Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad LabemVrchní
rozhodčí:
Nekola Tomáš st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva TrutnovRozhodčí:Zatřepálková Lenka
Hráno v místnosti
přesná adresa
3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle pošty, horní tělocvičnaRozhodčí:Vošahlík Radek
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:420:17331:331TTC Brandýs nad Labem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zatřepálková Lenka
Fabiánová Pavla
 
 
Holá Natálie
Albrechtová Renata
 
 
-9-10-9  0301
2.Tomsová KateřinaHolá Natálie-4-3-1  0302
3.Zatřepálková LenkaKalášková Lenka6311  3012
4.Fabiánová PavlaAlbrechtová Renata-8117-8103222
5.Zatřepálková LenkaHolá Natálie962  3032
6.Tomsová KateřinaAlbrechtová Renata8-6-4-3 1333
7.Fabiánová PavlaKalášková Lenka4-846 3143
8.Zatřepálková LenkaAlbrechtová Renata5-4-101033253
9.Fabiánová PavlaHolá Natálie-69-5-4 1354
10.Tomsová KateřinaKalášková Lenka9712  3064

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Tomsová Kateřina12Holá Natálie21
Zatřepálková Lenka30Kalášková Lenka03
Fabiánová Pavla21Albrechtová Renata12
NE



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov TECHNOLINEVrchní
rozhodčí:
Traspe Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TTC LitoměřiceRozhodčí:Lacina Miloslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:Šístek Pavel
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:713:24301:380TTC Litoměřice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dosedělová Michaela
Koutská Marie
 
 
Prášilová Petra
Eisnerová Heda
 
 
215-813 3110
2.Koutská MarieEisnerová Heda10-84-6-52311
3.Dosedělová MichaelaPrášilová Petra-8-9-15  0312
4.Vítová DrahomíraDrobná Lucie-1-3-5  0313
5.Dosedělová MichaelaEisnerová Heda9-8108 3123
6.Koutská MarieDrobná Lucie-69-77-82324
7.Vítová DrahomíraPrášilová Petra-1-8-6  0325
8.Dosedělová MichaelaDrobná Lucie-7-7-4  0326
9.Vítová DrahomíraEisnerová Heda-2-6-3  0327
10.Koutská MariePrášilová Petra7-579 3137

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Koutská Marie12Eisnerová Heda21
Dosedělová Michaela12Prášilová Petra21
Vítová Drahomíra03Drobná Lucie30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST LiberecVrchní
rozhodčí:
Žid Jaromír
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice BRozhodčí:Veselka Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:Kaněra Jan
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:420:14329:303SKST Liberec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pařízková Monika
Butrym Sandra
 
 
Bartoňová Jitka
Schoberová Martina
 
 
-78812 3110
2.Butrym SandraBartoňová Tereza789  3020
3.Pařízková MonikaSchoberová Martina-88-9-3 1321
4.Nykodýmová NatálieBartoňová Jitka-6-6-5  0322
5.Pařízková MonikaBartoňová Tereza697  3032
6.Butrym SandraBartoňová Jitka-6-9-12  0333
7.Nykodýmová NatálieSchoberová Martina6-11-7-6 1334
8.Pařízková MonikaBartoňová Jitka864  3044
9.Nykodýmová NatálieBartoňová Tereza474  3054
10.Butrym SandraSchoberová Martina86-117 3164

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Butrym Sandra21Bartoňová Tereza03
Pařízková Monika21Schoberová Martina21
Nykodýmová Natálie12Bartoňová Jitka21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol TurnovVrchní
rozhodčí:
Louda Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA ČakoviceRozhodčí:Varcl Jan st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skálova 540, 511 01 Turnov, sokolovnaRozhodčí:Jiroš Adam
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:520:18350:337nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Longinová Ilona
Matoušková Stanislava
 
 
Svobodová Helena
Skříčková Ivana
 
 
-68-8-7 1301
2.Janoušková JitkaSkříčková Ivana-9-89-12 1302
3.Longinová IlonaSvobodová Helena11117  3012
4.Matoušková StanislavaChocová Alena10-1267 3122
5.Longinová IlonaDvořáková Anna235  3032
6.Janoušková JitkaChocová Alena-6-3-2  0333
7.Matoušková StanislavaSvobodová Helena34-10-6-42334
8.Longinová IlonaChocová Alena173  3044
9.Matoušková StanislavaDvořáková Anna-9-69793254
10.Janoušková JitkaSvobodová Helena-410-4-8 1355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Janoušková Jitka03Skříčková Ivana10
Longinová Ilona30Svobodová Helena21
Matoušková Stanislava21Chocová Alena12
   Dvořáková Anna02
Změna vrchního rozhodčího Místo Varcl Jan st. Václav Louda

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy