Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 17 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Klub stolního tenisu OlomoucVrchní
rozhodčí:
Beneš Jan st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol LíšeňRozhodčí:Horák Mojmír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, 750 02 PřerovRozhodčí:Kadlčáková Alena
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:58Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:717:21333:353TJ Sokol Líšeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Viktorínová Michaela
Glücková Lenka
 
 
Babáková Radka
Hortová Zuzana
 
 
8-7-4-7 1301
2.Ďuláková KateřinaPikolonová Šárka-5-79-0 1302
3.Glücková LenkaBabáková Radka89-8-8-52303
4.Viktorínová MichaelaHortová Zuzana-7118-10-142304
5.Glücková LenkaPikolonová Šárka887  3014
6.Ďuláková KateřinaHortová Zuzana-6-7-5  0315
7.Viktorínová MichaelaBabáková Radka1091  3025
8.Glücková LenkaHortová Zuzana-2-6-5  0326
9.Viktorínová MichaelaPikolonová Šárka8-119-9-102327
10.Ďuláková KateřinaBabáková RadkaWO    3037

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Ďuláková Kateřina02Pikolonová Šárka21
Glücková Lenka12Babáková Radka11
Viktorínová Michaela12Hortová Zuzana30
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 17 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré BVrchní
rozhodčí:
Rozínková Monika
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoRozhodčí:Rozínek Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Rozínková Daniela
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:518:20348:383nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Němečková Monika
Rozínková Kateřina
 
 
Mergenthalová Petra
Bednářová Lenka
 
 
-9-10111093210
2.Rozínková KateřinaMergenthalová Petra7810  3020
3.Němečková MonikaZáděrová Linda35-98 3130
4.Bačinová PavlaBednářová Lenka-5-2-9  0331
5.Němečková MonikaMergenthalová Petra9159  3041
6.Rozínková KateřinaBednářová Lenka-98-7-9 1342
7.Bačinová PavlaZáděrová Linda10-6-6-5 1343
8.Němečková MonikaBednářová Lenka-5109-593253
9.Bačinová PavlaMergenthalová Petra-10-4-3  0354
10.Rozínková KateřinaZáděrová Linda-1010-7-7 1355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Rozínková Kateřina12Mergenthalová Petra12
Němečková Monika30Záděrová Linda21
Bačinová Pavla03Bednářová Lenka21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 17 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - Stavoimpex BVrchní
rozhodčí:
Karasová Lenka
HOSTUJÍCÍ:CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA BRozhodčí:Mikulecký František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Brhel Richard
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:10406:318SKST Mart Hodonín - Stavoimpex B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blechová Barbora
Novotná Jana
 
 
Daňová Andrea
Březinová Barbora
 
 
-543-693210
2.Novotná LucieDaňová Barbora8-7-94103220
3.Blechová BarboraBřezinová Barbora1148  3030
4.Novotná JanaDaňová Andrea76-810 3140
5.Blechová BarboraDaňová Barbora-8879 3150
6.Novotná LucieDaňová Andrea-65-6683260
7.Novotná JanaBřezinová Barbora5105  3070
8.Blechová BarboraDaňová Andrea862  3080
9.Novotná JanaDaňová Barbora959  3090
10.Novotná LucieBřezinová Barbora96-8-8732100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Novotná Lucie30Daňová Barbora03
Blechová Barbora30Březinová Barbora03
Novotná Jana30Daňová Andrea03
Komisař utkání: Henžel Miroslav, Dospíšil Jiří



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 17 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - Stavoimpex CVrchní
rozhodčí:
Karasová Lenka
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Havířov BRozhodčí:Mikeska Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Mikulecký Marek
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:418:17319:288SKST Mart Hodonín - Stavoimpex C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ševčíková Klára
Ševčíková Markéta
 
 
Sikorová Kamila
Vašendová Jana
 
 
-99-71273210
2.Šíblová SáraHrabicová Klára-7-6-5  0311
3.Ševčíková MarkétaSikorová Kamila-9537 3121
4.Ševčíková KláraVašendová Jana1-545 3131
5.Ševčíková MarkétaHrabicová Klára424  3041
6.Šíblová SáraVašendová Jana-9-7-8  0342
7.Ševčíková KláraSikorová Kamila-8-8-3  0343
8.Ševčíková MarkétaVašendová Jana637  3053
9.Ševčíková KláraHrabicová Klára-9769 3163
10.Šíblová SáraSikorová Kamila-4-6-8  0364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Šíblová Sára03Hrabicová Klára12
Ševčíková Markéta30Sikorová Kamila21
Ševčíková Klára21Vašendová Jana12
Komisař utkání: Henžel Miroslav, Dospíšil Jiří

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy