Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 19 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - Stavoimpex BVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:Klub stolního tenisu OlomoucRozhodčí:Brhel Richard
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Brhel Vladimír
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:227:9367:212SKST Mart Hodonín - Stavoimpex B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blechová Barbora
Novotná Lucie
 
 
Viktorínová Michaela
Ďuláková Kateřina
 
 
889  3010
2.Novotná JanaViktorínová Michaela-104-66-52311
3.Blechová BarboraĎuláková Kateřina833  3021
4.Novotná LucieWO    3031
5.Blechová BarboraViktorínová Michaela-8-59-7 1332
6.Novotná JanaWO    3042
7.Novotná LucieĎuláková Kateřina6-1255 3152
8.Blechová BarboraWO    3062
9.Novotná LucieViktorínová Michaela-10-77863272
10.Novotná JanaĎuláková Kateřina553  3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Novotná Jana11Viktorínová Michaela21
Blechová Barbora11Ďuláková Kateřina03
Novotná Lucie20   
WO30WO03
Delegovaný rozhodčí i náhradník VR omluveni, utkání řídil po dohodě František Mikulecký



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 19 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Havířov BVrchní
rozhodčí:
Lesník Vladimír
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré BRozhodčí:Štrbík Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Jalůvka Jaroslav
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:614:24268:377SK Dobré B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sikorová Kamila
Hrabicová Klára
 
 
Němečková Monika
Rozínková Kateřina
 
 
-4-3-6  0301
2.Sikorová KamilaKoďousková Eliška-7949 3111
3.Hrabicová KláraNěmečková Monika-7611-8-102312
4.Rozínková KateřinaWO    0313
5.Hrabicová KláraKoďousková Eliška811-5-873223
6.Sikorová KamilaRozínková Kateřina-68-76113233
7.Němečková MonikaWO    0334
8.Hrabicová KláraRozínková Kateřina-8-12-8  0335
9.Koďousková EliškaWO    0336
10.Sikorová KamilaNěmečková Monika98-92 3146

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Sikorová Kamila30Koďousková Eliška02
Hrabicová Klára12Němečková Monika11
   Rozínková Kateřina11
WO03WO30
Domácí nastoupili v neúplné sestavě (2 hráčky).



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 19 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice BVrchní
rozhodčí:
Makovický Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol LíšeňRozhodčí:Bílová Petra
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:Polák Jaromír
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:322:17383:327MK Řeznovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chernyavskaya Ekaterina
Šafaříková Sandra
 
 
Babáková Radka
Hortová Zuzana
 
 
-5-86893210
2.Telecká JanaPikolonová Šárka-95712 3120
3.Chernyavskaya EkaterinaBabáková Radka543  3030
4.Šafaříková SandraHortová Zuzana11-7-8-5 1331
5.Chernyavskaya EkaterinaPikolonová Šárka49-125 3141
6.Telecká JanaHortová Zuzana-10611-6103251
7.Šafaříková SandraBabáková Radka-9-10-4  0352
8.Chernyavskaya EkaterinaHortová Zuzana-144-7383262
9.Šafaříková SandraPikolonová Šárka-6-4-9  0363
10.Telecká JanaBabáková RadkaWO    3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Telecká Jana20Pikolonová Šárka12
Chernyavskaya Ekaterina30Babáková Radka11
Šafaříková Sandra03Hortová Zuzana12
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 19 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoVrchní
rozhodčí:
Janda Roman
HOSTUJÍCÍ:KST GMC BlanskoRozhodčí:Svoboda Libor
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno - Střed, 639 00Rozhodčí:Juroška Ivan
Datum dle rozpisu09. 02. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:24Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:520:20372:366nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Záděrová Linda
Mergenthalová Petra
 
 
Pavlicová Renata
Ševčíková Veronika
 
 
-4-7-4  0301
2.Mergenthalová PetraŠevčíková Veronika25-78 3111
3.Záděrová LindaChajda Marie-610-7-9 1312
4.Bednářová LenkaPavlicová Renata-6-7-6  0313
5.Záděrová LindaŠevčíková Veronika7510  3023
6.Mergenthalová PetraPavlicová Renata9-88-9-72324
7.Bednářová LenkaChajda Marie-88-67-52325
8.Záděrová LindaPavlicová Renata12-98-1053235
9.Bednářová LenkaŠevčíková Veronika757  3045
10.Mergenthalová PetraChajda Marie5-106-1273255

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Mergenthalová Petra21Ševčíková Veronika03
Záděrová Linda21Chajda Marie21
Bednářová Lenka12Pavlicová Renata21
Nejsou

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS