Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST DubňanyVrchní
rozhodčí:
Šural Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol DěhylovRozhodčí:Kotásek Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportcentrum, Hodonínská 1680, 696 03 Dubňany, u fofbalového stadionuRozhodčí:Ševčík Petr
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:102:30172:349TJ Sokol Děhylov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lungová Michaela
Dohnálková Natálie
 
 
Horná Petra
Koblovská Dominika
 
 
-6-7-3  0301
2.Lungová MichaelaKoblovská Dominika-5-7-2  0302
3.Kotásková MichaelaHorná Petra-6-6-3  0303
4.Dohnálková NatálieSegetová Patricie-78-510-62304
5.Kotásková MichaelaKoblovská Dominika-2-4-5  0305
6.Lungová MichaelaSegetová Patricie-3-4-9  0306
7.Dohnálková NatálieHorná Petra-8-3-4  0307
8.Kotásková MichaelaSegetová Patricie-2-6-8  0308
9.Dohnálková NatálieKoblovská Dominika-10-4-3  0309
10.Šuralová HanaHorná Petra-3-6-2  03010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Lungová Michaela02Koblovská Dominika30
Kotásková Michaela03Horná Petra30
Dohnálková Natálie03Segetová Patricie30
Šuralová Hana01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno BVrchní
rozhodčí:
Kačer Jindřich
HOSTUJÍCÍ:SK Frýdlant n. O.Rozhodčí:Mikulášek Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Laicmanová Věra
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:423:19389:395TTC Moravská Slavia Brno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blatná Alena
Hrdličková Tereza
 
 
Kurajská Tereza
Březinová Barbora
 
 
99-129 3110
2.Blatná AlenaDaňová Barbora119-9-683220
3.Hrdličková TerezaKurajská Tereza96-74 3130
4.Havlíčková MichaelaBřezinová Barbora96-711 3140
5.Hrdličková TerezaDaňová Barbora-946-9-92341
6.Blatná AlenaBřezinová Barbora10-1094 3151
7.Havlíčková MichaelaKurajská Tereza-101026 3161
8.Hrdličková TerezaBřezinová Barbora8-911-3-42362
9.Havlíčková MichaelaDaňová Barbora11WO   1363
10.Halasová LudmilaKurajská Tereza-8-8-6  0364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Blatná Alena20Daňová Barbora21
Hrdličková Tereza12Kurajská Tereza12
Havlíčková Michaela21Březinová Barbora12
Halasová Ludmila01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimVrchní
rozhodčí:
Foltýn Michal
HOSTUJÍCÍ:Sportovní klub JihlavaRozhodčí:Steklý Tibor
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy 504, Chrudim, u hokejbalového hřištěRozhodčí:Šula Petr
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:127:9377:239TJ Sokol Chrudim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláčková Tereza
Vránová Martina
 
 
Růžičková Daniela
Píšová Adéla
 
 
10512  3010
2.Velechová AdélaRůžičková Daniela-8-10-9  0311
3.Vránová MartinaWO    3021
4.Sedláčková TerezaPíšová Adéla-11-93893231
5.Vránová MartinaRůžičková Daniela377  3041
6.Velechová AdélaPíšová Adéla-5-39973251
7.Sedláčková TerezaWO    3061
8.Vránová MartinaPíšová Adéla586  3071
9.Sedláčková TerezaRůžičková Daniela1210-10-763281
10.Velechová AdélaWO    3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Velechová Adéla11Růžičková Daniela12
Vránová Martina20Píšová Adéla03
Sedláčková Tereza20   
WO30WO03
Přítomen komisař p. Dospíšil



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol VsetínVrchní
rozhodčí:
Zelený Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí ARozhodčí:Šula Antonín
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Vsetín Sychrov, Mudr Fr.Sovy 97, VsetínRozhodčí:Krčmář Libor
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:619:19354:354TTC Ústí nad Orlicí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hnátková Kateřina
Tydlačková Simona
 
 
Šedová Eliška
Svojanovská Jana
 
 
-88-7-4 1301
2.Hanáková NelaBezdíčková Lenka2-8117 3111
3.Tydlačková SimonaSvojanovská Jana-6-16-8  0312
4.Vítková HanaŠedová Eliška-7-89-13 1313
5.Tydlačková SimonaBezdíčková Lenka1017  3023
6.Hanáková NelaŠedová Eliška8-109-5-32324
7.Vítková HanaSvojanovská Jana955  3034
8.Tydlačková SimonaŠedová Eliška-18-4-12 1335
9.Vítková HanaBezdíčková Lenka1033  3045
10.Hanáková NelaSvojanovská Jana-38-106-82346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hanáková Nela12Bezdíčková Lenka03
Tydlačková Simona12Svojanovská Jana21
Vítková Hana21Šedová Eliška30
Komisař - pan Henžl

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS