Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 12 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST GMC BlanskoVrchní
rozhodčí:
Ostrý Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol LíšeňRozhodčí:Konečná Tereza
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 Blansko, sídliště Podlesí, pod koberci TrendRozhodčí:Harna Tomáš
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 10:00 Začátek
utkání
09:53Konec
utkání
12:17Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:326:14401:306KST GMC Blansko

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlicová Renata
Ševčíková Veronika
 
 
Babáková Radka
Pikolonová Šárka
 
 
-979-10-102301
2.Chajda MarieBabáková Radka-6867 3111
3.Pavlicová RenataBabáková Klára3-68-853221
4.Ševčíková VeronikaPikolonová Šárka-610-1010-22322
5.Pavlicová RenataBabáková Radka889  3032
6.Chajda MariePikolonová Šárka4-979 3142
7.Ševčíková VeronikaBabáková Klára12-839 3152
8.Pavlicová RenataPikolonová Šárka-7-106-9 1353
9.Ševčíková VeronikaBabáková RadkaWO    3063
10.Chajda MarieBabáková KláraWO    3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Chajda Marie20Babáková Radka02
Pavlicová Renata21Babáková Klára02
Ševčíková Veronika11Pikolonová Šárka21
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 12 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoVrchní
rozhodčí:
Janda Roman
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice BRozhodčí:Tureček Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno - Střed, 639 00Rozhodčí:Baur Zdeněk
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:47Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:420:19357:344TTC Moravská Slavia Brno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Záděrová Linda
Mergenthalová Petra
 
 
Šafaříková Sandra
Chernyavskaya Ekaterina
 
 
-79-98-72301
2.Mergenthalová PetraŠafaříková Sandra39-72 3111
3.Bednářová LenkaTelecká Jana125-5-9103221
4.Záděrová LindaChernyavskaya Ekaterina-2-8-3  0322
5.Bednářová LenkaŠafaříková Sandra185  3032
6.Mergenthalová PetraChernyavskaya Ekaterina-7-9-4  0333
7.Záděrová LindaTelecká Jana536  3043
8.Bednářová LenkaChernyavskaya Ekaterina-12-4-3  0344
9.Záděrová LindaŠafaříková Sandra-96-10363254
10.Mergenthalová PetraTelecká Jana127-9-4113264

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Mergenthalová Petra21Šafaříková Sandra03
Bednářová Lenka21Telecká Jana03
Záděrová Linda21Chernyavskaya Ekaterina30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 12 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA BVrchní
rozhodčí:
Valenta Miloslav
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Havířov BRozhodčí:Daňa Hynek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových, Volgogradská 2631/6 700 30 Ostrava - Zábřeh, Nákupní centrum Kotva, Ostrava - ZábřehRozhodčí:Hrachová Marie
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:08Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:719:23375:387SKST Baník Havířov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rusnáková Markéta
Somrová Gabriela
 
 
Hrabicová Klára
Vašendová Jana
 
 
774  3010
2.Březinová BarboraSikorová Kamila-7-85-2 1311
3.Somrová GabrielaHrabicová Klára103-5-9-82312
4.Rusnáková MarkétaVašendová Jana-65-96-52313
5.Somrová GabrielaSikorová Kamila9-788 3123
6.Březinová BarboraVašendová Jana-3-4-6  0324
7.Rusnáková MarkétaHrabicová Klára5-97-8-132325
8.Somrová GabrielaVašendová Jana-9-285-112326
9.Rusnáková MarkétaSikorová Kamila76-107 3136
10.Březinová BarboraHrabicová Klára-810-7-8 1337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Březinová Barbora03Sikorová Kamila12
Somrová Gabriela12Hrabicová Klára30
Rusnáková Markéta12Vašendová Jana30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 12 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - Stavoimpex CVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - Stavoimpex BRozhodčí:Vachovcová Alena
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Brhel Richard
Datum dle rozpisu15. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:811:26316:384SKST Mart Hodonín - Stavoimpex B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šíblová Sára
Šprtová Karolína
 
 
Novotná Jana
Blechová Barbora
 
 
-6-10-8  0301
2.Ševčíková KláraBlechová Barbora95-68 3111
3.Šprtová KarolínaNovotná Lucie-796-10-122312
4.Šíblová SáraNovotná Jana-5-6-5  0313
5.Šprtová KarolínaBlechová Barbora-4-7-8  0314
6.Ševčíková KláraNovotná Jana-11-9-7  0315
7.Šíblová SáraNovotná Lucie9-7-11-7 1316
8.Šprtová KarolínaNovotná Jana-7-4-6  0317
9.Šíblová SáraBlechová Barbora-6710-11-42318
10.Ševčíková KláraNovotná Lucie98-106 3128

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Ševčíková Klára21Blechová Barbora21
Šprtová Karolína03Novotná Lucie21
Šíblová Sára03Novotná Jana30
Bez připomínek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy