Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 11 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST DubňanyVrchní
rozhodčí:
Šural Václav
HOSTUJÍCÍ:SK Frýdlant n. O.Rozhodčí:Kotásek Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportcentrum, Hodonínská 1680, 696 03 Dubňany, u fofbalového stadionuRozhodčí:Ševčík Petr
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:911:28309:382SK Frýdlant n. O.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kotásková Petra
Příkaská Lenka
 
 
Daňová Barbora
Kurajská Tereza
 
 
-7-910-9 1301
2.Kotásková PetraBřezinová Barbora87-35 3111
3.Kotásková MichaelaKurajská Tereza-7-106-6 1312
4.Příkaská LenkaDaňová Barbora-811-5-1 1313
5.Kotásková MichaelaBřezinová Barbora-8-7-7  0314
6.Kotásková PetraDaňová Barbora-734-4-62315
7.Příkaská LenkaKurajská Tereza-7-7-4  0316
8.Kotásková MichaelaDaňová Barbora-65-9-9 1317
9.Příkaská LenkaBřezinová Barbora-2-9-6  0318
10.Kotásková PetraKurajská Tereza4-69-10-62319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kotásková Petra12Březinová Barbora21
Kotásková Michaela03Kurajská Tereza30
Příkaská Lenka03Daňová Barbora30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 11 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno BVrchní
rozhodčí:
Kačer Jindřich
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol DěhylovRozhodčí:Mikulášek Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Laicmanová Věra
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:96:28249:360TJ Sokol Děhylov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blatná Alena
Hrdličková Tereza
 
 
Horná Petra
Koblovská Dominika
 
 
-7-7-7  0301
2.Blatná AlenaKoblovská Dominika-5-89-6 1302
3.Hrdličková TerezaHorná Petra-7-97-5 1303
4.Halasová LudmilaSegetová Patricie-7-10-9  0304
5.Hrdličková TerezaKoblovská Dominika-9-10-8  0305
6.Blatná AlenaSegetová Patricie-7-9-8  0306
7.Halasová LudmilaHorná Petra10-4-9-9 1307
8.Hrdličková TerezaSegetová Patricie7-7107 3117
9.Halasová LudmilaKoblovská Dominika-6-5-3  0318
10.Blatná AlenaHorná PetraWO    0319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Blatná Alena02Koblovská Dominika30
Hrdličková Tereza12Horná Petra20
Halasová Ludmila03Segetová Patricie21
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 11 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BVrchní
rozhodčí:
Pražák Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:Sportovní klub JihlavaRozhodčí:Novák Aleš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:Neťuka Pavel
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:326:13385:274TTC Ústí nad Orlicí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Částková Eliška
Cyranyová Lucie
 
 
Růžičková Daniela
Píšová Adéla
 
 
8-9-6953210
2.Motlová MonikaRůžičková Daniela8-8-74-82311
3.Částková EliškaWO    3021
4.Cyranyová LuciePíšová Adéla9-7-611-42322
5.Částková EliškaRůžičková Daniela68-9-593232
6.Motlová MonikaPíšová Adéla868  3042
7.Cyranyová LucieWO    3052
8.Částková EliškaPíšová Adéla1187  3062
9.Cyranyová LucieRůžičková Daniela-9-86-9 1363
10.Motlová MonikaWO    3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Motlová Monika11Růžičková Daniela21
Částková Eliška20Píšová Adéla12
Cyranyová Lucie02   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 11 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol VsetínVrchní
rozhodčí:
Hnátek Martin
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré CRozhodčí:Šula Antonín
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Vsetín Sychrov, Mudr Fr.Sovy 97, VsetínRozhodčí:Krčmář Libor
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:129:8370:252T.J. Sokol Vsetín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hnátková Kateřina
Tydlačková Simona
 
 
Doucková Aneta
Bačinová Lucie
 
 
767  3010
2.Hnátková KateřinaBačinová Lucie5-5-84-42311
3.Vítková HanaGrimmerová Diana275  3021
4.Tydlačková SimonaDoucková Aneta875  3031
5.Vítková HanaBačinová Lucie72-95 3141
6.Hnátková KateřinaDoucková Aneta-543-553251
7.Hanáková NelaGrimmerová Diana10811  3061
8.Vítková HanaDoucková Aneta154  3071
9.Hanáková NelaBačinová Lucie76-65 3181
10.Hnátková KateřinaGrimmerová Diana55-68 3191

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hnátková Kateřina21Bačinová Lucie12
Vítková Hana30Grimmerová Diana03
Tydlačková Simona10Doucková Aneta03
Hanáková Nela20   
Střídání v zápase č.7 střídala Simonu Tydlačkovou Nela Hanáková

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline