Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí AVrchní
rozhodčí:
Pražák Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:SK Frýdlant n. O.Rozhodčí:Kantorek Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:Čopián Štefan
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:326:12410:309TTC Ústí nad Orlicí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šedová Eliška
Svojanovská Jana
 
 
Březinová Barbora
Kurajská Tereza
 
 
766  3010
2.Bezdíčková LenkaDaňová Barbora448  3020
3.Šedová EliškaKurajská Tereza963  3030
4.Svojanovská JanaBřezinová Barbora629  3040
5.Šedová EliškaDaňová Barbora683  3050
6.Bezdíčková LenkaBřezinová Barbora-998-15-112351
7.Svojanovská JanaKurajská Tereza65-9-10-52352
8.Šedová EliškaBřezinová Barbora4-1095 3162
9.Svojanovská JanaDaňová Barbora5-9-14373272
10.Bezdíčková LenkaKurajská Tereza-88-10-14 1373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bezdíčková Lenka12Daňová Barbora03
Šedová Eliška30Kurajská Tereza21
Svojanovská Jana21Březinová Barbora12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré CVrchní
rozhodčí:
Rozínková Monika
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol DěhylovRozhodčí:Koďousek František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Zeman Michal
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:45Rozhodčí:Rozínek Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:714:25333:387TJ Sokol Děhylov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zemanová Michaela
Doucková Aneta
 
 
Horná Petra
Koblovská Dominika
 
 
-99-10-7 1301
2.Zemanová MichaelaSegetová Patricie88-109 3111
3.Doucková AnetaHorná Petra-7-4-6  0312
4.Koďousková EliškaKoblovská Dominika7-37-1043222
5.Grimmerová DianaSegetová Patricie79-4-8-82323
6.Zemanová MichaelaKoblovská Dominika-9-4-8  0324
7.Koďousková EliškaHorná Petra118-108 3134
8.Grimmerová DianaJurdzinová Petra4-6-4-3 1335
9.Koďousková EliškaSegetová Patricie-7-9-5  0336
10.Zemanová MichaelaHorná Petra-11-77-8 1337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Zemanová Michaela12Segetová Patricie21
Doucková Aneta01Horná Petra21
Koďousková Eliška21Koblovská Dominika11
Grimmerová Diana02Jurdzinová Petra10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST DubňanyVrchní
rozhodčí:
Ševčík Petr
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BRozhodčí:Kotásek Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportcentrum, Hodonínská 1680, 696 03 Dubňany, u fofbalového stadionuRozhodčí:Kmeťo Miroslav
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:96:28253:351TTC Ústí nad Orlicí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kotásková Michaela
Šuralová Hana
 
 
Částková Eliška
Cyranyová Lucie
 
 
-7-6-9  0301
2.Šuralová HanaCyranyová Lucie-5-310-2 1302
3.Kotásková PetraČástková Eliška-9-116-9 1303
4.Kotásková MichaelaMotlová Jitka-9-6-10  0304
5.Kotásková PetraCyranyová Lucie-9656 3114
6.Šuralová HanaMotlová Jitka-6-4-2  0315
7.Kotásková MichaelaČástková Eliška-5-8-7  0316
8.Kotásková PetraMotlová Jitka5-9-8-8 1317
9.Kotásková MichaelaCyranyová Lucie-9-0-6  0318
10.Šuralová HanaČástková Eliška-6-2-11  0319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Šuralová Hana03Cyranyová Lucie21
Kotásková Petra12Částková Eliška30
Kotásková Michaela03Motlová Jitka30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno BVrchní
rozhodčí:
Kačer Jindřich
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimRozhodčí:Honek František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Bízová Lada
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:56Rozhodčí:Vaculík Ladislav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:615:21312:329TJ Sokol Chrudim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrdličková Tereza
Havlíčková Michaela
 
 
Vránová Martina
Sedláčková Tereza
 
 
-5-88-10 1301
2.Halasová LudmilaVránová Martina-4-3-6  0302
3.Hrdličková TerezaVelechová Adéla-117-11653212
4.Havlíčková MichaelaSedláčková Tereza-10-55-6 1313
5.Hrdličková TerezaVránová Martina632  3023
6.Halasová LudmilaSedláčková Tereza-8-5-5  0324
7.Havlíčková MichaelaVelechová Adéla10-8-7-7 1325
8.Hrdličková TerezaSedláčková Tereza-6-6-8  0326
9.Havlíčková MichaelaVránová Martina495  3036
10.Halasová LudmilaVelechová Adéla58-79 3146

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Halasová Ludmila12Vránová Martina12
Hrdličková Tereza21Velechová Adéla12
Havlíčková Michaela12Sedláčková Tereza30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline