Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 13 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - Stavoimpex BVrchní
rozhodčí:
Ševčík Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol LíšeňRozhodčí:Brhel Richard
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Brhel Tomáš
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:612:24271:339TJ Sokol Líšeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blechová Barbora
Žižkovská Rebeka
 
 
Hortová Zuzana
Babáková Radka
 
 
-4-11-5  0301
2.Blechová BarboraPikolonová Šárka-511-9973211
3.Látalová LucieBabáková Radka-2-6-4  0312
4.Žižkovská RebekaHortová Zuzana-4-3-6  0313
5.Látalová LuciePikolonová Šárka-6-4-4  0314
6.Blechová BarboraHortová Zuzana-7-8-9  0315
7.Žižkovská RebekaBabáková Radka710-8-983225
8.Látalová LucieHortová Zuzana-2-3-3  0326
9.Žižkovská RebekaPikolonová Šárka6-8-6963236
10.Blechová BarboraBabáková RadkaWO    3046

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Blechová Barbora11Pikolonová Šárka12
Látalová Lucie03Babáková Radka11
Žižkovská Rebeka21Hortová Zuzana30
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 13 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - Stavoimpex CVrchní
rozhodčí:
Ševčík Petr
HOSTUJÍCÍ:KST GMC BlanskoRozhodčí:Brhel Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Mikulecký František
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:713:22264:340KST GMC Blansko

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ševčíková Klára
Šíblová Sára
 
 
Pavlicová Renata
Ševčíková Veronika
 
 
-6-4-8  0301
2.Koplíková KláraPavlicová Renata-5-6-4  0302
3.Šíblová SáraChajda Marie-7-3-3  0303
4.Ševčíková KláraŠevčíková Veronika87-88 3113
5.Šíblová SáraPavlicová Renata-696-8-72314
6.Koplíková KláraŠevčíková Veronika-1-7-4  0315
7.Ševčíková KláraChajda Marie898  3025
8.Šíblová SáraŠevčíková Veronika6-99-5-92326
9.Ševčíková KláraPavlicová Renata884  3036
10.Koplíková KláraChajda Marie-2-4-5  0337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Koplíková Klára03Pavlicová Renata21
Šíblová Sára03Chajda Marie21
Ševčíková Klára30Ševčíková Veronika21
ŽK - Ševčíková Veronika - odpálení míčku z HP



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 13 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA BVrchní
rozhodčí:
Manda Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice BRozhodčí:Daňa Hynek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových, Volgogradská 2631/6 700 30 Ostrava - Zábřeh, Nákupní centrum Kotva, Ostrava - ZábřehRozhodčí:Stramová Jiřina
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:225:15388:357CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rusnáková Markéta
Somrová Gabriela
 
 
Telecká Jana
Yefimova Anastasiia
 
 
865  3010
2.Daňová AndreaŠafaříková Sandra-7-8-8  0311
3.Somrová GabrielaTelecká Jana1248  3021
4.Rusnáková MarkétaYefimova Anastasiia911-39 3131
5.Somrová GabrielaŠafaříková Sandra-1296-963241
6.Daňová AndreaYefimova Anastasiia8-10-5-6 1342
7.Rusnáková MarkétaTelecká Jana-6988 3152
8.Somrová GabrielaYefimova Anastasiia-2789 3162
9.Rusnáková MarkétaŠafaříková Sandra44-9-583272
10.Daňová AndreaTelecká Jana67-10-883282

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Daňová Andrea12Šafaříková Sandra12
Somrová Gabriela30Telecká Jana03
Rusnáková Markéta30Yefimova Anastasiia12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 13 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Havířov BVrchní
rozhodčí:
Bednářová Helena
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoRozhodčí:Štrbík Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Bednář Otakar
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:717:23351:365TTC Moravská Slavia Brno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vašendová Jana
Hrabicová Klára
 
 
Bednářová Lenka
Záděrová Linda
 
 
-710-84-42301
2.Hanáková NelaBednářová Lenka3-5-710-92302
3.Hrabicová KláraMergenthalová Petra9-98-1083212
4.Vašendová JanaZáděrová Linda7910  3022
5.Hrabicová KláraBednářová Lenka9-89-1-92323
6.Hanáková NelaZáděrová Linda-6-5-3  0324
7.Vašendová JanaMergenthalová Petra-99-8-8 1325
8.Hrabicová KláraZáděrová Linda-9-7-8  0326
9.Vašendová JanaBednářová Lenka5-4-10-7 1327
10.Hanáková NelaMergenthalová PetraWO    3037

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hanáková Nela02Bednářová Lenka30
Hrabicová Klára12Mergenthalová Petra11
Vašendová Jana12Záděrová Linda21
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline