Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 19 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol VsetínVrchní
rozhodčí:
Černohorská Dana
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol DěhylovRozhodčí:Krčmář Libor
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Vsetín Sychrov, Mudr Fr.Sovy 97, VsetínRozhodčí:Šula Antonín
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:321:12334:285T.J. Sokol Vsetín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vítková Hana
Tydlačková Simona
 
 
Horná Petra
Koblovská Dominika
 
 
566  3010
2.Tydlačková SimonaKoblovská Dominika667  3020
3.Hanáková NelaHorná Petra-7-1-6  0321
4.Vítková HanaSynková Kristýna799  3031
5.Hanáková NelaKoblovská Dominika85-12-8133241
6.Tydlačková SimonaSynková Kristýna7-6210 3151
7.Vítková HanaHorná Petra-15-14-9  0352
8.Hanáková NelaSynková Kristýna665  3062
9.Vítková HanaKoblovská Dominika835  3072
10.Tydlačková SimonaHorná Petra-7-7-6  0373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Tydlačková Simona21Koblovská Dominika03
Hanáková Nela21Horná Petra30
Vítková Hana21Synková Kristýna03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 19 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimVrchní
rozhodčí:
Foltýn Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí ARozhodčí:Šula Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy 504, Chrudim, u hokejbalového hřištěRozhodčí:Sourada Petr
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:88:27268:374TTC Ústí nad Orlicí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláčková Tereza
Vránová Martina
 
 
Šedová Eliška
Svojanovská Jana
 
 
-9-7-3  0301
2.Vránová MartinaSvojanovská Jana12-3-8-6 1302
3.Sedláčková TerezaBezdíčková Lenka6-9117 3112
4.Kaplanová MiroslavaŠedová Eliška-4-4-7  0313
5.Sedláčková TerezaSvojanovská Jana79-9-783223
6.Vránová MartinaŠedová Eliška-6-6-1  0324
7.Kaplanová MiroslavaBezdíčková Lenka13-9-6-7 1325
8.Sedláčková TerezaŠedová Eliška-4-6-7  0326
9.Kaplanová MiroslavaSvojanovská Jana-1-7-13  0327
10.Vránová MartinaBezdíčková Lenka-7-6-9  0328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vránová Martina03Svojanovská Jana21
Sedláčková Tereza21Bezdíčková Lenka21
Kaplanová Miroslava03Šedová Eliška30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 19 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BVrchní
rozhodčí:
Pražák Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré CRozhodčí:Neťuka Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:Kantorek Jiří
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:89:24243:331SK Dobré C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Motlová Jitka
Motlová Monika
 
 
Zemanová Michaela
Hlávková Hana
 
 
-5-3-10  0301
2.Motlová MonikaZemanová Michaela-8-4-9  0302
3.Částková BarboraHlávková Hana-6-2-5  0303
4.Motlová JitkaGrimmerová Diana537  3013
5.Částková BarboraZemanová Michaela6-98-5-82314
6.Motlová MonikaGrimmerová Diana-4-6-9  0315
7.Motlová JitkaHlávková Hana-3-511-6 1316
8.Částková BarboraGrimmerová Diana-2-5-7  0317
9.Motlová JitkaZemanová Michaela6515  3027
10.Motlová MonikaHlávková Hana-6-6-3  0328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Motlová Monika03Zemanová Michaela21
Částková Barbora03Hlávková Hana30
Motlová Jitka21Grimmerová Diana21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 19 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST DubňanyVrchní
rozhodčí:
Šural Václav
HOSTUJÍCÍ:Sportovní klub JihlavaRozhodčí:Kotásek Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportcentrum, Hodonínská 1680, 696 03 Dubňany, u fofbalového stadionuRozhodčí:Ševčík Petr
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:420:14310:217SKST Dubňany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kotásková Petra
Příkaská Lenka
 
 
Morkusová Michaela
Cahová Zuzana
 
 
4-7-10-8 1301
2.Kotásková MichaelaWO    3011
3.Kotásková PetraCahová Zuzana344  3021
4.Příkaská LenkaMorkusová Michaela-7-4-4  0322
5.Kotásková PetraWO    3032
6.Kotásková MichaelaMorkusová Michaela-5-2-4  0333
7.Příkaská LenkaCahová Zuzana1-7115 3143
8.Kotásková PetraMorkusová Michaela-5-67-7 1344
9.Příkaská LenkaWO    3054
10.Kotásková MichaelaCahová Zuzana-111029 3164

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kotásková Michaela11Cahová Zuzana03
Kotásková Petra11Morkusová Michaela30
Příkaská Lenka11   
WO30WO03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline