Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol DěhylovVrchní
rozhodčí:
Jalůvka Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BRozhodčí:Fron Radovan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Děhylov, Výstavní 11, Děhylov, 747 94Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:325:17397:350TJ Sokol Děhylov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horná Petra
Koblovská Dominika
 
 
Motlová Jitka
Cyranyová Lucie
 
 
57-6-873210
2.Horná PetraCyranyová Lucie-54107 3120
3.Koblovská DominikaMotlová Monika1067  3030
4.Synková KristýnaČástková Eliška-95-910-62331
5.Koblovská DominikaCyranyová Lucie575  3041
6.Horná PetraČástková Eliška-8-735113251
7.Synková KristýnaMotlová Monika69-94 3161
8.Koblovská DominikaČástková Eliška-5-10-8  0362
9.Synková KristýnaCyranyová Lucie-37-6453272
10.Synková MarkétaMotlová Monika7-8-26-82373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Horná Petra20Cyranyová Lucie03
Koblovská Dominika21Motlová Monika12
Synková Kristýna21Částková Eliška21
Synková Markéta01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Frýdlant n. O.Vrchní
rozhodčí:
Manda Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimRozhodčí:Daňa Hynek
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Hřiště 1424, Frýdlant nad Ostravicí 739 11, u fotbalového hřištěRozhodčí:Stramová Jiřina
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:717:26399:410TJ Sokol Chrudim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Březinová Barbora
Kurajská Tereza
 
 
Sedláčková Martina
Sedláčková Tereza
 
 
-9-5-7  0301
2.Daňová BarboraVelechová Adéla-359-8-82302
3.Kurajská TerezaSedláčková Martina-74-10-5 1303
4.Březinová BarboraSedláčková Tereza-9-77-11 1304
5.Kurajská TerezaVelechová Adéla6-64-1093214
6.Daňová BarboraSedláčková Tereza-106-97-72315
7.Březinová BarboraSedláčková Martina-10-73-8 1316
8.Kurajská TerezaSedláčková Tereza-8-1012-8 1317
9.Březinová BarboraVelechová Adéla310-10-873227
10.Daňová BarboraSedláčková Martina-61158 3137

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Daňová Barbora12Velechová Adéla12
Kurajská Tereza12Sedláčková Martina21
Březinová Barbora12Sedláčková Tereza30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol VsetínVrchní
rozhodčí:
Zelený Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno BRozhodčí:Šula Antonín
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Vsetín Sychrov, Mudr Fr.Sovy 97, VsetínRozhodčí:Hnátek Martin
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:127:8371:275T.J. Sokol Vsetín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hnátková Kateřina
Tydlačková Simona
 
 
Hrdličková Tereza
Havlíčková Michaela
 
 
-61276 3110
2.Hanáková NelaHalasová Ludmila87-103 3120
3.Tydlačková SimonaHavlíčková Michaela565  3030
4.Vítková HanaHrdličková Tereza514  3040
5.Tydlačková SimonaHalasová Ludmila497  3050
6.Hanáková NelaHrdličková Tereza-67811 3160
7.Hnátková KateřinaHavlíčková Michaela4128  3070
8.Tydlačková SimonaHrdličková Tereza5104  3080
9.Hnátková KateřinaHalasová Ludmila-12-9-6  0381
10.Hanáková NelaHavlíčková Michaela10-9-6693291

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hanáková Nela30Halasová Ludmila12
Tydlačková Simona30Havlíčková Michaela03
Vítková Hana10Hrdličková Tereza03
Hnátková Kateřina11   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré CVrchní
rozhodčí:
Sedloň Josef
HOSTUJÍCÍ:Sportovní klub JihlavaRozhodčí:Rozínek Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Rozínková Monika
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
15:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:615:18278:277Sportovní klub Jihlava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doucková Aneta
Zemanová Michaela
 
 
Morkusová Michaela
Růžičková Daniela
 
 
-7-2-6  0301
2.Doucková AnetaCahová Zuzana523  3011
3.Zemanová MichaelaRůžičková Daniela-5-978-32312
4.Bačinová LucieMorkusová Michaela-87-5-5 1313
5.Zemanová MichaelaCahová Zuzana143  3023
6.Doucková AnetaMorkusová Michaela-8-6-6  0324
7.Bačinová LucieRůžičková Daniela-7-9-9  0325
8.Zemanová MichaelaMorkusová Michaela-6-4-8  0326
9.Bačinová LucieCahová Zuzana665  3036
10.Doucková AnetaRůžičková Daniela994  3046

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Doucková Aneta21Cahová Zuzana03
Zemanová Michaela12Růžičková Daniela21
Bačinová Lucie12Morkusová Michaela30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS