Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 20 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - Stavoimpex CVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:Klub stolního tenisu OlomoucRozhodčí:Brhel Richard
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Brhel Vladimír
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
14:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:523:17380:292nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šíblová Sára
Šprtová Karolína
 
 
Viktorínová Michaela
Ďuláková Kateřina
 
 
4-87-7-82301
2.Ševčíková KláraViktorínová Michaela-598-7-52302
3.Šíblová SáraĎuláková Kateřina4-11-11-9 1303
4.Šprtová KarolínaWO    3013
5.Šíblová SáraViktorínová Michaela911-7-9-72314
6.Ševčíková KláraWO    3024
7.Šprtová KarolínaĎuláková Kateřina-95-7843234
8.Šíblová SáraWO    3044
9.Šprtová KarolínaViktorínová Michaela-3-109-2 1345
10.Ševčíková KláraĎuláková Kateřina499  3055

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Ševčíková Klára11Viktorínová Michaela30
Šíblová Sára02Ďuláková Kateřina12
Šprtová Karolína11   
WO30WO03
Delegovaný rozhodčí i náhradní VR omluveni, utkání řídil po dohodě s předsedou KR ČAST František Mikulecký.



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 20 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA BVrchní
rozhodčí:
Daňa Hynek
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré BRozhodčí:Hrachová Marie
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových, Volgogradská 2631/6 700 30 Ostrava - Zábřeh, Nákupní centrum Kotva, Ostrava - ZábřehRozhodčí:Stramová Jiřina
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:95:29243:370SK Dobré B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Somrová Gabriela
Březinová Barbora
 
 
Rozínková Kateřina
Němečková Monika
 
 
-4-7-8  0301
2.Daňová AndreaNěmečková Monika-6-3-4  0302
3.Somrová GabrielaKoďousková Eliška10-9-5873212
4.Březinová BarboraRozínková Kateřina-10-8-2  0313
5.Somrová GabrielaNěmečková Monika-5-6-5  0314
6.Daňová AndreaRozínková Kateřina-6-6-6  0315
7.Březinová BarboraKoďousková Eliška-7-7-10  0316
8.Somrová GabrielaRozínková Kateřina-610-11-6 1317
9.Březinová BarboraNěmečková Monika-8-6-8  0318
10.Daňová AndreaKoďousková Eliška12-2-5-7 1319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Daňová Andrea03Němečková Monika30
Somrová Gabriela12Koďousková Eliška21
Březinová Barbora03Rozínková Kateřina30
Nominovaný vrchní rozhodčí, ani zástupce se nedostavil, zápas rozhodoval Hynek Daňa.



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 20 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoVrchní
rozhodčí:
Halasová Anna
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol LíšeňRozhodčí:Šenkapoul Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno - Střed, 639 00Rozhodčí:Honek František
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:225:9343:246TTC Moravská Slavia Brno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mergenthalová Petra
Záděrová Linda
 
 
Babáková Radka
Hortová Zuzana
 
 
957  3010
2.Pozníková VeronikaHortová Zuzana-10-8-7  0311
3.Záděrová LindaBabáková Radka797  3021
4.Mergenthalová PetraPikolonová Šárka-5-410-6 1322
5.Záděrová LindaHortová Zuzana-62-512103232
6.Pozníková VeronikaPikolonová Šárka9-9310 3142
7.Mergenthalová PetraBabáková Radka7106  3052
8.Záděrová LindaPikolonová Šárka4910  3062
9.Mergenthalová PetraHortová ZuzanaWO    3072
10.Pozníková VeronikaBabáková RadkaWO    3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pozníková Veronika11Hortová Zuzana11
Záděrová Linda30Babáková Radka02
Mergenthalová Petra11Pikolonová Šárka12
WO20WO02
Z. č. 5 - ŽK - Záděrová - odpálení míčku



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 20 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice BVrchní
rozhodčí:
Makovický Michal
HOSTUJÍCÍ:KST GMC BlanskoRozhodčí:Netolička Lubomír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:Bíla Jindřich
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 11:30 Začátek
utkání
11:30Konec
utkání
14:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:716:26375:416KST GMC Blansko

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Telecká Jana
Yefimova Anastasiia
 
 
Ševčíková Veronika
Pavlicová Renata
 
 
-12286 3110
2.Telecká JanaŠevčíková Veronika13-6-9973220
3.Yefimova AnastasiiaChajda Marie6-99-1453230
4.Šafaříková SandraPavlicová Renata-7-9-10  0331
5.Yefimova AnastasiiaŠevčíková Veronika-3-693-112332
6.Telecká JanaPavlicová Renata-6-789-72333
7.Šafaříková SandraChajda Marie-5-10-6  0334
8.Yefimova AnastasiiaPavlicová Renata-4-37-7 1335
9.Šafaříková SandraŠevčíková Veronika-109-97-82336
10.Telecká JanaChajda Marie-7-4-6  0337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Telecká Jana12Ševčíková Veronika21
Yefimova Anastasiia12Chajda Marie21
Šafaříková Sandra03Pavlicová Renata30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy