Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 14 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Frýdlant n. O.Vrchní
rozhodčí:
Jalůvka Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí ARozhodčí:Kubátová Hana
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Hřiště 1424, Frýdlant nad Ostravicí 739 11, u fotbalového hřištěRozhodčí:Tomáš Aleš
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:105:30269:381TTC Ústí nad Orlicí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Daňová Barbora
Kurajská Tereza
 
 
Svojanovská Jana
Šedová Eliška
 
 
-5611-7-52301
2.Daňová BarboraSvojanovská Jana-3-7-8  0302
3.Březinová BarboraBezdíčková Lenka-6-67-8 1303
4.Kurajská TerezaŠedová Eliška-5-5-8  0304
5.Březinová BarboraSvojanovská Jana1111-10-10-102305
6.Daňová BarboraŠedová Eliška-6-5-7  0306
7.Kurajská TerezaBezdíčková Lenka-6-6-8  0307
8.Březinová BarboraŠedová Eliška-6-4-8  0308
9.Kurajská TerezaSvojanovská Jana-7-8-6  0309
10.Daňová BarboraBezdíčková Lenka-11-9-8  03010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Daňová Barbora03Svojanovská Jana30
Březinová Barbora03Bezdíčková Lenka30
Kurajská Tereza03Šedová Eliška30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 14 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol DěhylovVrchní
rozhodčí:
Henžel Michal
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré CRozhodčí:Fron Radovan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bílovecká 10/7, Ostrava - Svinov 721 00, vchod z boku základní školy u světelného přechodu pro chodceRozhodčí:Vicherková Šárka
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:323:14353:310TJ Sokol Děhylov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horná Petra
Koblovská Dominika
 
 
Koďousková Eliška
Ducháčová Kateřina
 
 
7812  3010
2.Horná PetraKoďousková Eliška-3-89-9 1311
3.Synková KristýnaBačinová Pavla1036  3021
4.Koblovská DominikaDucháčová Kateřina85-77 3131
5.Synková KristýnaKoďousková Eliška-48-5-5 1332
6.Horná PetraDucháčová Kateřina-735-1163242
7.Segetová PatricieBačinová Pavla8-775 3152
8.Synková KristýnaDucháčová Kateřina-13583 3162
9.Segetová PatricieKoďousková Eliška-7-5-5  0363
10.Horná PetraBačinová Pavla755  3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Horná Petra21Koďousková Eliška30
Synková Kristýna21Bačinová Pavla03
Koblovská Dominika10Ducháčová Kateřina03
Segetová Patricie11   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 14 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BVrchní
rozhodčí:
Neťuka Pavel
HOSTUJÍCÍ:SKST DubňanyRozhodčí:Novák Aleš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:Pražák Zdeněk
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 15:00 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
15:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:4365:240TTC Ústí nad Orlicí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Motlová Monika
Částková Eliška
 
 
Lungová Michaela
Šuralová Hana
 
 
-611-7933210
2.Částková EliškaKotásková Michaela583  3020
3.Motlová JitkaLungová Michaela766  3030
4.Cyranyová LucieŠuralová Hana1048  3040
5.Motlová MonikaKotásková Michaela1058  3050
6.Částková EliškaŠuralová Hana757  3060
7.Cyranyová LucieLungová Michaela-73311 3170
8.Motlová MonikaŠuralová Hana8-7311 3180
9.Cyranyová LucieKotásková Michaela549  3090
10.Částková EliškaLungová Michaela656  30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Částková Eliška30Kotásková Michaela03
Motlová Jitka10Lungová Michaela03
Cyranyová Lucie30Šuralová Hana03
Motlová Monika20   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 14 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimVrchní
rozhodčí:
Foltýn Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno BRozhodčí:Šula Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy 504, Chrudim, u hokejbalového hřištěRozhodčí:Sourada Petr
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:326:12390:330TJ Sokol Chrudim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláčková Tereza
Vránová Martina
 
 
Havlíčková Michaela
Blatná Alena
 
 
744  3010
2.Procházková JanaHalasová Ludmila567  3020
3.Sedláčková TerezaBlatná Alena-8593 3130
4.Vránová MartinaHavlíčková Michaela-10788 3140
5.Sedláčková TerezaHalasová Ludmila-94118 3150
6.Procházková JanaHavlíčková Michaela71010  3060
7.Vránová MartinaBlatná Alena-1012-5-7 1361
8.Sedláčková TerezaHavlíčková Michaela-710-46-122362
9.Vránová MartinaHalasová Ludmila9711  3072
10.Procházková JanaBlatná Alena96-6-8-82373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Procházková Jana21Halasová Ludmila03
Sedláčková Tereza21Blatná Alena21
Vránová Martina21Havlíčková Michaela12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline