Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 12 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré CVrchní
rozhodčí:
Rozínková Monika
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí ARozhodčí:Rozínková Daniela
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Rozínek Jan
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:811:26307:382TTC Ústí nad Orlicí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zemanová Michaela
Koďousková Eliška
 
 
Šedová Eliška
Svojanovská Jana
 
 
-5-6-2  0301
2.Hlávková HanaBezdíčková Lenka105-8-873211
3.Koďousková EliškaSvojanovská Jana-58-4-6 1312
4.Zemanová MichaelaŠedová Eliška-7-6-9  0313
5.Koďousková EliškaBezdíčková Lenka9510  3023
6.Hlávková HanaŠedová Eliška-6-710-8 1324
7.Zemanová MichaelaSvojanovská Jana-7-8-5  0325
8.Koďousková EliškaŠedová Eliška-7-107-9 1326
9.Zemanová MichaelaBezdíčková Lenka-6-10-9  0327
10.Hlávková HanaSvojanovská Jana-210-148-82328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hlávková Hana12Bezdíčková Lenka12
Koďousková Eliška12Svojanovská Jana30
Zemanová Michaela03Šedová Eliška30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 12 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno BVrchní
rozhodčí:
Laicmanová Věra
HOSTUJÍCÍ:SKST DubňanyRozhodčí:Honek František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Svoboda Libor
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:324:12341:291TTC Moravská Slavia Brno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blatná Alena
Hrdličková Tereza
 
 
Véghová Viola
Kotásková Petra
 
 
1057  3010
2.Blatná AlenaKotásková Michaela795  3020
3.Hrdličková TerezaKotásková Petra4-98-11-82321
4.Havlíčková MichaelaVéghová Viola5119  3031
5.Hrdličková TerezaKotásková Michaela73-85 3141
6.Blatná AlenaVéghová Viola528  3051
7.Havlíčková MichaelaKotásková Petra9-3-13-6 1352
8.Hrdličková TerezaVéghová Viola-8-88663262
9.Havlíčková MichaelaKotásková Michaela464  3072
10.Blatná AlenaKotásková PetraWO    0373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Blatná Alena20Kotásková Michaela03
Hrdličková Tereza21Kotásková Petra20
Havlíčková Michaela21Véghová Viola03
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 12 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BVrchní
rozhodčí:
Neťuka Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimRozhodčí:Kantorek Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:Čopián Štefan
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 11:00 Začátek
utkání
11:10Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:323:13360:322TTC Ústí nad Orlicí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Částková Eliška
Motlová Jitka
 
 
Sedláčková Tereza
Vránová Martina
 
 
-6999 3110
2.Cyranyová LucieJílková Vanesa492  3020
3.Částková EliškaVránová Martina4913  3030
4.Motlová MonikaSedláčková Tereza-68-8-11 1331
5.Částková EliškaJílková Vanesa5134  3041
6.Cyranyová LucieSedláčková Tereza65-118 3151
7.Motlová MonikaVránová Martina8-4-8-7 1352
8.Částková EliškaSedláčková Tereza-6-6-2  0353
9.Motlová MonikaJílková Vanesa613-113 3163
10.Cyranyová LucieVránová Martina-76119 3173

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Cyranyová Lucie30Jílková Vanesa03
Částková Eliška21Vránová Martina12
Motlová Monika12Sedláčková Tereza21
Přítomen komisař Tomanec



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 12 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Frýdlant n. O.Vrchní
rozhodčí:
Jalůvka Lumír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol DěhylovRozhodčí:Kubátová Hana
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Hřiště 1424, Frýdlant nad Ostravicí 739 11, u fotbalového hřištěRozhodčí:Stramová Jiřina
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:87:27236:353TJ Sokol Děhylov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Daňová Barbora
Chovancová Marie
 
 
Horná Petra
Koblovská Dominika
 
 
-4-7-13  0301
2.Daňová BarboraHorná Petra87-5-883211
3.Chovancová MarieKoblovská Dominika-8-7-6  0312
4.Matějová HankaJurdzinová Petra-7-10-3  0313
5.Chovancová MarieHorná Petra-3-3-5  0314
6.Daňová BarboraJurdzinová Petra-51055 3124
7.Matějová HankaKoblovská Dominika-4-6-5  0325
8.Chovancová MarieJurdzinová Petra-98-5-4 1326
9.Matějová HankaHorná Petra-2-6-6  0327
10.Daňová BarboraKoblovská Dominika-4-7-6  0328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Daňová Barbora21Horná Petra21
Chovancová Marie03Koblovská Dominika30
Matějová Hanka03Jurdzinová Petra21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS