Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 4 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Klub stolního tenisu OlomoucVrchní
rozhodčí:
Beneš Jan st.
HOSTUJÍCÍ:CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA BRozhodčí:Horák Mojmír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Legionářská 1299/19Rozhodčí:Kadlčáková Alena
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:104:30226:359CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malíková Klára
Ďuláková Kateřina
 
 
Somrová Gabriela
Rusnáková Markéta
 
 
-5-9-3  0301
2.Ďuláková KateřinaDaňová Andrea-8-7-3  0302
3.Kadlčáková AlenaSomrová Gabriela-5-39-3 1303
4.Malíková KláraRusnáková Markéta-8-9-5  0304
5.Kadlčáková AlenaDaňová Andrea-5-97-8 1305
6.Ďuláková KateřinaRusnáková Markéta-5-8-2  0306
7.Malíková KláraSomrová Gabriela-7-1-3  0307
8.Kadlčáková AlenaRusnáková Markéta-9-8-7  0308
9.Malíková KláraDaňová Andrea112-9-8-72309
10.Ďuláková KateřinaSomrová Gabriela-8-3-5  03010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Ďuláková Kateřina03Daňová Andrea30
Kadlčáková Alena03Somrová Gabriela30
Malíková Klára03Rusnáková Markéta30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 4 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - Stavoimpex BVrchní
rozhodčí:
Šural Václav
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice BRozhodčí:Mikulecký František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Brhel Richard
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:520:21383:394nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blechová Barbora
Novotná Lucie
 
 
Yefimova Anastasiia
Telecká Jana
 
 
-76-3-8 1301
2.Žižkovská RebekaTelecká Jana-8-5-15  0302
3.Blechová BarboraŠafaříková Sandra987  3012
4.Novotná LucieYefimova Anastasiia9-6-5-7 1313
5.Blechová BarboraTelecká Jana4-96-393223
6.Žižkovská RebekaYefimova Anastasiia9-8-5-9 1324
7.Novotná LucieŠafaříková Sandra-3-8610-92325
8.Blechová BarboraYefimova Anastasiia96-87 3135
9.Novotná LucieTelecká Jana-146119 3145
10.Žižkovská RebekaŠafaříková Sandra-136-7833255

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Žižkovská Rebeka12Telecká Jana12
Blechová Barbora30Šafaříková Sandra12
Novotná Lucie12Yefimova Anastasiia21
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 4 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - Stavoimpex CVrchní
rozhodčí:
Šural Václav
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoRozhodčí:Brhel Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Mikulecký Marek
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:713:25329:379TTC Moravská Slavia Brno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ševčíková Klára
Šprtová Karolína
 
 
Mergenthalová Petra
Záděrová Linda
 
 
-6-4-8  0301
2.Šíblová SáraMergenthalová Petra7-6-8883211
3.Ševčíková KláraBednářová Lenka8-8-11-4 1312
4.Šprtová KarolínaZáděrová Linda-5-13-7  0313
5.Ševčíková KláraMergenthalová Petra-8597 3123
6.Šíblová SáraZáděrová Linda-78-10-7 1324
7.Šprtová KarolínaBednářová Lenka-8-9-14  0325
8.Ševčíková KláraZáděrová Linda49-25 3135
9.Šprtová KarolínaMergenthalová Petra8-85-5-72336
10.Šíblová SáraBednářová Lenka-10-6-5  0337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Šíblová Sára12Mergenthalová Petra12
Ševčíková Klára21Bednářová Lenka30
Šprtová Karolína03Záděrová Linda21
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 4 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré BVrchní
rozhodčí:
Sedloň Josef
HOSTUJÍCÍ:KST GMC BlanskoRozhodčí:Koďousek František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Bačina Jaroslav
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:613:23289:346KST GMC Blansko

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Němečková Monika
Koďousková Eliška
 
 
Pavlicová Renata
Ševčíková Veronika
 
 
-67510 3110
2.Němečková MonikaChajda Marie-7586 3120
3.Koďousková EliškaŠevčíková Veronika-28-7833230
4.Bačinová PavlaPavlicová Renata-6-8-7  0331
5.Koďousková EliškaChajda Marie-6-8-4  0332
6.Němečková MonikaPavlicová Renata-5-85-9 1333
7.Bačinová PavlaŠevčíková Veronika-5-4-2  0334
8.Koďousková EliškaPavlicová Renata-8-8-8  0335
9.Bačinová PavlaChajda Marie-3-5-6  0336
10.Němečková MonikaŠevčíková Veronika117-118 3146

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Němečková Monika21Chajda Marie21
Koďousková Eliška12Ševčíková Veronika12
Bačinová Pavla03Pavlicová Renata30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy