Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 16 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC LitoměřiceVrchní
rozhodčí:
Nedbal Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Montas Hradec KrálovéRozhodčí:Jonáš Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1, vchod z ulice OsvobozeníRozhodčí:Vešicová Renata
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:419:17320:300TTC Litoměřice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Eisnerová Heda
Prášilová Petra
 
 
Aubusová Gabriela
Brandejsová Monika
 
 
8-7-7443210
2.Prášilová PetraAubusová Gabriela-96-12593220
3.Eisnerová HedaKocourková Blanka662  3030
4.Petržílková EliškaBrandejsová Monika-8-83-6 1331
5.Eisnerová HedaAubusová Gabriela82-96 3141
6.Prášilová PetraBrandejsová Monika855  3051
7.Petržílková EliškaKocourková Blanka-5-6-5  0352
8.Eisnerová HedaBrandejsová Monika986  3062
9.Petržílková EliškaAubusová Gabriela-6-1-6  0363
10.Vešicová RenataKocourková Blanka-1-8-7  0364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Prášilová Petra20Aubusová Gabriela12
Eisnerová Heda30Kocourková Blanka21
Petržílková Eliška03Brandejsová Monika12
Vešicová Renata01   
Přitomen komisař Kotlorz Lukáš.



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 16 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad LabemVrchní
rozhodčí:
Novák Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad LabemRozhodčí:Vysoudil Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Studentská ul.626,403 31 Ústí nad Labem-Neštěmice, Nová tělocvičnaRozhodčí:Pavlík Petr
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:618:19336:306TTC Brandýs nad Labem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smíšková Martina
Vysocká Karolína
 
 
Hudečková Hana
Zatřepálková Lenka
 
 
-8-10-6  0301
2.Munková IrenaZatřepálková Lenka138-6-8-42302
3.Vysocká KarolínaTomsová Kateřina442  3012
4.Smíšková MartinaHudečková Hana-39-9-7 1313
5.Vysocká KarolínaZatřepálková Lenka-3-8-6  0314
6.Nováková MartinaHudečková Hana-93-77-102315
7.Smíšková MartinaTomsová Kateřina521  3025
8.Vysocká KarolínaHudečková Hana7-8-9-5 1326
9.Smíšková MartinaZatřepálková Lenka6-864 3136
10.Nováková MartinaTomsová Kateřina545  3046

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Munková Irena01Zatřepálková Lenka21
Vysocká Karolína12Tomsová Kateřina03
Smíšková Martina21Hudečková Hana30
Nováková Martina11   
Z rodinných důvodů utkání začal vést jako VR p.Vysoudil. Delegovaný rozhodčí se dostavil v průběhu utkání.



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 16 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice BVrchní
rozhodčí:
Slavata Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva TrutnovRozhodčí:Polcar Vojtěch
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:Radouš Jaromír
Datum dle rozpisu17. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:127:10367:282Slovan KST Bohnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartoňová Jitka
Schoberová Martina
 
 
Hindráková Martina
Albrechtová Renata
 
 
113-24 3110
2.Schoberová MartinaHindráková Martina5-547 3120
3.Bartoňová JitkaHronešová Jana4-1056 3130
4.Bartoňová TerezaAlbrechtová Renata-99612 3140
5.Bartoňová JitkaHindráková Martina97-611 3150
6.Schoberová MartinaAlbrechtová Renata79-7-263260
7.Bartoňová TerezaHronešová Jana999  3070
8.Bartoňová JitkaAlbrechtová RenataWO    3080
9.Bartoňová TerezaHindráková Martina-8-7-7  0381
10.Schoberová MartinaHronešová Jana388  3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Schoberová Martina30Hindráková Martina12
Bartoňová Jitka20Hronešová Jana03
Bartoňová Tereza21Albrechtová Renata02
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 16 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol TurnovVrchní
rozhodčí:
Louda Václav
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov TECHNOLINERozhodčí:Varcl Jan st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skálova 540, 511 01 Turnov, sokolovnaRozhodčí:Jiroš Adam
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:615:21309:331KST Jirkov TECHNOLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Longinová Ilona
Matoušková Stanislava
 
 
Dosedělová Michaela
Ajdini Tereza
 
 
-3956 3110
2.Janoušková JitkaAjdini Tereza-17-35-7 1311
3.Longinová IlonaKoutská Marie775  3021
4.Matoušková StanislavaDosedělová Michaela-6-107-3 1322
5.Longinová IlonaAjdini Tereza2-1247 3132
6.Janoušková JitkaDosedělová Michaela-3-92-8 1333
7.Matoušková StanislavaKoutská Marie-7-8-6  0334
8.Longinová IlonaDosedělová Michaela6-688 3144
9.Matoušková StanislavaAjdini Tereza-6-7-3  0345
10.Janoušková JitkaKoutská Marie-6-5-9  0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Janoušková Jitka03Ajdini Tereza21
Longinová Ilona30Koutská Marie21
Matoušková Stanislava03Dosedělová Michaela21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy