Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí AVrchní
rozhodčí:
Kantorek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol DěhylovRozhodčí:Novák Aleš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:Neťuka Pavel
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:517:20307:354nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šedová Eliška
Bezdíčková Lenka
 
 
Koblovská Dominika
Horná Petra
 
 
99-88 3110
2.Krupová SoňaSegetová Patricie-1-6-3  0311
3.Šedová EliškaHorná Petra-11565 3121
4.Bezdíčková LenkaKoblovská Dominika6-4-59143231
5.Šedová EliškaSegetová Patricie-79108 3141
6.Krupová SoňaKoblovská Dominika-4-3-5  0342
7.Bezdíčková LenkaHorná Petra-9-8-5  0343
8.Šedová EliškaKoblovská Dominika9-113-5-42344
9.Bezdíčková LenkaSegetová Patricie686  3054
10.Krupová SoňaJurdzinová Petra-3-7-5  0355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Krupová Soňa03Segetová Patricie12
Šedová Eliška21Horná Petra11
Bezdíčková Lenka21Koblovská Dominika21
   Jurdzinová Petra10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré CVrchní
rozhodčí:
Rozínková Monika
HOSTUJÍCÍ:SK Frýdlant n. O.Rozhodčí:Rozínek Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Židík Jiří
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:714:24333:378SK Frýdlant n. O.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doucková Aneta
Zemanová Michaela
 
 
Kurajská Tereza
Březinová Barbora
 
 
488  3010
2.Zemanová MichaelaDaňová Barbora-96-9-2 1311
3.Grimmerová DianaBřezinová Barbora-110-4-8 1312
4.Doucková AnetaKurajská Tereza-779-1053222
5.Grimmerová DianaDaňová Barbora-11-8-5  0323
6.Zemanová MichaelaKurajská Tereza-106510 3133
7.Doucková AnetaBřezinová Barbora-6-6-6  0334
8.Grimmerová DianaKurajská Tereza10-10-6-11 1335
9.Doucková AnetaDaňová Barbora-11-10-8  0336
10.Zemanová MichaelaBřezinová Barbora-49-57-92337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Zemanová Michaela12Daňová Barbora30
Grimmerová Diana03Březinová Barbora30
Doucková Aneta12Kurajská Tereza12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní klub JihlavaVrchní
rozhodčí:
Teplan Stanislav
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol VsetínRozhodčí:Morkusová Michaela
Hráno v místnosti
přesná adresa
Karolíny Světlé, Jihlava, 586 01, modrý mostek u vstupu do hernyRozhodčí:Brom Vladan
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:614:21273:335T.J. Sokol Vsetín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Morkusová Michaela
Růžičková Daniela
 
 
Tydlačková Simona
Hnátková Kateřina
 
 
7-599 3110
2.Růžičková DanielaTydlačková Simona-5-8-8  0311
3.Píšová AdélaVítková Hana-1-2-2  0312
4.Morkusová MichaelaHnátková Kateřina725  3022
5.Píšová AdélaTydlačková Simona-7-6-6  0323
6.Růžičková DanielaHnátková Kateřina8-102-6103233
7.Morkusová MichaelaVítková Hana1189  3043
8.Píšová AdélaHnátková Kateřina-8-7-5  0344
9.Morkusová MichaelaTydlačková Simona-59-6-2 1345
10.Růžičková DanielaVítková Hana-4-97-4 1346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Růžičková Daniela12Tydlačková Simona30
Píšová Adéla03Vítková Hana21
Morkusová Michaela21Hnátková Kateřina12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST DubňanyVrchní
rozhodčí:
Ševčík Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimRozhodčí:Šural Václav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportcentrum, Hodonínská 1680, 696 03 Dubňany, u fofbalového stadionuRozhodčí:Kotásek Pavel
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:712:24300:357TJ Sokol Chrudim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kotásková Petra
Kotásková Michaela
 
 
Sedláčková Tereza
Velechová Adéla
 
 
-9-6-10  0301
2.Šuralová HanaSedláčková Martina9-9-7-5 1302
3.Kotásková PetraVelechová Adéla569  3012
4.Kotásková MichaelaSedláčková Tereza-7-9-8  0313
5.Kotásková PetraSedláčková Martina-8695 3123
6.Šuralová HanaSedláčková Tereza-5-5-5  0324
7.Kotásková MichaelaVelechová Adéla-10-5-8  0325
8.Kotásková PetraSedláčková Tereza-99-8973235
9.Kotásková MichaelaSedláčková Martina-49-8-9 1336
10.Šuralová HanaVelechová Adéla8-6-4-4 1337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Šuralová Hana03Sedláčková Martina21
Kotásková Petra30Velechová Adéla21
Kotásková Michaela03Sedláčková Tereza21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno BVrchní
rozhodčí:
Kačer Jindřich
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BRozhodčí:Vaculík Ladislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Handl Petr
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:25Rozhodčí:Svoboda Libor
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:619:22382:398TTC Ústí nad Orlicí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havlíčková Michaela
Hrdličková Tereza
 
 
Částková Eliška
Cyranyová Lucie
 
 
104-12-2-82301
2.Halasová LudmilaCyranyová Lucie-87-9-10 1302
3.Hrdličková TerezaČástková Eliška-138104 3112
4.Havlíčková MichaelaMotlová Jitka-89-810-42313
5.Hrdličková TerezaCyranyová Lucie1067  3023
6.Halasová LudmilaMotlová Jitka-5-5-5  0324
7.Havlíčková MichaelaČástková Eliška-7-812463234
8.Hrdličková TerezaMotlová Jitka10-68-8-82335
9.Havlíčková MichaelaCyranyová Lucie-77511 3145
10.Halasová LudmilaČástková Eliška-7-6-9  0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Halasová Ludmila03Cyranyová Lucie12
Hrdličková Tereza21Částková Eliška12
Havlíčková Michaela21Motlová Jitka30
10:20-12:30 návštěva komisaře Henžela

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS