Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LíšeňVrchní
rozhodčí:
Šišma Pavel
HOSTUJÍCÍ:KST GMC BlanskoRozhodčí:Janda Zbyněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pohankova 8, 628 00 Brno Líšeň, Zámek Belcredi, při příjezdu vlevo směr hotelRozhodčí:Spurný Mojmír
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:621:21388:376KST GMC Blansko

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hortová Zuzana
Babáková Radka
 
 
Pavlicová Renata
Ševčíková Veronika
 
 
-7547 3110
2.Pikolonová ŠárkaPavlicová Renata-812-6-7 1311
3.Hortová ZuzanaChajda Marie39-105 3121
4.Babáková RadkaŠevčíková Veronika755  3031
5.Hortová ZuzanaPavlicová Renata-5485 3141
6.Pikolonová ŠárkaŠevčíková Veronika106-8-9-42342
7.Babáková RadkaChajda Marie12-13-93-12343
8.Hortová ZuzanaŠevčíková Veronika-75-89-72344
9.Babáková RadkaPavlicová Renata-9-9610-82345
10.Pikolonová ŠárkaChajda Marie-6-4-4  0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pikolonová Šárka03Pavlicová Renata21
Hortová Zuzana21Chajda Marie21
Babáková Radka12Ševčíková Veronika21
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice BVrchní
rozhodčí:
Halasová Anna
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoRozhodčí:Makovický Michal
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:Bíla Jindřich
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:810:24238:358TTC Moravská Slavia Brno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Telecká Jana
Šafaříková Sandra
 
 
Bednářová Lenka
Záděrová Linda
 
 
-12-7-12  0301
2.Telecká JanaBednářová Lenka6-910-2-102302
3.Šafaříková SandraPozníková Veronika956  3012
4.Záděrová LindaWO    0313
5.Šafaříková SandraBednářová Lenka4-3-7-12 1314
6.Telecká JanaZáděrová Linda-5-9-7  0315
7.Pozníková VeronikaWO    0316
8.Šafaříková SandraZáděrová Linda-79-8-10 1317
9.Bednářová LenkaWO    0318
10.Telecká JanaPozníková Veronika10159  3028

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Telecká Jana12Bednářová Lenka20
Šafaříková Sandra12Pozníková Veronika02
   Záděrová Linda20
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Havířov BVrchní
rozhodčí:
Jalůvka Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA BRozhodčí:Svobodová Vlasta
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Štrbík Karel
Datum dle rozpisu13. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:421:18363:362SKST Baník Havířov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sikorová Kamila
Hrabicová Klára
 
 
Somrová Gabriela
Rusnáková Markéta
 
 
-6-8-5  0301
2.Sikorová KamilaDaňová Andrea-98611 3111
3.Fojtíková JanaRusnáková Markéta-8-6-6  0312
4.Hrabicová KláraSomrová Gabriela-73-6-4 1313
5.Fojtíková JanaDaňová Andrea-88107 3123
6.Sikorová KamilaSomrová Gabriela674  3033
7.Hrabicová KláraRusnáková Markéta-9-97683243
8.Fojtíková JanaSomrová Gabriela15-4-88103253
9.Hrabicová KláraDaňová Andrea-3109-6-82354
10.Sikorová KamilaRusnáková Markéta6510  3064

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Sikorová Kamila30Daňová Andrea12
Fojtíková Jana21Rusnáková Markéta12
Hrabicová Klára12Somrová Gabriela12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - Stavoimpex BVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - Stavoimpex CRozhodčí:Vachovcová Alena
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Mocek Jaromír
Datum dle rozpisu15. 09. 2017 15:30 Začátek
utkání
15:30Konec
utkání
17:00Rozhodčí:Brhel Richard
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:521:20399:367nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blechová Barbora
Novotná Lucie
 
 
Šprtová Karolína
Šíblová Sára
 
 
69-5-7-92301
2.Novotná JanaŠevčíková Klára-511-5-12 1302
3.Blechová BarboraŠprtová Karolína568  3012
4.Novotná LucieŠíblová Sára4-1038 3122
5.Blechová BarboraŠevčíková Klára-12-8-10  0323
6.Novotná JanaŠíblová Sára3-959 3133
7.Novotná LucieŠprtová Karolína8-10-12873243
8.Blechová BarboraŠíblová Sára67-6-8-82344
9.Novotná LucieŠevčíková Klára8-5-6-9 1345
10.Novotná JanaŠprtová Karolína-10238 3155

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Novotná Jana21Ševčíková Klára30
Blechová Barbora12Šprtová Karolína03
Novotná Lucie21Šíblová Sára12
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LíšeňVrchní
rozhodčí:
Rampula Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - Stavoimpex BRozhodčí:Janda Zbyněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pohankova 8, 628 00 Brno Líšeň, Zámek Belcredi, při příjezdu vlevo směr hotelRozhodčí:Spurný Mojmír
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:810:26296:388SKST Mart Hodonín - Stavoimpex B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Babáková Radka
Pikolonová Šárka
 
 
Blechová Barbora
Novotná Jana
 
 
-59-8-10 1301
2.Babáková RadkaBlechová Barbora7-7-10-5 1302
3.Pikolonová ŠárkaNovotná Lucie6-9-10-7 1303
4.Babáková KláraNovotná Jana-10-4-8  0304
5.Pikolonová ŠárkaBlechová Barbora915-69 3114
6.Babáková RadkaNovotná Jana-312169 3124
7.Babáková KláraNovotná Lucie-9-66-8 1325
8.Pikolonová ŠárkaNovotná Jana-5-7-8  0326
9.Babáková KláraBlechová Barbora-8-8-9  0327
10.Babáková RadkaŽižkovská RebekaWO    0328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Babáková Radka11Blechová Barbora21
Pikolonová Šárka12Novotná Lucie20
Babáková Klára03Novotná Jana21
WO01WO10
Střídání - Žižkovská Rebeka



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST GMC BlanskoVrchní
rozhodčí:
Dospíšil Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - Stavoimpex CRozhodčí:Konečná Tereza
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 Blansko, sídliště Podlesí, pod koberci TrendRozhodčí:Ostrý Jan
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:225:10339:259KST GMC Blansko

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ševčíková Veronika
Pavlicová Renata
 
 
Ševčíková Klára
Šíblová Sára
 
 
5-993 3110
2.Chajda MarieKoplíková Klára447  3020
3.Ševčíková VeronikaŠevčíková Klára-6-5-5  0321
4.Pavlicová RenataŠíblová Sára896  3031
5.Ševčíková VeronikaKoplíková Klára305  3041
6.Chajda MarieŠíblová Sára844  3051
7.Pavlicová RenataŠevčíková Klára-39-9963261
8.Ševčíková VeronikaŠíblová Sára989  3071
9.Pavlicová RenataKoplíková Klára-7326 3181
10.Chajda MarieŠevčíková Klára-6-79-7 1382

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Chajda Marie21Koplíková Klára03
Ševčíková Veronika21Ševčíková Klára21
Pavlicová Renata30Šíblová Sára03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice BVrchní
rozhodčí:
Makovický Michal
HOSTUJÍCÍ:CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA BRozhodčí:Bíla Jindřich
Hráno v místnosti
přesná adresa
12x6, Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:Bílová Petra
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:323:13348:294MK Řeznovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Yefimova Anastasiia
Telecká Jana
 
 
Rusnáková Markéta
Somrová Gabriela
 
 
9-109-6103210
2.Šafaříková SandraSomrová Gabriela7-789 3120
3.Yefimova AnastasiiaDaňová Andrea473  3030
4.Telecká JanaRusnáková Markéta-7-6-9  0331
5.Yefimova AnastasiiaSomrová Gabriela546  3041
6.Šafaříková SandraRusnáková Markéta-9-8-7  0342
7.Telecká JanaDaňová Andrea958  3052
8.Yefimova AnastasiiaRusnáková Markéta-8-554-62353
9.Telecká JanaSomrová Gabriela963  3063
10.Šafaříková SandraDaňová Andrea8-666 3173

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Šafaříková Sandra21Somrová Gabriela03
Yefimova Anastasiia21Daňová Andrea03
Telecká Jana21Rusnáková Markéta30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoVrchní
rozhodčí:
Harna Tomáš
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Havířov BRozhodčí:Štofka Filip
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno - Střed, 639 00Rozhodčí:Vrbacký Pavel
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
09:59Konec
utkání
12:24Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:422:16379:354TTC Moravská Slavia Brno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bednářová Lenka
Mergenthalová Petra
 
 
Hrabicová Klára
Vašendová Jana
 
 
777  3010
2.Mergenthalová PetraSikorová Kamila-101368 3120
3.Záděrová LindaVašendová Jana-69-6-13 1321
4.Bednářová LenkaHrabicová Klára7612  3031
5.Záděrová LindaSikorová Kamila7-6-9-7 1332
6.Mergenthalová PetraHrabicová Klára12611  3042
7.Bednářová LenkaVašendová Jana-7-9-3  0343
8.Záděrová LindaHrabicová Klára8-6-7663253
9.Bednářová LenkaSikorová Kamila103-153 3163
10.Mergenthalová PetraVašendová Jana-985-6-52364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Mergenthalová Petra21Sikorová Kamila12
Záděrová Linda12Vašendová Jana30
Bednářová Lenka21Hrabicová Klára03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré BVrchní
rozhodčí:
Rozínková Monika
HOSTUJÍCÍ:Klub stolního tenisu OlomoucRozhodčí:Koďousek František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Rozínek Jiří
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:321:10294:188SK Dobré B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Němečková Monika
Rozínková Kateřina
 
 
Králová Lucie
Veiglová Jarmila
 
 
748  3010
2.Sazimová AdélaKrálová Lucie-6-5-5  0311
3.Němečková MonikaVeiglová Jarmila358  3021
4.Koďousková EliškaWO    3031
5.Němečková MonikaKrálová Lucie985  3041
6.Sazimová AdélaWO    3051
7.Koďousková EliškaVeiglová Jarmila-8-5-9  0352
8.Němečková MonikaWO    3062
9.Koďousková EliškaKrálová Lucie-11946 3172
10.Sazimová AdélaVeiglová Jarmila-5-6-3  0373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Sazimová Adéla02Králová Lucie12
Němečková Monika20Veiglová Jarmila21
Koďousková Eliška11   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LíšeňVrchní
rozhodčí:
Rampula Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - Stavoimpex CRozhodčí:Janda Zbyněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pohankova 8, 628 00 Brno Líšeň, Zámek Belcredi, při příjezdu vlevo směr hotelRozhodčí:Spurný Mojmír
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:422:14331:290TJ Sokol Líšeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Babáková Radka
Pikolonová Šárka
 
 
Ševčíková Klára
Šíblová Sára
 
 
995  3010
2.Pikolonová ŠárkaKoplíková Klára456  3020
3.Babáková RadkaŠevčíková Klára7-93-6-42321
4.Babáková KláraŠíblová Sára-8-77-8 1322
5.Babáková RadkaKoplíková Klára335  3032
6.Pikolonová ŠárkaŠíblová Sára-7679 3142
7.Babáková KláraŠevčíková Klára-5-6-3  0343
8.Babáková RadkaŠíblová Sára35-119 3153
9.Babáková KláraKoplíková Klára768  3063
10.Pikolonová ŠárkaŠevčíková Klára-9-38-3 1364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pikolonová Šárka21Koplíková Klára03
Babáková Radka21Ševčíková Klára30
Babáková Klára12Šíblová Sára12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST GMC BlanskoVrchní
rozhodčí:
Dospíšil Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - Stavoimpex BRozhodčí:Konečná Tereza
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 Blansko, sídliště Podlesí, pod koberci TrendRozhodčí:Ostrý Jan
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:422:18391:358KST GMC Blansko

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlicová Renata
Ševčíková Veronika
 
 
Blechová Barbora
Novotná Jana
 
 
12-9-11-9 1301
2.Chajda MarieBlechová Barbora7-7-5523211
3.Pavlicová RenataNovotná Lucie6-3-9-9 1312
4.Ševčíková VeronikaNovotná Jana-89109 3122
5.Pavlicová RenataBlechová Barbora888  3032
6.Chajda MarieNovotná Jana-51074 3142
7.Ševčíková VeronikaNovotná Lucie-6-119-8 1343
8.Pavlicová RenataNovotná Jana96-7-1163253
9.Ševčíková VeronikaBlechová Barbora-9-114-6 1354
10.Chajda MarieŽižkovská Rebeka472  3064

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Chajda Marie30Blechová Barbora12
Pavlicová Renata21Novotná Lucie20
Ševčíková Veronika12Novotná Jana03
   Žižkovská Rebeka01



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice BVrchní
rozhodčí:
Makovický Michal
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Havířov BRozhodčí:Bíla Jindřich
Hráno v místnosti
přesná adresa
12x6, Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:Bílová Petra
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:616:21330:366SKST Baník Havířov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Telecká Jana
Yefimova Anastasiia
 
 
Vašendová Jana
Hrabicová Klára
 
 
868  3010
2.Šafaříková SandraSikorová Kamila-9-11-8  0311
3.Yefimova AnastasiiaHrabicová Klára8-86-8103221
4.Telecká JanaVašendová Jana11-5-4-8 1322
5.Yefimova AnastasiiaSikorová Kamila7135  3032
6.Šafaříková SandraVašendová Jana-5-65-1 1333
7.Telecká JanaHrabicová Klára-6-7-6  0334
8.Yefimova AnastasiiaVašendová Jana114-510 3144
9.Telecká JanaSikorová Kamila-511-7-9 1345
10.Šafaříková SandraHrabicová Klára-127-8-4 1346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Šafaříková Sandra03Sikorová Kamila21
Yefimova Anastasiia30Hrabicová Klára21
Telecká Jana03Vašendová Jana21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoVrchní
rozhodčí:
Harna Tomáš
HOSTUJÍCÍ:CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA BRozhodčí:Toufar Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno - Střed, 639 00Rozhodčí:Blatná Alena
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:02Konec
utkání
15:47Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:224:10354:275TTC Moravská Slavia Brno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bednářová Lenka
Mergenthalová Petra
 
 
Rusnáková Markéta
Somrová Gabriela
 
 
-8-8-8  0301
2.Mergenthalová PetraDaňová Andrea763  3011
3.Záděrová LindaSomrová Gabriela7911  3021
4.Bednářová LenkaRusnáková Markéta1035  3031
5.Záděrová LindaDaňová Andrea-9196 3141
6.Mergenthalová PetraRusnáková Markéta-24610 3151
7.Bednářová LenkaSomrová Gabriela6104  3061
8.Záděrová LindaRusnáková Markéta-99-111533271
9.Bednářová LenkaDaňová Andrea486  3081
10.Mergenthalová PetraSomrová Gabriela-7-7-10  0382

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Mergenthalová Petra21Daňová Andrea03
Záděrová Linda30Somrová Gabriela12
Bednářová Lenka30Rusnáková Markéta03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 4 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Klub stolního tenisu OlomoucVrchní
rozhodčí:
Beneš Jan st.
HOSTUJÍCÍ:CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA BRozhodčí:Horák Mojmír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Legionářská 1299/19Rozhodčí:Kadlčáková Alena
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:104:30226:359CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malíková Klára
Ďuláková Kateřina
 
 
Somrová Gabriela
Rusnáková Markéta
 
 
-5-9-3  0301
2.Ďuláková KateřinaDaňová Andrea-8-7-3  0302
3.Kadlčáková AlenaSomrová Gabriela-5-39-3 1303
4.Malíková KláraRusnáková Markéta-8-9-5  0304
5.Kadlčáková AlenaDaňová Andrea-5-97-8 1305
6.Ďuláková KateřinaRusnáková Markéta-5-8-2  0306
7.Malíková KláraSomrová Gabriela-7-1-3  0307
8.Kadlčáková AlenaRusnáková Markéta-9-8-7  0308
9.Malíková KláraDaňová Andrea112-9-8-72309
10.Ďuláková KateřinaSomrová Gabriela-8-3-5  03010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Ďuláková Kateřina03Daňová Andrea30
Kadlčáková Alena03Somrová Gabriela30
Malíková Klára03Rusnáková Markéta30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 4 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - Stavoimpex BVrchní
rozhodčí:
Šural Václav
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice BRozhodčí:Mikulecký František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Brhel Richard
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:520:21383:394nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blechová Barbora
Novotná Lucie
 
 
Yefimova Anastasiia
Telecká Jana
 
 
-76-3-8 1301
2.Žižkovská RebekaTelecká Jana-8-5-15  0302
3.Blechová BarboraŠafaříková Sandra987  3012
4.Novotná LucieYefimova Anastasiia9-6-5-7 1313
5.Blechová BarboraTelecká Jana4-96-393223
6.Žižkovská RebekaYefimova Anastasiia9-8-5-9 1324
7.Novotná LucieŠafaříková Sandra-3-8610-92325
8.Blechová BarboraYefimova Anastasiia96-87 3135
9.Novotná LucieTelecká Jana-146119 3145
10.Žižkovská RebekaŠafaříková Sandra-136-7833255

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Žižkovská Rebeka12Telecká Jana12
Blechová Barbora30Šafaříková Sandra12
Novotná Lucie12Yefimova Anastasiia21
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 4 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - Stavoimpex CVrchní
rozhodčí:
Šural Václav
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoRozhodčí:Brhel Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Mikulecký Marek
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:713:25329:379TTC Moravská Slavia Brno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ševčíková Klára
Šprtová Karolína
 
 
Mergenthalová Petra
Záděrová Linda
 
 
-6-4-8  0301
2.Šíblová SáraMergenthalová Petra7-6-8883211
3.Ševčíková KláraBednářová Lenka8-8-11-4 1312
4.Šprtová KarolínaZáděrová Linda-5-13-7  0313
5.Ševčíková KláraMergenthalová Petra-8597 3123
6.Šíblová SáraZáděrová Linda-78-10-7 1324
7.Šprtová KarolínaBednářová Lenka-8-9-14  0325
8.Ševčíková KláraZáděrová Linda49-25 3135
9.Šprtová KarolínaMergenthalová Petra8-85-5-72336
10.Šíblová SáraBednářová Lenka-10-6-5  0337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Šíblová Sára12Mergenthalová Petra12
Ševčíková Klára21Bednářová Lenka30
Šprtová Karolína03Záděrová Linda21
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 4 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré BVrchní
rozhodčí:
Sedloň Josef
HOSTUJÍCÍ:KST GMC BlanskoRozhodčí:Koďousek František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Bačina Jaroslav
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:613:23289:346KST GMC Blansko

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Němečková Monika
Koďousková Eliška
 
 
Pavlicová Renata
Ševčíková Veronika
 
 
-67510 3110
2.Němečková MonikaChajda Marie-7586 3120
3.Koďousková EliškaŠevčíková Veronika-28-7833230
4.Bačinová PavlaPavlicová Renata-6-8-7  0331
5.Koďousková EliškaChajda Marie-6-8-4  0332
6.Němečková MonikaPavlicová Renata-5-85-9 1333
7.Bačinová PavlaŠevčíková Veronika-5-4-2  0334
8.Koďousková EliškaPavlicová Renata-8-8-8  0335
9.Bačinová PavlaChajda Marie-3-5-6  0336
10.Němečková MonikaŠevčíková Veronika117-118 3146

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Němečková Monika21Chajda Marie21
Koďousková Eliška12Ševčíková Veronika12
Bačinová Pavla03Pavlicová Renata30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Klub stolního tenisu OlomoucVrchní
rozhodčí:
Beneš Jan st.
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Havířov BRozhodčí:Kadlčáková Alena
Hráno v místnosti
přesná adresa
Legionářská 1299/19Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:612:20255:254SKST Baník Havířov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kadlčáková Alena
Malíková Klára
 
 
Hrabicová Klára
Sikorová Kamila
 
 
-6-5-12  0301
2.Malíková KláraHrabicová Klára-4-12-7  0302
3.Kadlčáková AlenaWO    3012
4.Králová LucieSikorová KamilaWO    0313
5.Kadlčáková AlenaHrabicová Klára88-3-583223
6.Malíková KláraSikorová Kamila-9-5-9  0324
7.Králová LucieWO    3034
8.Kadlčáková AlenaSikorová Kamila-9-6-13  0335
9.Králová LucieHrabicová Klára-4-7-7  0336
10.Malíková KláraWO    3046

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Malíková Klára02Hrabicová Klára21
Kadlčáková Alena11Sikorová Kamila20
Králová Lucie01   
WO31WO13



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - Stavoimpex BVrchní
rozhodčí:
Šural Václav
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoRozhodčí:Mikulecký František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Brhel Richard
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:05Konec
utkání
15:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:813:24307:353TTC Moravská Slavia Brno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotná Jana
Blechová Barbora
 
 
Bednářová Lenka
Mergenthalová Petra
 
 
37-6-9-52301
2.Žižkovská RebekaMergenthalová Petra1-9-610-62302
3.Blechová BarboraBednářová Lenka-1010-2-4 1303
4.Novotná JanaZáděrová Linda788  3013
5.Blechová BarboraMergenthalová Petra-73-9-5 1314
6.Žižkovská RebekaZáděrová Linda-7-3-7  0315
7.Novotná JanaBednářová Lenka7810  3025
8.Blechová BarboraZáděrová Linda-6-8-5  0326
9.Novotná JanaMergenthalová Petra-9-9-9  0327
10.Žižkovská RebekaBednářová Lenka-9-46-7 1328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Žižkovská Rebeka03Mergenthalová Petra30
Blechová Barbora03Bednářová Lenka21
Novotná Jana21Záděrová Linda21
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - Stavoimpex CVrchní
rozhodčí:
Šural Václav
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice BRozhodčí:Brhel Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Mikulecký Marek
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:20Konec
utkání
15:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:419:19324:347SKST Mart Hodonín - Stavoimpex C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šíblová Sára
Šprtová Karolína
 
 
Yefimova Anastasiia
Telecká Jana
 
 
-67-7783210
2.Šíblová SáraTelecká Jana6-5-4-14 1311
3.Ševčíková KláraŠafaříková Sandra565  3021
4.Šprtová KarolínaYefimova Anastasiia-6-4-5  0322
5.Ševčíková KláraTelecká Jana653  3032
6.Šíblová SáraYefimova Anastasiia-7-5-7  0333
7.Šprtová KarolínaŠafaříková Sandra-5-7-5  0334
8.Ševčíková KláraYefimova Anastasiia7-98-593244
9.Šprtová KarolínaTelecká Jana-29-4883254
10.Šíblová SáraŠafaříková Sandra-77910 3164

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Šíblová Sára12Telecká Jana12
Ševčíková Klára30Šafaříková Sandra12
Šprtová Karolína12Yefimova Anastasiia21
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré BVrchní
rozhodčí:
Sedloň Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol LíšeňRozhodčí:Koďousek František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Bačina Jaroslav
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:618:22352:379TJ Sokol Líšeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Němečková Monika
Koďousková Eliška
 
 
Babáková Radka
Pikolonová Šárka
 
 
97-7-983210
2.Bačinová PavlaBabáková Klára-7-98-9 1311
3.Němečková MonikaBabáková Radka-7-9-5  0312
4.Koďousková EliškaPikolonová Šárka-8-979-92313
5.Němečková MonikaBabáková Klára928  3023
6.Bačinová PavlaPikolonová Šárka-37-5-3 1324
7.Koďousková EliškaBabáková Radka106-99 3134
8.Němečková MonikaPikolonová Šárka-6885 3144
9.Koďousková EliškaBabáková Klára8-106-11-72345
10.Bačinová PavlaBabáková Radka-5-4-2  0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bačinová Pavla03Babáková Klára21
Němečková Monika21Babáková Radka21
Koďousková Eliška12Pikolonová Šárka21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LíšeňVrchní
rozhodčí:
Janda Roman
HOSTUJÍCÍ:Klub stolního tenisu OlomoucRozhodčí:Zmrzlý Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pohankova 8, 628 00 Brno Líšeň, Zámek Belcredi, při příjezdu vlevo směr hotelRozhodčí:Janda Zbyněk
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:32Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:127:5334:212TJ Sokol Líšeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Babáková Radka
Hortová Zuzana
 
 
Malíková Klára
Vrzalová Štěpánka
 
 
3410  3010
2.Pikolonová ŠárkaMalíková Klára357  3020
3.Hortová ZuzanaĎuláková Kateřina242  3030
4.Babáková KláraVrzalová Štěpánka8-6-5783240
5.Hortová ZuzanaMalíková Klára866  3050
6.Pikolonová ŠárkaVrzalová Štěpánka499  3060
7.Babáková KláraĎuláková Kateřina9101  3070
8.Hortová ZuzanaVrzalová Štěpánka656  3080
9.Babáková KláraMalíková Klára-10-7-7  0381
10.Pikolonová ŠárkaĎuláková Kateřina536  3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pikolonová Šárka30Malíková Klára12
Hortová Zuzana30Ďuláková Kateřina03
Babáková Klára21Vrzalová Štěpánka03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoVrchní
rozhodčí:
Dospíšil Jiří
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré BRozhodčí:Mikulášek Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno - Střed, 639 00Rozhodčí:Svoboda Libor
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:18Konec
utkání
12:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:225:12353:293TTC Moravská Slavia Brno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bednářová Lenka
Mergenthalová Petra
 
 
Rozínková Kateřina
Němečková Monika
 
 
-7-5-11  0301
2.Bednářová LenkaKoďousková Eliška487  3011
3.Záděrová LindaNěmečková Monika9-383 3121
4.Mergenthalová PetraRozínková Kateřina594  3031
5.Záděrová LindaKoďousková Eliška86-7-1053241
6.Bednářová LenkaRozínková Kateřina710-64 3151
7.Mergenthalová PetraNěmečková Monika-8-47-5 1352
8.Záděrová LindaRozínková Kateřina594  3062
9.Mergenthalová PetraKoďousková Eliška344  3072
10.Bednářová LenkaNěmečková Monika117-2-773282

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bednářová Lenka30Koďousková Eliška03
Záděrová Linda30Němečková Monika12
Mergenthalová Petra21Rozínková Kateřina03
Hosté se dostavili v čekací době. 11.00 dostavil se komisař ČAST Henzel



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA BVrchní
rozhodčí:
Lesník Vladimír
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - Stavoimpex BRozhodčí:Daňa Hynek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových, Volgogradská 2631/6 700 30 Ostrava - Zábřeh, Nákupní centrum Kotva, Ostrava - ZábřehRozhodčí:Stramová Jiřina
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:426:16399:337CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rusnáková Markéta
Somrová Gabriela
 
 
Blechová Barbora
Novotná Lucie
 
 
-8-893-42301
2.Hrachová MarieNovotná Lucie95-85 3111
3.Rusnáková MarkétaBlechová Barbora-8-992-72312
4.Somrová GabrielaNovotná Jana54-7-943222
5.Rusnáková MarkétaNovotná Lucie-5633 3132
6.Hrachová MarieNovotná Jana865  3042
7.Somrová GabrielaBlechová Barbora987  3052
8.Rusnáková MarkétaNovotná Jana-447-9-72353
9.Somrová GabrielaNovotná Lucie8-8-66-32354
10.Hrachová MarieBlechová Barbora8126  3064

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hrachová Marie30Novotná Lucie12
Rusnáková Markéta12Blechová Barbora12
Somrová Gabriela21Novotná Jana12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Havířov BVrchní
rozhodčí:
Olbricht Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - Stavoimpex CRozhodčí:Štrbík Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Jalůvka Lumír
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:97:28195:357SKST Mart Hodonín - Stavoimpex C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vašendová Jana
Hrabicová Klára
 
 
Ševčíková Markéta
Ševčíková Klára
 
 
-6-1-8  0301
2.Vašendová JanaŠevčíková Markéta-5-7-3  0302
3.Hrabicová KláraŠíblová Sára3-98-9-92303
4.Ševčíková KláraWO    0304
5.Hrabicová KláraŠevčíková Markéta-1-4-7  0305
6.Vašendová JanaŠevčíková Klára-11-58-6 1306
7.Šíblová SáraWO    0307
8.Hrabicová KláraŠevčíková Klára8-9-3-7 1308
9.Ševčíková MarkétaWO    0309
10.Vašendová JanaŠprtová Karolína5-869 3119

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vašendová Jana12Ševčíková Markéta20
Hrabicová Klára03Šíblová Sára10
   Ševčíková Klára20
   Šprtová Karolína01
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 7 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST GMC BlanskoVrchní
rozhodčí:
Ostrý Jan
HOSTUJÍCÍ:Klub stolního tenisu OlomoucRozhodčí:Harna Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 Blansko, sídliště Podlesí, pod koberci TrendRozhodčí:Konečná Tereza
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:2348:187KST GMC Blansko

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ševčíková Veronika
Pavlicová Renata
 
 
Malíková Klára
Vrzalová Štěpánka
 
 
-5286 3110
2.Chajda MarieMalíková Klára335  3020
3.Trávníčková KarlaĎuláková Kateřina1124  3030
4.Ševčíková VeronikaVrzalová Štěpánka337  3040
5.Trávníčková KarlaMalíková Klára797  3050
6.Chajda MarieVrzalová Štěpánka1182  3060
7.Ševčíková VeronikaĎuláková Kateřina43-95 3170
8.Trávníčková KarlaVrzalová Štěpánka682  3080
9.Ševčíková VeronikaMalíková Klára678  3090
10.Chajda MarieĎuláková Kateřina456  30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Chajda Marie30Malíková Klára03
Trávníčková Karla30Ďuláková Kateřina03
Ševčíková Veronika30Vrzalová Štěpánka03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 7 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice BVrchní
rozhodčí:
Makovický Michal
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré BRozhodčí:Bíla Jindřich
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:Bílová Petra
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:617:21326:367SK Dobré B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Yefimova Anastasiia
Telecká Jana
 
 
Rozínková Kateřina
Němečková Monika
 
 
-5898 3110
2.Telecká JanaNěmečková Monika-1-59-9 1311
3.Yefimova AnastasiiaKoďousková Eliška36-78 3121
4.Šafaříková SandraRozínková Kateřina-12-9-8  0322
5.Yefimova AnastasiiaNěmečková Monika97-610 3132
6.Telecká JanaRozínková Kateřina-68-4-7 1333
7.Šafaříková SandraKoďousková Eliška-7-98-7 1334
8.Yefimova AnastasiiaRozínková Kateřina-9-3-5  0335
9.Šafaříková SandraNěmečková Monika7-68-6-42336
10.Telecká JanaKoďousková Eliška1276  3046

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Telecká Jana12Němečková Monika21
Yefimova Anastasiia21Koďousková Eliška12
Šafaříková Sandra03Rozínková Kateřina30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 7 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA BVrchní
rozhodčí:
Lesník Vladimír
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - Stavoimpex CRozhodčí:Daňa Hynek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových, Volgogradská 2631/6 700 30 Ostrava - Zábřeh, Nákupní centrum Kotva, Ostrava - ZábřehRozhodčí:Stramová Jiřina
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:24Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:129:9388:261CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Somrová Gabriela
Rusnáková Markéta
 
 
Šíblová Sára
Šprtová Karolína
 
 
-6912-873210
2.Rusnáková MarkétaKoplíková Klára525  3020
3.Hrachová MarieŠíblová Sára232  3030
4.Somrová GabrielaŠprtová Karolína744  3040
5.Hrachová MarieKoplíková Klára022  3050
6.Rusnáková MarkétaŠprtová Karolína-10766 3160
7.Somrová GabrielaŠíblová Sára-79-8783270
8.Daňová AndreaŠprtová Karolína9-978 3180
9.Somrová GabrielaKoplíková Klára146  3090
10.Rusnáková MarkétaŠíblová Sára-4-8710-52391

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Rusnáková Markéta21Koplíková Klára03
Hrachová Marie20Šíblová Sára12
Somrová Gabriela30Šprtová Karolína03
Daňová Andrea10   
Stridani CDU Sport Danova za Hrachovou (zapas c.8)



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 7 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Havířov BVrchní
rozhodčí:
Olbricht Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - Stavoimpex BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:811:25251:376SKST Mart Hodonín - Stavoimpex B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrabicová Klára
Vašendová Jana
 
 
Blechová Barbora
Novotná Lucie
 
 
13-6-4-8 1301
2.Vašendová JanaNovotná Jana12-10-4-5 1302
3.Hrabicová KláraNovotná Lucie-34-13-9 1303
4.Blechová BarboraWO    0304
5.Hrabicová KláraNovotná Jana-86-7-3 1305
6.Vašendová JanaBlechová Barbora-981210 3115
7.Novotná LucieWO    0316
8.Hrabicová KláraBlechová Barbora8132  3026
9.Novotná JanaWO    0327
10.Vašendová JanaNovotná Lucie-114-4-11 1328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vašendová Jana12Novotná Jana20
Hrabicová Klára12Novotná Lucie20
   Blechová Barbora02
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 8 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Klub stolního tenisu OlomoucVrchní
rozhodčí:
Beneš Jan st.
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - Stavoimpex BRozhodčí:Horák Mojmír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, 750 02 PřerovRozhodčí:Kadlčáková Alena
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:104:30228:374SKST Mart Hodonín - Stavoimpex B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ďuláková Kateřina
Králová Lucie
 
 
Novotná Jana
Blechová Barbora
 
 
-15-6-7  0301
2.Králová LucieNovotná Jana8-9-4-9 1302
3.Kadlčáková AlenaNovotná Lucie-11-7-4  0303
4.Ďuláková KateřinaBlechová Barbora-5-6-4  0304
5.Kadlčáková AlenaNovotná Jana-7-38-7 1305
6.Králová LucieBlechová Barbora-4-4-6  0306
7.Ďuláková KateřinaNovotná Lucie-2-8-9  0307
8.Kadlčáková AlenaBlechová Barbora-2-8-1  0308
9.Ďuláková KateřinaNovotná Jana-6-8-6  0309
10.Králová LucieNovotná Lucie10-510-6-323010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Králová Lucie03Novotná Jana30
Kadlčáková Alena03Novotná Lucie30
Ďuláková Kateřina03Blechová Barbora30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 8 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré BVrchní
rozhodčí:
Rozínková Monika
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Havířov BRozhodčí:Koďousek František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Bačina Jaroslav
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:716:24348:400SKST Baník Havířov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rozínková Kateřina
Koďousková Eliška
 
 
Sikorová Kamila
Vašendová Jana
 
 
-6-13-3  0301
2.Bačinová PavlaSikorová Kamila-9-4-6  0302
3.Rozínková KateřinaFojtíková Jana574  3012
4.Koďousková EliškaVašendová Jana-615-6-10 1313
5.Rozínková KateřinaSikorová Kamila-512-89123223
6.Bačinová PavlaVašendová Jana-7-67-5 1324
7.Koďousková EliškaFojtíková Jana-33610 3134
8.Rozínková KateřinaVašendová Jana-51212-6-82335
9.Koďousková EliškaSikorová Kamila-972-8-42336
10.Bačinová PavlaFojtíková Jana8-5-6-5 1337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bačinová Pavla03Sikorová Kamila21
Rozínková Kateřina21Fojtíková Jana12
Koďousková Eliška12Vašendová Jana30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 8 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LíšeňVrchní
rozhodčí:
Janda Roman
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice BRozhodčí:Janda Zbyněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pohankova 8, 628 00 Brno Líšeň, Zámek Belcredi, při příjezdu vlevo směr hotelRozhodčí:Belcredi Ludvík
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:324:13340:245TJ Sokol Líšeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Babáková Radka
Hortová Zuzana
 
 
Yefimova Anastasiia
Telecká Jana
 
 
-11885 3110
2.Pikolonová ŠárkaYefimova Anastasiia-99-6-3 1311
3.Hortová ZuzanaTelecká Jana-965-11-62312
4.Babáková RadkaWO    3022
5.Hortová ZuzanaYefimova Anastasiia8-648 3132
6.Pikolonová ŠárkaWO    3042
7.Babáková RadkaTelecká Jana766  3052
8.Hortová ZuzanaWO    3062
9.Babáková RadkaYefimova AnastasiiaWO    0363
10.Pikolonová ŠárkaTelecká Jana-83-7963273

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pikolonová Šárka11Yefimova Anastasiia11
Hortová Zuzana11Telecká Jana12
Babáková Radka10   
WO31WO13



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 8 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST GMC BlanskoVrchní
rozhodčí:
Klecker Roman
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoRozhodčí:Ostrý Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 Blansko, sídliště Podlesí, pod koberci TrendRozhodčí:Sedlák Zdeněk
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:225:13368:306KST GMC Blansko

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlicová Renata
Ševčíková Veronika
 
 
Bednářová Lenka
Mergenthalová Petra
 
 
-95119 3110
2.Chajda MarieMergenthalová Petra-4739 3120
3.Pavlicová RenataPozníková Veronika21111  3030
4.Ševčíková VeronikaBednářová Lenka-4-5-11  0331
5.Pavlicová RenataMergenthalová Petra9-656 3141
6.Chajda MarieBednářová Lenka-937-743251
7.Ševčíková VeronikaPozníková Veronika62-63 3161
8.Pavlicová RenataBednářová Lenka668  3071
9.Ševčíková VeronikaMergenthalová Petra-7-94-1 1372
10.Chajda MariePozníková Veronika8-997 3182

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Chajda Marie30Mergenthalová Petra12
Pavlicová Renata30Pozníková Veronika03
Ševčíková Veronika12Bednářová Lenka12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Klub stolního tenisu OlomoucVrchní
rozhodčí:
Beneš Jan st.
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - Stavoimpex CRozhodčí:Kadlčáková Alena
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, 750 02 PřerovRozhodčí:Ďulák Radek
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:815:25346:377SKST Mart Hodonín - Stavoimpex C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ďuláková Kateřina
Králová Lucie
 
 
Šprtová Karolína
Šíblová Sára
 
 
-11-5-6  0301
2.Kadlčáková AlenaŠevčíková Klára5-75-7-82302
3.Ďuláková KateřinaŠíblová Sára-7-710-7 1303
4.Králová LucieŠprtová Karolína-6-9109-42304
5.Ďuláková KateřinaŠevčíková Klára-10-4-4  0305
6.Kadlčáková AlenaŠprtová Karolína-8667 3115
7.Králová LucieŠíblová Sára-75-13-12 1316
8.Ďuláková KateřinaŠprtová Karolína9-53-6-52317
9.Králová LucieŠevčíková Klára-6-94-6 1318
10.Kadlčáková AlenaŠíblová Sára535  3028

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kadlčáková Alena21Ševčíková Klára30
Ďuláková Kateřina03Šíblová Sára21
Králová Lucie03Šprtová Karolína21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré BVrchní
rozhodčí:
Rozínková Monika
HOSTUJÍCÍ:CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA BRozhodčí:Bačina Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Koďousek František
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:518:21352:348nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rozínková Kateřina
Koďousková Eliška
 
 
Rusnáková Markéta
Somrová Gabriela
 
 
-7-6-6  0301
2.Bačinová PavlaDaňová Andrea-411-7673211
3.Rozínková KateřinaSomrová Gabriela-95-7-6 1312
4.Koďousková EliškaRusnáková Markéta-7628 3122
5.Rozínková KateřinaDaňová Andrea283  3032
6.Bačinová PavlaRusnáková Markéta-5-6-6  0333
7.Koďousková EliškaSomrová Gabriela-810-10-4 1334
8.Rozínková KateřinaRusnáková Markéta4-11211 3144
9.Koďousková EliškaDaňová Andrea-1176-1073254
10.Bačinová PavlaSomrová Gabriela6-6-8-5 1355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bačinová Pavla12Daňová Andrea03
Rozínková Kateřina21Somrová Gabriela30
Koďousková Eliška21Rusnáková Markéta12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LíšeňVrchní
rozhodčí:
Janda Roman
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoRozhodčí:Janda Zbyněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pohankova 8, 628 00 Brno Líšeň, Zámek Belcredi, při příjezdu vlevo směr hotelRozhodčí:Belcredi Ludvík
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:226:16401:375TJ Sokol Líšeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Babáková Radka
Hortová Zuzana
 
 
Mergenthalová Petra
Bednářová Lenka
 
 
134-97 3110
2.Pikolonová ŠárkaBednářová Lenka7-7-57-112311
3.Hortová ZuzanaPozníková Veronika5-9-109103221
4.Babáková RadkaMergenthalová Petra1085  3031
5.Hortová ZuzanaBednářová Lenka8-3-144113241
6.Pikolonová ŠárkaMergenthalová Petra10-956 3151
7.Babáková RadkaPozníková Veronika1237  3061
8.Hortová ZuzanaMergenthalová Petra-46-51093271
9.Babáková RadkaBednářová LenkaWO    0372
10.Pikolonová ŠárkaPozníková Veronika-665-1033282

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pikolonová Šárka21Bednářová Lenka11
Hortová Zuzana30Pozníková Veronika03
Babáková Radka20Mergenthalová Petra03
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST GMC BlanskoVrchní
rozhodčí:
Harna Tomáš
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice BRozhodčí:Pavlicová Renata
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 Blansko, sídliště Podlesí, pod koberci TrendRozhodčí:Ostrý Jan
Datum dle rozpisu03. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:32Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:322:15341:271KST GMC Blansko

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ševčíková Veronika
Pavlicová Renata
 
 
Chernyavskaya Ekaterina
Telecká Jana
 
 
-6-96783210
2.Chajda MarieTelecká Jana-51079 3120
3.Pavlicová RenataWO    3030
4.Ševčíková VeronikaChernyavskaya Ekaterina-3-4-7  0331
5.Pavlicová RenataTelecká Jana-38-511103241
6.Chajda MarieChernyavskaya Ekaterina7-774 3151
7.Ševčíková VeronikaWO    3061
8.Pavlicová RenataChernyavskaya Ekaterina-6-11-6  0362
9.Ševčíková VeronikaTelecká Jana-109-9-4 1363
10.Chajda MarieWO    3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Chajda Marie20Telecká Jana12
Pavlicová Renata11Chernyavskaya Ekaterina21
Ševčíková Veronika02   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice BVrchní
rozhodčí:
Makovický Michal
HOSTUJÍCÍ:Klub stolního tenisu OlomoucRozhodčí:Polák Jaromír
Hráno v místnosti
přesná adresa
12x6, Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:Bíla Jindřich
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:226:6340:227MK Řeznovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Telecká Jana
Yefimova Anastasiia
 
 
Ďuláková Kateřina
Koberová Klára
 
 
1137  3010
2.Telecká JanaViktorínová Michaela-777-7-92311
3.Yefimova AnastasiiaĎuláková Kateřina1064  3021
4.Šafaříková SandraKoberová Klára5101  3031
5.Yefimova AnastasiiaViktorínová Michaela1178  3041
6.Telecká JanaKoberová Klára7121  3051
7.Šafaříková SandraĎuláková Kateřina826  3061
8.Yefimova AnastasiiaKoberová Klára243  3071
9.Šafaříková SandraViktorínová Michaela-5-6-9  0372
10.Telecká JanaĎuláková Kateřina2611  3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Telecká Jana21Viktorínová Michaela21
Yefimova Anastasiia30Ďuláková Kateřina03
Šafaříková Sandra21Koberová Klára03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA BVrchní
rozhodčí:
Olbricht Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol LíšeňRozhodčí:Stramová Jiřina
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových, Volgogradská 2631/6 700 30 Ostrava - Zábřeh, Nákupní centrum Kotva, Ostrava - ZábřehRozhodčí:Daňa Hynek
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:423:18390:350CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Somrová Gabriela
Rusnáková Markéta
 
 
Babáková Radka
Hortová Zuzana
 
 
96-46 3110
2.Rusnáková MarkétaHortová Zuzana-10-9-9  0311
3.Hrachová MarieBabáková Radka-79122 3121
4.Somrová GabrielaPikolonová Šárka-99-87-42322
5.Hrachová MarieHortová Zuzana736  3032
6.Rusnáková MarkétaPikolonová Šárka97-9-8-62333
7.Somrová GabrielaBabáková Radka2-4-6683243
8.Hrachová MariePikolonová Šárka846  3053
9.Somrová GabrielaHortová Zuzana-79-7823263
10.Rusnáková MarkétaBabáková Radka4-8-8-11 1364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Rusnáková Markéta03Hortová Zuzana12
Hrachová Marie30Babáková Radka12
Somrová Gabriela21Pikolonová Šárka21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Havířov BVrchní
rozhodčí:
Jalůvka Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:KST GMC BlanskoRozhodčí:Štrbík Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Toman Aleš
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:515:20288:338nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vašendová Jana
Hrabicová Klára
 
 
Pavlicová Renata
Ševčíková Veronika
 
 
-3865 3110
2.Hrabicová KláraŠevčíková Veronika796  3020
3.Sikorová KamilaChajda Marie-5-1-6  0321
4.Vašendová JanaPavlicová Renata-7789 3131
5.Sikorová KamilaŠevčíková Veronika-91289 3141
6.Hrabicová KláraPavlicová Renata-6-2-5  0342
7.Vašendová JanaChajda Marie-7-10-8  0343
8.Sikorová KamilaPavlicová Renata-8-1-9  0344
9.Vašendová JanaŠevčíková Veronika-4-116693254
10.Hrabicová KláraChajda Marie-7-8-3  0355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hrabicová Klára12Ševčíková Veronika03
Sikorová Kamila12Chajda Marie30
Vašendová Jana21Pavlicová Renata21
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - Stavoimpex CVrchní
rozhodčí:
Juřík Adam
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré BRozhodčí:Brhel Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Vachovcová Alena
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:516:19314:321nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šíblová Sára
Šprtová Karolína
 
 
Rozínková Kateřina
Koďousková Eliška
 
 
-9-87-8 1301
2.Šíblová SáraKoďousková Eliška-88104 3111
3.Ševčíková KláraBačinová Pavla568  3021
4.Šprtová KarolínaRozínková Kateřina-4-8-9  0322
5.Ševčíková KláraKoďousková Eliška96-56 3132
6.Šíblová SáraRozínková Kateřina-5-5-8  0333
7.Šprtová KarolínaBačinová Pavla-7-10-3  0334
8.Ševčíková KláraRozínková Kateřina-7-9-7  0335
9.Šprtová KarolínaKoďousková Eliška10-8612 3145
10.Šíblová SáraBačinová Pavla-5527 3155

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Šíblová Sára21Koďousková Eliška03
Ševčíková Klára21Bačinová Pavla12
Šprtová Karolína12Rozínková Kateřina30
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 11 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoVrchní
rozhodčí:
Rampula Miroslav
HOSTUJÍCÍ:Klub stolního tenisu OlomoucRozhodčí:Honek František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno - Střed, 639 00Rozhodčí:Svoboda Libor
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:129:3349:205TTC Moravská Slavia Brno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Záděrová Linda
Mergenthalová Petra
 
 
Ďuláková Kateřina
Koberová Klára
 
 
645  3010
2.Bednářová LenkaViktorínová Michaela-876-9-102311
3.Záděrová LindaĎuláková Kateřina264  3021
4.Mergenthalová PetraKoberová Klára31110  3031
5.Záděrová LindaViktorínová Michaela868  3041
6.Bednářová LenkaKoberová Klára775  3051
7.Mergenthalová PetraĎuláková Kateřina462  3061
8.Záděrová LindaKoberová Klára625  3071
9.Mergenthalová PetraViktorínová Michaela465  3081
10.Bednářová LenkaĎuláková Kateřina899  3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bednářová Lenka21Viktorínová Michaela12
Záděrová Linda30Ďuláková Kateřina03
Mergenthalová Petra30Koberová Klára03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 11 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA BVrchní
rozhodčí:
Olbricht Jiří
HOSTUJÍCÍ:KST GMC BlanskoRozhodčí:Daňa Hynek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových, Volgogradská 2631/6 700 30 Ostrava - Zábřeh, Nákupní centrum Kotva, Ostrava - ZábřehRozhodčí:Stramová Jiřina
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:520:18350:338nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrachová Marie
Somrová Gabriela
 
 
Chajda Marie
Ševčíková Veronika
 
 
-89-7-4 1301
2.Hrachová MariePavlicová Renata974  3011
3.Somrová GabrielaChajda Marie6-9-7-9 1312
4.Daňová AndreaŠevčíková Veronika-8108-6-82313
5.Somrová GabrielaPavlicová Renata-68-9-8 1314
6.Hrachová MarieŠevčíková Veronika863  3024
7.Daňová AndreaChajda Marie-4-5-8  0325
8.Somrová GabrielaŠevčíková Veronika357  3035
9.Daňová AndreaPavlicová Renata-69-101083245
10.Hrachová MarieChajda Marie67-66 3155

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hrachová Marie30Pavlicová Renata12
Somrová Gabriela12Chajda Marie21
Daňová Andrea12Ševčíková Veronika12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 11 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Havířov BVrchní
rozhodčí:
Jalůvka Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol LíšeňRozhodčí:Štrbík Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Toman Aleš
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:227:14405:332SKST Baník Havířov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vašendová Jana
Hrabicová Klára
 
 
Hortová Zuzana
Babáková Radka
 
 
-9-82-9 1301
2.Sikorová KamilaPikolonová Šárka39-56 3111
3.Vašendová JanaBabáková Radka849  3021
4.Hrabicová KláraHortová Zuzana10-8-4653231
5.Vašendová JanaPikolonová Šárka-69410 3141
6.Sikorová KamilaHortová Zuzana9-497 3151
7.Hrabicová KláraBabáková Radka11-7-8973261
8.Vašendová JanaHortová Zuzana-77-74-132362
9.Hrabicová KláraPikolonová Šárka9-998 3172
10.Sikorová KamilaBabáková RadkaWO    3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Sikorová Kamila20Pikolonová Šárka03
Vašendová Jana21Babáková Radka02
Hrabicová Klára30Hortová Zuzana12
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 11 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - Stavoimpex BVrchní
rozhodčí:
Jamný Pavel
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré BRozhodčí:Brhel Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Mikulecký František
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
14:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:419:14316:290SKST Mart Hodonín - Stavoimpex B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blechová Barbora
Novotná Lucie
 
 
Rozínková Kateřina
Koďousková Eliška
 
 
-6-7106103210
2.Novotná JanaKoďousková Eliška795  3020
3.Blechová BarboraBačinová Pavla364  3030
4.Novotná LucieRozínková Kateřina-14-13-6  0331
5.Blechová BarboraKoďousková Eliška-9-13-6  0332
6.Novotná JanaRozínková Kateřina-69-2-3 1333
7.Novotná LucieBačinová Pavla687  3043
8.Blechová BarboraRozínková Kateřina-8-6-6  0344
9.Novotná LucieKoďousková Eliška568  3054
10.Novotná JanaBačinová Pavla437  3064

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Novotná Jana21Koďousková Eliška12
Blechová Barbora12Bačinová Pavla03
Novotná Lucie21Rozínková Kateřina30
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 12 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST GMC BlanskoVrchní
rozhodčí:
Ostrý Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol LíšeňRozhodčí:Konečná Tereza
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 Blansko, sídliště Podlesí, pod koberci TrendRozhodčí:Harna Tomáš
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 10:00 Začátek
utkání
09:53Konec
utkání
12:17Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:326:14401:306KST GMC Blansko

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlicová Renata
Ševčíková Veronika
 
 
Babáková Radka
Pikolonová Šárka
 
 
-979-10-102301
2.Chajda MarieBabáková Radka-6867 3111
3.Pavlicová RenataBabáková Klára3-68-853221
4.Ševčíková VeronikaPikolonová Šárka-610-1010-22322
5.Pavlicová RenataBabáková Radka889  3032
6.Chajda MariePikolonová Šárka4-979 3142
7.Ševčíková VeronikaBabáková Klára12-839 3152
8.Pavlicová RenataPikolonová Šárka-7-106-9 1353
9.Ševčíková VeronikaBabáková RadkaWO    3063
10.Chajda MarieBabáková KláraWO    3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Chajda Marie20Babáková Radka02
Pavlicová Renata21Babáková Klára02
Ševčíková Veronika11Pikolonová Šárka21
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 12 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoVrchní
rozhodčí:
Janda Roman
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice BRozhodčí:Tureček Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno - Střed, 639 00Rozhodčí:Baur Zdeněk
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:47Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:420:19357:344TTC Moravská Slavia Brno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Záděrová Linda
Mergenthalová Petra
 
 
Šafaříková Sandra
Chernyavskaya Ekaterina
 
 
-79-98-72301
2.Mergenthalová PetraŠafaříková Sandra39-72 3111
3.Bednářová LenkaTelecká Jana125-5-9103221
4.Záděrová LindaChernyavskaya Ekaterina-2-8-3  0322
5.Bednářová LenkaŠafaříková Sandra185  3032
6.Mergenthalová PetraChernyavskaya Ekaterina-7-9-4  0333
7.Záděrová LindaTelecká Jana536  3043
8.Bednářová LenkaChernyavskaya Ekaterina-12-4-3  0344
9.Záděrová LindaŠafaříková Sandra-96-10363254
10.Mergenthalová PetraTelecká Jana127-9-4113264

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Mergenthalová Petra21Šafaříková Sandra03
Bednářová Lenka21Telecká Jana03
Záděrová Linda21Chernyavskaya Ekaterina30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 12 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA BVrchní
rozhodčí:
Valenta Miloslav
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Havířov BRozhodčí:Daňa Hynek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových, Volgogradská 2631/6 700 30 Ostrava - Zábřeh, Nákupní centrum Kotva, Ostrava - ZábřehRozhodčí:Hrachová Marie
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:08Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:719:23375:387SKST Baník Havířov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rusnáková Markéta
Somrová Gabriela
 
 
Hrabicová Klára
Vašendová Jana
 
 
774  3010
2.Březinová BarboraSikorová Kamila-7-85-2 1311
3.Somrová GabrielaHrabicová Klára103-5-9-82312
4.Rusnáková MarkétaVašendová Jana-65-96-52313
5.Somrová GabrielaSikorová Kamila9-788 3123
6.Březinová BarboraVašendová Jana-3-4-6  0324
7.Rusnáková MarkétaHrabicová Klára5-97-8-132325
8.Somrová GabrielaVašendová Jana-9-285-112326
9.Rusnáková MarkétaSikorová Kamila76-107 3136
10.Březinová BarboraHrabicová Klára-810-7-8 1337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Březinová Barbora03Sikorová Kamila12
Somrová Gabriela12Hrabicová Klára30
Rusnáková Markéta12Vašendová Jana30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 12 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - Stavoimpex CVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - Stavoimpex BRozhodčí:Vachovcová Alena
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Brhel Richard
Datum dle rozpisu15. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:811:26316:384SKST Mart Hodonín - Stavoimpex B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šíblová Sára
Šprtová Karolína
 
 
Novotná Jana
Blechová Barbora
 
 
-6-10-8  0301
2.Ševčíková KláraBlechová Barbora95-68 3111
3.Šprtová KarolínaNovotná Lucie-796-10-122312
4.Šíblová SáraNovotná Jana-5-6-5  0313
5.Šprtová KarolínaBlechová Barbora-4-7-8  0314
6.Ševčíková KláraNovotná Jana-11-9-7  0315
7.Šíblová SáraNovotná Lucie9-7-11-7 1316
8.Šprtová KarolínaNovotná Jana-7-4-6  0317
9.Šíblová SáraBlechová Barbora-6710-11-42318
10.Ševčíková KláraNovotná Lucie98-106 3128

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Ševčíková Klára21Blechová Barbora21
Šprtová Karolína03Novotná Lucie21
Šíblová Sára03Novotná Jana30
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 13 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - Stavoimpex BVrchní
rozhodčí:
Ševčík Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol LíšeňRozhodčí:Brhel Richard
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Brhel Tomáš
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:612:24271:339TJ Sokol Líšeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blechová Barbora
Žižkovská Rebeka
 
 
Hortová Zuzana
Babáková Radka
 
 
-4-11-5  0301
2.Blechová BarboraPikolonová Šárka-511-9973211
3.Látalová LucieBabáková Radka-2-6-4  0312
4.Žižkovská RebekaHortová Zuzana-4-3-6  0313
5.Látalová LuciePikolonová Šárka-6-4-4  0314
6.Blechová BarboraHortová Zuzana-7-8-9  0315
7.Žižkovská RebekaBabáková Radka710-8-983225
8.Látalová LucieHortová Zuzana-2-3-3  0326
9.Žižkovská RebekaPikolonová Šárka6-8-6963236
10.Blechová BarboraBabáková RadkaWO    3046

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Blechová Barbora11Pikolonová Šárka12
Látalová Lucie03Babáková Radka11
Žižkovská Rebeka21Hortová Zuzana30
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 13 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - Stavoimpex CVrchní
rozhodčí:
Ševčík Petr
HOSTUJÍCÍ:KST GMC BlanskoRozhodčí:Brhel Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Mikulecký František
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:713:22264:340KST GMC Blansko

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ševčíková Klára
Šíblová Sára
 
 
Pavlicová Renata
Ševčíková Veronika
 
 
-6-4-8  0301
2.Koplíková KláraPavlicová Renata-5-6-4  0302
3.Šíblová SáraChajda Marie-7-3-3  0303
4.Ševčíková KláraŠevčíková Veronika87-88 3113
5.Šíblová SáraPavlicová Renata-696-8-72314
6.Koplíková KláraŠevčíková Veronika-1-7-4  0315
7.Ševčíková KláraChajda Marie898  3025
8.Šíblová SáraŠevčíková Veronika6-99-5-92326
9.Ševčíková KláraPavlicová Renata884  3036
10.Koplíková KláraChajda Marie-2-4-5  0337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Koplíková Klára03Pavlicová Renata21
Šíblová Sára03Chajda Marie21
Ševčíková Klára30Ševčíková Veronika21
ŽK - Ševčíková Veronika - odpálení míčku z HP



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 13 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA BVrchní
rozhodčí:
Rampula Miroslav
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice BRozhodčí:Daňa Hynek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových, Volgogradská 2631/6 700 30 Ostrava - Zábřeh, Nákupní centrum Kotva, Ostrava - ZábřehRozhodčí:Stramová Jiřina
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:225:15388:357CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rusnáková Markéta
Somrová Gabriela
 
 
Telecká Jana
Yefimova Anastasiia
 
 
865  3010
2.Daňová AndreaŠafaříková Sandra-7-8-8  0311
3.Somrová GabrielaTelecká Jana1248  3021
4.Rusnáková MarkétaYefimova Anastasiia911-39 3131
5.Somrová GabrielaŠafaříková Sandra-1296-963241
6.Daňová AndreaYefimova Anastasiia8-10-5-6 1342
7.Rusnáková MarkétaTelecká Jana-6988 3152
8.Somrová GabrielaYefimova Anastasiia-2789 3162
9.Rusnáková MarkétaŠafaříková Sandra44-9-583272
10.Daňová AndreaTelecká Jana67-10-883282

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Daňová Andrea12Šafaříková Sandra12
Somrová Gabriela30Telecká Jana03
Rusnáková Markéta30Yefimova Anastasiia12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 13 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Havířov BVrchní
rozhodčí:
Bednářová Helena
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoRozhodčí:Štrbík Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Bednář Otakar
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:717:23351:365TTC Moravská Slavia Brno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vašendová Jana
Hrabicová Klára
 
 
Bednářová Lenka
Záděrová Linda
 
 
-710-84-42301
2.Hanáková NelaBednářová Lenka3-5-710-92302
3.Hrabicová KláraMergenthalová Petra9-98-1083212
4.Vašendová JanaZáděrová Linda7910  3022
5.Hrabicová KláraBednářová Lenka9-89-1-92323
6.Hanáková NelaZáděrová Linda-6-5-3  0324
7.Vašendová JanaMergenthalová Petra-99-8-8 1325
8.Hrabicová KláraZáděrová Linda-9-7-8  0326
9.Vašendová JanaBednářová Lenka5-4-10-7 1327
10.Hanáková NelaMergenthalová PetraWO    3037

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hanáková Nela02Bednářová Lenka30
Hrabicová Klára12Mergenthalová Petra11
Vašendová Jana12Záděrová Linda21
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 14 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Klub stolního tenisu OlomoucVrchní
rozhodčí:
Horák Mojmír
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré BRozhodčí:Kadlčáková Alena
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, 750 02 PřerovRozhodčí:Ďulák Radek
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:714:23318:344SK Dobré B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Viktorínová Michaela
Ďuláková Kateřina
 
 
Doucková Aneta
Němečková Monika
 
 
125-6-9-92301
2.Kadlčáková AlenaDoucková Aneta-6-9713-72302
3.Viktorínová MichaelaBačinová Lucie1364  3012
4.Ďuláková KateřinaNěmečková Monika-3-7-5  0313
5.Viktorínová MichaelaDoucková Aneta123  3023
6.Kadlčáková AlenaNěmečková Monika-2-10-7  0324
7.Ďuláková KateřinaBačinová Lucie-5-10-6  0325
8.Viktorínová MichaelaNěmečková Monika-8-76-6 1326
9.Ďuláková KateřinaDoucková Aneta-4-9-4  0327
10.Kadlčáková AlenaBačinová Lucie7-9-5373237

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kadlčáková Alena12Doucková Aneta21
Viktorínová Michaela21Bačinová Lucie12
Ďuláková Kateřina03Němečková Monika30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 14 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - Stavoimpex CVrchní
rozhodčí:
Ševčík Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol LíšeňRozhodčí:Mikulecký František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Brhel Richard
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
14:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:322:10297:218SKST Mart Hodonín - Stavoimpex C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ševčíková Markéta
Ševčíková Klára
 
 
Babáková Radka
Hortová Zuzana
 
 
6-845 3110
2.Ševčíková MarkétaHortová Zuzana345  3020
3.Šíblová SáraBabáková Radka997  3030
4.Ševčíková KláraPikolonová Šárka597  3040
5.Šíblová SáraHortová Zuzana-5-3-3  0341
6.Ševčíková MarkétaPikolonová Šárka632  3051
7.Ševčíková KláraBabáková Radka852  3061
8.Šíblová SáraPikolonová Šárka-7-7-2  0362
9.Ševčíková KláraHortová Zuzana-69-7-7 1363
10.Ševčíková MarkétaBabáková RadkaWO    3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Ševčíková Markéta20Hortová Zuzana21
Šíblová Sára12Babáková Radka02
Ševčíková Klára21Pikolonová Šárka12
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 14 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - Stavoimpex BVrchní
rozhodčí:
Ševčík Petr
HOSTUJÍCÍ:KST GMC BlanskoRozhodčí:Brhel Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Brhel Tomáš
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
14:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:810:28237:396KST GMC Blansko

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blechová Barbora
Žižkovská Rebeka
 
 
Ševčíková Veronika
Pavlicová Renata
 
 
-5-591183210
2.Žižkovská RebekaPavlicová Renata-3-610-7 1311
3.Blechová BarboraChajda Marie5-8-7-10 1312
4.Ševčíková VeronikaWO    0313
5.Blechová BarboraPavlicová Renata-6-710-10 1314
6.Žižkovská RebekaŠevčíková Veronika6-4-8-6 1315
7.Chajda MarieWO    0316
8.Blechová BarboraŠevčíková Veronika-68-10993226
9.Pavlicová RenataWO    0327
10.Žižkovská RebekaChajda Marie-6-6-3  0328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Žižkovská Rebeka03Pavlicová Renata20
Blechová Barbora12Chajda Marie20
   Ševčíková Veronika11
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 14 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Havířov BVrchní
rozhodčí:
Bednářová Helena
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice BRozhodčí:Toman Aleš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Čihák Marek
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:423:16364:335SKST Baník Havířov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanáková Nela
Hrabicová Klára
 
 
Yefimova Anastasiia
Šafaříková Sandra
 
 
5-6-9443210
2.Hanáková NelaŠafaříková Sandra-11-596-82311
3.Vašendová JanaTelecká Jana437  3021
4.Hrabicová KláraYefimova Anastasiia-12-9-5  0322
5.Vašendová JanaŠafaříková Sandra-3836 3132
6.Hanáková NelaYefimova Anastasiia8-5-7-5 1333
7.Hrabicová KláraTelecká Jana688  3043
8.Vašendová JanaYefimova Anastasiia8-6-39-92344
9.Hrabicová KláraŠafaříková Sandra888  3054
10.Hanáková NelaTelecká Jana-69411 3164

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hanáková Nela12Šafaříková Sandra12
Vašendová Jana21Telecká Jana03
Hrabicová Klára21Yefimova Anastasiia30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 14 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA BVrchní
rozhodčí:
Rampula Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoRozhodčí:Daňa Hynek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových, Volgogradská 2631/6 700 30 Ostrava - Zábřeh, Nákupní centrum Kotva, Ostrava - ZábřehRozhodčí:Stramová Jiřina
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:715:23308:337TTC Moravská Slavia Brno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rusnáková Markéta
Somrová Gabriela
 
 
Bednářová Lenka
Záděrová Linda
 
 
6-545 3110
2.Daňová AndreaMergenthalová Petra-5-4-5  0311
3.Rusnáková MarkétaBednářová Lenka-59-9-5 1312
4.Somrová GabrielaZáděrová Linda-83-86-82313
5.Rusnáková MarkétaMergenthalová Petra-5579 3123
6.Daňová AndreaZáděrová Linda-4-9-5  0324
7.Somrová GabrielaBednářová Lenka7-8-110-112325
8.Rusnáková MarkétaZáděrová Linda-5-2-6  0326
9.Somrová GabrielaMergenthalová PetraWO    3036
10.Daňová AndreaBednářová Lenka-611-9-7 1337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Daňová Andrea03Mergenthalová Petra11
Rusnáková Markéta12Bednářová Lenka30
Somrová Gabriela02Záděrová Linda30
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 15 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA BVrchní
rozhodčí:
Valenta Miloslav
HOSTUJÍCÍ:Klub stolního tenisu OlomoucRozhodčí:Daňa Hynek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových, Volgogradská 2631/6 700 30 Ostrava - Zábřeh, Nákupní centrum Kotva, Ostrava - ZábřehRozhodčí:Stramová Jiřina
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:326:12383:260CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rusnáková Markéta
Somrová Gabriela
 
 
Viktorínová Michaela
Ďuláková Kateřina
 
 
8-78-1143210
2.Daňová AndreaViktorínová Michaela-911-11-6 1311
3.Somrová GabrielaĎuláková Kateřina285  3021
4.Rusnáková MarkétaWO    3031
5.Somrová GabrielaViktorínová Michaela-399-10-92332
6.Daňová AndreaWO    3042
7.Rusnáková MarkétaĎuláková Kateřina855  3052
8.Somrová GabrielaWO    3062
9.Rusnáková MarkétaViktorínová Michaela77-3-11-42363
10.Daňová AndreaĎuláková Kateřina-109105 3173

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Daňová Andrea11Viktorínová Michaela30
Somrová Gabriela11Ďuláková Kateřina03
Rusnáková Markéta11   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 15 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice BVrchní
rozhodčí:
Makovický Michal
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - Stavoimpex BRozhodčí:Bílová Petra
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:Polák Jaromír
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 09:30 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:4362:215MK Řeznovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chernyavskaya Ekaterina
Yefimova Anastasiia
 
 
Látalová Lucie
Žižkovská Rebeka
 
 
314  3010
2.Chernyavskaya EkaterinaŠnajdrová Monika561  3020
3.Yefimova AnastasiiaLátalová Lucie666  3030
4.Šafaříková SandraŽižkovská Rebeka8-769 3140
5.Yefimova AnastasiiaŠnajdrová Monika6109  3050
6.Chernyavskaya EkaterinaŽižkovská Rebeka236  3060
7.Šafaříková SandraLátalová Lucie727  3070
8.Yefimova AnastasiiaŽižkovská Rebeka-87-8633280
9.Šafaříková SandraŠnajdrová Monika10-5811 3190
10.Chernyavskaya EkaterinaLátalová Lucie643  30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Chernyavskaya Ekaterina30Šnajdrová Monika03
Yefimova Anastasiia30Látalová Lucie03
Šafaříková Sandra30Žižkovská Rebeka03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 15 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoVrchní
rozhodčí:
Harna Tomáš
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - Stavoimpex CRozhodčí:Honek František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno - Střed, 639 00Rozhodčí:Skála Richard
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:128:7370:220TTC Moravská Slavia Brno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bednářová Lenka
Záděrová Linda
 
 
Šíblová Sára
Šprtová Karolína
 
 
-1364-973210
2.Mergenthalová PetraŠprtová Karolína84-116 3120
3.Záděrová LindaŠevčíková Klára561  3030
4.Bednářová LenkaŠíblová Sára1046  3040
5.Záděrová LindaŠprtová Karolína564  3050
6.Havlíčková MichaelaŠíblová Sára-8-46-8 1351
7.Bednářová LenkaŠevčíková Klára990  3061
8.Záděrová LindaŠíblová Sára463  3071
9.Bednářová LenkaŠprtová Karolína4-886 3181
10.Havlíčková MichaelaŠevčíková KláraWO    3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Mergenthalová Petra10Šprtová Karolína03
Záděrová Linda30Ševčíková Klára02
Bednářová Lenka30Šíblová Sára12
Havlíčková Michaela01   
WO10WO01
Utkání byl přítomen komisař Dopíšil Jiří.



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 15 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST GMC BlanskoVrchní
rozhodčí:
Rampula Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré BRozhodčí:Ostrý Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 Blansko, sídliště Podlesí, pod koberci TrendRozhodčí:Konečná Tereza
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:225:7321:223KST GMC Blansko

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ševčíková Veronika
Pavlicová Renata
 
 
Němečková Monika
Doucková Aneta
 
 
596  3010
2.Trávníčková KarlaDoucková Aneta579  3020
3.Pavlicová RenataBačinová Lucie246  3030
4.Ševčíková VeronikaNěmečková Monika11-9-1-6 1331
5.Pavlicová RenataDoucková Aneta636  3041
6.Trávníčková KarlaNěmečková Monika-7-7-7  0342
7.Ševčíková VeronikaBačinová Lucie915  3052
8.Pavlicová RenataNěmečková Monika-7763 3162
9.Ševčíková VeronikaDoucková Aneta647  3072
10.Trávníčková KarlaBačinová Lucie379  3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Trávníčková Karla21Doucková Aneta03
Pavlicová Renata30Bačinová Lucie03
Ševčíková Veronika21Němečková Monika21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 16 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Havířov BVrchní
rozhodčí:
Lesník Vladimír
HOSTUJÍCÍ:Klub stolního tenisu OlomoucRozhodčí:Štrbík Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Svobodová Vlasta
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:326:9358:206SKST Baník Havířov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrabicová Klára
Hanáková Nela
 
 
Ďuláková Kateřina
Viktorínová Michaela
 
 
698  3010
2.Hanáková NelaViktorínová Michaela-8-669-72311
3.Hrabicová KláraĎuláková Kateřina462  3021
4.Sikorová KamilaWO    3031
5.Hrabicová KláraViktorínová Michaela-79-9-11 1332
6.Hanáková NelaWO    3042
7.Sikorová KamilaĎuláková Kateřina1064  3052
8.Hrabicová KláraWO    3062
9.Sikorová KamilaViktorínová Michaela-634-10-72363
10.Hanáková NelaĎuláková Kateřina756  3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hanáková Nela11Viktorínová Michaela30
Hrabicová Klára11Ďuláková Kateřina03
Sikorová Kamila11   
WO30WO03
Hosté nastoupili jen s 2.hráčkami (hostování z KST Zlín)



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 16 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoVrchní
rozhodčí:
Harna Tomáš
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - Stavoimpex BRozhodčí:Janda Roman
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno - Střed, 639 00Rozhodčí:Skála Richard
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:2345:191TTC Moravská Slavia Brno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bednářová Lenka
Záděrová Linda
 
 
Látalová Lucie
Žižkovská Rebeka
 
 
84-67 3110
2.Mergenthalová PetraŠnajdrová Monika549  3020
3.Záděrová LindaLátalová Lucie247  3030
4.Bednářová LenkaŽižkovská Rebeka477  3040
5.Záděrová LindaŠnajdrová Monika526  3050
6.Mergenthalová PetraŽižkovská Rebeka9109  3060
7.Bednářová LenkaLátalová Lucie724  3070
8.Záděrová LindaŽižkovská Rebeka914  3080
9.Bednářová LenkaŠnajdrová Monika496  3090
10.Mergenthalová PetraLátalová Lucie-8554 31100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Mergenthalová Petra30Šnajdrová Monika03
Záděrová Linda30Látalová Lucie03
Bednářová Lenka30Žižkovská Rebeka03
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 16 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice BVrchní
rozhodčí:
Halasová Anna
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - Stavoimpex CRozhodčí:Bílová Petra
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:Polák Jaromír
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:323:13358:307MK Řeznovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chernyavskaya Ekaterina
Yefimova Anastasiia
 
 
Šprtová Karolína
Šíblová Sára
 
 
588  3010
2.Chernyavskaya EkaterinaŠíblová Sára2910  3020
3.Yefimova AnastasiiaŠprtová Karolína897  3030
4.Šafaříková SandraŠevčíková Klára-4-12-6  0331
5.Yefimova AnastasiiaŠíblová Sára-8-86723241
6.Chernyavskaya EkaterinaŠevčíková Klára3-968 3151
7.Šafaříková SandraŠprtová Karolína10-9-7-9 1352
8.Yefimova AnastasiiaŠevčíková Klára-9-88-6 1353
9.Šafaříková SandraŠíblová Sára910-78 3163
10.Chernyavskaya EkaterinaŠprtová Karolína675  3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Chernyavskaya Ekaterina30Šíblová Sára03
Yefimova Anastasiia21Šprtová Karolína12
Šafaříková Sandra12Ševčíková Klára21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 16 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LíšeňVrchní
rozhodčí:
Šišma Pavel
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré BRozhodčí:Janda Zbyněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna, Pohankova 8, 628 00 Brno-LíšeňRozhodčí:Belcredi Ludvík
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:423:12359:315TJ Sokol Líšeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Babáková Radka
Pikolonová Šárka
 
 
Němečková Monika
Doucková Aneta
 
 
10119  3010
2.Babáková RadkaDoucková Aneta4713  3020
3.Pikolonová ŠárkaBačinová Lucie444  3030
4.Babáková KláraNěmečková Monika-7-5-7  0331
5.Pikolonová ŠárkaDoucková Aneta789  3041
6.Babáková RadkaNěmečková Monika9-11-6-11 1342
7.Babáková KláraBačinová Lucie8-8-49-132343
8.Pikolonová ŠárkaNěmečková Monika-93-105-52344
9.Babáková KláraDoucková Aneta8128  3054
10.Babáková RadkaBačinová Lucie949  3064

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Babáková Radka21Doucková Aneta03
Pikolonová Šárka21Bačinová Lucie12
Babáková Klára12Němečková Monika30
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 17 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Klub stolního tenisu OlomoucVrchní
rozhodčí:
Beneš Jan st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol LíšeňRozhodčí:Horák Mojmír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, 750 02 PřerovRozhodčí:Kadlčáková Alena
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:58Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:717:21333:353TJ Sokol Líšeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Viktorínová Michaela
Glücková Lenka
 
 
Babáková Radka
Hortová Zuzana
 
 
8-7-4-7 1301
2.Ďuláková KateřinaPikolonová Šárka-5-79-0 1302
3.Glücková LenkaBabáková Radka89-8-8-52303
4.Viktorínová MichaelaHortová Zuzana-7118-10-142304
5.Glücková LenkaPikolonová Šárka887  3014
6.Ďuláková KateřinaHortová Zuzana-6-7-5  0315
7.Viktorínová MichaelaBabáková Radka1091  3025
8.Glücková LenkaHortová Zuzana-2-6-5  0326
9.Viktorínová MichaelaPikolonová Šárka8-119-9-102327
10.Ďuláková KateřinaBabáková RadkaWO    3037

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Ďuláková Kateřina02Pikolonová Šárka21
Glücková Lenka12Babáková Radka11
Viktorínová Michaela12Hortová Zuzana30
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 17 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré BVrchní
rozhodčí:
Rozínková Monika
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoRozhodčí:Rozínek Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Rozínková Daniela
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:518:20348:383nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Němečková Monika
Rozínková Kateřina
 
 
Mergenthalová Petra
Bednářová Lenka
 
 
-9-10111093210
2.Rozínková KateřinaMergenthalová Petra7810  3020
3.Němečková MonikaZáděrová Linda35-98 3130
4.Bačinová PavlaBednářová Lenka-5-2-9  0331
5.Němečková MonikaMergenthalová Petra9159  3041
6.Rozínková KateřinaBednářová Lenka-98-7-9 1342
7.Bačinová PavlaZáděrová Linda10-6-6-5 1343
8.Němečková MonikaBednářová Lenka-5109-593253
9.Bačinová PavlaMergenthalová Petra-10-4-3  0354
10.Rozínková KateřinaZáděrová Linda-1010-7-7 1355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Rozínková Kateřina12Mergenthalová Petra12
Němečková Monika30Záděrová Linda21
Bačinová Pavla03Bednářová Lenka21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 17 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - Stavoimpex BVrchní
rozhodčí:
Karasová Lenka
HOSTUJÍCÍ:CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA BRozhodčí:Mikulecký František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Brhel Richard
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:10406:318SKST Mart Hodonín - Stavoimpex B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blechová Barbora
Novotná Jana
 
 
Daňová Andrea
Březinová Barbora
 
 
-543-693210
2.Novotná LucieDaňová Barbora8-7-94103220
3.Blechová BarboraBřezinová Barbora1148  3030
4.Novotná JanaDaňová Andrea76-810 3140
5.Blechová BarboraDaňová Barbora-8879 3150
6.Novotná LucieDaňová Andrea-65-6683260
7.Novotná JanaBřezinová Barbora5105  3070
8.Blechová BarboraDaňová Andrea862  3080
9.Novotná JanaDaňová Barbora959  3090
10.Novotná LucieBřezinová Barbora96-8-8732100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Novotná Lucie30Daňová Barbora03
Blechová Barbora30Březinová Barbora03
Novotná Jana30Daňová Andrea03
Komisař utkání: Henžel Miroslav, Dospíšil Jiří



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 17 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - Stavoimpex CVrchní
rozhodčí:
Karasová Lenka
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Havířov BRozhodčí:Mikeska Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Mikulecký Marek
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:418:17319:288SKST Mart Hodonín - Stavoimpex C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ševčíková Klára
Ševčíková Markéta
 
 
Sikorová Kamila
Vašendová Jana
 
 
-99-71273210
2.Šíblová SáraHrabicová Klára-7-6-5  0311
3.Ševčíková MarkétaSikorová Kamila-9537 3121
4.Ševčíková KláraVašendová Jana1-545 3131
5.Ševčíková MarkétaHrabicová Klára424  3041
6.Šíblová SáraVašendová Jana-9-7-8  0342
7.Ševčíková KláraSikorová Kamila-8-8-3  0343
8.Ševčíková MarkétaVašendová Jana637  3053
9.Ševčíková KláraHrabicová Klára-9769 3163
10.Šíblová SáraSikorová Kamila-4-6-8  0364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Šíblová Sára03Hrabicová Klára12
Ševčíková Markéta30Sikorová Kamila21
Ševčíková Klára21Vašendová Jana12
Komisař utkání: Henžel Miroslav, Dospíšil Jiří



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 18 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Klub stolního tenisu OlomoucVrchní
rozhodčí:
Beneš Jan st.
HOSTUJÍCÍ:KST GMC BlanskoRozhodčí:Kadlčáková Alena
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, 750 02 PřerovRozhodčí:Ďulák Radek
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:58Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:810:28274:385KST GMC Blansko

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Viktorínová Michaela
Glücková Lenka
 
 
Pavlicová Renata
Ševčíková Veronika
 
 
6-9-8993210
2.Ďuláková KateřinaPavlicová Renata-7-6-7  0311
3.Glücková LenkaChajda Marie-1-5-7  0312
4.Viktorínová MichaelaŠevčíková Veronika-7-109-4 1313
5.Glücková LenkaPavlicová Renata-6-5-6  0314
6.Ďuláková KateřinaŠevčíková Veronika-7-77-3 1315
7.Viktorínová MichaelaChajda Marie9-5-5-4 1316
8.Glücková LenkaŠevčíková Veronika-5-59-6 1317
9.Viktorínová MichaelaPavlicová Renata-945-793227
10.Ďuláková KateřinaChajda Marie-5-5-3  0328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Ďuláková Kateřina03Pavlicová Renata21
Glücková Lenka03Chajda Marie30
Viktorínová Michaela12Ševčíková Veronika30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 18 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré BVrchní
rozhodčí:
Rozínková Monika
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice BRozhodčí:Židík Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Sedloň Josef
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:516:21345:340nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Němečková Monika
Rozínková Kateřina
 
 
Yefimova Anastasiia
Telecká Jana
 
 
-9-10-12  0301
2.Koďousková EliškaTelecká Jana-68-8163211
3.Němečková MonikaŠafaříková Sandra58-8-623221
4.Rozínková KateřinaYefimova Anastasiia78-84 3131
5.Němečková MonikaTelecká Jana-7-12-7  0332
6.Koďousková EliškaYefimova Anastasiia-9-5-6  0333
7.Rozínková KateřinaŠafaříková Sandra8105  3043
8.Němečková MonikaYefimova Anastasiia-5-5-8  0344
9.Rozínková KateřinaTelecká Jana114-82 3154
10.Koďousková EliškaŠafaříková Sandra-713-8-8 1355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Koďousková Eliška12Telecká Jana12
Němečková Monika12Šafaříková Sandra12
Rozínková Kateřina30Yefimova Anastasiia21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 18 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - Stavoimpex CVrchní
rozhodčí:
Karasová Lenka
HOSTUJÍCÍ:CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA BRozhodčí:Brhel Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Mocek Jan
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
14:27Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:225:8325:254SKST Mart Hodonín - Stavoimpex C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ševčíková Markéta
Šíblová Sára
 
 
Daňová Andrea
Březinová Barbora
 
 
91112  3010
2.Ševčíková KláraBřezinová Barbora933  3020
3.Ševčíková MarkétaDaňová Barbora253  3030
4.Šíblová SáraDaňová Andrea439  3040
5.Ševčíková MarkétaBřezinová Barbora-103910 3150
6.Ševčíková KláraDaňová Andrea749  3060
7.Šíblová SáraDaňová Barbora-681112 3170
8.Ševčíková MarkétaDaňová Andrea733  3080
9.Šíblová SáraBřezinová Barbora6-9-9-5 1381
10.Ševčíková KláraDaňová BarboraWO    0382

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Ševčíková Klára20Březinová Barbora12
Ševčíková Markéta30Daňová Barbora02
Šíblová Sára21Daňová Andrea03
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 18 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - Stavoimpex BVrchní
rozhodčí:
Karasová Lenka
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Havířov BRozhodčí:Mikulecký František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Mikulecký Marek
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
14:37Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:89:28303:396SKST Baník Havířov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blechová Barbora
Novotná Lucie
 
 
Vašendová Jana
Hrabicová Klára
 
 
-11-7-12  0301
2.Novotná JanaSikorová Kamila-5-99-7 1302
3.Blechová BarboraVašendová Jana-7-6-5  0303
4.Novotná LucieHrabicová Klára-11-2-11  0304
5.Blechová BarboraSikorová Kamila-710-10953214
6.Novotná JanaHrabicová Klára7-107-14-112315
7.Novotná LucieVašendová Jana-9-9-2  0316
8.Blechová BarboraHrabicová Klára-98-9783226
9.Novotná LucieSikorová Kamila-8-5-7  0327
10.Novotná JanaVašendová JanaWO    0328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Novotná Jana02Sikorová Kamila21
Blechová Barbora21Vašendová Jana20
Novotná Lucie03Hrabicová Klára21
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 19 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - Stavoimpex BVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:Klub stolního tenisu OlomoucRozhodčí:Brhel Richard
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Brhel Vladimír
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:227:9367:212SKST Mart Hodonín - Stavoimpex B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blechová Barbora
Novotná Lucie
 
 
Viktorínová Michaela
Ďuláková Kateřina
 
 
889  3010
2.Novotná JanaViktorínová Michaela-104-66-52311
3.Blechová BarboraĎuláková Kateřina833  3021
4.Novotná LucieWO    3031
5.Blechová BarboraViktorínová Michaela-8-59-7 1332
6.Novotná JanaWO    3042
7.Novotná LucieĎuláková Kateřina6-1255 3152
8.Blechová BarboraWO    3062
9.Novotná LucieViktorínová Michaela-10-77863272
10.Novotná JanaĎuláková Kateřina553  3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Novotná Jana11Viktorínová Michaela21
Blechová Barbora11Ďuláková Kateřina03
Novotná Lucie20   
WO30WO03
Delegovaný rozhodčí i náhradník VR omluveni, utkání řídil po dohodě František Mikulecký



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 19 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Havířov BVrchní
rozhodčí:
Lesník Vladimír
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré BRozhodčí:Štrbík Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Jalůvka Jaroslav
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:614:24268:377SK Dobré B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sikorová Kamila
Hrabicová Klára
 
 
Němečková Monika
Rozínková Kateřina
 
 
-4-3-6  0301
2.Sikorová KamilaKoďousková Eliška-7949 3111
3.Hrabicová KláraNěmečková Monika-7611-8-102312
4.Rozínková KateřinaWO    0313
5.Hrabicová KláraKoďousková Eliška811-5-873223
6.Sikorová KamilaRozínková Kateřina-68-76113233
7.Němečková MonikaWO    0334
8.Hrabicová KláraRozínková Kateřina-8-12-8  0335
9.Koďousková EliškaWO    0336
10.Sikorová KamilaNěmečková Monika98-92 3146

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Sikorová Kamila30Koďousková Eliška02
Hrabicová Klára12Němečková Monika11
   Rozínková Kateřina11
WO03WO30
Domácí nastoupili v neúplné sestavě (2 hráčky).



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 19 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice BVrchní
rozhodčí:
Makovický Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol LíšeňRozhodčí:Bílová Petra
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:Polák Jaromír
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:322:17383:327MK Řeznovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chernyavskaya Ekaterina
Šafaříková Sandra
 
 
Babáková Radka
Hortová Zuzana
 
 
-5-86893210
2.Telecká JanaPikolonová Šárka-95712 3120
3.Chernyavskaya EkaterinaBabáková Radka543  3030
4.Šafaříková SandraHortová Zuzana11-7-8-5 1331
5.Chernyavskaya EkaterinaPikolonová Šárka49-125 3141
6.Telecká JanaHortová Zuzana-10611-6103251
7.Šafaříková SandraBabáková Radka-9-10-4  0352
8.Chernyavskaya EkaterinaHortová Zuzana-144-7383262
9.Šafaříková SandraPikolonová Šárka-6-4-9  0363
10.Telecká JanaBabáková RadkaWO    3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Telecká Jana20Pikolonová Šárka12
Chernyavskaya Ekaterina30Babáková Radka11
Šafaříková Sandra03Hortová Zuzana12
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 19 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoVrchní
rozhodčí:
Janda Roman
HOSTUJÍCÍ:KST GMC BlanskoRozhodčí:Svoboda Libor
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno - Střed, 639 00Rozhodčí:Juroška Ivan
Datum dle rozpisu09. 02. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:24Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:520:20372:366nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Záděrová Linda
Mergenthalová Petra
 
 
Pavlicová Renata
Ševčíková Veronika
 
 
-4-7-4  0301
2.Mergenthalová PetraŠevčíková Veronika25-78 3111
3.Záděrová LindaChajda Marie-610-7-9 1312
4.Bednářová LenkaPavlicová Renata-6-7-6  0313
5.Záděrová LindaŠevčíková Veronika7510  3023
6.Mergenthalová PetraPavlicová Renata9-88-9-72324
7.Bednářová LenkaChajda Marie-88-67-52325
8.Záděrová LindaPavlicová Renata12-98-1053235
9.Bednářová LenkaŠevčíková Veronika757  3045
10.Mergenthalová PetraChajda Marie5-106-1273255

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Mergenthalová Petra21Ševčíková Veronika03
Záděrová Linda21Chajda Marie21
Bednářová Lenka12Pavlicová Renata21
Nejsou



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 20 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - Stavoimpex CVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:Klub stolního tenisu OlomoucRozhodčí:Brhel Richard
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Brhel Vladimír
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
14:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:523:17380:292nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šíblová Sára
Šprtová Karolína
 
 
Viktorínová Michaela
Ďuláková Kateřina
 
 
4-87-7-82301
2.Ševčíková KláraViktorínová Michaela-598-7-52302
3.Šíblová SáraĎuláková Kateřina4-11-11-9 1303
4.Šprtová KarolínaWO    3013
5.Šíblová SáraViktorínová Michaela911-7-9-72314
6.Ševčíková KláraWO    3024
7.Šprtová KarolínaĎuláková Kateřina-95-7843234
8.Šíblová SáraWO    3044
9.Šprtová KarolínaViktorínová Michaela-3-109-2 1345