Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Klub stolního tenisu OlomoucVrchní
rozhodčí:
Beneš Jan st.
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - Stavoimpex CRozhodčí:Kadlčáková Alena
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, 750 02 PřerovRozhodčí:Ďulák Radek
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:815:25346:377SKST Mart Hodonín - Stavoimpex C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ďuláková Kateřina
Králová Lucie
 
 
Šprtová Karolína
Šíblová Sára
 
 
-11-5-6  0301
2.Kadlčáková AlenaŠevčíková Klára5-75-7-82302
3.Ďuláková KateřinaŠíblová Sára-7-710-7 1303
4.Králová LucieŠprtová Karolína-6-9109-42304
5.Ďuláková KateřinaŠevčíková Klára-10-4-4  0305
6.Kadlčáková AlenaŠprtová Karolína-8667 3115
7.Králová LucieŠíblová Sára-75-13-12 1316
8.Ďuláková KateřinaŠprtová Karolína9-53-6-52317
9.Králová LucieŠevčíková Klára-6-94-6 1318
10.Kadlčáková AlenaŠíblová Sára535  3028

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kadlčáková Alena21Ševčíková Klára30
Ďuláková Kateřina03Šíblová Sára21
Králová Lucie03Šprtová Karolína21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré BVrchní
rozhodčí:
Rozínková Monika
HOSTUJÍCÍ:CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA BRozhodčí:Bačina Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Koďousek František
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:518:21352:348nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rozínková Kateřina
Koďousková Eliška
 
 
Rusnáková Markéta
Somrová Gabriela
 
 
-7-6-6  0301
2.Bačinová PavlaDaňová Andrea-411-7673211
3.Rozínková KateřinaSomrová Gabriela-95-7-6 1312
4.Koďousková EliškaRusnáková Markéta-7628 3122
5.Rozínková KateřinaDaňová Andrea283  3032
6.Bačinová PavlaRusnáková Markéta-5-6-6  0333
7.Koďousková EliškaSomrová Gabriela-810-10-4 1334
8.Rozínková KateřinaRusnáková Markéta4-11211 3144
9.Koďousková EliškaDaňová Andrea-1176-1073254
10.Bačinová PavlaSomrová Gabriela6-6-8-5 1355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bačinová Pavla12Daňová Andrea03
Rozínková Kateřina21Somrová Gabriela30
Koďousková Eliška21Rusnáková Markéta12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LíšeňVrchní
rozhodčí:
Janda Roman
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoRozhodčí:Janda Zbyněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pohankova 8, 628 00 Brno Líšeň, Zámek Belcredi, při příjezdu vlevo směr hotelRozhodčí:Belcredi Ludvík
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:226:16401:375TJ Sokol Líšeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Babáková Radka
Hortová Zuzana
 
 
Mergenthalová Petra
Bednářová Lenka
 
 
134-97 3110
2.Pikolonová ŠárkaBednářová Lenka7-7-57-112311
3.Hortová ZuzanaPozníková Veronika5-9-109103221
4.Babáková RadkaMergenthalová Petra1085  3031
5.Hortová ZuzanaBednářová Lenka8-3-144113241
6.Pikolonová ŠárkaMergenthalová Petra10-956 3151
7.Babáková RadkaPozníková Veronika1237  3061
8.Hortová ZuzanaMergenthalová Petra-46-51093271
9.Babáková RadkaBednářová LenkaWO    0372
10.Pikolonová ŠárkaPozníková Veronika-665-1033282

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pikolonová Šárka21Bednářová Lenka11
Hortová Zuzana30Pozníková Veronika03
Babáková Radka20Mergenthalová Petra03
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST GMC BlanskoVrchní
rozhodčí:
Harna Tomáš
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice BRozhodčí:Pavlicová Renata
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 Blansko, sídliště Podlesí, pod koberci TrendRozhodčí:Ostrý Jan
Datum dle rozpisu03. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:32Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:322:15341:271KST GMC Blansko

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ševčíková Veronika
Pavlicová Renata
 
 
Chernyavskaya Ekaterina
Telecká Jana
 
 
-6-96783210
2.Chajda MarieTelecká Jana-51079 3120
3.Pavlicová RenataWO    3030
4.Ševčíková VeronikaChernyavskaya Ekaterina-3-4-7  0331
5.Pavlicová RenataTelecká Jana-38-511103241
6.Chajda MarieChernyavskaya Ekaterina7-774 3151
7.Ševčíková VeronikaWO    3061
8.Pavlicová RenataChernyavskaya Ekaterina-6-11-6  0362
9.Ševčíková VeronikaTelecká Jana-109-9-4 1363
10.Chajda MarieWO    3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Chajda Marie20Telecká Jana12
Pavlicová Renata11Chernyavskaya Ekaterina21
Ševčíková Veronika02   
WO30WO03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS