerovRozhodčí:Plhák Jan st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šarovy 70, 763 51, Sál při místním pohostinství, uprostřed obce u hlavní cestyRozhodčí:Gajdůšek Robert
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1033:34617:602SK Přerov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bojko Karel
Křen Lubor
 
 
Skalský Ondřej
Skopal Dalibor
 
 
-6-61210-62301
2.Račák Vítězslav
Jahůdka Petr
 
 
Vlach Martin
Soukup Adam
 
 
-6-912-11 1302
3.Bojko KarelSkalský Ondřej932  3012
4.Jahůdka PetrVlach Martin-108-10-6 1313
5.Křen LuborSkopal Dalibor11-410-7-52314
6.Račák VítězslavSoukup Adam57-57 3124
7.Jahůdka PetrSkalský Ondřej46-4-10-72325
8.Křen LuborVlach Martin6-10-108-102326
9.Račák VítězslavSkopal Dalibor-7-6-8  0327
10.Bojko KarelSoukup Adam-7777 3137
11.Křen LuborSkalský Ondřej-6476 3147
12.Račák VítězslavVlach Martin-8-8-6  0348
13.Bojko KarelSkopal Dalibor859  3058
14.Jahůdka PetrSoukup Adam-11-9-7  0359
15.Račák VítězslavSkalský Ondřej5-844 3169
16.Bojko KarelVlach Martin293  3079
17.Jahůdka PetrSkopal Dalibor65-3-3-523710
18.Křen LuborSoukup Adam-9788 31  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bojko Karel40Skalský Ondřej13
Jahůdka Petr04Vlach Martin31
Křen Lubor12Skopal Dalibor31
Račák Vítězslav22Soukup Adam12
ŽK Skopal Dalibor - hození pálkou. Výpadek el. energie: 20 minut (10:35-10:55) a 5 minut (12:25-12:30).



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Zlín BVrchní
rozhodčí:
Veselý Jiří
HOSTUJÍCÍ:T. J. Sokol Olomouc NeředínRozhodčí:Adam Vladislav ml.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Podvesná XVRozhodčí:Pelnář Václav
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:10Konec
utkání
14:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:35687:694nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nedbálek Michal
Palásek Michal
 
 
Dočkal Tomáš
Chalupa Jakub
 
 
-6-79-9 1301
2.Karal Martin
Oharek David
 
 
Kovačik Jakub
Valošek Jan
 
 
-5-9-9  0302
3.Palásek MichalKovačik Jakub9-59-6-62303
4.Oharek DavidValošek Jan-56-10-9 1304
5.Karal MartinDočkal Tomáš-1017-8-11 1305
6.Nedbálek MichalChalupa Jakub8119  3015
7.Oharek DavidKovačik Jakub1156  3025
8.Karal MartinValošek Jan8107  3035
9.Nedbálek MichalDočkal Tomáš9-910-6-52336
10.Palásek MichalChalupa Jakub-910-6-7 1337
11.Karal MartinKovačik Jakub8-49-8103247
12.Nedbálek MichalValošek Jan95-92 3157
13.Palásek MichalDočkal Tomáš9-5-9-9 1358
14.Oharek DavidChalupa Jakub445  3068
15.Nedbálek MichalKovačik Jakub9-68-473278
16.Palásek MichalValošek Jan10-79-9103288
17.Oharek DavidDočkal Tomáš125-97 3198
18.Karal MartinChalupa Jakub8-10-7-6 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Palásek Michal13Kovačik Jakub13
Oharek David31Valošek Jan13
Karal Martin22Dočkal Tomáš31
Nedbálek Michal31Chalupa Jakub22
Palásek: Žlutá karta, seknutí raketou do stolu



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ DDM Valašské MeziříčíVrchní
rozhodčí:
Hladil Marek
HOSTUJÍCÍ:KST VsetínRozhodčí:Hladil Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zdeňka Fibicha 287, Valašské Meziříčí 75701, Příjezd z ulice Příční,herna ST pod tělocvičnou SVČ Domeček, vstup přes rampu nebo bokem přes hlavní skleněné dveřeRozhodčí:Střílka Jakub
Datum dle rozpisu27. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:40688:707KST Vsetín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Konečný Jiří
Hladil David
 
 
Sagáčik Štefan
Slováček Libor
 
 
-510-84-62301
2.Kuběna Stanislav
Orlovský Pavel
 
 
Vaculík Vladimír
Vincek Martin
 
 
99-6-873211
3.Hladil DavidSagáčik Štefan6-979 3121
4.Kuběna StanislavSlováček Libor-94-10-2 1322
5.Konečný JiříVaculík Vladimír10-6-7-9 1323
6.Orlovský PavelVincek Martin3-5-7963233
7.Kuběna StanislavSagáčik Štefan8-5-3-8 1334
8.Konečný JiříSlováček Libor-3555 3144
9.Orlovský PavelVaculík Vladimír-89-3-13 1345
10.Hladil DavidVincek Martin437  3055
11.Konečný JiříSagáčik Štefan-7-6-5  0356
12.Orlovský PavelSlováček Libor10-8910 3166
13.Hladil DavidVaculík Vladimír8-8108 3176
14.Kuběna StanislavVincek Martin-8-8-10  0377
15.Orlovský PavelSagáčik Štefan7-11-127-52378
16.Hladil DavidSlováček Libor106-10-14-72379
17.Kuběna StanislavVaculík Vladimír5-66-763289
18.Konečný JiříVincek Martin-78-8-10 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hladil David31Sagáčik Štefan31
Kuběna Stanislav13Slováček Libor22
Konečný Jiří13Vaculík Vladimír22
Orlovský Pavel22Vincek Martin22



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC FRÝDLANTVrchní
rozhodčí:
Jalůvka Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ HolešovRozhodčí:Kahánek Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
U hřiště 1424, Frýdlant nad Ostravicí, PSČ 739 11, Ve sportovní hale vedle fotbalového hřiště BFK Frýdlant n/Ostr.Rozhodčí:Tomáš Aleš
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:9419:302TTC FRÝDLANT

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tobola Petr
Gřunděl Matěj
 
 
Klůj Bronislav
Matela Zdeněk
 
 
8-106-9123210
2.Maršálek Vladimír
Vévoda Ondřej
 
 
Hasala Petr
Sekanina Karel
 
 
76-87 3120
3.Maršálek VladimírKlůj Bronislav6-776 3130
4.Gřunděl MatějMatela Zdeněk-1417-8123240
5.Tobola PetrSekanina Karel788  3050
6.Vévoda OndřejHasala Petr-9896 3160
7.Gřunděl MatějPosolda Karel567  3070
8.Tobola PetrMatela Zdeněk68-102 3180
9.Vévoda OndřejSekanina Karel98-84 3190
10.Maršálek VladimírHasala Petr523  30100
11.Tobola PetrPosolda Karel         
12.Vévoda OndřejMatela Zdeněk         
13.Maršálek VladimírSekanina Karel         
14.Gřunděl MatějHasala Petr         
15.Vévoda OndřejPosolda Karel         
16.Maršálek VladimírMatela Zdeněk         
17.Gřunděl MatějSekanina Karel         
18.Tobola PetrHasala Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Maršálek Vladimír20Klůj Bronislav01
Gřunděl Matěj20Matela Zdeněk02
Tobola Petr20Sekanina Karel02
Vévoda Ondřej20Hasala Petr02
   Posolda Karel01



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST DVrchní
rozhodčí:
Jašek Milan
HOSTUJÍCÍ:TTC BolaticeRozhodčí:Kendzior Svatoslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí:Mazur Jan
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:734:30615:584TJ Ostrava KST D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vybíral Filip
Štalzer Adam
 
 
Wollný Michal
Musiol Kamil
 
 
966  3010
2.Lapisz Břetislav
Krupník Jan
 
 
Burdík Vítězslav
Harazim Zdeněk
 
 
-2-8-9  0311
3.Krupník JanHarazim Zdeněk-7-7-10  0312
4.Vybíral FilipWollný Michal-88134 3122
5.Lapisz BřetislavBurdík Vítězslav-107-7-8 1323
6.Štalzer AdamMusiol Kamil739  3033
7.Vybíral FilipHarazim Zdeněk-6599 3143
8.Lapisz BřetislavWollný Michal5-7-7-8 1344
9.Štalzer AdamBurdík Vítězslav121-9-883254
10.Krupník JanMusiol Kamil-711810 3164
11.Lapisz BřetislavHarazim Zdeněk-10-17-4 1365
12.Štalzer AdamWollný Michal-51259 3175
13.Krupník JanBurdík Vítězslav8-5-9-8 1376
14.Vybíral FilipMusiol Kamil8-1225 3186
15.Štalzer AdamHarazim Zdeněk981  3096
16.Krupník JanWollný Michal-13-8-6  0397
17.Vybíral FilipBurdík Vítězslav-124-74932107
18.Lapisz BřetislavMusiol Kamil         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krupník Jan13Harazim Zdeněk22
Vybíral Filip40Wollný Michal22
Lapisz Břetislav03Burdík Vítězslav22
Štalzer Adam40Musiol Kamil03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Poruba OstravaVrchní
rozhodčí:
Valenta Miloslav
HOSTUJÍCÍ:KST Slezan OpavaRozhodčí:Skulina Bohumil
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 3098/40a, 702 00 Ostrava, Herna TJ Ostrava KSTRozhodčí:Vicherková Šářka
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1020:35431:516KST Slezan Opava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Solanský Pavel
Velebil Lukáš
 
 
Kudela Petr
Wallik Lukáš
 
 
10-3-57-102301
2.Bugaj Pavel
Jurdzin Tomáš
 
 
Dzida Jan
Knybel Kamil
 
 
-3-2-11  0302
3.Velebil LukášDzida Jan-7-2-2  0303
4.Solanský PavelKnybel Kamil-7-4-5  0304
5.Jurdzin TomášKudela Petr-4-4-3  0305
6.Bugaj PavelWallik Lukáš474  3015
7.Solanský PavelDzida Jan5-8-10-9 1316
8.Jurdzin TomášKnybel Kamil-9-68-5 1317
9.Bugaj PavelKudela Petr5-7211 3127
10.Velebil LukášWallik Lukáš-464-943237
11.Jurdzin TomášDzida Jan-5-126-10 1338
12.Bugaj PavelKnybel Kamil-2-7-8  0339
13.Velebil LukášKudela Petr8-778 3149
14.Solanský PavelWallik Lukáš6-756 3159
15.Bugaj PavelDzida Jan-1-4-6  03510
16.Velebil LukášKnybel Kamil-107   11  
17.Solanský PavelKudela Petr         
18.Jurdzin TomášWallik Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Velebil Lukáš21Dzida Jan40
Solanský Pavel12Knybel Kamil30
Jurdzin Tomáš03Kudela Petr12
Bugaj Pavel22Wallik Lukáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T. J. Sokol Olomouc NeředínVrchní
rozhodčí:
Holíková Vendula
HOSTUJÍCÍ:KST Slezan OpavaRozhodčí:Saksa Ivan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Neředínská 58, Olomouc, 779 00Rozhodčí:Černý Marek
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1013:34398:454KST Slezan Opava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lechner Radim
Valošek Jan
 
 
Dzida Jan
Knybel Kamil
 
 
-7-8-8  0301
2.Dočkal Tomáš
Chalupa Jakub
 
 
Kudela Petr
Vícha Radomír
 
 
-88101 3111
3.Lechner RadimDzida Jan5-2-6-7 1312
4.Dočkal TomášKnybel Kamil-8-6-7  0313
5.Valošek JanKudela Petr5-8-8-10 1314
6.Chalupa JakubVícha Radomír-737-9-72315
7.Dočkal TomášDzida Jan-75-9663225
8.Valošek JanKnybel Kamil-7-11-8  0326
9.Chalupa JakubKudela Petr-6-6-10  0327
10.Lechner RadimVícha Radomír8-864 3137
11.Valošek JanDzida Jan-10-10-7  0338
12.Chalupa JakubKnybel Kamil-5-4-9  0339
13.Lechner RadimKudela Petr-8-7-6  03310
14.Dočkal TomášVícha Radomír         
15.Chalupa JakubDzida Jan         
16.Lechner RadimKnybel Kamil         
17.Dočkal TomášKudela Petr         
18.Valošek JanVícha Radomír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lechner Radim12Dzida Jan21
Dočkal Tomáš11Knybel Kamil30
Valošek Jan03Kudela Petr30
Chalupa Jakub03Vícha Radomír11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK PřerovVrchní
rozhodčí:
Beneš Jan ml.
HOSTUJÍCÍ:TTC BolaticeRozhodčí:Bereza Oldřich
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, 750 02 PřerovRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:43713:718TTC Bolatice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maděrka Svatopluk
Olejník Jakub
 
 
Harazim Zdeněk
Burdík Vítězslav
 
 
-9-7-5  0301
2.Vlach Martin
Skopal Dalibor
 
 
Wollný Michal
Siebert Karel
 
 
9-57-793211
3.Olejník JakubBurdík Vítězslav9-5-6-7 1312
4.Vlach MartinWollný Michal13-12-64113222
5.Maděrka SvatoplukHarazim Zdeněk-9-7410-102323
6.Skopal DaliborSiebert Karel-9-611663233
7.Vlach MartinBurdík Vítězslav-646-693243
8.Maděrka SvatoplukWollný Michal-10-66-9 1344
9.Skopal DaliborHarazim Zdeněk6-842 3154
10.Olejník JakubSiebert Karel-106-6-10 1355
11.Maděrka SvatoplukBurdík Vítězslav-5-8-10  0356
12.Skopal DaliborWollný Michal-6-852-82357
13.Olejník JakubHarazim Zdeněk-66-85-82358
14.Vlach MartinSiebert Karel-698-953268
15.Skopal DaliborBurdík Vítězslav-10667 3178
16.Olejník JakubMusiol Kamil-7-8-7  0379
17.Vlach MartinHarazim Zdeněk610-98 3189
18.Maděrka SvatoplukSiebert Karel-10-610-8 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Olejník Jakub04Burdík Vítězslav22
Vlach Martin40Wollný Michal21
Maděrka Svatopluk04Harazim Zdeněk22
Skopal Dalibor31Siebert Karel22
   Musiol Kamil10



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ HolešovVrchní
rozhodčí:
Horák Mojmír
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST DRozhodčí:Sekanina Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna na ul.Pivovarská HolešovRozhodčí:Posolda Karel
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1028:38593:630TJ Ostrava KST D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matela Zdeněk
Bednář Marek
 
 
Vybíral Filip
Štalzer Adam
 
 
-158-6-9 1301
2.Hasala Petr
Klůj Bronislav
 
 
Kupec Rostislav
Lapisz Břetislav
 
 
-83-8693211
3.Matela ZdeněkVybíral Filip-36-5-10 1312
4.Klůj BronislavŠtalzer Adam3-4-118-82313
5.Bednář MarekKupec Rostislav93-89 3123
6.Sekanina KarelLapisz Břetislav5-10-9-5 1324
7.Klůj BronislavVybíral Filip-13-6-2  0325
8.Bednář MarekŠtalzer Adam-712510 3135
9.Sekanina KarelKupec Rostislav5123  3045
10.Matela ZdeněkLapisz Břetislav-91056 3155
11.Bednář MarekVybíral Filip-4-7-10  0356
12.Sekanina KarelŠtalzer Adam8-5-5-8 1357
13.Matela ZdeněkKupec Rostislav109-2-1183267
14.Klůj BronislavLapisz Břetislav5-677 3177
15.Sekanina KarelVybíral Filip-6-6-9  0378
16.Matela ZdeněkŠtalzer Adam-7-6-6  0379
17.Klůj BronislavKupec Rostislav4-9-8-5 13710
18.Bednář MarekLapisz Břetislav-3    01  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Matela Zdeněk22Vybíral Filip40
Klůj Bronislav13Štalzer Adam31
Bednář Marek21Kupec Rostislav13
Sekanina Karel13Lapisz Břetislav12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST VsetínVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Poruba OstravaRozhodčí:Černohorská Dana
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Trávníky, Matouše Václavka 1217, 75501 VsetínRozhodčí:Mikačová Dana
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:36579:628TTC Poruba Ostrava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sagáčik Štefan
Slováček Libor
 
 
Velebil Lukáš
Solanský Pavel
 
 
486  3010
2.Vaculík Vladimír
Vincek Martin
 
 
Bugaj Pavel
Cabiš Michal
 
 
-4-11-5  0311
3.Slováček LiborBugaj Pavel-5-798-82312
4.Vaculík VladimírVelebil Lukáš-11-58-11 1313
5.Vincek MartinSolanský Pavel99-118 3123
6.Sagáčik ŠtefanCabiš Michal663  3033
7.Vaculík VladimírBugaj Pavel1012-9-793243
8.Vincek MartinVelebil Lukáš-5-7-11  0344
9.Sagáčik ŠtefanSolanský Pavel-812-78-82345
10.Slováček LiborCabiš Michal7-758 3155
11.Vincek MartinBugaj Pavel-10-3-1  0356
12.Sagáčik ŠtefanVelebil Lukáš-5-10-8  0357
13.Slováček LiborSolanský Pavel6-9-9-9 1358
14.Vaculík VladimírCabiš Michal-1010-78-82359
15.Sagáčik ŠtefanBugaj Pavel-2-88683269
16.Slováček LiborVelebil Lukáš9-39-6-823610
17.Vaculík VladimírSolanský Pavel10-6   11  
18.Vincek MartinCabiš Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Slováček Libor13Bugaj Pavel22
Vaculík Vladimír12Velebil Lukáš40
Vincek Martin12Solanský Pavel21
Sagáčik Štefan22Cabiš Michal12
Pro nemoc delegovaného rozhodčího p. Zeleného a nemožnost zajištění náhradního rozhodčího, řídil utkání po vzájemné dohodě vedoucí družstva domácích Libor Slováček.



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ŠarovyVrchní
rozhodčí:
Koušová Dagmar
HOSTUJÍCÍ:TJ DDM Valašské MeziříčíRozhodčí:Plhák Jan st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šarovy 70, 763 51, Sál při místním pohostinství, uprostřed obce u hlavní cestyRozhodčí:Gajdůšek Robert
Datum dle rozpisu09. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:29595:568TJ Sokol Šarovy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bojko Karel
Křen Lubor
 
 
Hladil David
Vlček Pavel
 
 
-3669 3110
2.Jahůdka Petr
Strejček Jiří
 
 
Orlovský Pavel
Kuběna Stanislav
 
 
88-82 3120
3.Křen LuborOrlovský Pavel649  3030
4.Jahůdka PetrHladil David-3-8-8  0331
5.Strejček JiříKuběna Stanislav-12-8-8  0332
6.Bojko KarelVlček Pavel567  3042
7.Jahůdka PetrOrlovský Pavel-8-45-9 1343
8.Strejček JiříHladil David-26-91183253
9.Bojko KarelKuběna Stanislav458  3063
10.Křen LuborVlček Pavel-5-79-4 1364
11.Strejček JiříOrlovský Pavel-878-483274
12.Bojko KarelHladil David36-77 3184
13.Křen LuborKuběna Stanislav3-911-7-82385
14.Jahůdka PetrVlček Pavel-5-3-5  0386
15.Bojko KarelOrlovský Pavel84-78 3196
16.Křen LuborHladil David-9107-6-92397
17.Jahůdka PetrKuběna Stanislav7710  30107
18.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Křen Lubor13Orlovský Pavel13
Jahůdka Petr13Hladil David22
Strejček Jiří21Kuběna Stanislav22
Bojko Karel40Vlček Pavel21
Domácí i hosté - nejednotné dresy.



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Zlín BVrchní
rozhodčí:
Pelnář Václav
HOSTUJÍCÍ:TTC FRÝDLANTRozhodčí:Adam Vladislav ml.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Podvesná XVRozhodčí:Dufek Aleš
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:102:30245:358TTC FRÝDLANT

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Palásek Michal
Dvořák Vítek
 
 
Tobola Petr
Kotek Dominik
 
 
-8-5-8  0301
2.Dufek Jakub
Koudelík Lukáš
 
 
Maršálek Vladimír
Vévoda Ondřej
 
 
-7-4-6  0302
3.Koudelík LukášMaršálek Vladimír-3-10-9  0303
4.Dvořák VítekVévoda Ondřej-10-9-9  0304
5.Palásek MichalKotek Dominik-6-3-7  0305
6.Dufek JakubTobola Petr-9-6-7  0306
7.Dvořák VítekMaršálek Vladimír11-6-5-7 1307
8.Palásek MichalVévoda Ondřej-10-8-7  0308
9.Dufek JakubKotek Dominik-12-118-7 1309
10.Koudelík LukášTobola Petr-4-10-8  03010
11.Palásek MichalMaršálek Vladimír         
12.Dufek JakubVévoda Ondřej         
13.Koudelík LukášKotek Dominik         
14.Dvořák VítekTobola Petr         
15.Dufek JakubMaršálek Vladimír         
16.Koudelík LukášVévoda Ondřej         
17.Dvořák VítekKotek Dominik         
18.Palásek MichalTobola Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Koudelík Lukáš02Maršálek Vladimír20
Dvořák Vítek02Vévoda Ondřej20
Palásek Michal02Kotek Dominik20
Dufek Jakub02Tobola Petr20



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T. J. Sokol Olomouc NeředínVrchní
rozhodčí:
Holíková Vendula
HOSTUJÍCÍ:TTC BolaticeRozhodčí:Saksa Ivan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Neředínská 58, Olomouc, 779 00Rozhodčí:Kovačík Roman
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:01Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:32528:538TTC Bolatice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Valošek Jan
Kovačik Jakub
 
 
Harazim Zdeněk
Burdík Vítězslav
 
 
-8-10-10  0301
2.Dočkal Tomáš
Chalupa Jakub
 
 
Wollný Michal
Siebert Karel
 
 
-7-1267-102302
3.Chalupa JakubBurdík Vítězslav7-10-13-16 1303
4.Dočkal TomášSiebert Karel8-7-6-5 1304
5.Valošek JanWollný Michal886  3014
6.Kovačik JakubHarazim Zdeněk1076  3024
7.Dočkal TomášBurdík Vítězslav-10-7-4  0325
8.Valošek JanSiebert Karel268  3035
9.Kovačik JakubWollný Michal-8-9-3  0336
10.Chalupa JakubHarazim Zdeněk-81074 3146
11.Valošek JanBurdík Vítězslav6-127-12-112347
12.Kovačik JakubSiebert Karel-8685 3157
13.Chalupa JakubWollný Michal-8-12-5  0358
14.Dočkal TomášHarazim Zdeněk-4-8-7  0359
15.Kovačik JakubBurdík Vítězslav9-85-7-823510
16.Chalupa JakubMusiol Kamil338  30  
17.Dočkal TomášWollný Michal         
18.Valošek JanHarazim Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Chalupa Jakub12Burdík Vítězslav40
Dočkal Tomáš03Siebert Karel12
Valošek Jan21Wollný Michal21
Kovačik Jakub22Harazim Zdeněk12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK PřerovVrchní
rozhodčí:
Beneš Jan ml.
HOSTUJÍCÍ:KST Slezan OpavaRozhodčí:Bereza Oldřich
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, 750 02 PřerovRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:104:30163:358KST Slezan Opava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Olejník Jakub
Maděrka Svatopluk
 
 
Dzida Jan
Knybel Kamil
 
 
-7-9-9  0301
2.
 
 
Wallik Lukáš
Kudela Petr
 
 
WO    0302
3.Vlach MartinDzida Jan-4-3-3  0303
4.Knybel KamilWO    0304
5.Olejník JakubKudela Petr-6-9-10  0305
6.Maděrka SvatoplukWallik Lukáš3-58-4-42306
7.Dzida JanWO    0307
8.Olejník JakubKnybel Kamil97-6-4-32308
9.Maděrka SvatoplukKudela Petr-3-5-6  0309
10.Vlach MartinWallik Lukáš-5-5-9  03010
11.Olejník JakubDzida Jan         
12.Maděrka SvatoplukKnybel Kamil         
13.Vlach MartinKudela Petr         
14.Wallik Lukáš         
15.Maděrka SvatoplukDzida Jan         
16.Vlach MartinKnybel Kamil         
17.Kudela Petr         
18.Olejník JakubWallik Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vlach Martin02Dzida Jan10
Olejník Jakub02Knybel Kamil10
Maděrka Svatopluk02Kudela Petr20
   Wallik Lukáš20
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ HolešovVrchní
rozhodčí:
Horák Mojmír
HOSTUJÍCÍ:TTC Poruba OstravaRozhodčí:Sekanina Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna na ul.Pivovarská HolešovRozhodčí:Kadlčáková Alena
Datum dle rozpisu09. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1021:34459:558TTC Poruba Ostrava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bednář Marek
Matela Zdeněk
 
 
Velebil Lukáš
Solanský Pavel
 
 
11-98-3-102301
2.Klůj Bronislav
Hasala Petr
 
 
Jurdzin Tomáš
Bugaj Pavel
 
 
888  3011
3.Matela ZdeněkBugaj Pavel-7-8-6  0312
4.Sekanina KarelVelebil Lukáš-5-9-7  0313
5.Bednář MarekJurdzin Tomáš-410-78-62314
6.Klůj BronislavSolanský Pavel9-893 3124
7.Sekanina KarelBugaj Pavel-8-8-5  0325
8.Bednář MarekVelebil Lukáš879  3035
9.Klůj BronislavJurdzin Tomáš-995-1193245
10.Matela ZdeněkSolanský Pavel-2-2-4  0346
11.Bednář MarekBugaj Pavel5-3119 3156
12.Klůj BronislavVelebil Lukáš-6-10-1  0357
13.Matela ZdeněkJurdzin Tomáš-1113-6-9 1358
14.Sekanina KarelSolanský Pavel-5-610-5 1359
15.Klůj BronislavBugaj Pavel-5-10-3  03510
16.Matela ZdeněkVelebil Lukáš-6    01  
17.Sekanina KarelJurdzin Tomáš         
18.Bednář MarekSolanský Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Matela Zdeněk03Bugaj Pavel31
Sekanina Karel03Velebil Lukáš21
Bednář Marek21Jurdzin Tomáš21
Klůj Bronislav22Solanský Pavel21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST VsetínVrchní
rozhodčí:
Hnátek Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST DRozhodčí:Černohorská Dana
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Trávníky, Matouše Václavka 1217, 75501 VsetínRozhodčí:Mikačová Dana
Datum dle rozpisu10. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:34702:661KST Vsetín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sagáčik Štefan
Slováček Libor
 
 
Kupec Rostislav
Merta Marek
 
 
-134136 3110
2.Došek Jaroslav
Vaculík Vladimír
 
 
Štalzer Adam
Vybíral Filip
 
 
-3-98-10 1311
3.Slováček LiborVybíral Filip5-1047 3121
4.Došek JaroslavŠtalzer Adam-7-68-7 1322
5.Vaculík VladimírKupec Rostislav1016-8-11-92323
6.Sagáčik ŠtefanMerta Marek14-1068 3133
7.Došek JaroslavVybíral Filip9-9-7-9 1334
8.Vaculík VladimírŠtalzer Adam-7-8-7  0335
9.Sagáčik ŠtefanKupec Rostislav-7723 3145
10.Slováček LiborMerta Marek13-6-81073255
11.Vaculík VladimírVybíral Filip8-6-12-8 1356
12.Sagáčik ŠtefanŠtalzer Adam9-4-8-7 1357
13.Slováček LiborKupec Rostislav4-89-763267
14.Došek JaroslavMerta Marek62-3-973277
15.Sagáčik ŠtefanVybíral Filip786  3087
16.Slováček LiborŠtalzer Adam-4-86-7 1388
17.Došek JaroslavKupec Rostislav685  3098
18.Vaculík VladimírMerta Marek666  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Slováček Libor31Vybíral Filip22
Došek Jaroslav22Štalzer Adam40
Vaculík Vladimír13Kupec Rostislav13
Sagáčik Štefan31Merta Marek04
Kupec: žlutá karta - hození pálky do ohrádky.



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: