Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 12 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol TurnovVrchní
rozhodčí:
Varcl Jan ml.
HOSTUJÍCÍ:SKST LiberecRozhodčí:Vrabec Jakub
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TurnovRozhodčí:Varcl Matěj
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:423:17385:353TJ Sokol Turnov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Longinová Ilona
Matoušková Stanislava
 
 
Butrym Sandra
Pařízková Monika
 
 
4-6115 3110
2.Matoušková StanislavaButrym Sandra-10-47-10 1311
3.Longinová IlonaNykodýmová Natálie977  3021
4.Bajtalonová JitkaPařízková Monika-77-12-10 1322
5.Longinová IlonaButrym Sandra5109  3032
6.Matoušková StanislavaPařízková Monika-845-693242
7.Bajtalonová JitkaNykodýmová Natálie8-64-933252
8.Longinová IlonaPařízková Monika988  3062
9.Bajtalonová JitkaButrym Sandra7-8-9-9 1363
10.Matoušková StanislavaNykodýmová Natálie59-5-4-62364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Matoušková Stanislava12Butrym Sandra21
Longinová Ilona30Nykodýmová Natálie12
Bajtalonová Jitka12Pařízková Monika12
Změna hlavního rozhodčího. Za Václav Louda - Jan Varcl ml.



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 12 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice BVrchní
rozhodčí:
Ehrenberger Květoslav
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA ČakoviceRozhodčí:Cihlář Matěj
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:Polcar Vojtěch
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:712:23278:341TJ AVIA Čakovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartoňová Jitka
Bartoňová Tereza
 
 
Svobodová Helena
Chocová Alena
 
 
-5-3-3  0301
2.Schoberová MartinaDvořáková Anna68-82 3111
3.Bartoňová JitkaSvobodová Helena-7-810-9 1312
4.Bartoňová TerezaChocová Alena-88-8-6 1313
5.Bartoňová JitkaDvořáková Anna696  3023
6.Schoberová MartinaChocová Alena-12-5-6  0324
7.Bartoňová TerezaSvobodová Helena-8-5-2  0325
8.Bartoňová JitkaChocová Alena79-65 3135
9.Bartoňová TerezaDvořáková Anna9-9-8-3 1336
10.Schoberová MartinaSvobodová Helena-5-5-6  0337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Schoberová Martina12Dvořáková Anna12
Bartoňová Jitka21Svobodová Helena30
Bartoňová Tereza03Chocová Alena21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 12 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC LitoměřiceVrchní
rozhodčí:
Sekyra Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad LabemRozhodčí:Jonáš Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1, vchod z ulice OsvobozeníRozhodčí:Málek Josef
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:129:9395:300TTC Litoměřice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Eisnerová Heda
Prášilová Petra
 
 
Munková Irena
Smíšková Martina
 
 
587  3010
2.Eisnerová HedaHauznerová Michaela12-125-563220
3.Drobná LucieSmíšková Martina8129  3030
4.Prášilová PetraMunková Irena66-88 3140
5.Drobná LucieHauznerová Michaela955  3050
6.Eisnerová HedaMunková Irena885  3060
7.Prášilová PetraSmíšková Martina78-5-483270
8.Drobná LucieMunková IrenaWO    3080
9.Prášilová PetraHauznerová Michaela10-99-7-92381
10.Eisnerová HedaSmíšková Martina8-9106 3191

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Eisnerová Heda30Hauznerová Michaela12
Drobná Lucie20Smíšková Martina03
Prášilová Petra21Munková Irena02
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 12 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad LabemVrchní
rozhodčí:
Blažek Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Montas Hradec KrálovéRozhodčí:Strnad Richard
Hráno v místnosti
přesná adresa
3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle pošty, horní tělocvičnaRozhodčí:Zatřepálková Lenka
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:224:10352:284TTC Brandýs nad Labem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hudečková Hana
Zatřepálková Lenka
 
 
Aubusová Gabriela
Brandejsová Monika
 
 
7126  3010
2.Hudečková VěraBrandejsová Monika-9-123693220
3.Hudečková HanaAubusová Gabriela9710  3030
4.Zatřepálková LenkaKocourková Blanka677  3040
5.Hudečková HanaBrandejsová Monika665  3050
6.Hudečková VěraKocourková Blanka-10-11-9  0351
7.Zatřepálková LenkaAubusová Gabriela4104  3061
8.Hudečková HanaKocourková Blanka-43711 3171
9.Zatřepálková LenkaBrandejsová Monika88-87 3181
10.Tomsová KateřinaAubusová Gabriela-2-9-7  0382

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hudečková Věra11Brandejsová Monika03
Hudečková Hana30Aubusová Gabriela12
Zatřepálková Lenka30Kocourková Blanka12
Tomsová Kateřina01   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy