Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 15 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimVrchní
rozhodčí:
Foltýn Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol DěhylovRozhodčí:Šula Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy 504, Chrudim, u hokejbalového hřištěRozhodčí:Sourada Petr
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:97:28266:365TJ Sokol Děhylov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláčková Tereza
Sedláčková Martina
 
 
Horná Petra
Koblovská Dominika
 
 
-3-9-8  0301
2.Sedláčková MartinaKoblovská Dominika6-9-8-9 1302
3.Sedláčková TerezaHorná Petra-7-5-7  0303
4.Sedláčková KarlaSegetová Patricie-6-5-4  0304
5.Sedláčková TerezaKoblovská Dominika-7-68-9 1305
6.Sedláčková MartinaSegetová Patricie6-7-7-7 1306
7.Sedláčková KarlaHorná Petra-6-9-4  0307
8.Sedláčková TerezaSegetová Patricie7-51010 3117
9.Sedláčková KarlaKoblovská Dominika-35-6-5 1318
10.Sedláčková MartinaHorná Petra-5-7-14  0319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Sedláčková Martina03Koblovská Dominika30
Sedláčková Tereza12Horná Petra30
Sedláčková Karla03Segetová Patricie21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 15 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BVrchní
rozhodčí:
Kodytek Pavel
HOSTUJÍCÍ:SK Frýdlant n. O.Rozhodčí:Kantorek Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:Neťuka Pavel
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:616:22332:360SK Frýdlant n. O.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Motlová Monika
Částková Eliška
 
 
Kurajská Tereza
Daňová Barbora
 
 
85-88 3110
2.Cyranyová LucieBřezinová Barbora-7-85-6 1311
3.Motlová MonikaDaňová Barbora-57-3-4 1312
4.Částková EliškaKurajská Tereza-2-7-12  0313
5.Motlová MonikaBřezinová Barbora-8-810-5 1314
6.Cyranyová LucieKurajská Tereza478  3024
7.Částková EliškaDaňová Barbora84-8-1073234
8.Motlová MonikaKurajská Tereza-9-11-10  0335
9.Částková EliškaBřezinová Barbora311-69 3145
10.Cyranyová LucieDaňová Barbora-97-5-2 1346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Cyranyová Lucie12Březinová Barbora21
Motlová Monika03Daňová Barbora21
Částková Eliška21Kurajská Tereza21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 15 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST DubňanyVrchní
rozhodčí:
Ševčík Petr
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol VsetínRozhodčí:Kmeťo Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportcentrum, Hodonínská 1680, 696 03 Dubňany, u fofbalového stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:103:30185:346T.J. Sokol Vsetín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kotásková Petra
Příkaská Lenka
 
 
Tydlačková Simona
Hnátková Kateřina
 
 
-8-66-6 1301
2.Kotásková PetraTydlačková Simona-9-8-8  0302
3.Kladňáková HanaVítková Hana-5-6-2  0303
4.Příkaská LenkaHnátková Kateřina-61-59-62304
5.Kladňáková HanaTydlačková Simona-2-3-3  0305
6.Kotásková MichaelaHnátková Kateřina-7-5-2  0306
7.Příkaská LenkaVítková Hana-6-5-4  0307
8.Kladňáková HanaHnátková Kateřina-6-4-8  0308
9.Příkaská LenkaTydlačková Simona-4-3-7  0309
10.Kotásková MichaelaVítková Hana-3-3-2  03010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kotásková Petra01Tydlačková Simona30
Kladňáková Hana03Vítková Hana30
Příkaská Lenka03Hnátková Kateřina30
Kotásková Michaela02   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 15 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní klub JihlavaVrchní
rozhodčí:
Kotil Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí ARozhodčí:Brom Vladan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Karolíny Světlé, Jihlava, 586 01, modrý mostek u vstupu do hernyRozhodčí:Morkusová Michaela
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:98:28310:384TTC Ústí nad Orlicí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Morkusová Michaela
Růžičková Daniela
 
 
Svojanovská Jana
Šedová Eliška
 
 
-7-6-7  0301
2.Růžičková DanielaSvojanovská Jana-11-9-4  0302
3.Píšová AdélaBezdíčková Lenka8-8-75-152303
4.Morkusová MichaelaŠedová Eliška-6-11-8  0304
5.Píšová AdélaSvojanovská Jana-4-7-5  0305
6.Růžičková DanielaŠedová Eliška-5-139-6 1306
7.Morkusová MichaelaBezdíčková Lenka-12937 3116
8.Píšová AdélaŠedová Eliška-11-5-9  0317
9.Morkusová MichaelaSvojanovská Jana-8-10311-42318
10.Růžičková DanielaBezdíčková Lenka-10-4-8  0319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Růžičková Daniela03Svojanovská Jana30
Píšová Adéla03Bezdíčková Lenka21
Morkusová Michaela12Šedová Eliška30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS