Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 20 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol VsetínVrchní
rozhodčí:
Hnátek Martin
HOSTUJÍCÍ:SK Frýdlant n. O.Rozhodčí:Krčmář Libor
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Vsetín Sychrov, Mudr Fr.Sovy 97, VsetínRozhodčí:Šula Antonín
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:6386:275T.J. Sokol Vsetín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vítková Hana
Tydlačková Simona
 
 
Daňová Barbora
Kurajská Tereza
 
 
9-636 3110
2.Tydlačková SimonaChovancová Marie656  3020
3.Hanáková NelaDaňová Barbora897  3030
4.Vítková HanaKurajská Tereza6111  3040
5.Hanáková NelaChovancová Marie-88-8683250
6.Tydlačková SimonaKurajská Tereza7310  3060
7.Vítková HanaDaňová Barbora-99-10773270
8.Hanáková NelaKurajská Tereza97-713 3180
9.Vítková HanaChovancová Marie268  3090
10.Tydlačková SimonaDaňová Barbora1074  30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Tydlačková Simona30Chovancová Marie03
Hanáková Nela30Daňová Barbora03
Vítková Hana30Kurajská Tereza03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 20 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BVrchní
rozhodčí:
Kantorek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí ARozhodčí:Kodytek Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad Orlicí, U gymnázia v Ústí nad OrlicíRozhodčí:Novák Aleš
Datum dle rozpisu08. 09. 2017 20:00 Začátek
utkání
20:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:615:19321:323TTC Ústí nad Orlicí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Motlová Monika
Cyranyová Lucie
 
 
Šedová Eliška
Krupová Soňa
 
 
79-116 3110
2.Cyranyová LucieŠedová Eliška-9-7-12  0311
3.Částková EliškaKrupová Soňa645  3021
4.Motlová MonikaSvojanovská Jana-8-9-10  0322
5.Částková EliškaŠedová Eliška-9-611-7 1323
6.Cyranyová LucieSvojanovská Jana-8-5-9  0324
7.Motlová MonikaKrupová Soňa856  3034
8.Částková EliškaSvojanovská Jana-7129-9-82335
9.Motlová MonikaŠedová Eliška-6-7-4  0336
10.Cyranyová LucieKrupová Soňa974  3046

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Cyranyová Lucie12Šedová Eliška30
Částková Eliška12Krupová Soňa03
Motlová Monika12Svojanovská Jana30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 20 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimVrchní
rozhodčí:
Foltýn Lukáš
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré CRozhodčí:Šula Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy 504, Chrudim, u hokejbalového hřištěRozhodčí:Sourada Petr
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:226:12396:315TJ Sokol Chrudim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláčková Tereza
Vránová Martina
 
 
Zemanová Michaela
Bačinová Pavla
 
 
65-66 3110
2.Vránová MartinaBačinová Pavla734  3020
3.Sedláčková TerezaZemanová Michaela51-93 3130
4.Kaplanová MiroslavaGrimmerová Diana-9-11-6  0331
5.Sedláčková TerezaBačinová Pavla7107  3041
6.Vránová MartinaGrimmerová Diana-87167 3151
7.Kaplanová MiroslavaZemanová Michaela7-810-793261
8.Sedláčková TerezaGrimmerová Diana865  3071
9.Kaplanová MiroslavaBačinová Pavla-715510 3181
10.Vránová MartinaZemanová Michaela-8-784-82382

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vránová Martina21Bačinová Pavla03
Sedláčková Tereza30Zemanová Michaela12
Kaplanová Miroslava21Grimmerová Diana12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 20 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno BVrchní
rozhodčí:
Kačer Jindřich
HOSTUJÍCÍ:Sportovní klub JihlavaRozhodčí:Laicmanová Věra
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Mikulášek Jan
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:517:19319:316nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zánová Martina
Hrdličková Tereza
 
 
Morkusová Michaela
Růžičková Daniela
 
 
-8-6-7  0301
2.Havlíčková MichaelaCahová Zuzana154  3011
3.Hrdličková TerezaRůžičková Daniela778  3021
4.Zánová MartinaMorkusová Michaela-4-3-3  0322
5.Hrdličková TerezaCahová Zuzana678  3032
6.Havlíčková MichaelaMorkusová Michaela-6-89-6 1333
7.Blatná AlenaRůžičková Daniela4-129-863243
8.Hrdličková TerezaMorkusová Michaela-4-8-6  0344
9.Blatná AlenaCahová Zuzana36-9-513254
10.Havlíčková MichaelaRůžičková Daniela-7-1010-11 1355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Havlíčková Michaela12Cahová Zuzana03
Hrdličková Tereza21Růžičková Daniela12
Zánová Martina01Morkusová Michaela30
Blatná Alena20   
Po zápase se dostavil komisař

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS