Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Montas Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
Šlapák Miloš st.
HOSTUJÍCÍ:TTC LitoměřiceRozhodčí:Dufková Eva
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pražská 581, 500 04 Hradec Králové - Kukleny, Sokolovna TJ MontasRozhodčí:Langrová Dana
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:105:30235:385TTC Litoměřice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Aubusová Gabriela
Brandejsová Monika
 
 
Prášilová Petra
Eisnerová Heda
 
 
-119-5-7 1301
2.Kolegarová ŠárkaPrášilová Petra-1011-3-10 1302
3.Aubusová GabrielaEisnerová Heda87-4-3-52303
4.Brandejsová MonikaDrobná Lucie-4-3-7  0304
5.Aubusová GabrielaPrášilová Petra-3-7-7  0305
6.Kolegarová ŠárkaDrobná Lucie-9-4-9  0306
7.Brandejsová MonikaEisnerová Heda-11-3-5  0307
8.Aubusová GabrielaDrobná Lucie-612-9-7 1308
9.Brandejsová MonikaPrášilová Petra-6-6-11  0309
10.Kolegarová ŠárkaEisnerová HedaWO    03010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kolegarová Šárka02Prášilová Petra30
Aubusová Gabriela03Eisnerová Heda20
Brandejsová Monika03Drobná Lucie30
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad LabemVrchní
rozhodčí:
Nekola Tomáš st.
HOSTUJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad LabemRozhodčí:Zatřepálková Lenka
Hráno v místnosti
přesná adresa
3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle pošty, horní tělocvičnaRozhodčí:Vošahlík Radek
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:712:25273:346SKP Sever Ústí nad Labem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zatřepálková Lenka
Fabiánová Pavla
 
 
Smíšková Martina
Nováková Martina
 
 
9-7-3-7 1301
2.Tomsová KateřinaSmíšková Martina-5-3-8  0302
3.Zatřepálková LenkaMunková Irena-8-89943212
4.Fabiánová PavlaNováková Martina-5-310-10 1313
5.Zatřepálková LenkaSmíšková Martina410-4-7103223
6.Tomsová KateřinaNováková Martina-5-3-8  0324
7.Fabiánová PavlaMunková Irena-4-6-4  0325
8.Zatřepálková LenkaNováková MartinaWO    3035
9.Fabiánová PavlaSmíšková Martina-3-5-9  0336
10.Tomsová KateřinaMunková Irena-6-45-3 1337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Tomsová Kateřina03Smíšková Martina21
Zatřepálková Lenka20Munková Irena21
Fabiánová Pavla03Nováková Martina20
WO10WO01
Nováková Martina - skreč zápas č. 8 - nevolnost



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva TrutnovVrchní
rozhodčí:
Čurda Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice BRozhodčí:Kalášková Lenka
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, Rudolfa Frimla 816, Trutnov, 541 01, nad vlakovým nádražímRozhodčí:Prokopec Miroslav
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:04Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:616:19320:313Slovan KST Bohnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holá Natálie
Albrechtová Renata
 
 
Schoberová Martina
Bartoňová Tereza
 
 
496  3010
2.Holá NatálieKadavá Tereza-4-10-6  0311
3.Hindráková MartinaSchoberová Martina-7-6-4  0312
4.Albrechtová RenataBartoňová Tereza85-127 3122
5.Hindráková MartinaKadavá Tereza-836-6-92323
6.Holá NatálieBartoňová Tereza4-12-9-9 1324
7.Albrechtová RenataSchoberová Martina835  3034
8.Hindráková MartinaBartoňová Tereza-1310-6-6 1335
9.Albrechtová RenataKadavá Tereza744  3045
10.Holá NatálieSchoberová Martina-8-2-6  0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Holá Natálie03Kadavá Tereza21
Hindráková Martina03Schoberová Martina21
Albrechtová Renata30Bartoňová Tereza21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov TECHNOLINEVrchní
rozhodčí:
Traspe Jan st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol TurnovRozhodčí:Šístek Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:Lacina Miloslav
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:322:13333:300KST Jirkov TECHNOLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koutská Marie
Dosedělová Michaela
 
 
Matoušková Stanislava
Janoušková Jitka
 
 
66-98 3110
2.Leitnerová Eva st.Bajtalonová Jitka8-8-11-9 1311
3.Dosedělová MichaelaJanoušková Jitka595  3021
4.Koutská MarieMatoušková Stanislava373  3031
5.Dosedělová MichaelaBajtalonová Jitka578  3041
6.Pichová MartinaMatoušková Stanislava-6-8-4  0342
7.Koutská MarieJanoušková Jitka12210  3052
8.Dosedělová MichaelaMatoušková Stanislava8-67-743262
9.Koutská MarieBajtalonová Jitka-1012910 3172
10.Pichová MartinaJanoušková Jitka-2-2-1  0373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Leitnerová Eva st.01Bajtalonová Jitka12
Dosedělová Michaela30Janoušková Jitka12
Koutská Marie30Matoušková Stanislava12
Pichová Martina02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy