Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 13 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol DěhylovVrchní
rozhodčí:
Skulina Bohumil
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí ARozhodčí:Fron Radovan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bílovecká 10/7, Ostrava - Svinov 721 00, vchod z boku základní školy u světelného přechodu pro chodceRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:226:14381:333TJ Sokol Děhylov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horná Petra
Koblovská Dominika
 
 
Šedová Eliška
Svojanovská Jana
 
 
5107  3010
2.Horná PetraSvojanovská Jana-47-81053220
3.Koblovská DominikaBezdíčková Lenka-7387 3130
4.Segetová PatricieŠedová Eliška-6-104-4 1331
5.Koblovská DominikaSvojanovská Jana-4-412-5 1332
6.Horná PetraŠedová Eliška9-788 3142
7.Segetová PatricieBezdíčková Lenka85-65 3152
8.Koblovská DominikaŠedová Eliška-458-1273262
9.Segetová PatricieSvojanovská Jana545  3072
10.Horná PetraBezdíčková Lenka-9776 3182

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Horná Petra30Svojanovská Jana12
Koblovská Dominika21Bezdíčková Lenka03
Segetová Patricie21Šedová Eliška12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 13 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Frýdlant n. O.Vrchní
rozhodčí:
Jalůvka Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré CRozhodčí:Kubátová Hana
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Hřiště 1424, Frýdlant nad Ostravicí 739 11, u fotbalového hřištěRozhodčí:Tomaš Aeš
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:419:16334:319SK Frýdlant n. O.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Daňová Barbora
Kurajská Tereza
 
 
Koďousková Eliška
Bačinová Pavla
 
 
-10-6-4  0301
2.Daňová BarboraKoďousková Eliška-7-6-5  0302
3.Březinová BarboraDucháčová Kateřina575  3012
4.Kurajská TerezaBačinová Pavla1265  3022
5.Březinová BarboraKoďousková Eliška-8-8-9  0323
6.Daňová BarboraBačinová Pavla78-86 3133
7.Kurajská TerezaDucháčová Kateřina-1211-5-5 1334
8.Březinová BarboraBačinová Pavla139-106 3144
9.Kurajská TerezaKoďousková Eliška-9997 3154
10.Daňová BarboraDucháčová Kateřina-4166 3164

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Daňová Barbora21Koďousková Eliška21
Březinová Barbora21Ducháčová Kateřina12
Kurajská Tereza21Bačinová Pavla03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 13 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol VsetínVrchní
rozhodčí:
Hnátek Martin
HOSTUJÍCÍ:Sportovní klub JihlavaRozhodčí:Šula Antonín
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Vsetín Sychrov, Mudr Fr.Sovy 97, VsetínRozhodčí:Krčmář Libor
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:616:18310:236Sportovní klub Jihlava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tydlačková Simona
Hnátková Kateřina
 
 
Morkusová Michaela
Růžičková Daniela
 
 
-77-99-52301
2.Tydlačková SimonaWO    3011
3.Hnátková KateřinaRůžičková Daniela-8-7-8  0312
4.Vítková HanaMorkusová Michaela-9-8-2  0313
5.Hnátková KateřinaWO    3023
6.Tydlačková SimonaMorkusová Michaela-98-44-62324
7.Vítková HanaRůžičková Daniela-9-9-10  0325
8.Hnátková KateřinaMorkusová Michaela-9-8-7  0326
9.Vítková HanaWO    3036
10.Tydlačková SimonaRůžičková Daniela144  3046

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Tydlačková Simona11Růžičková Daniela21
Hnátková Kateřina02Morkusová Michaela30
Vítková Hana02   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 13 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimVrchní
rozhodčí:
Foltýn Lukáš
HOSTUJÍCÍ:SKST DubňanyRozhodčí:Šula Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy 504, Chrudim, u hokejbalového hřištěRozhodčí:Sourada Petr
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:0332:158TJ Sokol Chrudim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláčková Tereza
Sedláčková Martina
 
 
Šuralová Hana
Kotásková Michaela
 
 
6114  3010
2.Procházková JanaLungová Michaela569  3020
3.Sedláčková TerezaKotásková Michaela173  3030
4.Sedláčková MartinaŠuralová Hana867  3040
5.Sedláčková TerezaLungová Michaela254  3050
6.Procházková JanaŠuralová Hana194  3060
7.Sedláčková MartinaKotásková Michaela476  3070
8.Sedláčková TerezaŠuralová Hana347  3080
9.Sedláčková MartinaLungová Michaela655  3090
10.Procházková JanaKotásková Michaela445  30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Procházková Jana30Lungová Michaela03
Sedláčková Tereza30Kotásková Michaela03
Sedláčková Martina30Šuralová Hana03
Přítomen komisař p. Kovář



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 13 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BVrchní
rozhodčí:
Neťuka Pavel
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno BRozhodčí:Novák Aleš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:Kodytek Pavel
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:420:16343:310TTC Ústí nad Orlicí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Částková Eliška
Cyranyová Lucie
 
 
Havlíčková Michaela
Blatná Alena
 
 
-43611 3110
2.Částková EliškaHalasová Ludmila3102  3020
3.Motlová MonikaBlatná Alena7-11-56-52321
4.Cyranyová LucieHavlíčková Michaela-9-8-7  0322
5.Motlová MonikaHalasová Ludmila7-95-953232
6.Částková EliškaHavlíčková Michaela10109  3042
7.Cyranyová LucieBlatná Alena-6-3-7  0343
8.Motlová MonikaHavlíčková Michaela-9-7-8  0344
9.Cyranyová LucieHalasová Ludmila469  3054
10.Částková EliškaBlatná Alena-11539 3164

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Částková Eliška30Halasová Ludmila03
Motlová Monika12Blatná Alena21
Cyranyová Lucie12Havlíčková Michaela21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS