Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 7 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST GMC BlanskoVrchní
rozhodčí:
Ostrý Jan
HOSTUJÍCÍ:Klub stolního tenisu OlomoucRozhodčí:Harna Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 Blansko, sídliště Podlesí, pod koberci TrendRozhodčí:Konečná Tereza
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:2348:187KST GMC Blansko

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ševčíková Veronika
Pavlicová Renata
 
 
Malíková Klára
Vrzalová Štěpánka
 
 
-5286 3110
2.Chajda MarieMalíková Klára335  3020
3.Trávníčková KarlaĎuláková Kateřina1124  3030
4.Ševčíková VeronikaVrzalová Štěpánka337  3040
5.Trávníčková KarlaMalíková Klára797  3050
6.Chajda MarieVrzalová Štěpánka1182  3060
7.Ševčíková VeronikaĎuláková Kateřina43-95 3170
8.Trávníčková KarlaVrzalová Štěpánka682  3080
9.Ševčíková VeronikaMalíková Klára678  3090
10.Chajda MarieĎuláková Kateřina456  30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Chajda Marie30Malíková Klára03
Trávníčková Karla30Ďuláková Kateřina03
Ševčíková Veronika30Vrzalová Štěpánka03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 7 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice BVrchní
rozhodčí:
Makovický Michal
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré BRozhodčí:Bíla Jindřich
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:Bílová Petra
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:617:21326:367SK Dobré B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Yefimova Anastasiia
Telecká Jana
 
 
Rozínková Kateřina
Němečková Monika
 
 
-5898 3110
2.Telecká JanaNěmečková Monika-1-59-9 1311
3.Yefimova AnastasiiaKoďousková Eliška36-78 3121
4.Šafaříková SandraRozínková Kateřina-12-9-8  0322
5.Yefimova AnastasiiaNěmečková Monika97-610 3132
6.Telecká JanaRozínková Kateřina-68-4-7 1333
7.Šafaříková SandraKoďousková Eliška-7-98-7 1334
8.Yefimova AnastasiiaRozínková Kateřina-9-3-5  0335
9.Šafaříková SandraNěmečková Monika7-68-6-42336
10.Telecká JanaKoďousková Eliška1276  3046

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Telecká Jana12Němečková Monika21
Yefimova Anastasiia21Koďousková Eliška12
Šafaříková Sandra03Rozínková Kateřina30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 7 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA BVrchní
rozhodčí:
Lesník Vladimír
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - Stavoimpex CRozhodčí:Daňa Hynek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových, Volgogradská 2631/6 700 30 Ostrava - Zábřeh, Nákupní centrum Kotva, Ostrava - ZábřehRozhodčí:Stramová Jiřina
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:24Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:129:9388:261CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Somrová Gabriela
Rusnáková Markéta
 
 
Šíblová Sára
Šprtová Karolína
 
 
-6912-873210
2.Rusnáková MarkétaKoplíková Klára525  3020
3.Hrachová MarieŠíblová Sára232  3030
4.Somrová GabrielaŠprtová Karolína744  3040
5.Hrachová MarieKoplíková Klára022  3050
6.Rusnáková MarkétaŠprtová Karolína-10766 3160
7.Somrová GabrielaŠíblová Sára-79-8783270
8.Daňová AndreaŠprtová Karolína9-978 3180
9.Somrová GabrielaKoplíková Klára146  3090
10.Rusnáková MarkétaŠíblová Sára-4-8710-52391

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Rusnáková Markéta21Koplíková Klára03
Hrachová Marie20Šíblová Sára12
Somrová Gabriela30Šprtová Karolína03
Daňová Andrea10   
Stridani CDU Sport Danova za Hrachovou (zapas c.8)



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 7 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Havířov BVrchní
rozhodčí:
Olbricht Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - Stavoimpex BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:811:25251:376SKST Mart Hodonín - Stavoimpex B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrabicová Klára
Vašendová Jana
 
 
Blechová Barbora
Novotná Lucie
 
 
13-6-4-8 1301
2.Vašendová JanaNovotná Jana12-10-4-5 1302
3.Hrabicová KláraNovotná Lucie-34-13-9 1303
4.Blechová BarboraWO    0304
5.Hrabicová KláraNovotná Jana-86-7-3 1305
6.Vašendová JanaBlechová Barbora-981210 3115
7.Novotná LucieWO    0316
8.Hrabicová KláraBlechová Barbora8132  3026
9.Novotná JanaWO    0327
10.Vašendová JanaNovotná Lucie-114-4-11 1328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vašendová Jana12Novotná Jana20
Hrabicová Klára12Novotná Lucie20
   Blechová Barbora02
WO03WO30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy