Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí AVrchní
rozhodčí:
Kantorek Jiří
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré CRozhodčí:Kodytek Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:Neťuka Pavel
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:226:11362:294TTC Ústí nad Orlicí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svojanovská Jana
Šedová Eliška
 
 
Koďousková Eliška
Bačinová Pavla
 
 
1188  3010
2.Svojanovská JanaDoucková Aneta559  3020
3.Šedová EliškaBačinová Pavla877  3030
4.Bezdíčková LenkaKoďousková Eliška6-8-1-11 1331
5.Šedová EliškaDoucková Aneta-3538 3141
6.Svojanovská JanaKoďousková Eliška9-11-9-6 1342
7.Bezdíčková LenkaBačinová Pavla116-2-953252
8.Šedová EliškaKoďousková Eliška8-859 3162
9.Bezdíčková LenkaDoucková Aneta26-43 3172
10.Svojanovská JanaBačinová Pavla564  3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Svojanovská Jana21Doucková Aneta03
Šedová Eliška30Bačinová Pavla03
Bezdíčková Lenka21Koďousková Eliška21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST DubňanyVrchní
rozhodčí:
Šural Václav
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno BRozhodčí:Ševčík Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportcentrum, Hodonínská 1680, 696 03 Dubňany, u fofbalového stadionuRozhodčí:Kotásek Pavel
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:99:29309:400TTC Moravská Slavia Brno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kotásková Michaela
Kladňáková Hana
 
 
Blatná Alena
Hrdličková Tereza
 
 
-6-6-7  0301
2.Kotásková MichaelaHalasová Ludmila-9-9-5  0302
3.Příkaská LenkaBlatná Alena-10-8-5  0303
4.Kladňáková HanaHrdličková Tereza-3-6-3  0304
5.Příkaská LenkaHalasová Ludmila-588-993214
6.Kotásková MichaelaHrdličková Tereza9-5-58-72315
7.Kladňáková HanaBlatná Alena-6-64-11 1316
8.Příkaská LenkaHrdličková Tereza6-14-5-14 1317
9.Kladňáková HanaHalasová Ludmila-10-8-4  0318
10.Kotásková MichaelaBlatná Alena86-9-5-102319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kotásková Michaela03Halasová Ludmila21
Příkaská Lenka12Blatná Alena30
Kladňáková Hana03Hrdličková Tereza30
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimVrchní
rozhodčí:
Foltýn Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BRozhodčí:Šula Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy 504, Chrudim, u hokejbalového hřištěRozhodčí:Stehlík Milan
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:321:14276:305TJ Sokol Chrudim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláčková Tereza
Kaplanová Miroslava
 
 
Motlová Monika
Částková Eliška
 
 
-6-511453210
2.Motlová JitkaWO    0311
3.Sedláčková TerezaČástková Eliška786  3021
4.Kaplanová MiroslavaMotlová Monika365  3031
5.Sedláčková TerezaMotlová Jitka583  3041
6.Motlová MonikaWO    0342
7.Kaplanová MiroslavaČástková Eliška-1310-101093252
8.Sedláčková TerezaMotlová Monika88-66 3162
9.Kaplanová MiroslavaMotlová Jitka8106  3072
10.Částková EliškaWO    0373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Sedláčková Tereza30Motlová Jitka02
Kaplanová Miroslava30Částková Eliška02
   Motlová Monika02
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol DěhylovVrchní
rozhodčí:
Jalůvka Lumír
HOSTUJÍCÍ:SK Frýdlant n. O.Rozhodčí:Synek Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Děhylov, Výstavní 11, Děhylov, 747 94Rozhodčí:Jalůvka Jaroslav
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:25Rozhodčí:Fron Radovan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:423:22432:402TJ Sokol Děhylov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Synková Kristýna
Horná Petra
 
 
Kurajská Tereza
Chovancová Marie
 
 
-8710-893210
2.Horná PetraChovancová Marie-81084 3120
3.Segetová PatricieDaňová Barbora4-7-9-8 1321
4.Synková KristýnaKurajská Tereza-6106-6-32322
5.Segetová PatricieChovancová Marie-8-112793232
6.Horná PetraKurajská Tereza-7886 3142
7.Synková KristýnaDaňová Barbora3-12-7-10 1343
8.Segetová PatricieKurajská Tereza-8-84623253
9.Synková KristýnaChovancová Marie5-610-773263
10.Horná PetraDaňová Barbora7-8-11-9 1364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Horná Petra21Chovancová Marie03
Segetová Patricie21Daňová Barbora30
Synková Kristýna12Kurajská Tereza12
bez připomínek

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline